Kolejki 1-5 [16.11.08 - 22.11.08] Dywizja I [R1]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

Posty: 316

Skąd: Kalisz

kolejka 5

bartosz23 - yankes86 1:3

Co ta obrona Węgier gra to ja nie wiem, znowu po jej błędach trace gole, mecz był wyrównany, jak ja miałem sytuacje to albo bramkarz przeciwnika świetnie bronił, albo moi napastnicy wbiegali prosto w niego. Z początku myślałem że Węgry to nie taki zły zespół, jednak teraz zmieniam zdanie, to jest gówniany zespół.

adzinho 0 - 0 kajorek

Trudno opisywac spotkanie, które kończy się bezbramkowym remisem.

Na pewno mecz mógl się podobać. Bardzo szybkie akcjie z oby dwóch stron mogły cieszyć oko. Niestety Nasi napastnicy tego dnia nie zachwycali skutecznością. Mam nadzieję, iż w nastepnym meczu będzie zdecydowanie lepiej.
Mi osobiście bardzo ale to bardzo nie leży zespół Jamajki. Nie wiel dlaczeego zdzier ... w takiej lidze idealnym zespołem byłaby Macedonia radosny

nie pislame bo nie mialem czasu

Dosć ciekawy mecz choc malo sytuacji!Moglem sie pokusic o przynajmniej jedna bramke ale moi napastnicy cos nie chcieli strzelac:) Natomiast kolega wykorzystal moja zabawe pod polem karnym choc dosc szczesliwie!No trzeba tez pochwalic mojego bramkarza ktory w kilku sytuajach mnie poprostu zadzwil!

Wynik dodany do tabeli, czekamy na opis spotkania.

Ty chyba kpisz.
Jeżeli do jutra nie zobaczę opisu, inaczej to rozwiąże.
Czekam.

---------------------------

Panowie nie dodajecie numeru kolejki!
Proszę dodawac numery , ułatwi to Adminowi Ligi wpisywanie wyników.
Czw 18:33, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
yankes86

Posty: 21

kolejka 1

yankes86 - himen
0-0

Mecz dosy nudny, Blizszy zwycienstwa byl himen bo nie wykorzystal 3 dogodnych sytuacji , 2 razy uratowal mnei naszczescie slupek!Choc nalezy dodac rowniez ze tez moglem sie pokusic o bramke ale zabraklo zimnej krwi!Ogolnei rzecz biorac mecz bez wiekszch fajerwerkow!!

kajorek17 2-1 yankes

1sze 10 min należało do yankesa, bo juz w 3 min obejmuje prowadzenie.. Po tej bramce wzięłem sie ostro za odrabianie strat. W 45 min strzelam bramke na 1-1 i w końcówce na 2-1.. Dz i powo dalej:)

Ostatnio zmieniony przez kajorek17 dnia Sob 5:43, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:40, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
yankes86

Posty: 21

kolejka 4
yankes86 - lukasz15 1-1
Mecz dosyc ciekawy sporo sytuacji lukasz prowadzil gre a ja stralem sie go skontrowac i udalo mi sie to w perwszej polowei w 45 minucie po jego bledzie wykorzystalem ''setke". Druga polowa byla by pewnie lepsza w naszym wykonaniu gdyby nie lagi, ale i tak nei bylo zle kilka sytuacji bramkowych po jednej i drugiej stronie! To co jest najgorsze w pilce mialo miejsce w doliczonym czasie bramka i mecz na remis! dzieki za mecz powo dalej

Pią 18:27, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
adzinho

Posty: 171

Kolejka 1

adzinho 1 - 1 Maniek

Mecz bardzo wyrównany. Okazje z jednej i drugiej strony bardzo klarowne, lecz doskonale spisywali się bramkarze obu ekip. Pierwszą barmkę strzela Maniek po moim błędzie. Taki wynik utrzymuje się do końca I połowy. W II połowie wiedziałem, ze muszę wziąć się do roboty, bo kolejna strata punktów nie wpłynie dobrze na moją pozycję w tabeli. Połowa ta zaczała sie dla mnie bardzo dobrze, gdyż szybko wyrównałem ... z miniuty na minute moje ataki się coraz bardziej nasilały jednak żadnego efektu to nie przyniosło.