Puchar Polski Cup by Owca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat
andzi

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 1287

Skąd: Lesko

Na dzisiaj umówiłem się z arkiem25. Napisał mi o 10, że bedzie praktycznie cały czas, ale do tej pory w ogóle go nie było zagubiony .

Edit:

arek25 (Ruch Chorzów) 1:1 andzi (Zagłębie Sosnowiec)

Mecz wyrównany, stworzyłem sobie więcej sytuacji, ale ugrałem tylko remis.

andzi (Zagłębie Sosnowiec) 4:3 arek25 (Ruch Chorzów)

"Cud w Sosnowcu" !! Kilka nie wykorzystanych set arka i andzi wygrał mecz. Po prostu FART radosny
lool Biorąc pod uwagę 2 mecz w ogóle nie zasłużyłem na awans ocb?

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pon 22:26, 19 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 19:57, 19 Maj 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1427

Skąd: Lublin <--> Okolice

Rafal6217(GKS Bełchatów) 2:2 (Polonia Bytom)Jarek8385

Wyrównany mecz. Przez pierwszą połowe zapomniałem jak sie gra w weola i zlekcewazyłem przeciwnika, było 1:2 i w strzałach 6:6, w 90min Costly na 2:2 szmaciaka strzelił. Trafiam w poprzeczke, dobitka na pustą również w poprzeczke szczęśliwy

Rafal6217(GKS Bełchatów) 3:0 (Polonia Bytom)Jarek8385

Tu podobnie jak w pierwszym, równiez wyrównanie, ale najpierw z 17m strzela Garguła, potem dokłada Ujek i dobija w 90min Wróbel. Padła jeszcze poprzeczka i słupek.

Reasumując: Byłem lepszy, oddałem ok.2x więcej strzałów w obu meczach i zasłuzyłem na awans. Dzięki za mecze.
Wto 15:22, 20 Maj 2008 Zobacz profil autora
Owca

Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 752

Skąd: KrK

Co z resztą par, będe nie ugięty i wam nie przedłużę terminu......., napiszcie jak wygląda sytuacja??

Ostatnio zmieniony przez Owca dnia Wto 19:46, 20 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:46, 20 Maj 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

LINCOLN VS. ADRIAN

KRISTO VS. PIOTREK

4 pary i wszystko rozegrane, nie uginaj się ani trochę szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 20:13, 20 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:02, 20 Maj 2008 Zobacz profil autora
Owca

Posty: 752

Skąd: KrK

Wpadka niedźwiadka, sorka wszystkim, nie będe sie uginał 1/2 rozpisana grajcie szczęśliwy
Wto 20:12, 20 Maj 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Rafal6217(GKS Bełchatów) 3:2 (Zagłebie S.)andzi

Wyrównany mecz.

Rafal6217(GKS Bełchatów) 2:0 (Zagłebie S.)andzi

Tu moja dominacja na boisku i zasłużona wygrana.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 20:55, 20 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy

lincoln (Lech Poznań) 3-1 (Jagiellonia Białystok) kristo2323

Obydwa bardzo dobre i wyrównane mecze. Pierwszy mecz ustawił dziwny karny. W drugim również bardzo szybko wychodze na prowadzenie i udaje się wygrać te spotkania. Bardzo wymagający rywal tak więc zwycięstwa cieszą jeszcze bardziej. Dzięki kristo i powodzenia w meczu o 3 miejsce.

FINAŁ:

lincoln (Lech Poznań) 1-0 (GKS Bełchatów) Rafal6217

Mecz wyrównany i bardzo dobry. Dobrze zagrałem w obronie i to był klucz do zwycięstwa. Bramkę na wage pucharu zdobywa w 37 minucie meczu Przemysław Pitry po zamieszaniu w polu karnym. Dzięki Rafal za mecz, dzieki wszystkim za mecze we wcześniejszych fazach i dzięki Owca za zoorganizowanie tura.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Śro 17:12, 21 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 16:41, 21 Maj 2008 Zobacz profil autora
andzi

Posty: 1287

Skąd: Lesko

Mecz o 3 miejsce

kristo2323 (Jagiellonia Białystok) 0:1 andzi (Zagłębie Sosnowiec)
Dość duża moja przewaga, mogło być z 0:4, ale byłem bardzo nieskuteczny.

andzi (Zagłębie Sosnowiec) 2:0 kristo2323 (Jagiellonia Białystok)

Tu także dominowałem, ale nie tak bardzo jak w pierwszym meczu. Zasłużona wygrana.

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pią 18:07, 23 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

Pią 19:24, 23 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)