Posty: 311

Skąd: Rybnik

gr. F

Wasiak 1:1 Cziken

Jak w 1 meczu ja dostałem karnego z kapelusza tak dostał tutaj Wasiak prezent od sedziego w postaci wolnego na 18m ;p ktory oczywisice zamienił na bramke;p

------------------

Cziken 1:1 Tom21

No cóż jestem dumny z tego wyniku Tom przewazał cały mecz ale sie obroniłem;p

Tom21 1:0 Cziken

Szczęścia brakło...

Dzięki i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez Cziken dnia Czw 16:41, 23 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz

GRUPA E

lukasso(Tunezja) 3-1 MartiniTSW(Kolumbia)

slawek89 0-2 tom21

tom21 przewazał w obu meczach i niepozwolił mi na zbyt wiele sytuacji co widac po wynikach

wasiak 0 : 3 Tom21

Nie mialem nic do powiedzenia w tym meczu, przewaga Toma21 przez praktycznie 90 min

wasiak 1 : 0 Tom21

W tym meczu troche lepiej, bramka strzelona jakims cudem daje mi zwyciestwo.

Powodzenia dalej
Czw 17:54, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa C

tomek828-Dzidzi 3:2

heh przeoczyłem te bramki i pozniej musiałem odrabiac bez skutku!!

pmcsp 0:1 Grzehu92

Pierwszy mecz, zasłużone zwycięstwo pmcsp, wynik mógłby być zgoła inny, gdyż rywal miał jeszcze parę dogodnych sytuacji. W rewanżu znowuż festiwal strzelecki Koreańczyków, jednak Azjaci mieli jeszcze gorsze celowniki. Ja natomiast wykorzystałem już pierwszą sytuację na początku, i mogę mówić o dużym szcześciu. W strzałach 10-6 na korzyść rywala.

Marcel1989

Rezygnuje z turnieju --> przyczyny osobiste...
Sorry za problem.
Czw 18:42, 23 Sie 2007
Calibra1993

Rezygnuje z turnieju z powodów osobistych, Sorry ..
Czw 18:53, 23 Sie 2007

Do turnieju za Marcel1989 i Calibra1993, wchodzą Rafal6217 oraz karol_pomarancza. Wszystkie mecze obu panów zostają anulowane!!!

pmcsp (Korea) 0:0 (Chile) Giuly

Mam nadzieję, że zdołam dograć turniej, bo przez te lagi (podejrzewam, że z mojej winy) wyniki są...takie jakie są. Mecze z Giulym dobre, nie było murowania bramek. Wynik otworzyłem ja, ale za kilka minut Giuly wyrównał. Bramka na 2:1 - przepiękne okieneko jednego z koreańców. Drugi mecz prawie bez historii. No...może poza wyjściem w prawie ostatniej akcji sam na sam z bramkarzem Chile i...obok bramki. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Czw 23:28, 23 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 19:31, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora

GRUPA F

totomiX ( Izrael ) 0-0 Tom21 ( Łotwa )

Juz w 15 minucie Tom21 niepotrzebnie fauluje rywala w narozniku boiska i w rezultacie dalej gra on w dziestke. Zmienia ustawienie na gre jednym napastnikiem, a Izrael przechodzi do ustawienia 3-4-3. Te taktyczne wysilki, jednak na niewiele sie zdaly, bo mecz zakonczyl sie remisem. Izrael nie potrafil uzyskac przewagi, a dobrze grajaca w defensywie Łotwa przeprowadzala co jakis czas grozne kontrataki.

Tom21 ( Łotwa ) 1-2 totomiX ( Izrael )

Drugi mecz to zdecydowanie wiecej ofensywnej pilki. Jako pierwsi gola zdobywaja Łotysze, po bledzie srodkowego obroncy, Verpakovskis nie marnuje sytuacji sam na sam z bramkarzem. Takim wynikiem zakonczyla sie pierwsza polowa. W drugiej Izrael zaczal smielej atakowac, efektem byl gol wyrownujacy, byla to 65 minuta spotkania. Gdy juz wydawalo sie, ze drugi mecz tez zakoczny sie remisem, w 85 minucie blad Łotewskiego srodkowego obroncy wykorzystuje Revivo, co za tym idzie daje Izraelowi 3 punkty.

Spox 2-1 lukasso

Oba mecze w szybkim tempie w 1szym i w drugim więcej z gry miał lukasso ale to ja wykazałem się lepszą skutecznością w 2gim meczu bo w 1szym to mógł i on i ja wygrać bo sporo było okazji ale obaj dosyć przyzwoicie zagraliśmy w obronie. Natomiast drugi mecz to horror do ostatnie minuty. Zaczął lukasso ale brakowało celności i ja w 25 minucie strzeliłem bramkę a on przed przerwą odpowiedział. w drugiej połowie ok 75minuty meczu miałem 1 rzut rożny w tym spotakaniu rozegrałem krótko ograłem jednego z obrońców lukasso dograłem piłkę na 14 metr do nieobstawionego Dos Santosa a on pewnym strzałem w dolny róg bramki pokonał bramkarza. Broniłem się dzielnie i w ostatniej minucie niefortunnie wybiłem piłkę ale już zza linii końcowej za moją bramką. Lukasso miał ostani rzut rożny rozegrał krótko dośrodkował do Dos Santosa(obaj graliśmy Tunezją) a on uderzył z woleja - mój bramkarz jakimś cudem to obronił i wybiłem piłkę. Sędzia gwizdnął po raz ostatni i cieszyłem się z 3ech punktów

Raku 2:3 dzidzi

fakt pierwszy mecz wygrałem ale też nie był taki dobry, jestem załamany, tak słabo nie grałem od pół roku, nic nie idzie, gubię się w obronie, kompletnie nie mam formy smutny
Czw 20:55, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora

GRUPA H

Kicek - minio99 0:0 i 5:0

W pierwszym meczu mogłem wygrać ale sie nie udało.
W drugim wpuściłem Rasiaka i sie opłacało. W pierwszej połowie było już 4-0. W drugiej przeciwnik mnie przycisnął i mógł strzelić bramke,ale to ja w końcówce dodaje jeszcze jedno na moje konto.

dzięki za mecze
powodzenia dalej
Czw 21:24, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa C

soniak 3:1 dzidzi

soniak 3:2 dzidzi

Nawet nie wiem jak opisac te mecze ;p. Dzidzi od poczatku gry juz sie poddal i gral bez wiary w zwyciestwo. Ja sie dopasowalem do jego stylu gry i takie wyniki wyszly ;p. Warto dodac ze kilka razy pieknie dryblowal bramkarz dzidziego dochodzac z pilka do polowy przeciwnika.
Czw 21:43, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora
Bee Gees

Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 5

Bee Gees(Bułgaria )1:3 Damian232(Izrael)

Bee Gees 1:0 Damian232

W pierwszym meczu wyszedelm trcohe przestraszony co wykorzystal Damian232 strzelajac szybka bramke .Ten mecz nalezal do Damiana232 i mogl wygrac conajmniej 5:1 ,ale ja tez moglem sztrzelic przynjamniej jeszce jedna bramke wiecej.
Podsumowujac mecz wygral zasluzenie Damian232

Drugi mecz tez zaczalem nerwowo ,ale juz bylo mniej sytucaji bramkowych dla Damiana232 ,fakt mogl strzelic piekna bramke po wrzutce ,ale trafila w slupek lub spojenie.
Lecz to mi udalo sie przeprowadzic skuteczna akcje zakonczona bramka.
Prawda jest taka ze w tym meczu powinno pasc wiecej bramek i remis bylby chyba sprawiedliwszy.

Gratuluje Damianowi232 dobrej gry i dzieki za mecze.
Czw 21:50, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa G

jck (Kostaryka) 0:1 Andzi (Arabia)

Straszanie się męczyłem w tym meczu. Po pierwszej połowie powinno byc 3:0, raz tafiłem w poprzeczke, raz w słupek i w sytuacji 1:1 moj napastnik podaje do tyłu pytanie zdzier

Andzi (Arabia) 1:0 jck (Kostaryka)

Znów przewazałem , jednak znow cięzko mi sie grało, nie potrafiłem wykorzystac swich sytuacji.
Czw 22:11, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora