ONLY PLAY-OFF by Raku!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

C1:

Kicek(WKS) 5 - 4 Iras(Serbia) (golden goal w dogrywce)

Mecz wyrównany. Iras strzela pierwszy bramke potem ja po chwili wyrównuje i wychodze na prowadzenie. Taki wynik zachowują się przez dłuższą część meczu. Ok.70 minuty Serbia strzela na 2-2,a po chwili na 2-3. Lekkie zakłopotanie w szeregach WKS,ale udaje się wyrównać i w 85 min. strzelić na 4-3. Jednak zabrakło koncentracji i w ostatnich sekundach fauluje w polu karnym. Sędzia podyktował 11-stke,Serb wykorzystuje i mamy remis. Dogrywka. W niej nic sie nie działo bo zawodnicy już zmęczeni. Iras marnuje 100%,a po chwili ja strzelam zwycięską bramke. Miałem w tym meczu więcej szczęścia. Tyle....

Pon 0:35, 06 Sie 2007 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Oj na prawdę szybko idzie ten turniej - półfinały oficjalnie rozpoczynają się jutro a już dzisiaj pozostał tylko jeden mecz do rozegrania:

Półfinał 1:
Kicek X:X Giuly
AWANS:

Pon 9:06, 06 Sie 2007 Zobacz profil autora

Giuly(Nigeria) 4-3 Kicek(WKS) (golden goal w dogrywce) (strzały 23-18)

Przez większość meczu miałem przewagę ( po 1 połowie w strzałach 13-4), lecz Kicek utrzymywał remis. Pod koniec meczu zmienił taktykę na bardziej ofensywną (chyba) i mocno zaatakował, jednak Drogba i spółka marnowali dogodne sytuacje, a bramkarz Nigerii wykazywał się niesamowitym refleksem. Pod koniec regulaminowego czasu gry czerwoną kartkę dostał Makinwa i musiałem kończyć mecz w 10. Dogrywka zaczęła się nerwowo, ciągłe wykopy z obu stron. Później inicjatywę przejął Kicek, jednak po szybkiej kontrze udało mi się zdobyć złotą bramkę i wygrać.
Wto 0:43, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

No to zostają dwa ostatnie mecze radosny Jako, że wszyscy ładnie rozegrali swoje półfinały na dzień przed terminem to i termin na mecze decydujące się zmienia:

Mecz o 3. miejsce [8(środa) - 9 (czwartek) sierpnia 2007r.]

Kicek X:X michu

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
FINAŁ [8(środa) - 9 (czwartek) sierpnia 2007r.]

Giuly X:X mati

Wto 12:41, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

FINAŁ
Giuly 4-3 mati (golden goal w dogrywce)

mati prowadził już 2-0, wtedy zmieniłem ustawienie na 4-3-3 i wyszedłem na 3-2 jednak mati wyrównał, a mi udało się zdobyć złota bramkę w dogrywce szczęśliwy
Wto 13:00, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

Gratki Giuly, tak myślałem, że Ty wygrasz wink
Wto 13:12, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

Mecz o 3. miejsce

michu(WKS) 5-4 Kicek (Turcja)

Mecz bardzo zacięty. Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebna była dogrywka, w której lepiej spisali się gracze WKS.[/b]
Wto 15:45, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

Jakieś fatum krążyło nademną w tym turnieju zagubiony Pokonałem Irasa a wtopiłem dwa najważniejsze mecze z ludźmi z którymi zwykle wygrywam zdzier ajajaj...niedobrze wink Ale z drugiej strony to tylko nieoficjalny to nie mam co sie martwic radosny
Wto 15:50, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Giuly TRIUMFUJE!
Ekspresiaty turniej wyszedł radosny Planowany był na 10 dni a wyrobiliście się w tydzień brawo
Mam nadzieję, że się wam podobało. Może kiedyś się zrobi drugą edycję...