Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / I edycja Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Tomek (USA) 0:4 sheva7 (Iran)

Na mecz z Iranem Stany Zjednoczone wyszły w defensywnym ustawieniu. Mecz do 33' na korzyść USA ponieważ, skutecznie broniła bramki, choć w 19'
pierwszej połowy po wyjściu K. Keller'a z bramki fartem nie doszło do 0:1.
Iran przeniósł gre na moją(USA)stronę. Niedługo potem sheva7 strzelił pierwszego gola :ball: W drugiej połowie było więcej emocji, bo Iran wbił trzy kolejne bramki.
Dzięki za mecz i gratuluje awansu brawo brawo brawo
Pon 15:43, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
Papaj

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 738

Skąd: Kraków

Za Gallus'a który z przyczyn technicznych nie może grać dalej tego tura gra ze mną w parze bodzio57 wink
Pon 16:46, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
dukekubas

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 819

dukekubas[paragwaj]-tom21[USA]
mecz zakonczony wynikiem 3:3, grany na raty...
zaczelo sie od szybkiego prowadzenia toma 2:0, zostalem zaskoczony, szybko zmienilem taktyke i powoli walczylem, zdobylem pierwsza bramke, szybko jednak skontrowana...nastepnie tom popelnia blad, po ktorym zodbywam gola...
po lagach wzniawiamy gre...w miare szybko zodbywam bramke, nastepnie dwukrotnie nie wpada gol po strzlalch na pusta bramke.. dogrywka nie przynosi roztrzygniecia - rzuty karne:
5:4 dla mnie...czwartego bodajze karnego nie wykorzystuje zawodnik US and I, strzelajac w slupek

Edit:
Dogrywka:
dukekubas-Czarny 3:0
wyciagnalem wnioski po wczesniejszych meczach z Czarnym oraz zostalem troszke zlekcewazony...zagescilem srodek pola , a Czarny nie mogl przebic sie przez obrone, troche szczescia w ataku i obronie, a gole wpadaly...

PawelMarian (Japonia) 1:0 (USA) Bodzio57

mecz zaciety i wyrownany. najpierw strzelilem w slupek , pozniej kilka dobrych akcji Bodzia. I ostatecznie 1:0 dla mnie.

Dzieki za mecz, Pozdro cool
Wto 9:48, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

Dziś wieczorem prawdopodobnie mecz z mackalem. Sorry za poślizg.

Edit.
No tak lukassoronaldo musiał dodać coś od siebie bo przecież nie byłby sobą...eh

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Wto 19:43, 12 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz

Giuly mnie zmusił to robie opis szczęśliwy

Mecz na początku w miarę wyrównany, lecz już około 20 minuty udało mi się wyjść na prowadzenie po golu zdobytym z rzutu wolnego przez Reyne. Od tego momentu przejąłem inicjatywę na boisku. Niestety $liwa wykorzystał w 2 połowie kilka głupich błędów w defensywie i doprowadził do wyrównania. Chciałem rozstrzygnąć mecz w regulaminowym czasie gry, lecz utrudniały mi to słupki i bramkarz drużyny przeciwnej radosny W dogrywce również nie potrafiłem wykorzystać przewagi i musiałem liczyć na szczęście w karnych, a ono wyjątkowo mi dopisało radosny
1 seria: karny USA strzelam w prawy górny róg, bramkarz wyczuwa moje intencje, lecz piłka odbija się od słupka i wpada do bramki.
karny Norwegi: spokojnie w prawy dolny róg
2 seria: obie drużyny spokojnie wykorzystały jedenastki
3 seria: znowu idealne wykończenie
4 seria: USA: dokładnie w prawy dolny róg
Norwegia: Bardzo mocny strzał, lecz równie niecelny radosny
5 seria: USA: Strzał w lewy górny róg, bramkarz rzuca się tam gdzie piłka i po raz kolejny fart sprzyja USA - piłka odbija się od słupka i ląduje w siatce !!!
Norwegia już nie wykonuje karnego.
Szał radości na trybunach !!! machel i Giuly grają dalej !!!!

$liwa dzięki za mecze szczęśliwy
Śro 12:28, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora
Papaj

Posty: 738

Papaj 3 - 2 Gumis66

Obaj graliśmy Polską. Mecz rozgrywany był chyba w trzech częściach i przez parę dni. Prowadziłem 1:0 następnie na prowadzenie wyszedł gumis i było 1:2 dla niego jednak odrobiłem straty i skończyło się na 3:2 dla mnie po "dogrywce". Sorka za opis ale jestem chory mam prawie 40 stopni gorączki wiec nie kontaktuję za dobrze zagubiony

pmcsp (Norwegia) 5:1 (Norwegia) mackal

Mecz rozgrywaliśmy w bardzo kiepskich warunkach. Już po 20 minutach prowadziłem 3:0. Jakoś wszystko wchodziło...Przy tym stanie mackal miał sytuację 100% ale raz bramkarz, a ze dwa razy słupek przyszedł w sukurs "łapaczowi mojej" Norwegii. Honorowa bramka mackala na 5:1 ustaliła wynik spotkania. Dzięki.

PawelMarian - 4459014 - Japonia / Gumis - 4019835 - Polska

Losowanie następnej rundy odbędzie się jutro czyli 15 Grudnia o godzinie 11:00 na czacie pomagać mi będzie Hawok wink Rozstawienie graczy przed losowaniem [link widoczny dla zalogowanych] hasło udostępnie bezpośrednio po zakończeniu.

PS. Giuly dzięki za dobre chęci ale Hawok był pierwszy wink
Czw 22:03, 14 Gru 2006 Zobacz profil autora
Papaj

Posty: 738

Losowanie odbyło się w wyznaczonym terminie niestety Hawok nie pojawił się na nim i w losowaniu pomógł mi dukekubas któremu chciałbym podziękowac radosny

Machel - pawelmarian / Giuly - Gumis

Hasło do rozstawień graczy ( [link widoczny dla zalogowanych] ) to "dziekihawok" które teraz nabiera raczej ironizmu. Na rozegranie meczy daję czas do 18 Grudnia. Wyniki nadal podawajcie w tym temacie. W pierwszym poście macie cały rozkład gier z wynikami. Pozdro! cool

arek25(paragwaj) 4:3 (kostaryka)damian

mecz grany na dwie czesci. pierwsza 25 minut i druga reszta. damian wychodzi na prowadzenie jako pierwszy. w 25 minucie wyskakuje OOS i trzeba przerwac gre. po wznowieniu paragwaj strzela na 1:1 co daje im nadzieje na zwyciestwo. jednak szybko zdobyte dwie bramki dla kostaryki dzialaja jak zimny prysznic na zawodnikow paragwaju. obrona niestety sie nie popisala. kostaryka takze niemoze sie pochwalic pewna obrona i takze popelnia blad co wykorzystuje paragwaj. kolejna akcja paragwaju i bramka na wyrownanie. mamy 3:3. juz w doliczonym czasie rzut rozny dla paragwaju rozegrany "na krotko" dosrodkowanie i napastnik uderza po dlugim slupku... gooool!!! 4:3 spotkanie konczy sie wygrana paragwaju.

Giuly (Norwegia) - Gumis (Polska) 2-0
Cały mecz miałem lekką przewagę, lecz nie potrafiłem wykorzystać wielu sytuacji i skończyło się na dwa do zera.

Awans Giuly i machel radosny
Sob 13:28, 16 Gru 2006 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

Nasz para szyma/Kicek gra z parą vego21/Martini18, vego nie ma teraz internetu i raczej niemożliwe będzie rozegranie z nim meczu tak więc czy mam czekać na vego czy może ktoś go zastąpi pytanie.
Nie 12:27, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora
Papaj

Posty: 738

szyma napisał:

Jeśli Martini chce niech sobie znajdzie na miejsce vego nowego partnera ale zastąpi on vego już do końca turnieju nawet jeśli vego wroci (Tak jak np bodzio57 zastąpił mi Gallusa ale tu akurat tur się szybko dla nas skończył...) wykrzyknik Ewentualnie przedłużę wam termin wink
Nie 12:39, 17 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / I edycja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)