Posty: 974

Grupa C

Sinus 0:3 Pietri

strzały 10:11

mecz wyrównany. Proste błędy w obronie zaważyły o tym, że przegrałem mecz jak i moje błędy w ataku ;/.

Banan1707 - Wez1 4-0

Mecz z moja lekka przewaga do przerwy prowadzę 2-0. Po przerwie strzelam z przewrotki na 3-0 i potem na 4-0 z przebiegu meczu przeciwnik nie zasłużył na taka wysoka porażkę widać było również różnice klas drużyn.

coyote85 3:1 banan1707

Wyrównany mecz. Było 2:0 banan strzela bramke kontaktową i robi się gorąco ale Gomez ( słabiak na euro ) strzela pustakiem i jest 3:1. Przeciwnik miał groźne sytuacje ale albo obrona albo Lama, przepraszam Lehman bronił.

Dzięki za gre i powo dalej. Danke ja vol alkohol
Śro 18:40, 01 Paź 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

KAMIL_B_KNAJFELD 5-0 Odpust

W pierwszej połowie się męczyłem z lagami, w drugiej jush troche lepiej...

Strzały 14-1

Dzęki
Śro 20:17, 01 Paź 2008 Zobacz profil autora

Grupa B

Adrian1993 - coyote85 0:0

Mecz nudny jak flaki z olejem, najlepszą akcję miał G.Rasiak ale zmarnował jak to on :/ Strzały 5:9

Piero - pizmak 2-1

Mimo ze moj rywal gral druzyna o 2 koszyki lepsza nie potrafil przechylic zwyciestwa na swoja korzysc... w drugiej polowie sie troche pogubilem i stracilem bramke. Gdyby bylby remis jakos specjalnie bym nie protestowal.
Śro 21:19, 01 Paź 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

Grupa A

bartosz23 - Piero 3:2

Mecz pod dyktando Piero, strzela on pierwszy dwie bramki, udaje mi się z dystansu strzelić na 2:1 przed końcem pierwszej połowy. Druga połowa podobna do pierwszej, udaje mi się strzelić po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piero atakował, ale nie skutecznie. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 2:2, ostatnią akcje wyprowadzam Simao, który uderza z dystansu obok wychodzącego bramkarza i wygrywam 3:2. Strzały 7:17.

Dzieki szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Czw 18:48, 02 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:48, 02 Paź 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

grupa C

rezerwa! - pietri 2-2

Rywal uwazal ze rowny mecz ale 2 razy byl slupek pare razy bramkarz wyciagnal i przyfarcil, jak mu napisalem ze przyfarcil chlopak sie obrazzil i mnie zablokowal na gg tylko po co z frajerami i tak nie rozmawiam
Czw 20:30, 02 Paź 2008 Zobacz profil autora

Haha...To ,Że mnie na gg obrażałeś to tego już nie napiszesz co?...żal poprostu z takimi ludźmi grać.Mecz był równy ,ponieważ miałeś jeden błodajże strzał więcej odemnie...I nie wciskaj tu kitu.
Czw 20:37, 02 Paź 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

napisz jak cie obrazalem !!! hahahahah 1 strzal ale moje strzaly byly grozne a twoje.. zreszta niewazne
Czw 20:49, 02 Paź 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

coyote85 4-1 wez1

helmuty kontra ziomki hitlera

W 1 połowie ładne akcje helmutów ale 0 skutecznosci austryjacy groźnie kontrują ale defensywa daje rade. W 2 połowie wez ostro przycisnął i jako pierwszy strzela bramke ( ładny gol ), ale helmuty to helmuty i grają do konca wyrównuje wychodze na prowadzenie, na uwage zasługuje piekny gol z nożyc odonkora, piłka zanim wpadła odbiła się jeszcze od poprzeczki. Helmuty jadą dalej
Czw 22:58, 02 Paź 2008 Zobacz profil autora

GRUPA D:

lincoln 5-1 Rafal6217

Masa błędów rywala w obronie i razaca nieskutecznosc.... Jednym slowem rywal podarowal mi zwyciestwo. Strzały: 12-10

Bramki: Joaquin, Villa (4) - Loskov
Pią 14:22, 03 Paź 2008 Zobacz profil autora

GRUPA D:

lincoln 14-0 Odpust

Tacy zawodnicy odbieraja mi przyjemnosc z grania. Przy stanie 7-0 w 40 minucie meczu rywal pisze na servie wiadomosc w stylu "wpisz ile jest bo widze ze nie mam szans". Napisałem zeby gral do konca. Jednak tylko sie nadenerwowalem, rywal faulowal gdzie sie tylko dalo, caly czas wciskal kółko i skonczyl mecz w siodemke grajac na jednego obrońce bo nie zmieniał formacji. Nie wiem po co takcy ludzie zapisuja sie do turniejów, chyba tylko po to zeby napsuc krwi tym którzy czerpia z tego przyjemność.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Pią 19:57, 03 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

Pią 23:10, 03 Paź 2008 Zobacz profil autora

Gracz Odpust zostaje wyrzucony z rozgrywek za niestosowne zachowanie podczas meczu z graczem lincoln. Jego mecze zostają zamienione na walkowery dla rywali. Proszę o wymierzenie kary dla gracza przez któregoś z userów upoważnionych do tego.

Ps. Nie wprowadzam rezerw bo czas do jutra i to by było bez sensu...

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Sob 0:21, 04 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

pizmak 0-3 kris (walkower)

Wybaczcie ale ja w takich lagach nie mam zamiaru grać. Niech użytkownik coś zrobi z netem bo kiedy z nim nie gram zawsze towarzyszą nam lagi (i to nie jest z mojej winy ponieważ posiadam neta 2mb/s). Nic dziwnego że ten gościu rozwala wszystkich grając w takich warunkach (dla niego to rzecz normalna , dla mnie niestety nie)

Nie dziękuje i nie pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez pizmak dnia Sob 13:28, 04 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 13:27, 04 Paź 2008 Zobacz profil autora