póki nie było dobrze to nie pisałem, że wszystko już jest zrobione i można grać....
Śro 9:21, 01 Sie 2007 Zobacz profil autora

Dobra spoko Raku.Nic się nie stało.Wiem jak to jest prowadzić tur 1 raz po ja też teraz prowadze.
Śro 9:34, 01 Sie 2007 Zobacz profil autora

Dzięki za meczyk...
Śro 11:45, 01 Sie 2007 Zobacz profil autora

Piotrek1989 1-0 ( po dogrywce) Arturo3H
(Dania) (Serbia)

Mecz zaczął się spokojnie, lecz z czasem to Serbowie przejęli inicjatywe na boisku, oddawali dużo strzałów. Dania długo nie mogła nic zrobić silnym i wielkim Serbom........ ale jakoś się udało strzelić lool . Na uwagę zasługuje świetna postawa Sorensena. Co tu dużo mówić -> Miałem farta szczęśliwy .
A oto statystyki tego meczu : [link widoczny dla zalogowanych]

Dzięki Arturo3H
Śro 12:01, 01 Sie 2007 Zobacz profil autora

piotrek1989 napisał:

gratuluje szcześcia piotrkowi w tym meczu wink miałem 4 słupki i w ciul sytułacji ale nic nie chciało wpaść, piotrek dopiero w dogrywce stworzył sobie akcje po strzale której piłka odbija się od słupka no i dobitka z 3m bardzo zły diabeł Niestety taka jest piłka...

powodzenia dalej
Śro 12:11, 01 Sie 2007 Zobacz profil autora

Inko 8:6 Machel

Przegrywałem juz 4:1 ale jakos udało mi sie podnieść radosny Kluczowym momentem był karny dla mnie przy stanie 5:4 dla Machela , faul był przed polem karnym ale sedzia podyktowal "jedenastke" szczęśliwy

Dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Śro 13:17, 01 Sie 2007, w całości zmieniany 4 razy
Śro 13:03, 01 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Serbia) 3:2 50ml(WKS)

W tym meczu prowadziłem już 3-0 po golach Keżmana, ale przytrafił się znowu moment dekoncentracji. Przpomina mi to trochę grę Lecha Poznań, który niby panuję nad sytuacja ale jedna chwila i już przeciwnik strzela gola. Tak było w tym przypadku bo 15 minut przed końcem było już 3-2. Na szcześćie udało mi się utrzymać wynik i po nerwówce w końcówce wygrałem mecz.

Śro 13:05, 01 Sie 2007 Zobacz profil autora

lukasso (Chorwacja) 11-0 piotrasek (WKS)
Śro 14:44, 01 Sie 2007 Zobacz profil autora

Iras (Serbia) 10-0 (WKS) Strzelba

Do przerwy było chyba 6:0 + 4 słupki i 27-0 w strzałach szczęśliwy
W drugiej połowie przy 41 min był lost i już sobie darowaliśmy bo lagowało masakrycznie co 10 sekund, gdyby nie te lagi to mogło być dwa razy więcej! Szkoda, że nie ma screena, bo myślę, że przynajmniej 50 strzałów oddałem, a kolega Strzelba na pewno jeden - z 40 metrów z wolnego szczęśliwy
Śro 15:46, 01 Sie 2007 Zobacz profil autora

Kicek(Turcja) 7 - 2 Palujo(Chorwacja)

W strzałach 36-11. Bramki dla przeciwnika po moich błędach.Po pierwszej połowie tylko 2-0. A wszytkie bramki od 70 minuty chyba.
Wynik mógł byc wyższy,ale od początku lagowało. Troche masakra te 20 minut grać,gdy warunki są nienajlepsze.

soniak (ukraina) 8:2 prz3m4ss (WKS)

Gyd w 12 minucie WKS otrzymal czerwien wiedzialem ze nie moge przegrac tego meczu. Ostatenie wygralem zasluzenie 8:2.

kwiatek1989 napisał:
Mam bardzo duze lagi i nie moge rozegrac meczu do Only Play-off.

AWANS:

Do kemocika z informacją to ja jeszcze napiszę. Proszę Giuly'ego o jak najszybszy kontakt z nowym przeciwnikiem i rozegranie meczu w miarę możliwości dzisiaj. Ale jako, że kemocik wchodzi z rezerwy to macie czas do jutra (3 sierpnia). Oczywiście turniej będzie się toczył według terminów, w jednym tyko pojedynku zajdzie opóźnienie.
Czw 15:57, 02 Sie 2007 Zobacz profil autora

Niestety,ale maja ani razu się do mnie nie odezwał na gg,wiec nie wiem co tym fantem zrobić.Za moment wychodzę do pracy i w domu będę dopiero jutro rano więc ewentualnie możemy zagrać jutro jeśli maja da jakiś znak.

ewentualny opis.

Ułatwi to organizatorowi wpisywanie wyników - żeby nie musiał szukać czy mecz był rozgrywany w 1/16 czy w 1/4. Nie wszyscy zagrają w terminie więc taka informacja się przyda,aby nie mieszało się również użytkownikom przeglądającym ten temat. Fajnie by było jeśli również zaznaczalibyście je tym samym kolorem jakim są oznaczone w pierwszym poście.

UWAGA!
Za brak znaczników będzie obowiązywała ta sama kara co za brak grupy,czyli ostrzeżenie.

Giuly(Nigeria) 3-2 kemocik(WKS)
Wyrównany mecz, chociaż na początku kemocik nie miał za wiele do powiedzenia i prowadziłem 2-0. Później jednak zdobył kontaktowego gola i mocno zaatakował, jednak po jednej z kontr zdobyłem bramkę na 3-1. kemocik nadal atakował i nawet zdobył jeszcze jednego gola, lecz nie udało mu się zremisować.
Czw 20:32, 02 Sie 2007 Zobacz profil autora

A10:

karol_p (Paragwaj) 5-4 (WKS) Smoluch

Mecz byłby bardzo dobry ale lagi wszystko popsuły. Zaczęło się od trafienie WKS i tenże wynik utrzymywał się do przerwy. Zaraz po przerwie Paragwaj wyrównuje i obejmuje prowadzenie. Gra się wyrównała i tu z nienacka Smoluch zdobywa bramkę na remis. Zaraz po tym gol na 3-2. Później 3-3 i po chwili zaś 4-3 dla mnie. 40 minuta meczu smoluch wyrównuje. Paragwaj przeprowadza niezłą akcje po której wpada gol na 5-4 i mecz się kończy takim wynikiem. Uff. Dzięki za mecz, pozdrawiam radosny
Czw 20:34, 02 Sie 2007 Zobacz profil autora