Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

Krystiaan - Andzi 1:2

Nie liczyłem się w tym turnieju więc wynik mialem gdzieś. Ale gdyby od zwyciestwa zalezalo wyjscie z grupy to nie wiem co bym zrobił. Andzi strzelał bramki w ostatniej akcji meczu i ostatniej akcji połowe, gdy wznawialem gre odrazu gwizdek. Mój pierwszy turniej zakończyłem na ostatnim miejscu w grupie czyli bez zadnej niespodzianki, może kiedyś będzie lepiej
Sob 13:24, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grupa A i B

Krystiaan (Polska) 1:2 Andzi (Tunezja)

Zwycięstwo zapewniłem sobie w ostatniej akcji meczu.

Nie 12:46, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

Z RACJI TEGO, ŻE ZOSTAŁO 6 MECZY DO DOGRANIA PRZEDŁUŻAM TERMIN DO DNIA DZISIEJSZEGO DO GODZINY 20. MAM NADZIEJĘ, ŻE WSZYSCY DADZĄ RADĘ ROZEGRAĆ TE ZALEGŁE MECZE. DRABINKA 1/8 FAZY PUCHAROWEJ POJAWI SIĘ PO GODZINIE 20!
Nie 13:32, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grupa C & D

Leszczu 1 - 1 MartiniTSW

Pierwsza połowa wyrównana, jednak to ja mam więcej szczęścia i po rogu zdobywam bramkę. Drugą połowe Martini zaczyna od gola, raczej przeważa na boisku. Nie wykorzystuje kilku dobrych szans, ja wyprowadzam świetną kontrę, Bagayoko sam przed bramkarzem, jednak świetnie spisał się Butron. Myślę, że wynik sprawiedliwy.

Nie 13:57, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grupa C & D

MartiniTSW 1:1 Rafal

Nie 14:38, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grupa C & D

Leszczu 4 - 1 Marv

Mecz pod moją kontrolą, przy 3:0 piękny gol po rogu z nożyc dla Marva. No i hattrick Kanoute. radosny

Nie 17:48, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

FAZĘ GRUPOWĄ UWAŻAM ZA ZAKOŃCZONĄ!

W PRZYPADKU NIEROZEGRANYCH MECZY ZOSTAŁY PRZYZNANE BEZ PUNKTOWE WALKOWERY (TYCZY SIĘ TO TRZECH MECZY).

NA PIERWSZEJ STRONIE ZNAJDUJE SIĘ DRABINKA 1/8 FINAŁU I DATA, DO KTÓREJ NALEŻY ROZEGRAĆ TE MECZE.

POWODZENIA!

Nie 21:00, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

1/8
Cóż za Come Back
KrecikGKS 2:4 Rogas(KOSTARYKA)
KrecikGKS 6:1 Rogas(KOSTARYKA)

Pierwszy mecz ustawienie z dwoma defensywnymi pomocnikami Rogasa.Kurde jak wiadomo trudne przedrzeć się przez taki środek.Kostaryka bardziej liczy na kontry i jakiś strzał Wanchopa.No i tak się dzieje nawet się nie obejrzałem a już 2 bramki z pierwszej piłki strzalają gracze trenera Rogasa.Poźniej moja odpowiedź ale to mało.Do przerwy 2-1.Po przerwie znów dwie bramki CostaRicy i 4-1 nokaut sądzą kibice na trybunach.W ostatniej akcji po składnej akcji i szczupaku mojego napaściora daję trochę nadzieji w rewanżu.
Mecz nr.2.Takie same ustawienie choć ja przesuwam troszkę 2 zawodników do przodu i daję strzałki radosny
Odrazu efekt pierwsza akcja i gol.Ok.20 minuty jest już 2-0 ale zaraz dostaję cios i 2-1 czyli wracamy do punktu wyjścia.W 45 minucie spotkania def.pomocnik otrzymuje drugą żółtą co równa się czerwoną kartke.Ok.50 minuty sprytne rozegranie wolnego przed bramką podanie do napastnika i bramka.Wiedziałem,że już mi nikt nie zabierze tej wygranej.Ide za ciosem w przewadze zdobywam następne 3 bramki i po zawodach.Dzięki zdzier
Nie 22:41, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

1/8

Piotrek89-dzidzi 3:1
dzidzi-Piotrek89 1:1

Wyrównane mecze lecz Piotrek był skuteczniejszy.

totomiX 2-0 Arturo3H

Pierwszy mecz z przewaga Arturo, w strzalach 9-3.
Drugi tak samo, w strzalach 10-4 dla Arturo, jednak to ja zdobylem dwie bramki w 80 i 85 minucie dajace mi awans. Szczesliwy awans. Dzieki za gre.

Michal697 0:1 MartiniTSW

Mecze bardzo wyrownane, jednak to ja mialem wiecej szczescia w 2 meczu.

Czw 16:55, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora

1/8

Kicek - pawjel 2:0 i 2:2

Pierwszy mecz pod moje dyktando. W strzałach 15-3.
W drugim meczu przeciwnik odrobił straty i wygrywał już 2-0. Jednak w drugiej połowie zdołałem wyrównać,a nawet miałem 100% sytuacje na zwycięstwo. Mecz ten był już bardzo wyrównany.

Czw 17:01, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora

Wchodzi w rachubę przesunięcie terminu do jutra do godziny 12? Bo dziś nie będę w stanie zagrać... A jutro właśnie w godzinach porannych chciałbym zagrać z Inko, on też wtedy będzie. Nie chcę oddawać WO, ale jeśli nie będzie innej opcji, no to niestety Inko przejdzie bez gry...
Czw 17:45, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora

Leszczu napisał:

Macie czas na rozegranie tego meczu do jutra do godziny 12! Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe. W takim razie pary do 1/4 fazy pucharowej pojawia się jutro po południu.

Czw 18:53, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora

mALo napisał:

No niestety Leszczu jutro tez nie bedzie mógł zagrac :

1647469 17:30:33
ej, sory, ale sie znowu wszystko pozmienialo, nie chce burzyc Twoich planow wiec po prostu wpisz wo albo jakiekolwiek wyniki, mam kłopoty .... nie dam rady jutro tez tego zagrac