Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Remek - rezerwa 2:3
Źle rozpoczynam mecz, dostaję szybko 3 bramki i odechciewa mi się grać :/. Po chwili zmieniam ustawienie na bardziej ofensywne i to przynosi jakieś korzyści, jednak braknie tego jednego gola do remisu.
rezerwa - Remek 2:1
Tutaj od razu przystępuję do spotkania z powyższym ustawieniem. Niestety jak w poprzednim meczu tracę gola. Pod koniec udaję mi się zdobyć kontaktową bramę. Jeszcze w loss time Toni dobija do pustej siatki całkowicie pozbawiając mnie nadziei na cokolwiek.
Dzięki bardzo
Nie 22:50, 28 Wrz 2008 Zobacz profil autora

PARA NR 5 HOLANDIA

Pietri-norek2004 2:0
Pietri-norek2004 5:2

Mecze wyrównane ale ja okazalem sie lepszy strzelając wiecej bramek.Dzięki.
Nie 23:10, 28 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Para ROSJA

Rafal62171:1Ben_Ass

Dobry mecz, w którym miałem przewage jeśli chodzi o sytuacje, ale w środku pola było wyrównanie w strzałach 11-4 for me.

Rafal62172:2Ben_Ass

Tu wyrównanie w pierwszej połowie i 1;0 dla mnie, w drugiej na początku dokładam druga i myśle sobie "faza grupowa radosny" a tu nici, zaraz rywal strzela na 2-1 i pod koniec dokłada druga, w strzałach 5-9 for rywal Wink

Rafal62176:2Ben_Ass

W pierwszej połowie było 3:0 i myślałem że poleci z górki, druga połowa i 2 trafienia rywala 3-2 aby już, ale nie chciałem żeby skończyło się tak jak w pierwszym meczu i zaraz strzelam brameczke z woleja, po czym dobrze rozgrywając piłke dokładam jeszcze 2, w strzałach 15-4 dla mnie.

Dzięki za ciekawe mecz i powo w next turach.

lincoln 3-3 memlok
Bardzo szybkie spotkanie, rywal pierwszy zdobywa bramkę ale tuz przed przerwa udaje mi sie wyrównać. Po przerwie znów trace bramke i znow musze gonic wynik, tym razem jednak zdobywam dwa gole w krotkim odstepie czasu. Kiedy myslalem ze dowioze wynik do konca po glupim bledzie trace bramke i mamy remis.

W tym spotkaniu duza przewage mial rywal. Scenariusz pierwszej polowy bardzo podobny, memlok strzela pierwszy a ja wyrownuje. W drugiej polowie jednak trace dwie bramki i kiedy wydawalo sie ze to dla mnie koniec w 80 i 85 minucie dwukrotnie do siatki trafia Villa i mamy remis! Chwilke pozniej Joaquin bardzo ładnie uderza jednak rywala ratuje slupek i konieczny bedzie trzeci mecz.

lincoln 4-1 memlok
Po raz trzeci juz jako pierwszy trace bramke i tym razem byl to jedyny gol pierwszej czesci. Kiedy wydawalo sie ze konieczna bedzie dogrywka strzalam cztery bramki w bardzo szybkim czasie bowiem pierwsza z nich padla w 75 minucie. Zwariowane spotkanie!

Podsumowując to były świetne mecze, na wysokim poziomie, mnóstwo pieknych bramek, mnóstwo nerwów i emocji... Nie brakowało im dosłownie niczego, łut szczęścia zadecydował o moim awansie bo tak naprawde zasłużyliśmy na niego obydwaj. Dziękuje memlok za te spotkania. A tak na marginesie to dziwie sie ze ten zawodnik nie był rozstawiony, stwierdziłem to jeszcze zanim zobaczylem ze to mnie przyjdzie z nim zagrac, ale nie chce wchodzic w kompetencje organizatora bo turniej wyglada narazie naprawde fajnie jak na nieoficjal Wink

pizmak 1-0 falon

Mecz w ogromnych lagach , więc nie bardzo dało się grać. Wyrównane spotkanie , rywal miał może jedną-dwie okazje więcej do strzelenia bramki. Zwycięstwo dał mi strzał Nihata. Strzały 6-8

pizmak 5-1 falon

Znów meczowi towarzyszyły ogromne lagi. Totalna dominacja z mojej strony. Świetna bramka Tuncaya z 30 metrów w same okienko. Strzały 15-4

Dzięki i powodzenia w następnych turniejach.

szczęśliwy lool

Ostatnio zmieniony przez pizmak dnia Pon 20:54, 29 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:53, 29 Wrz 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

Para 6 Portugalia

bartosz23 - RonaldoVIP 0:0

Mecz na koszmarnych lagach, próbowaliśmy na kilku serwach, udało się w końcu na Dialogu, mimo że też lagowało. Nudny mecz, mało sytuacji, nic ciekawego.

bartosz23 - RonaldoVIP 7:1

Mecz dobrze się dla mnie zaczyna, szybko obejmuje dwu bramkowe prowadzenie, po czym rywal ustawia bardzo ofensywne ustawienie, czym naraża się na moje kontry. Mogłem spokojnie strzelić dwucyfrówke, ale jak już wysoko prowadziłem to zacząłem się bawić. Rywal strzela honorową pod koniec meczu. W strzałach 19:4 dla mnie.

strzały 15:4

LAGI !! przegrywam 1:0 ale w 5 minut udało się podnieść i pod koniec ustrzelić dwie bramy

Sinus 3:3 Horvi

strzały 15:7

LAGI !! powinno być wyżej i nerwówki udałoby mi się zaoszczędzić pod koniec gdyby Horvi nie ustrzelił kuriozalnego gola.

Awans : Sinus. Myślę, że zasłużony.

dyzy i powo w next
Wto 18:11, 30 Wrz 2008 Zobacz profil autora

30min do końca terminu, a mecze pozostałe to:

rosja x-x x-x Piero
Aros x-x x-x HoOpek
Kamil_B. x-x x-x Limal91

Daje czas do jutra aż wrócę ze szkoły czyli do 14:00 i rozpisuje grupy, jeśli nie bedzie wyjasnien albo nie rozegracie, do grup wprowadze rezerwy, czekam.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 20:28, 30 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy

Aros 5-2, 1-2 HoOpeK

W pierwszym meczu strzeliłem 6 bramek, w tym jedną do swojej bramki. Myślę, że zwycięstwo bezapelacyjne. W drugim meczu pechowo bramka na 1-2. Bardziej pasowałby remis chyba.

Awans: Aros

Dziękuję za mecze.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Wto 23:06, 30 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz

teraz nei moge juz

potem okazalo sie wiecznoscia bo juz odzewu od przeciwnika nie bylo...
jutro do 14 mnie nie ma: chyba ze rywal chce zagrac o 8.30:)

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Śro 0:31, 01 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:30, 01 Paź 2008 Zobacz profil autora

Wyjaśnienia przyjęte. Grupy rozpisane. Można grać mecze fazy grupowej. Gramy 1 mecz bez dogrywki i karnych.

W strzałach 11:10 dla mnie.
Bramki 2 Roud Van Nisterloy oraz Robben.
Mecz ogólnie wyrównany ale ja byłem skuteczniejszy.Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Śro 15:04, 01 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 15:03, 01 Paź 2008 Zobacz profil autora