One Group Team Cup by Prz3m4s
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat

2:1

tyle farta w tym 3 meczu miałeś że szok zdzier ale wygrałeś ,trudno powodzenia dalej radosny pozdr

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Pią 13:17, 28 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pią 0:44, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Mecz 3 ma być po prostu rozegrany do jutra do 16. Wink Więcej mnie nie interesuje, bo nie mam za bardzo co zrobić z taką sytuacją, rozumiem i jednego, i drugiego, choć fakt, że nie powinno się obrażać innych z takich powodów.
Pią 0:48, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora
spox

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 459

Skąd: Kielce

Spox vs Andzi
Italy 5-2 France - tu popis Inzhagiego (chyba 3bramy)
Italy 2-2 France - tu niewykorzystany rzut karny ale i tak 2 bramy dałem rade strzelić
radosny
Pią 0:52, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora
Shatko

Posty: 570

Skąd: Żory

Prz3m4s napisał:

Powiem tak że jutro do godziny 16 będę siedział na kompie i będę czekał na gracza Rogas , zobaczymy co z tego wyjdzie radosny pozdr
Pią 0:57, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora
andzi

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 1287

Skąd: Lesko

Pierwszy mecz utwierdza mnie w przekonaniu, że jeśli nie zmienię się mentalnie to nic nie osiągnę w WE. Chodzi mi o to, że kiedy w kretyński sposób tracę bramkę lub ja sam nie wykorzystam jakiejś sety, to moja gra lega w gruzach. Zamiast koncentrować na grze, ja rozpamiętuje te sytuacje, co przekłada się, że tracę kolejne bramki :/. Spox wyrównuje na 1:1 po komicznym zagraniu bramkarza, a następnie strzelał mi bramki jak chciał.

kaimada 1-3 bushmen
1. strzelam wszystko spoko i nagle bach Kuyt okno w krótki róg chwilę później bach Kuyt okno w długi róg pad ląduje na podłodze później jeszcze ktoś tam strzelił.

kaimada 1-4 bushmen
2. minuta strzelam bramkę 3. minuta czerwona z niczego pad znów na podłodze pierd... taką gre neutralny Później of course okienka i strzały od słupka do bramki - nie ma to jak grać przeciw Holandii.

ps. bush to chyba musiałbyć OOS Wink

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Pią 15:21, 28 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 13:39, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora
bushmen

Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 624

Skąd: Opole

Kaimada nie koloryzuj Wink po pierwsze bramki strzelałem po akcjach sam na sam... Chyba, ze graliśmy inne mecze .. radosny Ty miałeś w ataku Kollera, który wygrał każda główka... radosny Gdybym był bardziej skuteczny to mógłbym ukuć jeszcze parę bramek, pozdrawiam
Pią 13:49, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Czekam na jakieś wytłumaczenia ze strony rogasa i Shatko, bądz kristo i Rafala. W przeciwnym wypadku do 1/4 przechodzą gracze którzy przegrali najmniejszą ilością bramek w 1/8. Wink

Skąd: Wolsztyn

Trudno jest zobaczyć wyżej na post Shatko? mecze rozegraliśmy dziś rano zszokowany

rogas 3-1 Shatko
rogas 1-3 Shatko
rogas 2-1 Shatko

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Pią 16:44, 28 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:42, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Kristo jakieś screeny z gg, cokolwiek. Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pią 17:03, 28 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pią 17:01, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora
kristo2323

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2003

Skąd: Nankatsu

Termin na rozegranie 1/8 Finału mija 28 Grudnia (Piątek) o godzinie 16.00.

jestes bo musimy zagrac

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pią 17:04, 28 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz

pisałem

yes of course, mam te wiadomosci, wszystkie napisane dzis, pomysl ze czas jest nie od dzis tylko juz ze 2 dni chyba, ja jestem teraz i bede napeewno do konca terminu, jak sie nie pojawisz to nie moja wina, i dajesz wklejki z gg z dzisiejszego dnia? o ile sie nie myle to pisalem do ciebie któregoś, ale mam problemy z windowsem ostatnio i musze czasami przeinstalowac jak cos sie zwali, jak dasz rade to pisz czesciej

Awans - bushmen

Mecze pod moje dyktando, Spox w 2 meczu prowadził 2-0, jednak udało mi sie wyrownać, Wink pozdrawiam
Pią 19:54, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 1551

8. Rafal6217 0:3(WO) i 0:3(WO) kristo2323 zart!???

Fuck, nie mogę, koleś napisał dziś do mnie chyba przypadkiem, jakoś natrafił na moje gg, nie mogłes dać nam czasu przynajmniej do 24 albo do jutra, on nie wykazał również żadnej inicjatywy więc gdzie logika, napisał jak byłem nie dostępny, choc byłem o 12 to nie wiedziałem ze termin do dzis, i nie zgadzam sie z decyzją , pisze od kumpla bo jestem u niego i chce rozegrac u niego mecze bo u mnie komp szwankuje, Rafal6217
Pią 20:07, 28 Gru 2007 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Dobra robie to ostatni raz, macie czas na rozegranie tego meczu do jutra do 16, jak się nie uda, to obydwaj OUT. Wink

Posty: 1427

No ja jestem od rana i będe czekał do 16 ażsię pojawi kristo, jeśli sięnie pojawi to nie moja wina, ja mu pisałem wczoraj i dzisiaj, i będę czekał na niego, a nie podam wklejki z gg i sie zmyje :/

odezwij sie

niech ktoś powie że ja nie wykazuje inicjatywy rozegrania tego meczu....

PS. tu też kristo ma problemy z rozegraniem meczu

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Sob 16:46, 29 Gru 2007, w całości zmieniany 3 razy
Sob 13:08, 29 Gru 2007 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Zgodnie z obietnicą obydwaj OUT. Kristo wkleił tylko rozmowy z ostatniego dnia, ale mieliście na rozegranie meczy jeszcze 27 i 26 Grudnia. Może i Rafal wykazujesz inicjatywe rozegrania tego meczu, ale niestety już po terminie. Mieliście na to czas 26 i 27 Grudnia i żaden z was nie pofatygował się napisać do drugiego, a to już nie mój problem. totomiX automatycznie wchodzi do półfinałów. Wink

EDIT:

Rozmawiałem z Kickiem, popełniłem podstawowy błąd, przedłużając termin, ale fakt, Rafal chociaż wykazał jakąś iniciatywe, a Kristo napisał tylko chwile przed końcem terminu, zresztą nie tylko w tym turnieju jest z nim problem. Wink Rafal gra dalej. Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Sob 18:08, 29 Gru 2007, w całości zmieniany 3 razy
Sob 17:34, 29 Gru 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 0-0Rafal6217

Moim zdaniem mecz z moja przewaga, jednak nic nie wpadlo. Na potwierdzenie w strzalach 12-4.

totomiX 2-1Rafal6217

Ten mecz bardziej wyrownany. Około 30 minuty wychodze na prowadzenie, strzalem z daleka popisal sie Quaresma. Chwile pozniej prowadzilem 2-0, glowa strzelil H.Almeida. Jeszcze przed koncem pierwszej polowy Rafał zdolal strzelic bramke kontaktowa, rowniez strzalem glowa. Do przerwy w strzalach 6-3. 15 minut przed koncem meczu OOS, dogralismy te 15 minut, Rafal staral sie atkowac, jednak wynik sie juz nie zmienil.

Dzieki za gre.
Nie 13:43, 30 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)