DUO Cup ed.II by rymp@lus13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Losowanie do kolejnej fazy dzisiaj o 15:00 Wink Mecz rosja Vs. memlok prosze rozegrać do 23:59(dzisiaj).

Losowanie o 21:00. Narqs, ja nie będe tylko pisał czy ktoś pomoże, Wam nie zależy to Mi też nie!

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Wto 15:29, 16 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 10:28, 16 Wrz 2008 Zobacz profil autora
memlok

Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 306

Skąd: Łaskarzew

Mecz zostal rozegrany juz dawno moze nie zauwazyles bo zapisalem wynik w tym samym poscie co mecz z minio.

Banan1707 - memlok 1-1 dog 2-2 karne 5-4

Mecz wyrównany wychodzę na prowadzenie ale memlok wyrównuje dużo nie wykorzystanych sytuacji w 2 połowie dogrywki strzelam na 2-1 a w ostatniej akcji tracę bramkę na 2-2. Karne udało mi się wygrać. W strzałach 19-11 dla mnie

Dzięki za grę radosny

Ostatnio zmieniony przez Banan1707 dnia Wto 22:00, 16 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:59, 16 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Piero (Kamerun) 3:4 andzi (Urugwaj)

Wyrównany mecz. Pierwszy wychodzę na prowadzenie, ale szybko wyrównuje Piero. Chyba jeszcze przed przerwą wychodzę na prowadzenie. Po przerwie dokładam jeszcze dwa trafienia, ale Piero nie odpuścił i walczył do końca. W końcówce Kamerun zdobywa kontaktową bramkę, a w ostatniej akcji meczu Etoo trafia w poprzeczkę. Piero zasłużył sobie na dogrywkę, ale miał pecha zagubiony. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Wto 22:08, 16 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:06, 16 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

miler 0-3 pizmak

Fartowny gol z 25m i na maxymalnym wkurw...wkurzeniu dostaje 2 czerwa i po meczu (w takcie meczu moja komorka pekla na 3 czesci w zetknieciu z szafa)
Śro 14:16, 17 Wrz 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 364

Skąd: Słupsk

Miler (Czechy) 0:3 pizmak (Dania)

Łatwe zwycięstwo. Strzelenie bramki zacząłem od wspaniałego uderzenia z dystansu Gravesenem (szczęśliwy) Mimo niebieskich strzałek Gronkjaera i Tomassona udaje mi się nimi strzelić po bramce. Przy stanie 2-0 dla mnie rywal zaczął polować na kości czego efektem były 3 czerwone. Dzięki za mecz radosny
Śro 14:18, 17 Wrz 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 - Rafal6217 2:1

Wyrównany mecz, z dużą ilością podbramkowych sytuacji zwłaszcza z mojej strony radosny. Rafał strzela pierwszy bramke, udaje mi się wyrównać pod koniec pierwszej połowy. Mimo moich ataków, nie potrafię strzelić drugiej bramki, na moje szczęście pod koniec drugiej połowy udaje mi się strzelić po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i wygrywam. W strzałach 13:10 dla mnie.

Adrian1993 - rymp@lus13 3:2

Moi zawodnicy w tym meczu mieli fatalnie ustawione celowniki. Miałem z 3 słupki, 2 karnych nie wykorzystał B.Kone, ale liczy się zwycięstwo i mamy awans.

Mecz:
uważam za obustronny walkower!!!, a więc awansuje para K_B_K/Banan1707.

Losowanie o 11:30 na Chatcie WEOL. Kto pomoże? [link widoczny dla zalogowanych]

bartosz23/Adrian1993 - Krzysiuk/pizmak
K_B_K/Banan1707 - Piotrek89/andzi

Termin mija we wtorek o 21:00. Powodzenia Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Sob 11:34, 20 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 11:11, 20 Wrz 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

bartosz23 - pizmak 1:1 P.K. 7:6

Ciekawy mecz, z dużą ilością podbramkowych sytuacji. Pizmak strzela gola jako pierwszy, ja atakuje ale jakoś nie chce wejśc, nawet Koller sam na sam marnuje. Gdy już się wydawało że mecz się skończy wynikiem 1:0, ostatni atak w meczu wyprowadza Koller i sam na sam tym razem nie marnuje. W dogrywce nic się nie zmienia. W karnych pierwsze 6 serii było bezbłędnych, w 7 serii pizmak strzela nad poprzeczką, niestety mnie również nie udaje się pokonać bramkarza Duńczyków. Następna seria przynosi rozstrzygnięcie, pizmak strzela w środek, udaje mi się go wyczuć, a ja trafiam i wygrywam po karnych.

Dzięki za mecz szczęśliwy.
Sob 18:45, 20 Wrz 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Posty: 364

Mogłeś jeszcze dodać że w strzałach było 27-10 dla mnie radosny Futbol jest nieobliczalny

Sob 21:29, 20 Wrz 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

KAMIL_B_KNAJFELD 3-1 Piotrek89

Od początku chciałem strzelic jakąś bramkę i troche się odkryłem prze co Piotrek zrobił kontre i troche mnie poukładał...Na szczęście grałem dalej konsekwentnie w ataku i strzeliłem 3 bramki które dały mi zasłużone zwycięstwo...

Strzały 11-8

Nie 13:04, 21 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Hmmm wydaje mi się Kamil, że to ja powinien z Tobą grać, a nie Piotrek.

Banan1707 (Czechy) 1:2 andzi (Urugwaj)

Pierwsza połowa wyrównana, zaś druga już pod moje dyktando. W końcówce tracę bramkę po błędzie w obronie. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Nie 21:43, 21 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 13:14, 21 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Krzysiuk 4:1

Świetna dyspozycja strzelecka Salomona Kalou, który strzela hattricka. Jedną bramkę dokłada Didier Drogba. Strzały 13:11 dla rywala szczęśliwy

Dzięki Wink

Pon 21:49, 22 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Posty: 551

KAMIL_B_KNAJFELD 4-1 Andzi

Bardzo szybko obejmuje prowadzenie nie jedno bramkowe, lecz strzelam 3 bramki...Zaczynam jush grać spokojnie i pod koniec pierwszej połowy trace bramkę na 3-1..Druga połowa grana na pełnej koncentracji i udaje mi się dołożyć jeszcze jednego gola...

Strzały 14-8

Wto 8:51, 23 Wrz 2008 Zobacz profil autora

rymp@lusa cos ostatnio nie ma smutny

Ale pozostał tylko finał wiec rozpisze drabinkę bo stoimy juz 2 dni a mozna by rozegrać wink

TERMIN DO 28 WRZEŚNIA wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 13:15, 28 Wrz 2008, w całości zmieniany 7 razy
Czw 11:46, 25 Wrz 2008 Zobacz profil autora