Kolejka 15-18 [08.12.08 - 14.12.08] Dywizja I [R2]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejka 15-18 [08.12.08 - 14.12.08] Dywizja I [R2]
___________

Witam w Dywizji I. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

lukas15 - bartosz23

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Nie 17:32, 07 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

wynik 4-4 (2-1)

Mecz caly pod dyktando sloveni to oni strzelaja nieznana liczbe razy w slupek i tylko dzieki temu ADzinho powinien podziekowac za remis tylko komus ,,slupkowi". Mecz Slovenia atakuje jamajka kontruje po przerwie cos niebywalego trace z 2-1 robi sie 4-2 i przegrywam do 85 min wtedy strzelam kontaktowa bramke na 4-3 i adzinho probuje zagrac na czas jak sie okazalo nie skutecznie bo przejmuje pile kilka pieknych podan ala ,,Barca" i doprowadzam w 90min do remisu . JAk dla mnie wynik calkowicie nie zasluzony bo to ja ciagle stwarzalem sytuacje jezeli by Slovenia wykazala sie lepsza skutecznoscia nie bylo by miejsce na taka dramaturgie jaka zafundowali swoim kibica i bylo by pewne zwyciestwo a tak remis i mozna powiedziec troszke szczesliwy ;pradosny Powo

Kolejka 15

wynik 4-0 ( 3-0)

Mecz w dobrym wykonaniu w sumie Wegry nastawione na obrone i na remis naszczescie szybko strzelona bramka dala spokuj i plynnosc gry a wiec : 6 min slovenia wychodzi na prowadzenie podwyzsza wynik w 26 min i w 42 min ustala wynik do przerwy . po przerwie jakby cos sie zacielo mecz sie wyrownal i w 54 min podwyzszam na 4-0 i na tym mecz sie skonczyl .

Dzieki powodzenia
Ta kolejka byla pozytywna choc moglo byc lepiej 10 z 12 pkt moje:Pradosny

Kolejka 18

HIMEN - Seriea

Wynik 3-1 (0-1)

Mecz zaczal sie fatalnie bo juz w 5 min slovenia zostala skontrowana i traci bramke .Zimny prysznic i rusza do przodu niestety bramkarz gosci byl swietnie dosponowany do przerwy po mimu wielu prob 0-1. Po przerwie 46 min o slovenia wyrownuje mecz rowny i tu w76 min slovenia strzela bramke na2-1 nastepnie w 80 min na 3-1 i wygrywa.

DZieki powodzonka

Edit by Krzysiuk
Wynik/Wyniki dodane do Tabeli

Ostatnio zmieniony przez HIMEN dnia Pon 16:19, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 2:08, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 17

Adrian1993 (Kostaryka) - bartosz23 (Węgry) 2:0

Do meczu z bratem podszedłem ze spokojem, mimo iż w meczu nie grali ani Wanchope, ani Gomez, ani Saborio czyli żaden z napastników. W ataku musieli zagrać pomocnicy Badilla i Drummond. Na szczęście już w 3 minucie uderzenie z 25 metrów Drummonda odbił obrońca, piłka poleciała do Badilli, a ten nie miał problemów z trafieniem do siatki. W pierwszej połowie dobrą okazję mieli Węgrzy, ale Nemeth uderzył z główki nad poprzeczką. Po przerwie zawodnicy rywala podawali po moich zawodnikach czym mogłem słyszeć ''K***a'' co jakiś czas szczęśliwy W 78 minucie świetnie do Centeno odegrał Drummond, a ten pierwszy ładnym strzałem z 20 metrów pokonał Babosa. Do końca już nic się jednak nie działo.

Maniek23 - lukas15 2-1

Nie chcę zapeszać ale chyba wracam do jakiegoś poziomu. Ostatnio nic mi nie wchodziło a tu w dwóch meczach niezła skuteczność zszokowany. Mecz podobnie zaczynam jak poprzedni spokojnie i na luzie a przede wszystkim uważnie bez zabawy z tyłu. Przeciwnik też grał uważnie z tyłu. Nie stworzyliśmy klarownych sytuacji. Czekałem na końcowy oznajmiający przerwę aż tu Hleb atomowym strzałem przegina ręce bramkarza i 0-1. Druga połowa dobrze się zaczyna dla mnie red kart i penalty. Niestety strzeliłem nie tak jak miałem w głowie i jak bardzo często strzelam. Rywal rzucił się intuicyjnie no i obronił smutny . Jednak brak zawodnika udało mi się wykorzystać już w 58 min 1-1. Sądziłem że lukas15 zmieni ustawienie ale przyznał się później że mnie trochę zlekceważył. W 71min wychodzę na prowadzenie którego już nie oddaje. Rywal mógł jeszcze coś ukłuć ale dobrze blokowałem lub bramkarz dobrze się spisywał. Oby tak dalej. Strzały 7-7. Dzięks.

lukas15(Białoruś) 1-2 (Costarica) Adrian1993

Do momentu dostania przez jednego z zawodników Białorusi czerwonej kartki nawet nieźle mi szło, dopiero po tym fakcie rywal objął prowadzenie. Nie wierzyłem, że w dziesiątkę coś mi się uda strzelić, jednak przy stanie 0-2 strzeliłem bramkę kontaktową, dokładnie 15 min przed końcem meczu, dodam tylko że to moja druga czerwona kartka z rzędu w lidze. W doliczonym czasie gry Kornilenko miał 100% sytuację lecz minimalnie przestrzelił i tak zakończył się mecz. Dzięki

Pon 22:33, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 15

Adrian1993 (Kostaryka) - kajorek17 (Łotwa) 2:3

Od początku gra wyrównana, obaj postawiliśmy na defensywę. W 18 minucie jednak Prohorenkovs trafia do siatki. Rywal długo się nie cieszył bo 10 minut później Wanchope z głowy trafia na 1:1. Rywal jednak bardzo szybko strzela dwie bramki. Po przerwie staram się atakować jednak moje ataki są rozbijane na szestnastce przeciwnika. Na 10 minut przed końcem trafiam na 2:1. Na 3 minuty przed końcem niestety Wanchope trafia w bramkarza.

Kolejka 18

Adrian1993 (Kostaryka) - adzinho (Jamajka) 2:2

Mecz od początku bardzo wyrównany. Na szczęście już w 20 minucie Badilla trafia na 1:0. Po tym golu do przerwy wiało nudą. Po przerwie zaraz rywal strzela gola na 1:1. Podirytowała mnie ta bramka i zaraz zdobyłem gola na 2:1 znowu za sprawą Badilli. Dalej rywal zdobył przygniatającą przewagę, ale miał problemy ze strzeleniem bramki. Nawet dwa razy trafił w słupek. Na moje nieszczęście świetny wyprowadzony atak na bramkę w 86 minucie zamiena King.

Dzięki za mecze radosny

Pon 22:46, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

Kolejka 16

bartosz23 - Maniek23 1:0

Od początku meczu atakuje, przeciwnik ogranicza się do obrony i kontr. W pierwszej połowie marnuje chyba z 2 sytuacje sam na sam, ale udało się strzelić Nemethowi w 37 minucie pierwszej połowy, który dobił piłkę odbitą przez bramkarza po strzale Szabicsa. W drugiej połowie gra wyglądała podobnie, ale więcej było walki w środku pola niż pod bramkami. Do końca już się nic nie zmieniło. W strzałach 12:2.

Edit by Minio

Wto 18:37, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

kolejka 18

Maniek23- yankes86 1-2

Kolejna kompromitacja w moim wykonaniu. Jak mam sytuacje to nie potrafię ich wykorzystać w przeciwieństwie do mojego rywala. Mecz w którym nie mogłem się odnaleźć, bo znowu się spiąłem za bardzo chciałem wygrać i to mnie zgubiło. Przeciwnik uporczywie atakował ja próbowałem kontratakować ale robiłem bardzo chaotycznie a poza tym bardzo szybko co skutkowało stratami piłki. Pierwsza połowa kończy się bodajże 0-1. W drugiej udaje mi się wyrównać i tak do 80 min gdy wypuszczony w uliczkę napastnik przeciwnika umieszcza piłkę w długim rogu mojej bramki. Zabrakło znów spokoju jak w poprzednich 2 meczach. Dzięki pozdro.

Wto 21:50, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora
seriea

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 27

kolejka 15

seriea-adzinho 1:4

Mecz z ofensywnymi taktykami.Wiecej strzalow oddawali jak w wiekszosci meczow gracze Czarnogory.Lecz i tym razem skutecznosc okazala sie do kitu.Rywal przeprowadzal dobre ataki lewa strona.Przy wyniku 0:4 honorowa bramke zdobyl Vucininc.Jedyny normalny obry pilkarz z reprezentacji.Obrona popelniala smieszne bledy.Trudno.

kajorek17 1-0 lukas15

Mecz w którym obie ekipy stworzyły ciekawe widowisko.. W 1szej połowie lekka przewaga gospodarzy którą dokumentuja bramką... Od 70 min gospodarze przejeli inicjatywe lecz nie umiemili pokonac bramkarza...

Czw 21:40, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 16

adek4 2-3 Himen

Przeciwnik okazał się lepszy(nie dałem mu wygrać), lepiej rozgrywał piłkę co doprowadzało do groźnycyh sytucaji, trzy z nich wykorzystał i zasłużenie wygral spotkanie.Zycze wygrania ligi.

Pią 11:55, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

Kolejka 18

lukas15 0-2 bartosz23

Mecz był wyrównany. Niestety u mnie szwankowała skuteczność a u rywala wręcz przeciwnie to co miało nie wpaść jakoś wpadało. W strzałach 11-7 dla mnie. Dzięki za grę

Pią 18:08, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora
yankes86

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 21

6-0
Mecz dosc ciekawy choc nie sklamie jak napisze ze kotrolowalem mecz caly!Sporo sytuacji po obu stronach naszczescie dla mnie wiecej wykorzystalem niz kolega!DO przerwy prowadzilem 2-0 mecz dobrze sie dla mnie ukladal!NA poczatku drugiej polowy rzut karny dla mnie i czerwona kartka dla obroncy co zdecydowanie ulatwia mi gre, kosekwencja sa kolejne bramki!Dzieki i powo dalej adek!

Pią 18:12, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora
kajorek17

kolejka 18
kajorek17 2-0 adek4

Mecz wyrównany lecz to ja obejmuje 2 bramkowe prowadzenie.. Adek sie nie poddaje i do ostatniej min walczy oo honorowa bramke.. Niestety zabrakło mu juz czasu:d

kolejka 16
kajorek17 1-0 seriea

Seriea postawil w tym meczu trudne warunki, cięzko mialem przejsc jego obrone.. Stworzyl sobie kilka okazji lecz ich nie wykorzystal.. Ja takze mialem kilka okazji bramkowych i jak widac jedną z nich wykorzystalem..

Ostatnio zmieniony przez kajorek17 dnia Pią 22:23, 12 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

adzinho 2:2 yankes

Mecz nudny ... okazji z mojej strony co nie miara potem jakoś się to wyrównało. Jankes strzela to co strzelić miał. Ja natomiast raże nieskutecznością przez to druga wpadka w tej rudzie.

Musze zdecydownaie poprawić grę... ale do tego potrzebny mi jest odpoczynek, bo od dłuższego czasu nie mam chwili wolnego.

Pią 21:58, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora
seriea

Posty: 27

17 kolejka

seriea-yankes 0:0

Mecz wyrownany.Obie druzyny mogly wygrac ten mecz.W pierwszej polowie niewielka przewage miala Czarnogora.Ale skutecznosc bardzo szwankuje juz od dluzszego czasu.Za to w 2 polowie przewage posiadala Burkina Faso.W ostatnich minutach mieli ze 3 sytuacje 100 % ale na szczescie Czarogory nie udalo sie przegrac tego spotkania.

Nie 15:30, 14 Gru 2008 Zobacz profil autora