DUO Cup ed.II by rymp@lus13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 818

Skąd: Kraków

rosja 1-0 Odpust

Mecz z moja przewaga, czego nie oddaje statystyka strzalow (4-4) . Gola zdobywa Krajncar.

bartosz23 - pes.4 2:0

Fantastyczna forma całej drużyny, zwłaszcza Barosa, który przeprowadzał prawą stroną świetne rajdy. Gola strzelam w 70 minucie meczu po ładnym uderzeniu z przed pola karnego Rozehnala. W doliczonym czasie po rozegraniu z rzutu rożnego Lokvenc strzela na 2:0.

Turcja - Dania
Mecz rozpoczął się dla mnie bardzo źle. Tracę śmieszną bramkę, jak to się mówi z "tylnej części ciała".
Od razu zmieniam formację, to daje jakieś tam rezultaty, ale nie aż takie żeby wygrać mecz. Miałem kilka sytuacji sam na sam. Nie mówię jednak, że przeciwnika nie było na boisku, owszem także zagrażał mojej bramce. W strzałach 10-8 dla mnie. Minimalne zwycięstwo przeciwnika. Teraz tylko 3mam kciuki za Maxia szczęśliwy
Dzięki bardzo
Sob 17:17, 13 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1564

Krzysiuk - Maxio 2-0

Pewne zwycięstwo szczęśliwy Chociaż powinno być więcej. Brawa dla rywala za walkę do końca brawo

strzały 7:11

myślę, że zagrałem ten mecz jak równy z równym pomimo przewagi rywala w strzałach. Strzelam B.Kone jako pierwszy w 4 minecie 1 połowy. Potem kristo odpowiada 2 bramkami (w tym jedna bramka to osmieszył moją obronę i bramkarza) i już myślałem ze po meczu. Jednakże ładną akcją lewą stroną boiska Dindane mocnym strzałem z kilku metrów rozrywa siatkę i bramkarz Nigerii nie ma szans. Jest 2:2 więc podnieta na maxa radosny około 30 minety drugiej połowy - wysunięcie do Drogby na puste pole ... strzał i gol ... i od tej pory broniłem wyniku. Udało się dowieźć wygraną radosny

miler 2-0 Coyote85

Mecz na idealny remis, w strzalach po rowno do drugiej polowy dogrywki, kiedy wyraznie przycisnalem i strzelilem dwie bramki, ale rownie dobrze moglem 2 bramki stracic. mecz na styku, zdecydowala skutecznosc

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Sob 23:31, 13 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz

Pierwszy mecz po zlocie,troche byłem uśpiony i roztrzęsany szczęśliwy
Strzelam pierwszą bramkę po błedzie przeciwnika.
Następnie głos należy do banana i strzela bramkę wyrównująco.
Druga bramkę strzelam do pustej.
Póżniej pakuje bramke do szatni i jest 3:1 do pierwszej połowy.
Banan strzela bramke dająco mu nadzieje na remi w 70 minucie,jednak do końca sie już nic nie zmieniło Wink

Dzięki za mecz. Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 14:01, 14 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:01, 14 Wrz 2008 Zobacz profil autora
andzi

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 1287

Skąd: Lesko

Tomalon (WKS) 3:3 (PK: 1:4) andzi (Urugwaj)

Mecz z moją przewagą. Powinien wygrać go raczej bez problemu, lecz w 90 minucie przeciwnik prowadzi 3:1. Nie wiem jak to zrobiłem, ale w doliczonym czasie gry strzelam dwie bramki. Dogrywka była już wyrównana, ale nikt nie zdołał strzelić bramki. W karnych sprzyjało mi szczęście. Dzięki.

Decydujący mecz

Grzelbi (Czechy) 3:3 andzi (po dogrywce 3:5) andzi (Urugwaj)

Wyrównane spotkanie. Miałem więcej okazji na strzelenie goli, ale szczęścia mniej. Myślę, że zasłużenie wygrałem. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Nie 15:18, 14 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:18, 14 Wrz 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 551

Skąd: Bytom

KAMIL_B_KNAJFELD 2-1 Inko

Wyrownane spotkanie, bramke dostaje w drugiej połowie z rzutu rożnego...

KAMIL_B_KNAJFELD 4-0 dzidzi

Miałem przewage w tym meczu i udokumentowałem ją 4 bramkami...

Dzięki

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Nie 17:31, 14 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:28, 14 Wrz 2008 Zobacz profil autora
lolek2008

Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 31

lolek2008 3 - 1 Rafal6217

Mecz z moją przewagą, przeciwnik grał bardzo dobrze, ale mój bramkarz był świetny, czasami troche lagowało, rywal kilka razy kopnoł w słupek i to go chyba zdenerwowało fałlując pod koniec meczu jednego z moich napastników.Został za to ukarany czerwoną kartką.

lolek2008 napisał:

jakby trochę lagowało to byś nie omijał tak moich obrońców, ja patrze a tu taka przycina a ty zaraz sam na sam, ze razy w słupek trafiłem z takich set, ale bywa, wkurzyłem sie na te lagi bo u mnie były straszne, nie wiem jak u ciebie...
Nie 19:37, 14 Wrz 2008 Zobacz profil autora
konon123

Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 95

rymp@lus 6-1 konon123

Na początku mała przewaga rymp@lusa, jednak potem wszedł na wyższe obroty i do przerwy 4:1. Druga połowa lepsza w wykonaniu konon123 lecz i tak przegrywa ją 2:0

memlok 3:2 minio

W 19 min prowadzilem 3:0, ale tak szybko jak strzelilem te trzy bramki, tak szybko stracilem dwie. W drugiej polowie ataki z obu stron, ale nikomu nie udalo sie strzelic gola.
Dzieki za mecz.

Decydujacy mecz

memlok 3:2 rosja

Bardzo wyrownane spotkanie. Rosja mial troche pecha.

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Nie 20:13, 14 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy

rymp@lus13 4-1 lolek2008

Do przerwy przegrywam 0-1 i myślałem że już nie trafią w tą bramkę, ale w drugiej połowie udało się strzelić 4 bramki z czego na 4-1 to taka śmieszna bramka(piłka leci a bramkarz niełapie po czym obrońca ma ją pod nogami a Dindane wpycha go do bramki) szczęśliwy Dzięki Wink

jestes ?

Nie mogliśmy sie zgadac ;/ czekam na niego juz od ponad godziny ale nadal go nie ma .

Ostatnio zmieniony przez Pes_mistrz dnia Pon 22:26, 15 Wrz 2008, w całości zmieniany 3 razy

naszczescie sie mistrzem nie okazal

1 polowa wyrownana przy 0-0 rywal marnuje setke - ja nie pokazuje nic w drugiej koncert zyczen

Decydujacy mecz:

Piero - Sinus 3-0

Mecz prowadzony na raty, pod moja kontrola

Generalnie w dwumeczu bez spiniki

Musze przyznac ze obaj przeciwnicy starali sie montowac akcje klepa a nie wysokimi wykopami za to big hands wielkie oklaski!

hehe Sinus jesli mowisz o strzalach to fakt wyrownany, jednak imho strzal strzalowi nierowny ja mialem setki ty miales 1 przy 2-0 i to wszystko, dlatego mecz byl pod moja kontorla, przed moim polem karnym kazda pila moja

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Wto 11:40, 16 Wrz 2008, w całości zmieniany 5 razy
Pon 23:45, 15 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Pes_mistrz

Posty: 17

Ty tez nie byłes najlepszy w 1 polowie . Ja przeważałem a ze bramkarz nie był w formie to strzeliłes .

Troche sie wkurzyłem ze nie umiałem wykorzystac okazji i jeszcze kuriozalna bramka na 1:0 szybko na 2:0 i mi sie odechiało grac.

Ostatnio zmieniony przez Pes_mistrz dnia Wto 2:15, 16 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:46, 15 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Sinus 0:3 Piero

w decydującym meczu niestety ja dałem ciała jak i moje szczęscie. Mecz wyrównany.

dyzy i powo dalej

P.S. dokładnie tak samo po stracie się zachowywałem jak mój avatar radosny

tylko nie mów ze pod Twoje dyktando Piero bo 45 minut ja prowadziłem grę i mam tu na myśli przetrzymywanie piłki. strzały też były w miarę wyrównane.

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Wto 0:28, 16 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:24, 16 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)