Double Phase Cup by Grzehu92
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny

grupa h

bee gees(bułgaria) - minio99 (mali) 2-1 0-1

dobry dzień bramkarza bułgarii bo mogło być dużo bramek dla Mali jakby nie on. Noi gdyby moi zawodnicy nie... ich umiejętności...
Czw 22:25, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora

Mówić do Was, to jak rzucać grochem o ścianę. Od początku wałkowane jest, żeby podawać przy każdym wyniku GRUPĘ w jakiej gracie. Niektórzy wciąż niestety tego nie pamiętają. Przy sprawdzaniu ośmiu grup naraz naprawdę trudno jest póżniej odszukiwać każdą, jeśli nie jest ona podana. Prosze o tym pamiętać!!!

Jeśli są jakieś błędy w tabeli(a niewykluczone) to proszę pisać na moję gg:2172762, a nie zaśmiecać temat.

Dziękuję

Czw 23:20, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa D

Inko 4:2 Levanter

od 18 minuty grałem w 10 , co zadziałało na mnie mobilizująco , mimo ze grałem w osłabieniu to miałem przewage , rywal wyprowadzał grozne kontry , ktory przyniosły mu 2 bramki , ale było to za mało na dobrze grajaca reprezentacje Grecji

Levanter 1:3 Inko

Tu juz o wiele trudniejszy mecz , do przerwy prowadziłem 1:0 , Levanter w pierwszych 45 minutach miał 2 słupki raz minimalnie przestrzelił w sytuacji sam na sam , i raz zza pola karnego uderzył minimalnie nad poprzeczka ... w drugiej polowie zostałem zepchniety do defensywy (jak tak sie dzieje to zawsze sie gubie :/ ) i trace bramke , po glupim bledzie mojego obroncy ... na szczescie przypomniał o sobie Charisteas ktory w koncowce strzelił 2 bramki i pozwolił mi sie cieszyc z 3 pkt zdobytych na trudnym "terenie" Dzieki za mecze i powodzenia dalej

No po tych meczach moge smiało stwierdzic ze forma po woli wraca, co prawda w obronie nadal sie gubie ale mam nadzieje ze i to uda mi sie naprawic Wink

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Czw 23:35, 23 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz

pmcsp (Korea) 1:0 (Chile) pudel88

Dwa bardzo dobre mecze w których było sporo walki w środku pola. Każdy starał się grać do przodu. Pomimo porażki w pierwszym meczu naprawdę uważam, że zagrałem dobrze. Mogłem doprowadzić do wyrównania ale niestety, od początku tego turnieju Korea rozgrywa się bardzo powoli.
Drugi mecz podobny, sporo walki, strzałów. Bramka zdobyta po ładnym podaniu nad obrońcami, dokładnym przyjęciu napastnika i spokojnym strzale obok wybiegającego bramkarza. Dzięki.

KOZAK_PATRYK (Japonia) 0:0 (Senegal) rav

Chyba najdziwniejsze mecze, jakie rozegrałem. Z początku grałem nerwowo a z senegalską obroną to bardzo często przynosi efekt w postaci straconych bramek. "Dałem" kilka sytuacji rywalowi, ale nie potrafił ich wykorzystać. Ogólnie mecze wyglądały chaotycznie, choć od 20 minuty pierwszego zacząłem wyraźnie dominować. Przez oba mecze było około siedmiu moich sytuacji sam na sam, także kilka rywala, 2 słupki i 1 moja poprzeczka, 1 słupek drużyny przeciwnej, wiele uderzeń po dośrodkowaniach z odległości 10-3m, kilka moich strzałów z dystansu z dobrej sytuacji.. NIC nie wpadało.

marky_ramone(Grecja) 3:2 (Ekwador)Koshaolin

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pią 14:02, 24 Sie 2007, w całości zmieniany 3 razy
rav

Posty: 18

grupa D

levanter (Bułgaria) 1:3 (Senegal) rav

levanter (Bułgaria) 1:1 (Senegal) rav

Pierwszy mecz prawie cały grałem w dziesięciu, w obronie ratowałem się jak mogłem i przeprowadzałem kontry, z pomocą szczęścia udało się wygrać. W drugim strzeliłem wcześnie i raczej przestałem rzucać się do ataku, dużo działo się pod moją bramką, ale jakoś udawało się wybraniać. Pod koniec drugiej połowy, przy jednej z okazjonalnych kontr Diouf trafia w słupek z sytuacji sam na sam. Niedługo po tym Bułgaria przeprowadza kolejny atak i w ostatniej chwili, jednak zasłużenie, urywa punkt Senegalowi.
Pią 0:57, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

GRUPA H

Kicek - Arturo3H 3:1 i 2:1

W pierwszym meczu w strzałach 12-3. Bez komentarza chyba.

W drugim meczu pierwsza połowa wyrównana/ 7-5 w strzałach,a w bramkach 2-0.
W drugiej strzelali już prawie tylko Polacy,po meczu 14-6.

Warta odnotowania jest bramka nożycami zdobyta przez Raaasiaka szczęśliwy
Ogólnie chyba zasłużone zwycięstwa.

dzięki za mecze
powodzenia dalej
Pią 1:17, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

Oba mecze to całkowita klapa zarówno w obronie jak i w ataku (skuteczność...) nie bede sie usprawiedliwiac Finlandia... przegrałem i tyle a jesli chodzi o strzały to 80% strzałów Kicka nie leciało w swiatło bramki wiec tyle jesli chodzi o komentarz

Jasssssne zdzier Max.20-30 % wink Czekam na rewanż!

edit by Kicek
Pią 9:39, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

GRUPA F

wasiak 2 : 1 sławek89

Strzały 14 - 6. Mecz wyrownany, pierwsza bramke strzela USA ktora przewyzsza moja druzyne pod wzgledem umiejetnosci indywidualnych zdzier Na szczescie udaje sie wyrownac a w koncu strzelic bramke na wage zwyciestwa

wasiak 2 : 0 sławek89

Strzały 13-7. W tym meczu udaje mi sie nie stracic bramki i strzelic dwie ktore przesadzaja o wyniki tego spotkania

wasiak 1 : 2 machel

Wyszedlem na prowadzenie i na tym skonczyl sie dla mnie mecz, dalsza czesc to przewaga machela ktory napierał na moja bramke, w koncu zdobywa bramke a nastepnie podwyzsza wynik na 2:1 i koniec meczu.

wasiak 1 : 1 machel

Przewaga machela, strzela pierwsza bramke po rzucie roznym, moje ataki sporadyczne, z kontry, koncowka meczu i jedna z takich kontr daje mi rzut karny, faulowany Hadji ktory zamienia rzut karny na bramke, mecz konczy sie wynikiem 1 :1

wasiak 1 : 1 totomix

Wyrownany mecz, mniej wiecej taka sama ilosc strzalow z obu stron, totomix wyrownuje w loss time... Szkoda troche straconych punktow

wasiak 0 : 1 totomix

gralem 5 obroncami co nie pozwolilo totomixowi strzelic wiecej bramek niz 1. Totomix caly czas atakowal i tak wygladal caly mecz

pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Pią 13:48, 24 Sie 2007, w całości zmieniany 3 razy

slawek89 2:2 machel

pierwszy mecz był pod całkowita kontrolą machela, niemiałem zadnych szans aby cos w tym meczu zdziałac, natomiast w drugim meczu zmieniłem taktyke oraz miałem odrobine szczescia co dało mi remis

MartiniTSW 3:0 lukasso

Mecz wyrownany z lekka moja przewaga, w strzalach 12:8 chyba.

Pią 12:13, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

GRUPA G

mALo (USA) 0 - 0 (Kostaryka) jck

jck (Kostaryka) 0 - 2 (USA) mALo

mALo (USA) 1 - 2 (Arabia Saudyjska) Andzi

Andzi (Arabia Saudyjska) 4 - 0 (USA) mALo

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Pią 23:30, 24 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz

Spox 2-1 Rafal6217

Mam już 10punktów po 4ech meczach i chyba zapewniłem sobie awans jak myślisz Grzechu ?

Ostatnio zmieniony przez spox dnia Pią 13:34, 24 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 12:21, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

GRUPA C
50ml-paler10 3:1
paler strzela pierwszy brame Freiem,po 10 minutach odpowiadam nozycami z woleja,foramata robilem wczoraj i nie ustawilem kodekow zeby nagrac,szkoda,bo niezla brama,do przerwy 1:1(9:2 w strzalach),w 2 polowie dokladam jeszcze 2 gole(19:6)

paler10-50ml 1:3
mecz podobny,paler czasami zaatakowal,ale albo za lekko strzelal albo bramkarz wszystko lapal,w 19 i 21 minucie Renteira strzela 2 bramy,w 2 polowie dorzuca jeszcze 3,paler w koncowce ladnie minal mojego bramkarza i strzelil honorowke(9:13 w strzalach)
thx za mecze
powodzenia

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pią 13:29, 24 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 12:25, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora