Off-Top REGIONAL League 4 - Dywizja I

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Off-Top REGIONAL League 4 - Dywizja I
Postaramy sie z rosją odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. wink

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Wto 8:26, 04 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:49, 03 Lis 2008 Zobacz profil autora

Terminarz zrobiony, jeżeli ktoś mógł by sprawdzić czy zgadza sie z tym co na stronie weol.pl był bym wdzięczny.

Czekamy na rozpoczęcie rozgrywek. wink
Śro 18:58, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora

Co z krisem10? Dostał czarną listę i nie odrobił kary.
Pon 10:35, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora

Sprawa w toku, jak narazie szczęśliwy W II dywizji tez jest FanKolejarza na Czarnej. Na dniach sytuacja powinna się rozwiązać
Pon 10:48, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora

Po 5 kolejkach mam ''marne'' 8 pkt. Jeszcze mam nie wpisany mecz z rapidem 2:1 na moją korzyść. Podzielcie się wrażeniami szczęśliwy
Pon 22:14, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 324

Skąd: Patrz na avatar

Ja miałem huśtawkę nastrojów z jednej strony fatalny start (1-3 z seriea), potem cudowne przebudzenie ( 1-0 z adkiem4), pokaz nieskuteczności (1-1 z adzinho)
upragniona wygrana która jest jeszcze niewpisana( z rapidem997 2-0) i totalną błazenadę( 1-5 z Himenem ). Łącznie 7 punktów. Myślałem ze będzie gorzej. Narazie wszyscy skazują mnie na pożarcie zobaczymy jak będzie potem. Ale potwierdzam że trafiłem na piekielnie mocną dywizję. Moim zdanie to najmocniejsza dywizja personalnie.

rapid997 0:3 Himen

Rezygnuję z walki w lidze z powodu z zbyt dużych obowiązków. Praca - szkoła , projekt . Nie mam czasu. Pozdro miłej gry i sukcesów w lidze.

Jak ja to kocham płacze Sprawa w toku...

rapid997 - zakaz brania udziału w rozgrywkach WEOL za rezygnację z gry w lidze po jej rozpoczęciu, pomimo wcześniejszego potwierdzenia udziału.
Uzasadnienie
Kara: wpis na Czarną Listę Graczy
Koniec kary: kara bezterminowa

Definicja kary bezterminowej:
Bezterminowa kara działa na takiej zasadzie, że nie wygasa sama po ustalonym okresie. Administracja sama, ewentualnie wspólnie z zainteresowanym, ukaranym tą karą zawodnikiem, decyduje o jej odsunięciu.

Mecze z udziałęm rapid997 zostają anulowane. W jego miejsce wchodzi gracz yankes86 [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Wto 18:14, 18 Lis 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 17:57, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

kolejka 1

adzinho vs Maniek23 1-1
Mecz podobny do poprzedniego dużo walki i mało czystych sytuacji podbramkowych. Zaczynamy w defensywnym ustawieniu. Po kilku minutach andzinho zmienia jednak na ofensywne ustawienie. Nie przynosi to jednak pozytywnego skutku a wręcz przeciwnie przeprowadzam akcję którą wykańcza zza pola karnego pięknym uderzeniem J.Shao 1-0 42min w prawy dolny róg bramkarza. Kończy się pierwsza połowa szczęśliwy dla mnie. W strzałach 2-1 dla przeciwnika. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienia walka walka i jeszcze raz walka o środek pola. Adzinho usilnie próbuje wrzutek ale nie dochodzą na głowę napastników i wyszedł z założenia jak nie górą to dołem. Posyła wrzutkę po ziemi, piłka przechodzi przez całe pole karne a na zamknięciu akcji znajduje się Euell 1-1 51 minsmutny. Później już nic ciekawego się nie działo. Strzały 6-4 mówią wszystko. Drugi remis nie wiem czy to sukces czy porażka. Dzięki pozdro.

Wynik dodaje gospodarz...

ed Minio

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Wto 22:44, 18 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:34, 18 Lis 2008
PRZENIESIONY
Wto 22:50, 18 Lis 2008

Maniek23 napisał:
Maniek23 vs adzinho 1-1
Mecz walki nie za bardzo pamiętam bo graliśmy wczoraj w nocy. Każdy w grupie bardzo dobrze gra w obronie dlatego trudno stworzyć klarowną sytuację. Mecz nie obfitował w sytuacje podbramkowe. Mogło się skończyć różnie no ale 1pkt to mało ale lepszy rydz jak nic radosny. 1 połowę wygrywam 1-0 po strzale J. Shao 42min. Druga połowa zaczyna się od ataków Adzinho. Euell doprowadza do remisu w 51 min. Później trafił jeszcze w poprzeczkę ale szczęśliwie się obroniłem. Dzięki.Wydawało mi się że już pisałem o tym meczu. Nie znalazłem posta i dlatego napisałem nowego. Dzięki.

Edit by Krzysiuk
Gospodarz dodaje wynik !!

O dodanie meczu proszony jest adzinho, w innym wypadku walkower 3-0 na korzyść Maniek23.

Posty: 27

Nie moge sie skontaktowac z yankes86 .Pisze co dzien by zagrac mecz ligowy a on nawet nie odpisuje.Co mam zrobic?czekac.poczekam.Ale termin juz sie zbliza.
Czw 12:10, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

Mam pytanie z kajorkiem17 zagrałem dobre trzy, moze cztery dni temu, mówiłem mu zeby wpisał wynik ale mówi że nie ma czasu? Czy mogę wpisać wynik?

Chyba remis był jak dobrze pamiętam 1-1
Sob 22:38, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

kolejka 14

kajorek17 vs Maniek23 1-4
Dodaje wynik ponieważ przeciwnik zapomniał albo zrezygnował z dalszej gry. Już drugi dzień czekam na opis i nic. Nie pamiętam jak przebiegał ten mecz ale wiem że grałem najlepiej jak potrafiłem i na luzie.
Śro 23:47, 03 Gru 2008
Czw 13:36, 04 Gru 2008
kajorek17

Dołączył: 29 Mar 2007

Skąd: Piotrowice

Czemu nie ma teraz przerwy w lidze? Przeciez rozegralismy 18 kolejek ii wypada zeby był jakis przestójWink np z 3 tyg na czas turniejów i świąt.. bo to wkońcu pólmetek rozgrywek...
Pią 19:20, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora

Przerwa bedzie jak sie nie myle za tydzien. Teraz bedzie miała 3 liga a pozniej my
Sob 0:30, 13 Gru 2008 Zobacz profil autora

Ekhm... Przepraszam... Kiedy zostaną wpisane do tabeli mecze z kolejek 15-18, oraz z zaległych??

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Nie 9:58, 14 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 9:58, 14 Gru 2008 Zobacz profil autora

Własnie sie za to zabieram, sorry za opóznienie

Zostały 2 mecze do rozegrania, prosze je rozegrac aby obyło sie bez WO.

Kolejne kolejki zostały otwarte !

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 11:31, 14 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 11:14, 14 Gru 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

Adek4 co jest z forma ??? Pewnie brak treningu, szkoda aczkolwiek szanse na awans sa spore wiadomo ze potrafisz grac zaje... Adrian1993 troszke ponizej oczekiwan za to HIMEN i andzinho ladnie leca mozna sie bylo spodziwac miejsc 3 i 4 mala niespodzianka a i kajorek17 mimo iz nie gra sporo dobrze sobie radzi jak i yankes86 rowniez w waszej grupie walka bedzie dokoca pewnie

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Pon 0:43, 15 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:42, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora