One Group Team Cup by Prz3m4s
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

Po prostu brak szczescia, w strzalach 14-11 dla mnie, a mimo to wtopilem az 4-0 lool Mialem pare dogodnych sytuacji do strzelenia bramek, ale nie chialo nic wpasc Wink

Bushmen 1-5 Rogas
Zdecydowana przewaga Rogasia, do przerwy 1-3, po przerwie dołożył 2 bramki. Nie miałem nic do powiedzenia...

Bushmen 5-1 Rogas
Po 1 meczu, rogas chyba był zbyt pewny wygranej, za to ja błyskawicznie wziąłem sie za odrabianie strat, do 70 minuty prowadziłem 4-0, wynik ten dawał dogrywkowe. W tym czasie rogas, przeprowadził składną akcje i objął prowadzenie w dwumeczu. Holandia zdecydowała sie na ostatni zryw. W 90 minucie Rooben (czerwona strzałka) wrzucił do Van Nisterlooya (czerwona strzałka) a ten spokojnym strzałem pokonał Robinsona.

bushmen 5-2 Rogas
Dogrywka raczej na równym poziomie do przerwy oddałem 2 strzały, wynik 2-0 dla mnie radosny Później Rogas podkręcił tempo, wbijając dwie bramki, ja czato odpowiedziałem trzema ;P

Dzięki Rogas za dobre mecze. Pozdro !

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Czw 18:54, 03 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:53, 03 Sty 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Turniej oficjalnie uważam za zakończony!

1. Iras
2. totomiX
3. bushmen
4. rogas

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Czw 19:01, 03 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

Wto 22:23, 08 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)