Cobabanga Cup by Rafal6217
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Marv 7-1 Spox

Mecz z moja przewaga...Na poczatku spox mial swoje szanse, ale nie potrafil ich wykorzystac za to ja wykorzystywalem wszystko co mialem...W 90 spox dostal czerwo..

Marv 4-0 Spox

Znow mecz rozpoczął się od przewagi spoxa, lecz to ja wbijam pierwsza bramke. Pod koniec jeszcze Sheva nie trafia na pusta...Druga polowa zaczyna sie od mojej bramki i raczej pewnego panowania nad wydarzeniami na boisku.Warto dodac, ze spox od 6 min gral w 10...

Dzieki!
Sob 10:30, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
spox

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 459

Skąd: Kielce

No wypas te mecze po prostu w pierwszym 12-10 w strzałach dla mnie a w drugim też je*e wszystko co miałem chyba z 5sam na sam..... i caly czas forma idzie w dół... smutnysmutnysmutny

mackal-magnezz1988 1:1
W strzałach 13:4 dla mnie.Niestety nie potrafiłem wykorzystać przewagi.

thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Sob 18:32, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy

kaimada 0-2 malo
Ale się wkurzyłem :/ 1. połowa wyrównana. Gol Henry'iego w 25. minucie. Później moje sytuacje. 35. minuta Pirlo do Seedorfa ten z 14m w spojenie, przejmuje piłke Inzaghi , wrzuca do Ronaldo, 3m do bramki, poprzeczka, głowa bramkarza, piłka złapana na lini neutralny. 43 minuta Inzaghi sam na sam i broni Valdes. W strzałach 4-4. 2. połowa moje ataki. Chyba z 3 sam na sam + miliard strzałów z dystansu. Jeden strzał po kiwce i wrzutce Ronaldinho gol. W strzałach ogółem 17-5 ( a więc 13-1 w tej połowie xd)

kaimada 5-3 malo
Bardzo szybki ofensywny mecz. 1. akcja z 3 podania z 1. piłki Kaka sam na sam z bramkarzem i gol. 10. minuta podanie do Kaki pędzi sam biegnie biegnie biegnie cofa się "pyka" piłke ona się turla z 20 m. i wpada do siatki pod ręką Valdesa na 16. m szczęśliwy. Później z dystansu chyba Messi na 2-1. 3. mój strzał i gol sam na sam Ronaldo. Początek drugiej połowy mój 4 strzał w meczu i gol Kaki. Później strzał z dysa Ronaldihno i wrzutka Ronaldinho ( Boże jaki on przegięty xd) do Gudjohnsena i 4-3. Ale kibiców uspokoił Ronaldo ładną główką na 5-3 w 87 minucie meczu.
Sob 22:01, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

__________________________A
Leszczu 1-1 rogas
Wyrównany pojedynek, bramki wpadły już na początku spotkania... Widać było jednak, że dla nas był to mecz o pietruchę radosny

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Nie 16:46, 13 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

burza-lukas 1 - 2 nadolski

Mecz o pietruche. Potraktowany jako dobry sparing. Bo ogólnie mecz był dobry. wink

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Pon 16:21, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 16:21, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

Czasu do końca terminu pozostało 4h, prosze o jakiejś wyjasnienia lub szybkie rozegranie meczy, przedłużania terminu nie będzie, zapowiadam!!!

dzidzi-kaimada 2:1

Kaimada zaczął strzelanie ,następnie moje dwie bramki w drugiej połowie dały mi zwycięstwo.

kaimada-dzidzi 3:2

Przed tym meczem wiedziałem że już mam awans więc podeszłem troche na luzie do tego meczu.
Kaimada szybko strzelił dwie bramki ,ja następnie bramke kontaktową.
W drugiej połowie Kaimada strzela następną bramkę,a na koniec ja strzelam Tonim,lecz na remis zabrakło czasu.

Podsumując:

Pierwszy mecz moja przewaga:w strzałach 15-6 bodajże.
W drugim meczu przewaga Kaimady 12-8 w strzałach.

Dzieki za mecze Wink

Pon 18:28, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

Przedłużam czas o 4h do konca dnia, gdyż i tak dopiero jutro rozpisze 1/8 , po za tym prosił mnie o to 50ml który mecze z Kickiem rozegra po 21, a nie chce dawac WO, powodzenia i to ostateczny termin!!!
Pon 18:36, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

Grupa F

totomiX 5-1 nadolski

Wyrownany mecz, tak wysoki wynik jest wynikiem dwoch czerownych kartek dla zawdnikow Chelsea pod koniec mecz.

Dzieki.

Jesli chodzi i nierozegrane przeze mnie mecze z justyn'em to moim zdaniem obaj mielismy checi do zagrania tych meczów, jednak nie moglismy sie dograc i w koncu zagrac tego dwumeczu. Nie bede cytował rozmów z gg, bo mysle, ze to jest zbedne, no chyba, ze justyn bedzie miał odmienne zdanie.
Pon 20:59, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora
Shatko

Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 570

Skąd: Żory

qrf... czuje że nie rozegram dziś meczy z Grzehem bo o 22 ide na hale a do tej pory nie mam jak sie z nim zgadać, zawsze się mijaliśmy... chyba że umówimy się na jutro na daną godzinę Rano ? pozdr ,co na to organizator?zdzier
Pon 21:57, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

Rano to grzehu idzie do szkoly na 7,25 radosny Z rana chyba na kompa nie wchodzi radosny
Pon 22:29, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora