mackal - 8458217 - Norwegia / lugi997 - 2044171 - USA

PawelMarian - 4459014 - Japonia / Gumis - 4019835 - Polska

Regulamin turnieju Tag - Team:

Regulamin rozgrywek serwisu WEOL:

Tutaj dodawajcie posty z wynikami. Proszę o opisywanie meczów i nagrywanie ładnych bramek. Na rozegranie spotkań 1/2 daję wam czas do 27 Grudnia do godziny 23:59. Życzę wszystkim powodzenia! cool

Ostatnio zmieniony przez Papaj dnia Czw 21:52, 28 Gru 2006, w całości zmieniany 36 razy
Sob 17:24, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora

2 mecz: Kicek(Iran) 8 - 1 Hawok(Paragwaj)

Powiem tylko jedno-wreszcie Iran zaczyna sobie jakoś radzić. Poprzedzająca ten mecz,wygrana w EL uskrzydliła piłkarzy Iranu,którzy bez żadnych kompleksów wyszli na to spotkanie. Nie dali szans Paragwajczykom,którzy bezradnie próbowali namieszać pod ich bramką,co im się nie udawało.Chociaż nie można odmówić graczom gości ambicji i próby zatrzymania dobrze funkcjonującej maszyny Irańskiej szczęśliwy
Paragwaj miał swoje sytuacje,przy wyniku 2-0,troche pod denerwował trenera Iranu strzelając kontaktową bramke. Jednak po wznowieniu gry prosty błąd goalkeepera Paragwaju i strata bramki na 3-1. Potem już gospodarze grali swoje,nie dając dojść do głosu w tym meczu piłkarzom z Paragwaju. Przy stanie 5-1 w 65 min. powstały zamieszki na stadionie i gra musiała zostać na kilkanaście minut przerwana wink Po jej wznowieniu Iran strzela jeszcze trzy bramki,dobijając już dobitego rywala zdzier

No to tyle zdzier Statystyk nie ma bo graliśmy na 2x,a żadnej ładnej bramki w meczu nie było,dlatego żadnej nie nagralem. cool

beninho (USA) 1:5 Raku (Szkocja)

Mecz zaczął się od prowadzenia Beninho. Później uważniejsza gry ze strony Szkotów, wykorzystywanie wszystkich sytuacji i spokój do końca.

Damian(Kostaryka)-Czarny(Kostaryka)
Na cichym mozna by powiedziec treningowym boisku stanely do walki dwie druzyny Kostaryki....Juz od pierwszego gwizdka obie ekipy rzucily sie do ataku.Pierwsza grozna sytuacja wypracowala sobie ekipa damiana jednakze pilka po strzale glowa uderzyla w spojenie.W odpowiedzi druzyna Kostaryki prowadzona przez Czarnego strzela w poprzeczke.Pozniej gra nieco zmniejszyla tempo rozrgrywki.Czarny zaatakowal pod koniec pierwszej polowy strzelajac bramke na 1-0.
Poczatek drugiej polowy i znow slupek Damiana i taka sama odpowiedz Czarnego.Okolo 70min Czarny popelnia blad i mamy 1-1.Czarny jednak nie zrazil sie tym bledem i rzucil sie do ataku.Akcja skrzydlem Czarny dosrodkowuje strzela i....pilka wtorlala sie do bramki wraz z Bramkarzem Kostaryki.Ekipa damiana probowala jeszcze atakow jednakze bramkarz Kostaryki(Kostaryki Czarnego) byl dzisiaj w wybornej formie.W 85 piatej minucie Czarny podwyzsza na 3-1.

Grodzik(USA) vs miki(ghana) 3:0

mecz bez wiekszej historii kilka groznych atakow ze strony ghany ale przewaznie konczyly sie na obroncach , dodam tylko ze fartownie wybronili 2 wspaniale glowki wolfa obroncy ghany z linii bramkowej , i zmarnowalem 100% , ale wynik korzystny to najwazniejsze

Ostatnio zmieniony przez grodzik dnia Nie 14:00, 10 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Nie 13:59, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

arek25(paragwaj) 2:1 (usa)lugi997

w meczu duzo akcji na jedna i druga bramke. duzo strzalow zablokowanych albo niecelnych. usa jako pierwsze strzelilo gola. do przerwy utrzymal sie wynik 1:0. w strzalach 8:7 dla usa. w drugiej polowie paragwajczycy atakowali bardziej zdecydowanie czego owocem bylo wyrownanie a potem strzelenie bramki na 2:1. w koncowce lugi mogl jeszcze wyrownac lecz sparowana przez bramkarza paragwaju pilke wybil z pola karnego obronca. szczescie znow po stronie paragwaju

pozdro dla przeciwnika i powodzenia.

no i forma w we poszla sie jeb**. nawet sam na sam z bramkarzem sprawia mi klopot :/

Skąd: Biała Podlaska

vego21(Kostaryka) 2:3 Rivaldinho(Irlandia)

Zaczęło się od główki po rożnym ze strony vego, 1:0...wyrównał w drugiej połowie również strzałem z główki R.Keane, chwile później rzut wolny-->słupek-->no i zawodnik Kostaryki wbiega z piłką do swojej bramki.Następnie vego wyrównuje na 2:2, potem dostaje czerwoną kartkę.
Ostatnia minuta meczu i Duff daje zwycięstwo.Pozdro
bardzo zły diabeł
Nie 16:53, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora

Giuly 2-3 $liwa

eh.. :/ 2 razy wychodziłem na prowadzenie, żeby na koniec przegrać 3-2 :/
Nie 18:42, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora

Papaju jak możesz to zmień w pierwszym poście, żeby gracze z prawej ekipy byli podawani jako jakby goście po prawej a lewi po lewej, bo troche się to miesza wink
Nie 18:58, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora

szyma(Paragwaj) 3-1 (Norwegia)nadolski1555

Dość szybko Paragwaj obiął prowadzenie do już w 15min do siatki Norwegów trafia Santa Cruz. Pozniej kilka okazji z oby dwoch stron ale strzały były nie celne bądź zbyt lekkie by zaskoczyć bramkarza drużyny przeciwnej. 38min akcja Paragwaju i faul, wrzut wolny, odległość od bramki 23 metry podchodzi Riveros... strzał ii .... gooool 2-0 kibice szaleją. Paragwajczycy już myślami w szatni znacznie przysnęli co wykorzystali Norwegowie i do przerwy 2-1. Druga połowa to głównie walka w środku pola. Jedna z niewielu ciekawych akcji prawa strona boiska Valdez w pole karne Santa Cruz iii.... słupek, tylko jęk zawiedzenia. No i wkońcu nadeszła 70min meczu Riveros przeszedł dwóch obrońców i w sytuacji sam na sam pewnie strzela na 3-1. Wynik już się nie zmienił a bohaterem spotkania został pomocnik Parawgaju Riveros.
Nie 19:42, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora

Iras (Iran) 2:3 Martini (Iran)

Martini mógł w tym meczu wygrać jeszcze wyżej, miał słupek chyba i przez 1 połowę mnie cisnął. Niestety ja nie potrafie grać na lagach i zawsze w takich meczach przegrywam bądź remisuje.

Więc będziemy musieli zagrać dogrywkę...

Właśnie jak to teraz będzie? Bo Rivaldinho wygrał 2:3 z vego, a ja przegrałem 2:3 z Martinim, więc 5:5 w bramkach...Kto z kim teraz zagra ten trzeci mecz?

Nie 20:34, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora

Iras nie lepiej przeczytać Regulamin Turnieju, niż zadawać oczywiste pytania? ocb? wink

Papaj napisał:
3. Turniej w systemie pucharowym (losowanie). Po zestawieniu par nastepuje losowanie harmonogramu meczy dla graczy przykładowo: Druzyna A - gracz nr1 i gracz nr2 vs. Druzyna B - gracz nr1 i gracz nr2
po losowaniu np. 1A vs 2B i 2A vs 1B
4. Kazda z par rozgrywa po 1 meczu z ustawiona dogrywka i rzutami karnymi. W przypadku wyniku 1-1 po obu spotkaniach, zwyciezcy swoich meczy zagraja w 3-cim decydujacym starciu.

Nie 22:06, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora

Martini(Iran) 5:1 Rivaldinho(Irlandia)

Mecz ciekawy z duza iloscia akcji glownie z mojej strony, chociaz rivaldinho tez ladnie atakowal. Z mojej strony nie wykorzystanie ok 5 setek zagubiony

dzieki za mecz i pozdro cool
Nie 23:35, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

No to Skisło-Legła przeszła do dalszej fazy turnieju.
Czekamy na następną parę.
Dzięki Martini radosny
Nie 23:44, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Eman (Polska) 2:1 pudel88 (Polska)

Szczerze mówiąc nie wiem co napisać o tym meczu. Ciężko stwierdzić czy był on ciekawy. Za dużo sytuacji bramkowych nie było, a więcej miała Polska dowodzona przez Emana (co widać po wyniku Wink ). Tak czy inaczej przegrałem raczej zasłużenie. Dzięki za mecz. radosny

4:1 było...

Dobra Rivaldinho wszystko jedno zwaliłem swój mecz z MArtinim, ale teraz to już koniec...Mam Liveboxa i teraz pojade z każdym w Elite League zdzier szczęśliwy joke
Pon 1:43, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora