Kolejka 33-36 [12.01.09 - 18.01.09] Dywizja I [R4]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

Skąd: Szuflandia

Post Kolejka 33-36 [12.01.09 - 18.01.09] Dywizja I [R4]
___________

Witam w Dywizji I. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

bartosz23 lukas15

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Śro 14:10, 07 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Adrian1993 - lukas15 2:3

Ogromny fart rywala. Dobrze zaczynam bo już w 20 minucie wychodzę na prowadzenie. W dalszej części meczu jakieś bramki z dupy rywala. W drugiej połowie bardzo duża przewaga, ale to co wyprawiał bramkarz rywala to przechodzi wszelkie pojęcie. Bronił strzały z każdej odległości, każdego zawodnika. Udało mi się zdobyć jedynie jedną bramkę po przerwie. W 90 minucie bramkarz Białorusii obronił podwójny strzał. Żal, oby jak najmniej takich meczy.

adzinho 2 - 1 Adrian1993

Mecz przy obecności naszych "kochanych" lagów. Dobry, szybki mecz. Dużo akcji pod jedną i drugą bramką. Wygrałem, nie ma co się oszukiwać - dzięki lepszej skutecznośći. Dzięki za mecze Adrianie i powo dalej.

Wto 19:59, 13 Sty 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 316

35 Kolejka

bartosz23 - Adrian1993 3:1

W końcu wygrany mecz z moim bratem, wydaje mi się też że wykorzystałem jego niezasłużoną porażkę w meczu z adzinho po której bardzo sie wkurzał. Spotkanie dla mnie rozpoczyna się bardzo dobrze, gdyż już w 12 minucie po mocnym uderzeniu Szabicsa strzelam gola. Około 35 minuty Adrian przedziera się przez obronę i wyrównuje. Po przerwie rzucam się do ataku i tym razem w podobnej sytuacji co strzeliłem pierwszego gola piłkę w siatce umieszcza Torghelle. Chwile później znowu miałem sytuację sam na sam, ale lob Nemetha trafił w poprzeczkę. Wynik meczu ustala Mate w 80 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Do końca już nic nie wpadło.

Dzięki.

Wto 20:29, 13 Sty 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

Posty: 316

36 kolejka

bartosz23 - lukas15 2:0

Od początku meczu rzucam się na rywala, grając z przodu trzema napastnikami, niestety wszyscy za dobrze się nie spisują, a zwłaszcza Kabat który marnuje dwie sytuacje sam na sam. Do przerwy nic nie wpadało. Strzały 4:1 dla mnie. Po przerwie podobnie, ja atakuje, rywal ogranicza się do obrony i utrudniania życia moim napastnikom. Przez dłuższy czas nie mogłem się wstrzelić, ale nadeszła 75 minuta, urywa się Hajnal, jest sam na sam i widze że bramkarz wychodzi więc uderzam lobem z przed pola karnego, który pięknie wpada w samo okienko. Pod koniec meczu podobnym wyczynem popisał się Szabics i wygrywam mecz. Strzały na koniec 10:4.

lukas15 1-2 Maniek23

Mecz z moją przewagą. Pierwszą bramkę strzela rywal w środku pierwszej połowy ja atakuje, rywal gra kontrami. Strzelam bramke w doliczonym czasie gry do szatni. W drugiej połowie rywal strzela bramkę z dupy i niestety nie udało mi się wyrównać, i najprawdopodobniej żegnam sie z ligą do czasu eliminacji. W strzałach 9-6 dla mnie.

Yankes86 - Andzicho 3-3
Mecz bardzo ciekawy ktory mogl sie zakonczyc bardzo roznie! Zaczal sie fatalnei dla mnei bo w pierwszych 20 minutach przegrywalem 2-0
jednak udalo sie wyciagnac na koniec polowki na 2-1!! Mecz w drugiej polowie zdecydowanie sie wyrownal i gdy myslalem ze bedzie dobrze moj stoper dogral zamaist do kolehgi to dogral do rywala i 3-1!Naszczescie udalo sie szybko to odrobic!

Czw 22:25, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

kolejka 34

Maniek23 bartosz23 2-1

To był dobry mecz. Przede wszystkim skuteczny z mojej strony. Mecz rozpoczynamy ostrożnie skoncentrowani w obronie. Niestety dla rywala błąd popełniają obrońcy, obejmuje prowadzenie w 17 min. Bartosz próbował atakować ale moi obrońcy byli czujni. W 39 min podwyższam wynik 2-0. W 2 połowie nie było klarownych sytuacji. Było parę parad bramkarzy skutecznych aż do 55min gdy przeciwnik zmienił ustawienie. Udaję mu się zmniejszyć rozmiar porażki na 2-1. Dobra pasa zostaje podtrzymana 3 x win. Dzięki.

Edit by Krzysiuk

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Sob 23:23, 17 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

adek4 4-0 yankes86

Od poczatku gram bardzo dobrze, co daje mi szybą bramkę.Cały mecz kontroluje spotkanie i dokładam kolejne gole.Przeciwnik też miał okazje, ale jego zawodnicy zawodzili.Naprawdę dobry mecz w moim wykonaniu szkoda że tak późno.Dzięki

35 Kolejka

adek4 2-2 Maniek23

Mecz grany bardzo dawno.Pamiętam, że nic szczególnego nie grałem i najsprawiedliwszy był tu remis.