Kolejka 28-32 [05.01.09 - 11.01.09] Dywizja I [R4]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejka 28-32 [05.01.09 - 11.01.09] Dywizja I [R4]
___________

Witam w Dywizji I. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

lukas15 1-4 adzinho

Mecz z przewagą adzinho. Gdyby nie bramka z dupy na 3-1 to mecz by sie inaczej potoczył przynajmniej takie mam wrażenie. Grałem ten mecz bo musialem nie było odpowiedniej motywacji, grałem na luzie( na załamaniu nerwowym szczęśliwy). W strzałach 4-19 dla przeciwnika

seriea-Adrian1993 2:4

Prowadzilem 1:0.Po paru minutach przeciwnik wyrownal na 1:1.Mecz w zywym tempie.akcja za akcje.Strzelam na 2:1.Po minucie przeciwnik strzela brame.Druga polowa rowniez ciekawa.Akcje raz tu raz tam.Jest minuta kolo 73.mam pilke w srodku boiska chce juz podac pilke i niestety przeciwnik zatrzymuje gre.Przeprowadza zmiany i ja takze.Lecz musze powiedziec ze wytracilo mnie to z rytmu i niewiedzialem do kogo podaje.Przeciwnik po tym zdarzeniu przejmuje pilke i strzela bramke.w 90 min sytuacja sam na sam ktora nie wykorzystuje.Przeciwnik za to w odpowiedzi strzela bramke.Gdyby nie ten glupi przypadek z z 73 minuty to raczej bym nie przegral.Ale to moje zdanie.Gratuluje zwyciestwa.

Wto 21:43, 06 Sty 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

29 kolejka

bartosz23 - seriea 0:2

Szkoda tego meczu, bo powinienem go wygrać, a nie przegrać, ale z formą u mnie ostatnio słabo jest. Przeciwnik strzela gola około 25 minuty pierwszej połowy, po fartownym uderzeniu z dystansu, od razu zmieniam taktyke na ofensywną, a przeciwnik na mega defensywną. Od tego momentu atakuje, przeciwnik ogranicza sie do obrony. Dużo rywalowi też dało to, że jego bramkarz miał czerwoną strzałkę i bronił niesamowite strzały. W drugiej połowie chyba z dwie sytuacje sam na sam zmarnowałem, a przeciwnik strzelił gola po kontrze i błędzie obrony. Strzały 9:5 dla mnie.

Edit by Krzysiuk

Czw 16:29, 08 Sty 2009 Zobacz profil autora

31 Kolejka

Adrian1993 - Maniek23 4:0

Wiedziałem że nie mogę tego meczu przegrać. Zacząłem z rozmachem, zdobywając gola już w 9 minucie za sprawą Sequeiry po rzucie rożnym. Dalej atakuje, ale do przerwy nic nie wchodzi. Po przerwie robie ładny zwód w polu karnym i strzelam sam na sam z GK rywala. W 73 minucie dokładam następną bramkę. Strzelcem po pięknej główce Wallace. W 82 dopełniam dzieła zniszczenia i Gomez zdobywa swoją drugą bramkę w meczu i czwartą dla Kostaryki. Strzały 12:3 dla mnie.

Dzięki, powo dalej radosny

Czw 22:04, 08 Sty 2009 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

31 kolejka

lukas15 2-2 yankes86

Mecz z moją przewagą do 20 minuty drugiej połowy kiedy to mój zawodnik dostał czerwoną kartkę. Wygrywałem 2-0 i myślałem że jakoś to pójdzie i dotrwam ale niestety nic bardziej mylnego, po tej czerwonej kartce rywal zaatakował odważnie i z impetem no cóż szkoda że się nie udało. W strzałach 7-12 dla przeciwnika.

2-1
Mecz zaczal sie dla mnie fatalnie bo 15 minucie po rozegranym rzucie wolnym stracilem bramke! Naszczescie procz stalych fragmentow Bartosz nie zagrazal mi w ogole gdyz ograniczyl sie tylko do obrony i wybijania pilek do przodu liczac chyba na cud!(wsumie to sie dziwie ze tej lidze ktos tak gra) Dobrze ze czasu mialem sporo do nadrobienia i udalo mi sie to odrobic w 2 polowie dopiero!dzieki za mecz i powo

Pią 16:03, 09 Sty 2009 Zobacz profil autora

29 kolejka

Adrian1993 - yankes86 5:0

Zagrałem dotychczas chyba najlepszy mecz w lidze. Świetna gra ofensywy, bezbłędnie w obronie. Zdobywam gola już w 5 minucie za sprawą Gomeza z niebieską strzałką. Po przerwie zaraz najpierw Wanchope, a zaraz po nim znów Gomez zdobywają bramki. Za to po drugiej stronie boiska kapitalnie grali Fonseca, Marin i Sequeira. W 70 Wanchope dokłada drugą, a w 80 trzecią bramkę, tyle że teraz po rzucie karnym. W loss time marnuje jeszcze sam na sam. Totalna dominacja. W strzałach 17:2 dla mnie.

Sob 1:49, 10 Sty 2009 Zobacz profil autora
seriea

Posty: 27

28 kolejka

seriea-lukasz15 1:4

choroba powoduje ze slabo mi sie gra wystarczy popatrzec na rank.naprawde slaby mecz w moim wykonaniu.Przeciwnik rowniez nic wielkiego nie pokazal.Rozmazany obraz widnil mi tylko przed oczami wiec nie ma co sie podniecac wygrana czy przegrana.Nawet nie wiem co opisac bo banka mnie nawala.Od poczatku mecz pod rywala i tak zakonczyl sie mecz.

30 kolejka

seriea-maniek 1:2

juz nawet nie wiem kto prowadzil pierwszy ,chyba rywal ale nie wiem.W strzalach przewaga rywala.GOla stracilem w 90 minucie.kolejny rywal umiejetnosciami slabszy odemnie ale coz poradzic.W lidze i tak zostaje i tak i pokaze w kolejnym sezonie jak sie gra prawdziwa pilke.

Nie 13:25, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora

28 kolejka

Adrian1993 - adek4 2:1

Od początku meczu atakuje, ale to rywal oddając swój pierwszy strzał w meczu zdobywa gola w 20 minucie. Od tej pory mecz się wyrównał. Do przerwy miałem jeszcze okazję, dobijałem ale Bolanos uderzył w Wanchopa i piłka wyszła na piątkę. Po przerwie miałem mało okazji, ale nadszedł loss time. Najpierw strzelcem gola z przed pola karnego Gomez, a potem po dośrodkowaniu strzelcem okazał się Nunez wstawiony w 70 minucie.

Pon 13:23, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora

_________

___

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Pon 17:49, 12 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 17:49, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

31 kolejka

bartosz23 - adzinho 0:1

Niezasłużona wygrana rywala, ja częściej stwarzałem sytuacje, ale jak sie ma takich debili w składzie którzy nie potrafią strzelić do pustej bramki to szkoda w ogóle grać. Rywal strzelił gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego prosto na głowe jakiegoś czarnucha na początku meczu. Od tego momentu przejąłem inicjatywę, ale ani Torghelle, ani Nemeth, anie Kabat w 100% sytuacjach nie potrafili wykorzystać okazji. Szkoda tego meczu bo nie wiem czy ja spadne z ligi czy nie bo takie zamieszanie jest że szkoda gadać. Nie dziękuje za mecz.

Skąd: Ełk

chyba pierwszy raz ma taki mecz:P hihie ja to już nie wnikam w takie mecze graty adzinho;]
Wto 20:05, 13 Sty 2009 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

kolejka 28

Maniek23-adzinho 4-3
Mecz prowadzony w dobrym szybkim tempie. Już sam wynik świadczy że sporo się działo. Pierwszy zdobywam bramkę i o dziwo dosyć dobrze mi się grało. Przeciwnik też stwarzał sytuacje ni w pierwszej połowie wynik 2-1. Druga bramkę strzelił bohater meczu który ustrzelił hattricka WangPeng. Druga połowa podobna do pierwszej. Podwyższam wynik na 3-1 i wydaje się że spokojnie prowadzę grę ale rywal szybko zmniejsza przewagę na 3-2 i znowu strzelam na 4-2 i gdy mecz zbliża się do końca i już po cichu cieszę się ze zwycięstwa to adzinho uświadamia mi że gra się do końca ustalając wynik 4-3. Końcówka była dość nerwowa. Udało się 3pkt są moje. Dzięki powo.

lukas15 1-2 adek4

Mecz z przewagą rywala, szybko strzelona bramka przez przeciwnika dała mu komfort i niestety mi podcięła skrzydła. Potem w 40 minucie strzela bramkę na 0-2 i wydaje się że jest pozamiatane. W drugiej połowie znacznie lepiej mi szło ale minimalną przewagę miał adek4. Sytuacja według mnie kluczowa dla całego spotkania, to przy stanie 0-2 nietrafienie z główki do pustej bramki przez V.Hleba. W 80 minucie udaje mi się strzelić jak się później okazało tylko honorową bramkę po dośrodkowaniu w pole karne ładnym wolejem strzela gola osamotniony Putsilo. W strzałach 7-7.

Pon 15:29, 19 Sty 2009 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)