Kolejki 1-5 [16.11.08 - 22.11.08] Dywizja I [R1]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 1-5 [16.11.08 - 22.11.08] Dywizja I [R1]
___________

Witam w Dywizji I. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

_______ adek4 3-1 adzinho

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 8:35, 23 Lis 2008, w całości zmieniany 38 razy
Pon 21:18, 03 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 5

Adrian1993 (Kostaryka) - seriea (Czarnogóra) 3:2

Gomez 3', 5', 77' - Vucinić 12', 17'

Mecz zaczyna się dla mnie fantastycznie, już w 3 minucie po dośrodkowaniu, piłkę do bramki pakuje Gomez. 2 minuty później po indywidualnej akcji, ten sam gracz schodzi do środa i strzela gola. Długo się prowadzeniem nie cieszę, najpierw w 12 minucie Vucinić wykorzystuje 1 na 1, a w 17 minucie, w podobny sposób zdobywa gola. W dalszej części I połowy mało się działo, jednak osiągnąłem lekką przewagę. Z początkiem drugiej zacząłem atakować, najpierw w 55 minucie Centeno z 25 metrów w słupek, następnie Wachope sam na sam prosto w bramkarza. Na szczęście w 77 minucie, rozgrywający świetny mecz Gomez, schodzi do środka i nie daje szans bramkarzowi rywala. Jeszcze w 88 minucie Centeno ponownie trafia w słupek. Do końca jednak już nic się nie zmienia.

lukas15 1-3 seriea

W 8 minucie bardzo dobrą sytuację miał Kutuzov(Białorusin) niestety nie wykorzystał sytuacji i piłka minęła o pół metra od bramkarza rywala. Sprawdziła się stara piłkarska zasada, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Jakieś 3 może 4 minuty po mojej sytuacji, padła bramka dla seriea. .Praktycznie przez cały mecz rywal utrzymywał się przy piłce. Ja natomiast starałem się grać kontrami. No ale cóż A. Hleb miał niebieską strzałkę i to się chyba odbiło na dyspozycji całej drużyny.
W 72 minucie podwyższył Vucinic i niestety straciłem wiarę w zwycięstwo. 6 min przed końcem na 3-0 strzelił nieszczęsny dla mnie Vucinic. Rozluźniłem się zupełnie i zacząłem grać bardzo wyważony futbol, i udało się bardzo szybko odpowiedzieć na trzeciego gola, jak się potem okazało był to gol honorowy. Niestety już było za mało czasu żeby strzelić jeszcze ze dwie bramki. Jakbym grał przez cały mecz tak jak grałem ostatnie 5 min o wynik byłbym spokojny.
Podsumowując start ligi zaczął się blamażem. Lecz sądzę, że gdyby nie niepotrzebny stres związany z inauguracją ligi, wygrałbym to spotkanie, seriea to nie jest jednak przeciwnik nie do pokonania. W strzałach 7-9 dla przeciwnika. Dziękuję za grę

Nie 13:14, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

Kolejka 4

Maniek23 vs Adrian1993 2-2
Zaczęło się. Przez dwie godziny próbowaliśmy zagrać. Problemem był mój ping. Udało sie na P2P. Nie było rewelacyjnych warunków ale było ok. Mecz sam w sobie przebiegał pod dyktando Adriana o czym świadczą strzały na koniec meczu. Niestety dla Adriana strzały nie wygrywają. Ja jestem przyzwyczajony do małej ilości strzałów. Dużo niedokładności po obu stronach. Pierwszy bramkę strzela Adrian po dokładnym wypuszczeniu Wanchope w uliczkę, niedługo trwało prowadzenie, po składnej akcji zza pola karnego mocnym uderzeniem doprowadza do remisu jeden z pomocników. Do przerwy 1-1. Po przerwie przeciwnik naciera a ja skutecznie się bronię i kontruję. Po jednej z kontr pada 2 bramka. Niestety nie udaje mi się dowieźć zwycięstwa do końca. Strzały 12-3 dla Adriana1993.
Dzięki i pozdro.

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Nie 17:03, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:02, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora

_____________________________Kolejka 1

________ adek4 3-1 Adrian1993
___________________________Cherrad 65' ____Wanchope 57'
___________________________Cherrad 85'
___________________________Cherrad 89'

Swój pierwszy mecz w tegorocznej lidze zespół Algerii pod wodzą Rabaha Saadane rozegrali u swojej publiczności z dobrym zespołem Costa-Rici.Mecz rozpoczał się o godzinie 12.00 w Algierze.

Od samego początku nerwowość wprowadzała się w gre obu zespolów, co nie pozwalało na skonstruowanie dobrej akcji.Zespół Algierii był chyba trochę gorzej przygotowany kondycyjnie co z minuty na minutę wykorzystywali przeciwnicy.Costa-rica bardzo groźne akcje przeprowadzali szczególnie bocznymi strefami boiska lub z rzutów rożnych.Mieli w ataku świetnie grającego głową Wanchope, który coraz to groźniej uderzał na bramkę Mezaira.Jedna z jego główek poszybowała na spojonie słupka z poprzeczką.
Gospodarze żadziej bywali pod bramką Porrasa, który miał nieco mniej roboty.Do połowy utrzymywał sie wynik 0-0, choć akcji z pewnością nie brakowało.W szatni Algerii napewno odbyły się nie lada trudne rozmowy, bo po tak słabej grze w pierwszych 45 minutach nie można było liczyć na satysfakcjujący rezultat, czego oczekiwał trener od swoich zawodników.Jak się niedługo po przerwie okazało rozmowy nic nie wnios,ly do gry Algerczyków.W 57 minucie spotkania Centeno świetnie dośtodkował w pole karne, a tam Wanchope strzałem z głowy umięścił piłkę w bramce.
Niesamowita radość na ławcę Costa-rici.Algeria szybko zaczyna i odrazu próbuje swoich sił w ataku.Obrona gości popełniała coraz więcej błędów, co wykorzystal napastnik biało-zielonych Cherrad.Świetnie zadryblował pod polem karnym Porrasa i idealnie posłał piłkę w prawy bok bramkarza.Na tablicy wyników 1-1.Z Costa-rici zeszło powietrze i nie potrafili się podnieść po straconej bramce.Choć atakowali to piłka zawsze lądowała poza bramką gospodarzy.Wydawało się, że wkońcu przeprowadzą jakąś składną akcję i przywiozą do domu trzy punkty, jednak ich marzenia poraz kolejny pogrzebał Cherrad.Z jednej z kontr dostał piłkę od Arrache i po świetnej kiwce wyszedł sam na sam z bramkarzem gości.Poraz kolejny niedał mu szans na obronę.
Było to pięć minut do końca, więc bardzo mało czasu pozostało zawodnikom gości na odrobienie strat.Ostatnie pięc minut przyniosło kolejną bramkę, lecz znow dla zespołu Algerii i znów strzela ją świetnie dysponowany w tym meczu Cherrad.Zespół Costa-rici na długo zapamięta tegonapastnika.

Podsumowując:

Algeria zagrała dziś słaby mecz, i gdyby nie Cherrad to pewnie z tego meczu nie wynieśliby ani jednego punktu, a natomiast zespołowi costa-rici zabrakło z pewnością wykończenia akcji oraz co najważniejsze w piłce szczęścia.

Strzały 7-11

________________________________Kolejka 2

________ adek4 0-1 Lukas15

____________________________________________Kutuzow 64'

Po zdobytych pierwszych punktach przez Algerię przyszło się im zmieżyć z Białorusią, która ma w swoim zespole taką gwiazdę jak Hleb.W mieście o nazwie Algier o godzinie 15 rozpoczął się bój o punkty.

Pierwsze minuty nie przyniosły nic ciekawego ani nie wyłoniły drużyny przeważającej.Drużyna gospodarzy starała się jak najdłużej utrzymywać przy piłce, a natomiast zespół przyjezdny postanowił grac więcej kontrami.Lepsze rezultaty było widać z taktyki Białorusii, która stwarzała groźniejsze akcje od gospodarzy.Do połowy jednak utrzymywał się wynik bezbramkowy i oba zespoły schodziły z boiska w miare zadowolone.Po przerwie drużyny wyszły mocno zmotywowane na kolejne 45 minut co szybko przyniosło skutki w postaci groźnych akcji.W 64 minucie gry piłkę w polu karnym dostaje Kutuzow i z dosyć trudnej pozycji wsadza piłkę obok bramkarza.Od tej pory gra Algerii stała się bardzo chaotyczna co nie wnosiło w ich grę nic dobrego.Po jednej z akcji Cherrad groźnie uderza z 15 metra jednak bramkarz przyjezdnych był w formie.Na kilka minut przed końcem meczu piłkarz Algerii wychodzi sam na sam oddaje strzał, który odbija się od bramkarza i trafia na 16 metr do innego Algerczyka, a ten natomiast ma pustą bramkę.Wszyscy wstali już z krzeseł, aby cieszyć się bramką jednak niewiadomo z jakich przyczyn piłkarz trafia obok bramki.Szybko zespół Białorusi przeprowadza bardzo groźną sytuację ], jednak napastnik za lekko uderza, aby pokonać bramkarz biało-zielonych.wynik do końca meczu nie ulega już zmianie i Białorusinie wynoszą z Algerii bardzo cenne trzy punkty.

Kolejny słaby mecz w wykonaniu Algerii i tym razem nie było piłkarza, który pociągnąłby zespół za sobą, natomiast Białorusinie pokazali się z bardzo dobrej strony co przyniosło im aż 3 punkty.

Strzały 8-7

Dzięki za lekcję grania wink

Wyniki dodane do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Nie 17:36, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:35, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

Kolejka 3

lukas151-1adzinho

Po niespodziewanej wygranej z adkiem4 następnym rywalem był adzinho.Przy spotkaniu z tym rywalem wróciłem do wspomnień bowiem w trzeciej lidze gdzie wcześniej występowałem grałem właśnie Jamajką. Podświadomie wiedziałem kto jest dobry a kto słaby. Z dużym zaangażowaniem podszedłem do tego spotkania i przez 38 min pierwszej połowy przeważałem. Ba, adzinho przez 38 min nie oddał w ogóle żadnego strzału w stronę mojego bramkarza. Cóż z tego ze miałem przynajmniej dwie stuprocentowe sytuacje jak nie mogłem ich wykorzystać, nie mogłem udokumentować swojej przewagi bramką. Jednak w 39 minucie mecz King wszedł w przedpole karne i przepięknym strzałem (po drodze piłka otarła poprzeczkę) wyszedł na prowadzenie. Czułem sportową złość jak po tym czasie mogłem stracić bramkę?No cóż taki jest piękno gry w WE. W drugiej połowie troszkę częściej stwarzał minimalne zagrożenie. W 27 minucie drugiej połowy poczułem ulgę po dosyć szczęśliwym zamieszaniu w polu karnym strzeliłem gola wyrównującego. Dalej nie przestałem atakować, lecz mi to nic nie dawało. Rywal przycisnął pod koniec meczu miał znakomitą okazję z rzutu rożnego główką znakomicie uderzał bodajże Moore, mój obrońca wybił piłkę z linii bramkowej i dalej zaczął się najdłuższy doliczony czas w mojej karierze na WEOL. Ale ciągle jak nękałem rywala, niestety nie udało się i mecz skończył się wynikiem 1-1. W strzałach 9-5 dla mnie. Dziękuję za grę

Nie 18:01, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

Kolejka 3

bartosz23 (Węgry) - adek4 (Algieria) 2:5

Mecz się dla mnie dobrze rozpoczyna, ponieważ jako pierwszy strzelam bramkę na 1:0, po strzale z ostrego konta Husztiego. Niestety daje się zepchnąć do obrony, co się dla mnie źle kończy i tracę kolejne gole. Do przerwy było 2:1, a w strzałach 11:2 dla adka4. Po przerwie obraz gry nie ulega zmianie i przeciwnik dalej atakuje co kończy się strzeleniem kolejnych goli. Przy stanie 5:1 trochę się ocknąłem i strzeliłem bramke, mogłem jeszcze jedną dołożyć, ale fatalnie pudłuje Szabics. Strzały na koniec 20:4 dla adka4.

Dzięki i powo dalej.

Kolejka 5

bartosz23 (Węgry) - rapid997 (Burkina Faso) 3:1

Od początku meczu atakuje, ale niespodziewanie to przeciwnik strzela bramkę. Udaje mi się wyrównać, bramkę strzela Szabics i do przerwy mamy wynik 1:1. W drugiej połowie to już moja przewaga którą udokumentowałem strzeleniem dwóch bramek. Przeciwnik miał jeszcze okazję na zmiane wyniku, ale po wrzutce strzelił w poprzeczke. Strzały na koniec 12:5 dla mnie

Ostatnio zmieniony przez bartosz23 dnia Nie 18:39, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:09, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora

_____________________________Kolejka 5

_____________________ adek4 3-1 adzinho
____________________________ Akrour 6' ________King 35'
____________________________ Saifi 57'
____________________________ Saifi 65'
Po wysokim zwycięstwie w wyjazdowym meczu z Węgrami Algerczykom przyszło się zmierzyć na własnym stadionie z Jamajką, a mecz rozpoczął się o godzinie 16.30 w stolicy Algerii.

Algerczycy wyszli strasznie zestresowani na ten mecz, było to widać po ich podaniach.Już w 3 minucie fatalny błąd w obronie i napastnik Jamajki wychodzi oko w oko z Algerskim bramkarzem.Ten pojedynek wygrał jednak bramkarz i uchronił gospodarzy przed utratą bramki.Chwilę później niespodziewanie na dogodną okazję wychodzi Akrour, który posyła piłkę do siatki gości.Jamajczycy zaczęli jeszcze bardziej atakować w celu odrobienia strat.Udaje im się to po półgodzinnym naporze, a zdobywca bramki jest King.Gospodarze nie potrafili obudzić się na własnym boisku, możliwe ze własna publiczność powodowała stres, a co za tym idzie gorszą gre.Do połowy utrzymuje się już wynik 1-1.Trener gospodarzy mocno musiał potrząsnąć swoim zespołem i w drugiej połowie pokazali na co ich stać.Od samego początku atakowali i w przeciągu dwudziestu minut Saifi zdobył dwie bramki.Jamajczycy próbowali ataki bokami i centry na swoich napastników co było bardzo dobrym rozwizaniem, jednak do końca meczu niechciało nic wpadać.

Zespół Algerii zagrał przyzwoitą drugą połowę i stworzyli sobie dogodniejsze sytuacje do zdobycia bramki co dało im zwycięstwo, natomiast zespół Jamajki skupił się bardziej na górnych piłkach, co przyniosło tylko jedną bramkę.Dobry mecz w wykonaniu obu zespołów, ale zaważyła skuteczność.

adzinho 3:0 bartosz23

Mecz bez większej historii. Przeważałem na boisku przez praktycznie cały mecz. Bartek ograniczał się do kilku groźnych kontr. Mogłem wygrać wyżej lecz jednak nie zadziałała u mnie skuteczności z innych meczów. Nie mniej jednak cieszę się, że po 3 wpadkach wkońcu jest wygrana. Wydaje mi się, że od tego momentu może być tylko lepiej. Poznałem już moją drużynę wystarczająco, zmieniłem styl gry i na efekty nie trzeba było czekać długo.

Dziękuje za mecze i życze powodzenia !

Ostatnio zmieniony przez adzinho dnia Nie 22:06, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 22:04, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
seriea

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 27

Kolejka 2

seriea(Czarnogora)-bartosz23(Wegry) 1:3

Mecz ogromnej przewagi z mojej strony.Niestety nie popisali sie dzis ani Purovic ani Jovetic.Tyle co mieli dogran na glowke to przynajmniej 3 bramki powinni zdobyc.Jak zwykle bramke dla Czarnogory zdobyl Vucinic.Dla Wegier gole zdobyli Nemeth,Torghelle,Hajnal.
Bramki stracone po kontrach.

Kolejka 4

seriea(Czarnogora)-adek4(Algeria) 1:2

Kolejny przegrany mecz.Tym razem po mojej slabej grze zasluzenie przegralem.Moi zawodnicy jednak sie nie poddaja i beda walczyc o awans juz wkrotce.W pierwszej polowie Czarnogora zagrala ust.4-4-2.Po przerwie zmiana ustawienia na 4-3-3.Dalo to rezultat 1:2.

Ps.Gra na kacu jest tragiczna.Wszystko tak szybko miga przed twarza.Wiem ze to wyglada jak wymowka, ale to jest prawda.

lukas15(Białoruś) 1-5 HIMEN(Słowenia)

Nie moge tak dobrze szło a tu taki wyskok. Jakby mecz miał 40 min to bym był w pełni zadowolony bowiem do tej minuty utrzymywał się remis i była wyrównana gra. Pod koniec pierwszej połowy rywal strzelił mi bramke i troche się podłamałem, ale nadal był dość wyrównany mecz udawało mi zabierać piłkę wślizgami. Niestety padła 60 min i zaczęło sie strzelanie nie wiedziałem co sie dzieje. Nagle patrze a tu wynik 4-1. No cóż jeszcze pod koniec mecz piąta i jestem załamany. Mamm nadzieje że to przejdzie i w następnych meczach uda mi się lepiej grać.

Dzięki za gre. W strzałach 5-14

Pon 20:25, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora

3 Kolejka

Adrian1993 (Kostaryka) - HIMEN (Słowenia) 4:4

Kapitalny mecz, cios za cios, gol za gol. Pierwszego gola strzelam na początku, w pole karne Saborio strzela Gomez i 1:0. Rywal wyrównuje w 44 minucie. W 45 strzelam na 2:1, za sprawą Saborio. Rywal po przerwie strzela dwie bramki, co mnie lekko podirytowało i od tej pory rzuciłem się do ataku, strzelając dwie ładne bramki Gomezem. W 80 minucie niestety tracę bramkę po błędzie obrony. Na 3 minuty przed końcem pudłuje Centeno uderzając daleko od bramki. W 90 minucie po sporym zamieszaniu w polu karnym Gomez niestety uderza w słupek, rywal wybija piłkę daleko i mecz kończy się wynikiem 4:4. W strzałach 16:10 dla mnie. Gdyby nie świetna forma strzelecka Gomeza, nie wiem jak by się ten mecz potoczył.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Pon 22:12, 17 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

rapid997 0:3 Himen

Rezygnuję z walki w lidze z powodu z zbyt dużych obowiązków. Praca - szkoła , projekt . Nie mam czasu. Pozdro miłej gry i sukcesów w lidze.

Bramki:

33 min (K)
52 min
59 min Kto nie pamietam wazne ze druzyna to sie liczy:)
65 min
78 min
Mecz Bardzo zaciety chodz z lekka przewaga na poczatku mecz po stronie HIMENA i z kazda min przewaga wzrastala szczegolnie w drugiej polowie . W 33 min sedzia dyktuje kontrowersyjnego karnego ktorego zamieniam na gola wynik do przerwy 1-0 dla HIMENA . Po przerwie szturm na moja bramke i ratuje mnie slupek i bramkarz . Szybki zimny prysznic i sytuacja wraca do normy przewaga po mojej stronie grad bramek jak wyzej wypisane i pewne zwyciestwo. Dzieki powodzonka

Pon 23:07, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
HIMEN

Posty: 91

HIMEN - Maniek23

wynik 4-2

HIMEN Win

Mecz zaczal sie wysmienicie 9 min i 1-0 dla Sloveni. Z kazda min przewaga slovencow wzrastala 22 min i mam 2-0 .Min 39 i wynik 3-0 utrzymuje sie do przerwy.Po przerwie chyba zlekcewaznie przeciwnika i bylo bardzo goraco Najpierw 3-146 min bramka kontaktowa dla Chin65 kontrowersyjny karny dla CHin i zamieniaja go na gola3-2.Zaczela sie nerwowka duzo niedokladnych podan i tak do 87 min wtedy wynik na 4-2 powieksza Slovenia chodz moglo byc wyzej ale w 90 min sam na sam Semler nie wykorzystuje sytuacji . Dzieki Pozdrawiam

Śro 19:16, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

Maniek23 vs adzinho 1-1
Mecz walki nie za bardzo pamiętam bo graliśmy wczoraj w nocy. Każdy w grupie bardzo dobrze gra w obronie dlatego trudno stworzyć klarowną sytuację. Mecz nie obfitował w sytuacje podbramkowe. Mogło się skończyć różnie no ale 1pkt to mało ale lepszy rydz jak nic radosny. 1 połowę wygrywam 1-0 po strzale J. Shao 42min. Druga połowa zaczyna się od ataków Adzinho. Euell doprowadza do remisu w 51 min. Później trafił jeszcze w poprzeczkę ale szczęśliwie się obroniłem. Dzięki.Wydawało mi się że już pisałem o tym meczu. Nie znalazłem posta i dlatego napisałem nowego. Dzięki.

Gospodarz dodaje wynik !!

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Śro 20:48, 19 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:45, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora
kajorek17

Dołączył: 29 Mar 2007

Skąd: Piotrowice

kajorek17 0-0 maniek23

Mecz wyrównanym,zacięty do ostaniej minuty.. Większość akcji toczyła się w środku pola.. Każdy z nas miał po 2 wyśmienite okazje lecz żadna nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. Ten zespół litwy to kompletny nie wypał.. Nie ma tam żadnego wartościowego zawodnika:/

Ostatnio zmieniony przez kajorek17 dnia Śro 22:43, 19 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:56, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Kolejka 1

bartosz23 - kajorek17 0:2

Mecz przegrany na własne życzenie, nie wiem co ta obrona Wegier grała, mecz był w miare wyrównany z lekką przewagą przeciwnika, mnóstwo strzałów z dystansu, nawet nie pamiętam kto i jak strzelał gole, jak miałem znowu dobre sytuacje to bramkarz przeciwnika wszystko wyciągał.

Śro 21:59, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

kolejka 3

Maniek23(China) vs seriea(Czarnogora) 1-1
Mecz w miarę wyrównany. Dużo działo się w środku pola jak również na mojej połowie. Nie znaczy to że moja bramka była obstrzeliwana. Przeciwnik wymienia masę podań a ja szybko próbuję rozegrać i strzelić. Pierwsza bramka pada w 1 połowie około 42min. Gwiazda drużyny Vucinic otrzymał dokładną wrzutkę z prawej strony i z bliskiej odległości tuz przy słupku umieścił piłkę. Do przerwy 0-1. Po przerwie zmieniam ustawienie i już w 52min strzelam na 1-1, udział przy tej bramce miał obrońca który obracając się natknął się na mojego napastnika a ten z bliskiej odległości nie mógł spudłować. Dalsza cześć meczu przebiega podobnie jak 1sza tzn. dużo podań i kontra. Niestety żaden z nas nie miał na tyle szczęścia żeby zdobyć 3pkt. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Czw 20:09, 20 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 1:11, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
HIMEN

Posty: 91

Mam pytanie co sie dzieje z graczem Yankes86 probuje sie z nim skontaktowac aby rozegrac mecz i nie moge sie dogadac z tego co widze inni chyba tez maja taki problem gdyz nikt z nim nie rozegral meczu . Admin czy moglbys do niego cos napisac w ramach przypomnienia lub sugesti aby zaczal rozgwac sowje mecze. Dziekuje pozdrawiam
Czw 10:37, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)