Mysterious Cup by mALo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat
mALo

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 569

NA PIERWSZEJ STRONIE PODANA JEST JUŻ DRABINA DOTYCZĄCA 1/4 FINAŁ! MOŻNA JUŻ ROZGRYWAĆ SWOJE MECZE DO TEJ FAZY TURNIEJU.

dzięki wink

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Pią 14:36, 02 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 14:14, 02 Lis 2007 Zobacz profil autora
Inko

Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 1656

Skąd: Wolne Miasto Gdańsk

Inko 2:1 Andzi

Ciezki mecz , Andzi dobrze grał w obronie , do przerwy prowadziłem 1:0 , w drugiej polowie Andzi zaczal czesciej atakowac w 80 minucie po strzale Dos Santosa (?) mamy wynik 1:1 ale juz w 83 minucie Miholaps strzela na 2:1

Inko 1:1 Andzi

Juz w 2 minucie po strzale Dos Santosa Andzi wychodzi na prowadzenie , pozniej kilka moich akcji ale wszystkie byly rozbijane przez swietnie grajaca obrone , po przerwie ponownie jak w pierwszym meczu Andzi zaczal czesciej pojawiac sie przed moim polem karnym , ja nadal nie moglem sie przebic przez defensywe Tunezji , na szczescie w 76 minucie Miholaps przecyzyjnym strzałem z ok. 15 metrow pokonuje bramkarza Tunezji i daje mi upragniony remis radosny Dzieki za mecze

1 mecz 1:0 Dla mnie
2 mecz 2:1 dla Ciebie (15:6 w strzałach dla mnie ocb? )
3 mecz: sie zgadza
Fajna przygoda z Koreą.Szkoda,że nie mogli niektórzy z nich wystąpić w decydujących momentach.Przez mecz i ok.60 minut drugiego Piotrek ledwo co mógł pograć przed moja bramką później coś siadło w obronie i strzela 2 bramki w tym 2 meczu.Ja strzelam w Loss time (patrząc na strzały to nie zasłużenie bo miałem prawie 3x więcej strzałów gr..:/ )W 3 meczu prowadziłem ale przegrałem niestety :/ przy stanie 2-1 dla Piotrka,blondynek nie strzela karnego ocb?
Pią 14:20, 02 Lis 2007 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

1/4

Kicek - MartiniTSW 1:0 i 3:2

Mecze rozgrywane wczoraj i nie za bardzo już pamiętam wszystkiego co sie działo. Wiem,że mecze zarówno mi jak i Martiniemu się podobały. Dużo akcji po obu stronach - szczególnie w drugim meczu.
W pierwszym w strzałach 6-6 i wynik 1-0. Mecz bardzo,bardzo wyrównany. Chociaż każdy z nas miał po 2 100% sytuacje - ja jedną wykorzystałem na początku meczu i utrzymałem wynik do końca.
W drugim meczu w strzałach 6-13 i wynik 3-2. Mecz znowu wyrównany, Martini miał wiecej sytuacji no bo wiadomo,musiał odrobić strate. Jak sie nie myle to strzela jako pierwszy bramke pod koniec połowy. Ja po przerwie wyrównuje ,a po chwili już jest 1-2 dla przeciwnika. Wszyscy czekają na dogrywke,ale w 80 minucie mamy wyrównanie. Awansu już nie oddałem,a w loss time precyzyjne podanie z wolnego umożliwiło oddanie przez Santosa strzału z 1-ej piłki i tym samym wygrania,praktycznie przegranego meczu.

totomiX 3-1 maja

Wyrownane mecze, w drugim meczu maja uzyskal przewage w strzalach jednak to nie przelozylo sie na wynik koncowy.

awans:totomiX
Pon 22:59, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora
mALo

Posty: 569

MOŻNA JUŻ GRAĆ PÓŁFINAŁY, KTÓRE NALEŻY ROZEGRAĆ W CIĄGU TRZECH DNI. PARY PÓŁFINAŁOWE WIDNIEJĄ W NA PIERWSZEJ STRONIE.
Pon 23:23, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora
Inko

Posty: 1656

Inko 2:2 Totomix
Inko 1:1 Totomix
Inko 2:1 Totomix

3 mecze bardzo emocjonujace , akcja za akcje , strzał za strzał ... w decydujacym trzecim meczu gola na wage awansu strzelam w 90 minucie ... Dzieki za mecze radosny

Niestety krotki opis ale spiesze sie na Prison Break'a radosny
Wto 16:12, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Kicek - Piotrek89 2:1 i 2:2

Dwa wyrównane meczyki,w których to ja miałem więcej szczęścia i awansowałem.

dzięki
Czw 23:49, 08 Lis 2007 Zobacz profil autora
mALo

Posty: 569

MOŻNA JUŻ GRAĆ MECZE DO FAZY MEDALOWEJ. MECZE TE NALEŻY ROZEGRAĆ DO 11 LISTOPADA DO GODZINY 23.59! POWODZENIA.
Pią 16:59, 09 Lis 2007 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

FINAŁ

Kicek - Inko 1:2 3:2 4:2

Napisze w skrócie bo nie mam czasu wink
Pierwsze dwa mecze bardzo wyrównane. W obydwu w strzałach 10-9 dla mnie.
W drugim z 0-1 wyciagnąłem na 3-1,ale sie nie udało dotrwać do końca.

W trzecim meczu natomiast przeciwnik nie miał nic do powiedzenia. W strzałach 21-5.
Prowadziłem 4-0 i w końcówce Inko trafia dwie bramki,bo mi już zabrakło koncentracji wink

dzięki za fajne mecze,szczególnie pierwsze dwa cool
Sob 15:54, 10 Lis 2007 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Gratulacje Kicek, kolejny wygrany nieoficjalny tur. szczęśliwy 3 z rzędu ? szczęśliwy
Sob 16:14, 10 Lis 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

MECZ O 3 MIEJSCE

totomiX - Piotrek89 5:0 3:0

Zagralem bardzo szybka i efektywna pilke. Pierwszy mecz w strzalach 12-10 w drugim 9-8 dla mnie.

Nie 0:16, 11 Lis 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)