Cobabanga Cup by Rafal6217
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat

Dzięki za mecze

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Śro 19:07, 09 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

Minio- bushmen 2-2
w srzałach 6-15 ogólnie to mozna powiedziec ze u mnie grał bramkarz gerard i rise zdzier bo przy stanie 2-0 dla realu i przy dosc sporej przewadze bushmena ubilem dwa wolniaczki zdzier

Minio- bushmen 2-4
tutaj mecz był bardziej wyrownany, dobre akcje z obu stron, w strzalach 8-7 (chyba)

(Smoluch) Lyon vs (magnezz1988) Inter 0-1

Ostatnio zmieniony przez magnezz1988 dnia Śro 19:37, 09 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:36, 09 Sty 2008 Zobacz profil autora
Elwis

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 221

Skąd: Uniejów /łódzkie

Niestety musze zrezygnować z tura smutny Przepraszam organizatora, mozesz wprowadzić rezerwowego na moje miejsce. Myślałem ze podołam, ale niestety mam sesje zimową, pracuje do wieczoora i nie mam tak naprawde kiedy rozegrac tych meczy. Wiec jeszcze raz sorry Rafal6217 zagubiony
Śro 19:56, 09 Sty 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

Grupa F

totomiX 4-1 burza-lukas

Mecz z moja przewaga, co tez potwierdza wynik. Mialem wiecej dogodnych sytuacji, jednak trzeba odnotowac, ze rywal rowniez miał swoje sytuacje, ktorych ostatecznie nie wykorzystał. Drugi mecz w pozniejszym terminie.

leszczu 1:1 2:1 Rafal6217

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Śro 22:11, 09 Sty 2008, w całości zmieniany 3 razy

Leszczu 1-1 Rafal6217
Tutaj jako pierwszy wychodzę na prowadzenie po golu RvN'a.... Ale kilka minut później głupio stracony gol, wbiegłem obrońcą do własnej bramki. Ale w sumie wynik zasłużony, mecz wyrównany, bez bardzo dobrych sytuacji bramkowych.

Rafal6217 1-2 Leszczu
Tutaj fatalnie zagrałem w defensywie w pierwszej połowie, ale ratował mnie Dudzio. Niestety raz dałem się zrobić jak dziecko i do przerwy przegrywałem 0:1. Ale nastąpiła drobna zmiana pozycji w moim zespole i już po chwili gola strzela niezawodny Raul, a tuż przed końcem po rzucie rożnym, najlepiej w polu karnym rywala zachowuje się Serio Ramos. W strzałach 11:12.

Dzięki za mecze.
Śro 22:17, 09 Sty 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Prz3m4s 3: 0 magnezz1988

Ze strony rywala 2 poprzeczki i to by było na tyle, generalnie kontrolowałem mecz.

Prz3m4s 1:1 magnezz1988

Pierwszy na prowadzenie wychodzi przeciwnik, ale kontrola nad spotkaniem dała mi w końcówce bramkę na remis.

Prz3m4s 1:2 mackal

Jeden z większych fartów z jakimi ostatnio grałem, jak nie największy. zdzier Gigantyczna przewaga, strzelam już na początku meczu gola na 1-0 i jestem przekonany, że wygram dosyć dużą ilością bramek, ale nie. Przeciwnik momentami w ogóle nie może wyjść ze swojej połowy, ja strzelam, i strzelam, i nic. neutralny Przeciwnik strzela pod koniec 2 bramki z dupy i niezasłużenie przegrywam.

Prz3m4s 1:1 mackal

To samo, co w pierwszym meczu. smutny Powinienem mieć 6 pkt, zdobyłem 1. neutralny
Śro 23:17, 09 Sty 2008 Zobacz profil autora
mackal

Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 1181

Już trochę przesadziłeś,ale nie przejmuj się.Przed tobą grałem mecze do ranku z Zackiem i przegrałem wszystkie 3 mecze gdzie nie powinienen żadnego przegrać,a na dodatek przynajmniej 1 wygrać.
Taka jest ta piłka,czasami bardzo wredna(jak przegrywamy),a czasami fajna (jak wygrywamy) wink
Śro 23:23, 09 Sty 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Rafal6217 3:1 3:4 rogas

w 2 meczu przegrywałem 3:0, później 3:3 i trace w ostatnich minutach, szkoda ale i tak się ciesze szczęśliwy

Dzieki za meczyki Wink

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Czw 0:13, 10 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:13, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora
kolar

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 335

minio 0-2 kolar

Dwie bramki Henriego. Po meczu Rafa Benitez powiedzial: "i tak wyjdę z grupy" Wink

marky_ramone (Barcelona) 2:1 (Manchester United) soniak

bardzo dobre i zacięte mecze, w pierwszym sprawiedliwy remis, 7-7 w strzałach, choć bramkę tracę w samej końcówce, drugi mecz zaczynam świetnie po dwóch trafieniach gudionsena, potem jednak inicjatywę przejmuje soniak i zawzięcie dąży do remisu, stać go było jednak tylko na jedno trafienie, choć w końcówce cisnął, defensywa barcy jednak przetrzymała napór i może cieszyć się z wygranej.

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Czw 0:52, 10 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:52, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora
Marv

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 1228

Marv - soniak 2:1

Mecz rozgrywany w szybkim tempie. Bardzo rowny.Drugi pozniej...

Marv - marky_ramone 0:4

marky_ramone - Marv 1:5

Oba mecze bardzo rowne. Tylko mi w 1 meczu nic nie wchodzilo, a w drugim marky'emu..Moglo pasc pare bardzo ladnych bramek...Ta gra to byla sprawa formy.. Kto ma lepsza ten wygra dzieki...

kolar1-3bushmen

Zasłużone zwycięstwo bushmena, był w tym meczu lepszy.

bushmen4-0kolar

Od początku zacząłem ofensywnie, w 30min. szybka kontra bushmena i 1:0. Kolejne moje ataki nie przyniosły skutku. W drugiej połowie Sneijder strzela piękną bramkę z rzutu wolnego. Po tym trafieniu odechciało mi się grać... i Real dorzucił jeszcze dwie bramki.

dzieki za mecze i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez kolar dnia Czw 16:49, 10 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 16:48, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)