PARA 14

rosja 1:3 andzi

Dobry, wyrównany mecz, były skuteczniejszy.

andzi 5:0 rosja

Mecz z moją przewagą, aczkolwiek przeciwnik miał ze 3-4 sytuacje gdzie powinny paść bramki.

Śro 23:24, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora

PARA 8:

lincoln - vitoss 2-1

Mecz raczej wyrównany, szybko obejmuje prowadzenie i mam szanse by je podwyższyć jednak po rzucie rożnym wyrównuje vitoss i pozniej to on ma sytuacje by objac prowadzenie. W loss time strzelam bramke na 2-1 po ladnej akcji i wygrywam. W strzałach 12-7 na moja korzyść.

vitoss - lincoln 0-5

Tutaj zaczyna się od mojej przewagi, vitoss w pierwszej połowie nie stworzył sobie okazji, ja mialem dwie, jednak do przerwy 0-0. Po przerwie do głosu dochodzi vitoss jednak po kontrze pada bramka dla mnie. Pozniej podwyzszam szybko na 2-0 i vitoss chyba sie podlamal i przestal grac. Wykorzystałem to w pełni dokładając trzy bramki i wysoko wygrywając. W strzałach 11-7 na moja korzyść.

Dzięki za mecze!

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Czw 15:49, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

Owca 6:1 konon123
Tu już sie zdenerwowałem i postanowiłem wreszczie cos grać radosny Strzały 23:1 zaskoczony
Dzięki wielkie za mecze wink

Ostatnio zmieniony przez Owca dnia Czw 16:18, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

Damian232 3-2 dr_idea

Tak zaciętych meczy to ja dawno nie miałem.W 3 meczu w dogrywce dostałem głupią czerwoną kartke i po chwili był remis.Ale naszczęście miałem Rogera który strzelił natychmiast na 3-2.

pes.4 3-0 enkey - karny z "dupy" a reszta bram ładne okna moja przewaga

pes.4 0-2 enkey - tutaj dokładnie odwrotna sytuacja nic mi nie wychodziło (jedyna różnica to taka że nie było karnego)

pes.4 3-0 enkey - tu już się wziąłem do gry - super postawa Podstawka i jego 3 bramy. Widoczna moja przewaga...

THX
Czw 18:40, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora

Owca napisał:
Rozgrywki:
a)32 graczom losujemy drużyny, każda drużyna ma 2 graczy i Ci grają ze sobą w eliminacjach o prawo trenowania tej drużyny. W eliminacjach gramy 2 mecze w przypadku bilansu 1:1, 3 mecz z włączoną dogrywką i karnymi.

Według tego pes.4 awansowałeś po 2-óch meczach, punkt słabo sprecyzowany, mianowicie stan meczu 1:1 ale w zwycięstwach czy bramkach? jeśli w zwycięstwach to czego w 3 meczu dopiero dogrywka+karne, popraw, bo dla mnie to jest nie zrozumiałe, a głupi nie jestem Wink

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Czw 21:06, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 21:05, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Owca

Skąd: KrK

Rafal6217 napisał:
Rozgrywki:

Chodziło mi oczywiście o zwycięstwa bramki nie mają znaczenia, to było wg mnie logiczne i jest tak w wielu turniejach wcale z nie z extra-sprecyzowanym regulaminem....., ale poprawiam wink , a raczej precyzuję
Czw 21:22, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora

PARA 15: Widzew

Krzysiuk 1-1 Tomaszek

Krzysiuk 3-1 Tomaszek

W pierwszym meczu mam duża przewagę, gdyż rywal dostaje na początku spotkania czerwona kartkę. Na początku drugiej polowy strzelam na 1-0. Mam sporo sytuacji ale to co robi Fabiniak na bramce ( chyba cos brał ). W 88 rywal strzela bramkę na 1-1.

W strzałach 14-4 dla mnie wink

W rewanżu szybko wychodzę na 2 bramkowe prowadzenie. Drugi gol bardzo śmieszny, poprosiłem o nagranie i opublikuje. W 2 polowie strzelam 3 gola. W końcówce rywal zalicza honorowe trafieni.

W strzałach 7-7 wink
Czw 21:25, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora

Rozgrywki:

No to ustalcie to czy zwycięstwa czy bramki , chyba logiczne jak puchar to mecz i rewanż tak to zakumałem ale kto to już wie ?

Patrz jedni tak grają inny tak to chyba nie jest precyzyjnie podane. Patrz na mecze pes.4 a na innych .

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Czw 21:29, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 21:28, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Owca

Skąd: KrK

kristo2323 napisał:
Rozgrywki:

Patrz jedni tak grają inny tak to chyba nie jest precyzyjnie podane.

No przecież powiedziałem, że zwycięstwa, i powiedziałem także, że już sprecyzuję co uczyniłem kilka min. temu zagubiony
Czw 21:29, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora

No to znaczy że wszyscy źle zakumali ? i źle zagrali ? i co teraz ? Tylko pes.4 trafił i udało się ?

3 mecz z włączoną dogrywką i karnymi.
to jasno mówi że w pierwszych 2 nie trzeba było to mnie totalnie zmyliło. Co robimy ?

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Czw 21:35, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:32, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Owca

Skąd: KrK

No przecież wystko jest git, nikt nie miał meczu w którym bilans bramkowy po 2 meczach był różny i przez to kończyli grę...... zagubiony Nie wiem o co Ci chodzi wszystko gra ale i tak powtórzę ocb? :
Gramy 2 mecze jeżeli jest 1:1 w wygranych lub 2 remisy gramy 3 mecz z dogrywką i karnymi, bilans bramkowy nic nie daje!!!!!!, okej kristo już czai postram się nieco sprecyzować regulamin bo jest cięzko zdzier

Czw 21:36, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora

Czaje teraz jak mi na gg wytłumaczył chodzi tak gramy 2 mecze bez dogrywek i jeżeli będzie stan meczów 1:1 to znaczy wygrana i przegrana albo dwa remisy to gramy ten 3 z dogrywka a jeśli remis i wygrana to luzik tylko nie było to sprecyzowane w regulaminie i sie zamotałem szczęśliwy

Czw 21:45, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Owca

Skąd: KrK

Informuję PARY: 1,2,3,4,5,6,7,12,13, że termin rozegrania meczy eliminacyjnych mija jutro o 20 00 wink

Niestety muszę zrezygnować z rozgrywek :-(
Sądziłem, że uda mi się dziś rozegrać mecz eliminacyjny i w przypadku awansu w poniedziałek zagrać mecze grupowe jednak dzisiaj nie mogę rozegrać meczu z przeciwnikiem a muszę wyjechać jutro aż do końca weekendu.

Przepraszam bardzo za kłopot.

Ostatnio zmieniony przez es_sabbi dnia Czw 22:33, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

Awans:godlo

Mecze toczone w nie za dobrych warunkach-cieło troche,Wyniki raczej nie zasłużone to DrNo11 miał więcej okazji ,lecz skutecznosc była bardzo słaba za to ja jaką okazje miałem taką wykorzystywałem.Dzieki za mecze

Pią 11:31, 09 Maj 2008 Zobacz profil autora