Kolejka 19-23 [15.12.08 - 21.12.08] Dywizja I [R3]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

22 Kolejka

adek4 3-1 seriea

Od początku grałem rozsądnie, starając się nie stracić bramki.Szybko strzelam też gola, a zaraz po nim drugiego.Później przeciwnik ma ładne sytuacje lecz ich nie wykorzystuje.Do przerwy 2-0 dla mnie a w strzałach 5-2.Druga część spotkania nudna mało strzałów, ale udaje mi sie podwyższyć prowadzenie, jednak przeciwnik nie odpuścił i strzelił honorówke.

Maniek23 - seriea 1-2
Ten mecz pokazał po raz kolejny, że gra się do końca ale po kolei. Pierwsza połowa bezbarwna po kilka strzałów ale szału nie było aczkolwiek miałem sam na sam ale niestety nie wykorzystałem. 0-0 do przerwy. W drugiej połowie trochę szybsze tempo ale uważna gra w obronie powoduje brak konkretnych sytuacji aż do 78 min kiedy to zaspałem co skrzętnie wykorzystał mój przeciwnik. Po składnej akcji gwiazda zespołu Montenegro Vucinic wychodzi sam na sam i nie marnuje tej sytuacji 1-0. Zmieniam ustawienie na 4-3-3 Do ostatniej minuty próbowałem coś zdziałać co się opłaciło. Przyczynił się do tego zawodnik wracający w swoje pole karne który przejął piłkę i natkną się na napastnika który z 5 metrów wyrównuje 1-1. Był już doliczony czas gry. Tu niestety kończy się Happyend. Zamiast grać i faulować czy cokolwiek to pozwoliłem rozgrywać przeciwnikowi licząc na to że nie zdąży się zbliżyć do mojej bramki. No i się przeliczyłem seriea oddaje strzał zza 16ki i piłka trafia w lewy dolny róg bramkarza 2-1. ZAŁAMKA zły .

Wynik do 88' brzmiał 4:1 ale rywal uciekł dlatego 7:1

Co do meczu. W 4 minucie dostaje czerwoną kartkę po faulu bramkarza w sytuacji sam na sam. Sytuacja ta mnie nie załamała a nawet wzmocniła. Atakowałem cały czas czego dowodem są bramki. Warto zaznaczyć, że bramkę na 4:1 strzelił bramkarz z rzutu wolnego z około 25 metrów :-) Nie chciało mi sie już go zmieniać i uderzyłem nim i nawet się udało.

Dzięki za gre i następnym razem graj do końca.