Kolejka 19-23 [15.12.08 - 21.12.08] Dywizja I [R3]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejka 19-23 [15.12.08 - 21.12.08] Dywizja I [R3]
___________

Witam w Dywizji I. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

adzinho adek4

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Nie 18:33, 14 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

lukas15 1-3 yankes86

Mecz z przewagą rywala lecz ja kontrami próbowałem się odgryzać. Szybkie 2 bramki spowodowały ze odechciało mi się grać
a motywowała mnie tylko chęć zdobycia bramki, przeciwnik strzela trzecią, a za jakieś 5 min mam sytuację sam na sam i trafiam w wewnętrzną cześć słupka obrońca rywala wybił ją z niemalże linii. Udało mi się potem strzelić bramkę lecz rywal nadal przeważał. W strzałach 8-6 dla mnie zdzier. Aż sam się dziwięszczęśliwy

wynik 0-0

Mecz tragedia nie ma co tu opisywac mecz rowny moja bradzo bardzo slaba forma ogolnie duzo kopaniny przeciwnik gral ciagle na dzide i probowal strzelic z glowy ale zapomnial chyba ze slovency graj glowa dobrze mecz przecietny albo anwet slaby jak wynik moze odzyskam wkoncu forme powo

Pon 19:20, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

kolejka 20
Maniek23- Himen 1-2
Niestety kolejną kolejkę zaczynam od porażki. Himen jak na lidera przystało zaczął od natarcia co zaowocowało bramką w 11 min. Tak naprawdę nie pozwolił mi na rozwiniecie skrzydeł. Miałem kilka strzałów ale to za mało tym bardziej że ostatnio mam kiepskie dni na woelu. Wracając do meczu to w 31 min strzela 2 bramkę która mnie wk.......zły. Podniosłem się i udało mi się strzelic po szybko rozegranej akcji 39 min. W drugiej połowie nie działo się za dużo oprócz tego, że Himen próbował podwyższyć wynik, w końcówce mogłem strzelić na 2-2 ale mój napastnik strzelił jakby śniadania nie zjadł. Strzały 12-4. Nerwy nie są moim sprzymierzeńcem.
Dzięks.
smutny

Pon 19:48, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 19

Adrian1993 - adek4 4:2

Zaczynam mecz fantastycznie wręcz kapitalnie po 30 minutach prowadzę po dwóch bramkach niezawodnego Gomeza. Jednak bardzo szybko robi się niestety 2:2 po golach Cherrada. Zdenerwowałem się wtedy. W 72 minucie Gomez wykorzystał zamieszanie podbramkowe i umieścił piłkę w siatce! W 85 minucie niesamowity tego dnia Gomez zabiera piłkę obrońcy, wychodzi sam na sam i strzela obok bramkarza Algierii. Niesamowity Gomez bohaterem!

wynik 0-0

Mecz dobry w wykonaniu mojej druzyny na nic nie pozwolili przeciwnikowi tylko strzaly rozpaczy z 20-30 m .Troszke zabraklo skutecznosci ale nic trudno kolejne stracone pkt szkoda.Adrian zagral dla mnie zenade jak on to nazwal to jest zabawa i tak sie swietnie bawi ze obral taktyke 4-2-2-2z czego 6 ciagle w obronie +2 dochodzacych smieszne sie bawi 8 w obronie -atak 2-4zawodnikow jak ... Szkoda takich graczy bo psuja calo piekno pilki .

kajorek17 1-2 Himen

Pierwsza połowa dośc wyrównana lecz to Himen pierwszy obejmuje prowadzenie po strzale Acimovica.. Po 5 min wyrównuje wynik spotkania.. Pod koniec 1szej połowy kolejny raz na prowadzenie wychodzi Himen... W 2 połowie to z kolei totalna przewaga lotyszy lecz zaden lob ani kilka strzałow z banii nie wedruja w siatce rywala.... Moze w ostaniej kolejce uda mi sie Go ograc:p

Pon 21:33, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

KOLEJKA 19
Maniek23 adzinho 1-1
Mecz podobny do tego jaki rozegrałem z HIMENEM CZYLI KOMPLETNA KLAPA. Całe szczęście że adzinho dostał czerwoną kartkę. Niestety i tak nie uchroniło mnie to od porażki. Pierwszy bramkę strzela mój rywal grając już w 10kę. Próbowałem atakować ale kompletnie zatraciłem pomysł na grę. Nie wiem co się stało. Grając w 10 stwarzał kolejne sytuacje ale nie dość klarowne na bramkę. Pod koniec meczu wykonuję dwa rzuty wolne z jednego pada bramka. Była 89 min. Fuks. Strzały 10-5 dla rywala.

KOLEJKA 23
Maniek23 - kajorek17 0-2
Grałem 3 mecze podrząd i każdy był coraz gorszy. Złą decyzję podjąłem zmieniając ustawienie. Ten mecz był w miarę wyrównany jak można tak powiedzieć. Patrząc na strzały to nie bardzo był wyrównany 11-5 dla przeciwnika. Pierwsza połowa 0-0 i poza kilkoma sytuacjami z obu stron to nic ciekawego się nie działo. Walka w środku boiska. Moi zawodnicy mieli straszne podania. Kierowałem na wprost a on podawał na ukos smutny . Rozstrzygnięcie pada w ostatnich 15 min meczu. Pierwsza bramka pada w 79min a 2 w 89min i nie było czasu na odrabianie. Klapa. Dzięks.

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Pon 21:53, 15 Gru 2008, w całości zmieniany 4 razy
seriea

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 27

kolejka 23

seriea-Adrian1993 0:0

Poczatek meczu.Natarcie Czarnogory.Co chwile strzaly lecz niestety co chwile broni bramkarz lub obronca Kostaryki wybija z lini bramkowej.Cala praktycznie polowa pod wskazaniem na Czarnogore.Druga polowa jest bardziej wyrownana.Akcja za akcje.Niestety skutecznosc napastnikow z Czarnogory jest daleka od idealu.

Dzieki za mecz

Pon 22:33, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 22

Adrian1993 - Maniek23 2:1

Mecz zaczyna się od moich ataków, ale skuteczność graczy z Karaibów jest bardzo słaba. W około 30 minucie rywal oddaje pierwszy strzał który o dziwo znajduje miejsce w okienku bramki strzeżonej przez Mesena. W drugiej połowie doprowadzam do wyrównania po rzucie rożnym. W 70 minucie czerwoną dostaje Mesen, co mnie wkurza przez co rzucam się do ataku i już 2 minuty później mogłem prowadzić ale Wanchope trafił w bramkarza. W 80 minucie po krótkim rozegraniu z rzutu rożnego, dośrodkował Drummond prosto na Gomeza, który strzałem głową umieszcza piłkę w bramce.

Pon 23:21, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

Kolejka 20

bartosz23 - seriea 1:1

Mecz wyrównany, w pierwszej połowie mało sytuacji podbramkowych, chociaż mogłem strzelić gola, ale nie wiem jakim cudem bramkarz Czarnogóry wybronił strzał Torghelle i dobitkę Szabicsa. W drugiej połowie przeciwnik rzucił się do ataku co wykorzystał strzelając gola. Po tym golu zmieniłem taktykę na 3 napastników, co natychmiast przyniosło bramkę, którą strzelił Torghelle. Od tego momentu gra się wyrównała i do końca meczu już nic się nie wydarzyło.

Wto 11:04, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
seriea

Posty: 27

kolejka19

seriea-lukas15 1:1

Mecz wyrownany od samego poczatku.Toczony w srodku boiska.Bramke dla Czarnogory zdobyl Vucinic.W drugiej polowie drobna przewage uzyskala Bialorus.Niestety w 92 juz minucie do wyrownania doprowadzil jeden z zawodnikow Bialorusi.Tak bylo blisko wygrania.

Wto 21:44, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
yankes86

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 21

yankes86 - maniek23
3-1
Mecz dosc ciekawy sporo sytuacji pod bramkowych!Szybko objalem prowdzenie w meczu co ulatwilo znacznei gre!Do przerwy schodzilem z bagazem dwoch bramek wiec druga polowe moglem zaczac spokojnie!Przy 3-0 dla mnie zwolnilem tempo gry i kolega strzelil honorowa bramke!Dzieki i powo dalej

HIMEN-yankes86

To byl Mecz:) Powiem tak podszedlem bardzo zmibilizowany gdyz ostatni nasz mecz odnioslem sromotna porazke(4-1) i czas na rew. Udalo sie zdzier ale nie bylo latwo wykorzystalem to co mialem a przy okazji moja obrona wykazala sie klasa i nie pozwolila rozwinac skrzydel byl to nejlepszy moj mecz z tej rundy radosny Oby ta forma zostala bo gole padaly po naprawde ladnych akcjach Dzieki Powodzenia i do nastepnego rew;)

wynik 4-0

HIMEN WIn

Wto 22:33, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 20

Adrian1993 - yankes86 4:0

Mecz zaczynam od szturmowania bramki rywala, ale mimo to w 6 minucie Saborio trafia w bramkarza. Na szczęście w 20 minucie ten gracz już się nie myli i z główki trafia do siatki. Do głosu częściej zaczął dochodzić rywal, ale miał problemy z przedarciem się przez dobrze funkcjonującą obronę. W 74 minucie pozbawiłem rywala większych szans strzelając znów za sprawą Saborio gola na 2:0. 10 minut później było 3:0. Wallace świetnym podaniem odnalazł Wanchopa a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza rywala. 4 minuty przed końcem kopia sytuacji z 84 minuty. Wallace znów do Wanchopa, a ten dopełnia dzieła zniszczenia.

adzinho 1:0 lukas15

Mecz z moją przewagą lukas może dziękować, że tylko zdołałem strzelić jedno bramkę. Bramka pada po bardzo ładnie wykonanym rzucie wolnym w 4 minucie.
Potem kontrolowałem mecz, a rywal ogarniczał się do groźnych kontrataków. Po jedne z akcji mógł wyrównać lecz na moje szczeście zakończyło się to na strachu.
Ja miałem wiele okazji, których nie wykorzystałem ... ehh ta skuteczność się ostanio pogorszyła zdzier

Pozdrawiam i dzieki za mecze

Śro 5:38, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Kolejka 19

kajorek17 - bartosz23 0:3 + 3 gole za ucieczkę z meczu.

Edit by Krzysiuk
Decyzja nie długo zostanie podjęta

Kolejka 22

bartosz23 - adzinho 0:1

Szkoda tego meczu, gdyż najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis. Mecz wyglądał mnie więcej tak: przeciwnik próbował rozgrywać piłki, które zatrzymywali obrońcy, ja ograniczałem się do kontr. W pierwszej połowie w strzałach 5:1 dla mnie. Druga połowa bardziej wyrównana, przeciwnik wykorzystał swoją jedyną sytuację którą miał i takim wynikiem skończył się mecz. Strzały 7:3 dla mnie.

Ostatnio zmieniony przez bartosz23 dnia Pią 13:13, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 18:02, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
kajorek17

Kolejka 19

"kajorek17 - bartosz23 0:3

Wiem że to przeciwnik miał wpisać ten mecz, ale gdy się go spytałem czy ma zamiar wpisać, odparł że nie i żebym ja go wpisał. Jak to przeciwnik powiedział, przegrał, ale z przebiegu gry to nie wynikało. Może i nie wynikało, ale większość akcji co miał to zatrzymywały się na obrońcach, ja miałem swoje sytuacje, które potrafiłem wykorzystać. Pierwszą bramkę strzeliłem po pięknym uderzeniu z dystansu Szabicsa, nie minęło może 10 minut i już było 2:0, pnownie Szabics. W drugiej połowie przeciwnik rzucił się do ataku, zmieniał taktyki, ale na nic się to zdało. Gdy wydawało że mecz się tak skończy, ostatnią akcje wyprowadziłem i ponownie nie zawodny Szabics umieścił piłkę w bramce. Strzałów nie wiem gdyż po tym golu przeciwnik opuścił grę."
Śro 23:58, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
yankes86

Posty: 21

kolejka 23
yankes86 - bartosz23
2-0
Mecz dosc ciekawy sporo sytuacji pod bramkowych!Szybko objalem prowdzenie w meczu co ulatwilo znacznei gre!Do przerwy schodzilem z bagazem dwoch bramek wiec druga polowe moglem zaczac spokojnie!W drugiej polowie sporo sytuacji dla mnie i kolegi jednakze nikt z nas juz nei zmienil wyniku!pozdro i powo dalej!

Wynik/Wyniki zostały dodane!

Czw 23:13, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

Kolejka 20

lukas15 1-5 adek4

Mecz z przewagą rywala. Gdybym grał uważniej w obronie, i wykorzystywał swoje wszystkie sytuacje to bym wygrał to spotkanie ale rzeczywistość jest inna. Do bramki na 3-1, było to dość wyrównane widowisko. Odechciało mi się grać ponieważ zbyt łątwo przeciwnik strzelał bramki. Dzięki za grę

Pią 16:46, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)