Kolejka 24-27 [22.12.08 - 28.12.08] Dywizja I [R3]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejka 24-27 [22.12.08 - 28.12.08] Dywizja I [R3]
___________

Witam w Dywizji I. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

Adrian1993 - lukas15 2:1

Najniższy wymiar kary. Atakowałem od początku do końca meczu. Pierwszego gola strzelam po świetnym dośrodkowaniu Gomeza prosto na głowe Wanchopa. Nie mija 5 minut i tym samym odwdzięcza się Wanchope Gomezowi i mamy 2:0. Dalej atakuje, jednak rywal wykorzystuje swoją jedyną sytuację i strzela bramkę na 2:1. Do końca atakuje, lecz niestety nie przynosi to skutku. Swoje szansę zmarnowali m.in Wanchope i Gomez.

bartosz23 - Adrian1993 2:2

Do meczu z moim bratem podszedłem zmotywowany wynikami w Christmas Cup. Od początku atakuje, szybko rozgrywam piłki, czym rozbijam obrone przeciwnika. Pierwszą bramke strzela Torghelle, który mógł wcześniej strzelić ale zmarnował sam na sam. Po chwili jest już 2:0, strzelcem gola Szabics. Jeszcze mogłem coś strzelić ale się nie udało. Po przewie to już dominacja mojego brata, ja ograniczałem się do obrony. Długo nie mógł strzelić, dlatego musiał mu pomóc mój bramkarz Fulop, który zamiast piłkę która po strzale odbiła się od słupka i leciała mu prosto w łapy, wypuścił prosto pod nogi Centeno który strzela gola. Od tego momentu to już nawet nie mogłem z obrony wyjść. Gdy wydawało się że ten mecz skończy się wynikiem 2:1, ostatnią akcję wyprowadza Sequeira, który uderzył z przed pola karnego, piłka po drodze odbiła się od obrońcy i bramkarz zamiast ją łapać tylko się patrzał jak odbija się od słupka leci prosto pod nogi Wanchopa, który wchodzi z piłką do bramki. Po tym golu sędzia zakończył mecz. Szkoda, bo mogłem wygrać. Strzały 10:13.

lukas15 2-2 Maniek23

Mecz przebiega z moją przewagą. Stwarzam sobie sytuacje, wszystko ładnie ,pięknie, rywal czasami kontratakuje. To była pierwsza połowa i w tej połowie strzelam dwie bramki i schodząc na przerwę połowka się kończy 2-0 dla mnie. Pomyślałem sobie luzik, wytrzymać i wygram. Na początku drugiej połowy przeciwnik strzela bramkę i trochę się denerwuję. Mam jedną okazję z główki a rywal coraz odważniej zaatakował, i opłaciło się strzelił bramkę po pięknej główce Fangzhou czy jakoś tak.W tej połowie też przeważałem lecz minimalnie. Mecz się skończył 2-2( tylko ja tak potrafię szczęśliwy). W strzałach 11-8 dla mnie.

HIMEN-Adek4

Mecz podwyzszonego ryzyka,walka o odejscie lub zmiejszenie odleglosci od pozycji awansem.Mecz zaczal sie rowno jedna jak i druga strona probowala zrobic jedna dogodna sytuacje niestety nie wychodzilo az do 44 min gdy fatalny blad popelnili gracze i stracili pilke i tam z 4 m Acimowicz sie nie pomylil do przerwy1-0.Po przerwie hym przewaga Adka4 od samego poczatku i szybko odrabia straty bo juz w 49 min doprowadza do 1-1 ale nadziejwa sie na jedna z moim kontr i szybko odzyskuje prowadzenie w 55 min podwyzszam wynik na 2-1.Od tego momentu gram typowa kontre gdyz Adek na wiecej mi nie pozwolil ciagle szturmy moje kontry naszczecie szczescie bylo po mojej stronie i udalo sie dowiesc jakze cenne zwyciestwo

adzinho 4:2 HIMEN

Mecz od początku pod dyktando Himena. Przeważał, strzelił bramkę, potem drugą ale to na mnie tego dnia nie wystarczyło. Byłem kosmicznie skuteczny. Czasami warto zmienić taktykę na ultraofensywną niż cały czas pozstać schematycznym.
Tym razem HIMEN'owi się nie udało następnym razem będzie lepiej.

seriea-HIMEN 1:1

1 minuta meczu i juz powinenem prowadzic ale Jovetic przestrzelil sam na sam.W odpowiedzi rywal atakuje i rowniez powinien zdobyc bramke.Pozniej mecz toczyl sie bardziej w centrum boiska.Choc strzaly oczywiscie sie zdarzaly.Pierwsza polowa 0-0.
Druga polowa zaczyna sie spokojne.Po jednej z akcji Czarnogory po asyscie Joveticia bramke z glowki zdobywa Vucinic.Rywal przejac drobna inicjatywe.I jak to zawsze bywa z druzyna Czarnogory w ostatniej minucie meczu wyrownuje rywal i spotkanie konczy sie remisem.To juz nie pierwszy mecz kiedy trace gola w ostatniej minucie.Musze popracowac nad tym elementem.

Wto 14:56, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Kolejka 24

bartosz23 - HIMEN 0:0

Pierwsza połowa tego meczu była pod dyktando przeciwnika, ale jego zawodnicy byli fatalnie dysponowani gdyż większość strzałów była obok, w słupek albo w bramkarza. Ja ograniczałem się do kontr i po jednej takiej mogłem strzelić gola, ale próbowałem lobować i bramkarz złapał. W strzałach 2:7 dal rywala. Druga połowa już bardziej wyrównana, nie pozwalałem rywalowi na wiele, miałem okazję sam na sam, ale ponownie ją zmarnowałem. Strzały na koniec 5:8 dla przeciwnika.

Wto 17:42, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

kolejka 25
Maniek23 bartosz23 1-0
Mecz rozgrywany pod dyktando bartosza23 jednak w tym meczu miałem dobrą obronę popartą bardzo dużą dozą szczęścia. Napastnicy przeciwnika razili nieskutecznością a ja spokojnie do przodu aż w 35 min nadarza się okazja którą wykorzystuje 1-0. Tak kończy się 1 połowa. W drugiej kopia pierwszej połowy bartosz obija słupki, poprzeczki i nic pudłuje z dogodnych sytuacji zszokowany. Szczęście nie opuściło mnie do końca i mam 3pkt. Dzięki. Strzały 4-10.

4-1
MEcz bardzo ciekawy od samego poczatku! Juz w pierwszej minucie rzut karny dla mnie 1-0!Po uplywie zaledwie 120 sekund 1-1 musze przyznac zeladna bramka!!!!! Do szatni schodze z wynikiem 3-1 co znacznei ulatwia gre!Kolega probowal odrobic straty ale to sie skonczylo na mojej kontrze skutecznej 4-1!dzieki i powo dalej!!!

Śro 1:28, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
HIMEN

Posty: 91

Tragiczna kolejka dla mnie po prostu fatalnie i jeszcze ten walek w tabeli nagle mecze z Kajorkiem wszyskie walkowerem to jest ciekawe ....
Śro 12:56, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
adzinho

Posty: 171

27 kolejka

adzinho 1:2 Adrian1993

Mecz był pod moje dyktando lecz do mój imiennik okazał się lepszy w końcowym wyniku. Ja objełem prowadzenie w I połowie. Adrian grał swoje i zdobył 2 bramki po moich błędach i przy odrobinie szczęścia. Ale cóż ... szczęście sprzyja lepszym więc nie mam pretensji radosny

Pią 13:34, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Kolejka 27

bartosz23 - lukas15 0:3

Mecz był w miarę wyrównany także rozmiary porażki są jak dla mnie za duże, ale co tu zrobić gdy obrońcy zamiast wybijać piłkę, podają ją prosto pod nogi zawodników rywala. Miałem też swoje sytuację, ale przeciwnik dobrze się spisywał w obronie i zdążał ze wślizgiem w ostatniej chwili lub bronił bramkarz.

Pią 23:15, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
yankes86

Posty: 21

kolejka 26
yankes86 - seria
4-0
W meczu od samego poaczatku narzucilem swoj styl gry i bardzo szybko prowadzialem1-0!Mecz ukladal sie po mojej mysli duzo moich atakow natomiast sporoadyczne kotry kolegi! Do przerwy 2-0 spokojnie pozwolilo mi wyjsc na druga polowe!W drugiej polowie kontynuacja moich atakow przyniosla oczekiwany efekt w postaci na 4-0!

Ostatnio zmieniony przez yankes86 dnia Nie 0:33, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 22:50, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
adzinho

Posty: 171

24 kolejka

adzinho 5:0 seriea

Mecz pod moje całkowite dyktando. Mogłem wygrać nawet kilka bramek wyżej, skończyło się, jak się skończyło. Królem pola karnego okazał sie Ralph który zdobył 4 bramki :-)

1-2

Andzicho postawil w tym meczu trudne warunki, cięzko mialem przejsc jego obrone.. Stworzyl sobie kilka okazji lecz ich nie wykorzystal.. Ja takze mialem kilka okazji bramkowych i jak widac jedną z nich wykorzystalem..!szkoda bo wynik sprawiedliwy bylby 2-2

Nie 15:36, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
adzinho

Posty: 171

Sory za off-top.

Yankes adzinho, a nie andzicho kontroluj troszkę !

Pozdro i bez napinki.
Nie 19:47, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
HIMEN

Posty: 91

Mam pytanie czy teraz jest jakas przerwa w lidze ze nie ma nastepnej kolejki rozpisanej ?? Moze jakies info
Pon 12:42, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora