Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

grupa A

marky_ramone(Francja) 1:1 (Niemcy)Grzechu92
marky_ramone(Francja) 5:1 (Niemcy)Grzechu92

jakieś takie dziwne mecze, w pierwszym dostałem czerwo w piątej minucie, w drugim grzechu grał w 9 !! od 10 minuty, ja swoją pzrewage wykorzystałem, rywal nie, dużo zmarnowanych sytuacji co dziwi jeśli stzrela henry trezegol czy nadolski klose

marky_ramone(Francja) 4:0 (Holandia)machel
marky_ramone(Francja) 0:2 (Holandia)machel

w każdym z tych meczy wygrywał lepszy, w drugim meczu masa niewykorzystanych sytuacji z obydwu stron, wynik mógł być inny w każdą stronę, ogólnie raczej sprawiedliwy podział punktów.

dzienks za meczyki powodzenia dalej

p.s zero odezwu ze strony lukasso

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pią 22:08, 31 Sie 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pią 14:39, 31 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa C
Czechy - Czechy

Remis...

Totomix - Arturo3H 1:1

Mecze nie tylko o punkty ale i prestiz dlatego ze na poczatku turnieju totomix wygrał w meczech ze mna 2:1 i zesłał mnie do grupy przegranych wiec miałem cos do udowodenienia.
Pierwszy mecz bardzo wyrównany, gole po błędach, miałem jednak wiecej sytuacji bramkowych (2x sam na sam Barosem z czerwona strzałka :/ ) ale niestety nie udało sie wygrac chodź w końcówce przycisnołem jednak forma bramkarza Czecha nie pozwoliła mu skapitulować po raz drugi

Rewanz za dwumecz

Arturo3H - Totomix 4:0

Tu juz moja pełna dominacja (zadziała podrazniona ambicja bardzo zły diabeł ) Po pierwszej połowie prowadzięłm 3:0 W drugiej czesci meczu totomixowi troche odechciało sie grac jednak dolozyłem tylko jedna bramke.

dzieki za mecze
Pią 16:36, 31 Sie 2007 Zobacz profil autora

Artoro3H odezwij sie,pisze do ciebie 3 dni i zero odpowiedzi
Pią 17:50, 31 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa C:

Iras (Serbia) 6:3 (Czechy) Arturo3H

1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2 - przerwa, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3 - koniec Jakoś tak to było zdzier W strzałach 12-10, więc mecz wyrównany.

Arturo 3H (Czechy) 1:3 (Serbia) Iras

W rewanżu 1 straciłem bramkę, żeby potem oddać 4 strzały (jeden słupek), aby zdobyć 3 gole zdzier Na początku drugiej połowy miałem okazję podwyższyć wynik, ale się nie udało. Potem Arturo strzelał, a ja dużo podawałem w środku pola, aby nie stracić piłki radosny Mógł być remis, ale Arturowi nie wyszło.
Pią 17:58, 31 Sie 2007 Zobacz profil autora

No niestety nie wyszło... Mimi wysokich wyników mecze były bardzo wyrównane w rewanzowym spotkaniu druga połowa nalezała do mnie ale skutecznosc zawiodła a głównie Baros (czyli spuersnajper do pustej bramki cos jak Inzagi zdzier)

Grupa C
CZechy - Rumunia

Loss time

Arturo3H - 50ml 1:0

Mecz przed któym ostrzegał mnie Iras abym nie zlekcewazył rywala bo faktycznie 50ml to bardzo solidny gracz o czym sie przekonałem w dwumeczu.
Pierwsze spotkanie wyrównane z lekka moja przewagą głównie za sprawa tego ze "fifti" zdecydował sie zagrac dwoma def ze strzałkami do tyłu. Końcówka spotkania nalezała juz do mnie i szczesciem udało sie wygrac to spotkanie.

Rumunia - Czechy

Cenne zwyciestwo

50ml - Arturo3H 1:2

W rewanzowym spotkaniu fifti zdecydowł sie zagrac jak Pan Bóg przykazał czyli jednym def ze strzałka do tyłu szczęśliwy . Nie było wcale dla mnie łatwiej bo momentami to 50ml przewazał jednak tuz przed końcem 1 połowy zdołałem wyjsc na prowadzenie. Zaraz na początku drugiej połowy rywal włączył "auto offensiv" i na efekty nie było trzeba dlugo czekac bo w 47min wyrównuje. Nie cieszył sie jednak zbyt długo z tego remisu bo 10min póxniej zdobywam gola ładnym szczupakiem Rosickym. Sukces w tym dwumeczu moge zawdziedzyc min. temu ze nie wystawiłem el kopyto - Milana Barosa zdzier

dzieki za mecze i powodzena z totomixem
PS. urwij mu pkt szczęśliwy
PS2. chodzi o strzałeczki do tyłu, nie umiejscowienie na boisku pzdr cool
PS3. No nawet bardziej niz troche ciotowate... jak wielki gangsta fifti cent szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Pią 21:23, 31 Sie 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pią 18:37, 31 Sie 2007 Zobacz profil autora

no moze cos wyjdzie z totomixem,ale ty tez moglbys zagrac "jak Pan Bog przykazal" radosny i zagrac 1 defensywnym,powodzenia dalej
PS.i nie "fifi"bo to takie ciotowate radosny tylko piećdziesiąt(tak jak to mowi Makłowicz szczęśliwy ) mili litrow
Pią 18:45, 31 Sie 2007 Zobacz profil autora

Wiec tak widze ze Lukasso nie rozegrał zadnego meczu wiec dam mu szanse zeby to odrobił-przedłuzam termin do jutra do godz 18.00!!!

Mam nadzieje ze rozegra spotkania bo w innym wypadku WO 3:0 z punktami dla przeciwników!!
Pozdro!! Wink

P.s
Grupa C ma rozegrac mecze po superpucharze-takie mam ich zapewnienia!

Pią 22:33, 31 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa C

totomiX (Czechy) 1-0 (Serbia) Iras
Strzaly: 9-5.

Czesi wyszli w nietypowym dla siebie ustawieniu, zageszczajac srodek pola. Rezultat byl bardzo dobry, Serbowie nie utrzymywali sie za dlugo przy pilce, a przede wszystkim nie potrafili sforsowac obrony Czechow. W 75 minucie Koller ladnie przyjmuje pilke, odwraca sie i pewnie uderza w rog bramki, mamy 1-0, taki wynik utrzymal sie do konca spotkania.

Iras (Serbia) 0-3 (Czechy) totomiX

Drugi mecz to juz przewaga Serbow, nie potrafili jednak oni udokumentowac tej przewagi. Albo na ich drodze stawal kapitalny tego dnia Petr Cech, albo zawodnicy nie trafiali w swiatlo bramki Cecha. Ogolnie rzecz biorac, Serbowie zmarnowali mnostwo sytuacji, a Czesi majac ich jak na lekarstwo wykorzystali az 3 z nich. Dwie bramki padly po tym jak Serbski bramkarz wypluwal pilke przed siebie, a jedna po tym jak Nedved wykorzystal zle podanie Serbskich obroncow. Koncowych strzalow nie pamietam poniewaz rywal za szybko wyszedl z gry.

************************************************************************************************

totomiX (Czechy) 2-1 (Rumunia) 50ml
Strzaly: 8-8.

50ml (Rumunia) 2-3 (Czechy) totomiX
Strzaly: 8-14.

Oba mecze podobne, w miare wyrownane, ale w obu to Czesi okazali sie gora strzelajac o jedna bramke wiecej rywala.
Pią 23:23, 31 Sie 2007 Zobacz profil autora

dzidzi dzieki wielkie ale watpie czy dam rade
mam taki zapierd*l w pracy ze wychodze 7 wracam 20 taki ubity ze od razu klade sie spac

przepraszam wszystkich

mecz o 3 miejsce w holiday zagram w niedziele
Sob 6:23, 01 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Podsumowanie 3 rundy!!

Grupa A:

W tej grupie lukasso miał bardzo duze trudnosci z rozegraniem meczy!
Szkoda bo zanosiło sie na bardzo wyrównane mecze!
W tym przypadku z grupy wyszli MarkyRamone,Machel i szczesliwie Grzehu92!
Po konferencji prasowej Grzehu otwarcie przyznał ze ta dzika karta pozwoli moze mu wygrac turniej!
Wink

Grupa B:

No tym razem koksiarz Martini miał juz wieksze problemy z awansem!
Po kontroli antydopingowej musiał sie pilnowac i nie przesadzac z kondycja!
Mimo trudnosci dotrwał na pierwszym miejscu w tabeli!
Na dalszych miejscach dajacych awans znalazł sie michu!
To jest nawet niespodzianka bo Giuly lider nieoficjalnych turów juz na 3 rundzie
musiał pozegnac sie z turniejem!

Grupa C:

Tutaj tak jak z zapewnieniami totomix postawił tak wygrał grupe!
Drugi był Iras ktory chyba ma zadyszke,ale mozna sie mylic bo on lubi atakowac z dalszych pozycji!
Arturo3H znów mial duzo szczescia z awansem-czyzby taka taktyka-wszystko sie wyjasni w cwiercfinałach Wink

I na tym konczymy podsumowanie zapraszam do cwercfinałow!

totomix 2-3 michu

Mecze bardzo zacięte, decydująca bramka padła w ostatnich minutach meczu.

pozdro radosny
Sob 21:15, 01 Wrz 2007 Zobacz profil autora

No chłopaki gazu termin konczy sie dzis o godz.23.59 a tu jeszcze 3 mecze do rozegrania w Cwiercfinałach!!!

Arturo3H - marky_ramone 5:1

Faworytem tego spotkania był marky ze wzgledu na doswiadczenie i Francuski zespół. Mecz mimo wysokiego wyniku był wyrównanym widowiskiem z wieloma strzałami jednej i drugiej ekipy. Pierwszy objełem prowadzenie jednak marky szybko wyrównał. Póxniej było wiele sytuacji markiego jak i mioch jednak mi sie udało czesc tego strzelis, marky natomiast strzelał głównie w bramkarza.

Francja - Czechy

Czechy w 1/2 a mogło być żle

marky_ramone - Arturo3H 3:3

Do rewanzowego spotkania mimo sporej zaliczki z poczatku podszedłem skupiony głównie na defensywie. Marky atakował ja sie broniłem i kontratakowałem. Miedzy 25 a 40 minuta gry marky siedział na mnie oddajac strzały skad sie dało (miał słupek) jednak po kontrze to ja objełem prowadzenie po golu Nedveda. Ta bramka podcieła skrzydła Markyiemu bo 3 minuty póxniej po ładnej akcji podwyzszyłem na 2:0. Druga połowa zaczeła sie od mioch ataków i po jednym z nich zdobyłem gola na 3:0. Od teg czasu zaczałe grac na luzie co wykorzystał marky dobrowadzajac do remisu w ciagu ostatnich 15min. Wiecej strzałów ponownie oddał marky jednak meczu nie wygrał

dzieki za mecze pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Pon 17:51, 03 Wrz 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pon 17:36, 03 Wrz 2007 Zobacz profil autora

bicie głową w mur tak to określe, stzrelałem strzelałem i pzregrałem, w pierwszym po tyle samo oddanych strzałów, po 13 mimo to tylko 1 mój gol, fatalna skuteczność i strzały panu bogu w okno, w drugim też sie załamałem jak po tzrreech oddanych strzałach pzrez przeciwnika było już 0:3, potem już zrezygnowany grałem na luzie i sie zrobiło po 3 - no cóż dzienks i wygranej życze

Pon 23:04, 03 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Z Martinim się mijamy, zaraz gram z Gallusem, więc gdyby się MArtini jeszcze dzis odezwał to dajcie nam zagrać... Sry za kłopot
Pon 23:41, 03 Wrz 2007 Zobacz profil autora

MartiniTSW 2:2 Iras

Iras 1:2 MartiniTSW

Mecze te rozegralem dzis zaraz po przyjsciu do domu i bylo to po 5 piwach, ale emocje byly w nich tak wielkie ze prakrtytcznie wytrzezwialem lool . Mecze swietne co musze przyznac, duzo ciekawych i dynamicznych akcyji. Gola na wage zwycuieswta udaje mi sie zdobyc w juz doliczanym czasie 2 meczu,

Dzieki za mecze i pozdro
Wto 0:51, 04 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Podsumowanie Cwiercfinałow:

Cwiercfinały w Turnieju Replay Cup były bardzo emocjonujace!
Nie obyło sie bez niespodzianek,lecz były one małego kalibru!
Krótko opisze mecze cwiecfinałowe!

Michu-Totomix 2:2 3:2

Mecze bardzo zaciete,widac dobra skutecznosc wiec zawodnicy sa w dobrej formie!

Ten mecz był jednym z ciekawszych!Arturo zawodnik który w wywiadach mówi
ze jest bez formy,pokonał markiego w pewnym stylu!
Czyzby przebłysk Arturo i ma byc tylko juz lepiej?
Na to pytanie udzieli nam Półfinał i Martini z którym zagra Arturo!

Awans:Arturo3H

Machel-Grzehu92 1:2 5:1 3:2

Jedyna para która zakonczyła cwiercfinały 3 meczami!Miejmy nadzieje ze Machel
sie nie zmeczy trudem tych spotkan bo juz w półfinale czeka pogromca faworytów:Michu!
Co do meczu z Grzehem-tylko 2 mecz był pod dyktando Machela,a takto mecze wyrównane,no i niestety Grzehu nie spełni swojej obietnicy-wygrania tego turnieju!

Awans:Machel

MartiniTSW-Iras 2:2 2:1

Na ten mecz czekało całe forum WEOL.Mecz gigantów był rozgrywany na koncu jako najwieksze widowisko!Kibice wiedzieli ze bedzie to piekne i wyrownane spotkanie!
I sie nie mylili!Mecze szybkie,wyrównane i co wazne okraszone bramkami-tak
graja potentaci!Szkoda ze obaj nie zagraja w półfinałach-lecz Iras nie ma sie czego
wstydzic-przeciez odpadł ze jednych swoich najgrozniejszych przeciwników!

Awans:MartiniTSW

Po opisach Cwiercfinałow warto wspomniec o graczach którzy wczesniej odpadli-
co porabiaja,gdzie wypoczywaja-wiec:

Kristo- jest scigany przez mafie sycylijska,poniewaz ona przed turniejem wyznaczyła
mu cel:przynajmniej Cwiecfinał-niestety Włochy Krista odpadły w fazie Grupowej i niestety Kristo musi sie ukrywac!Krazą słuchy ze podobno w akcje odnalezienia Krista chce właczyc sie sam Krzysio Rutkowski!No zobaczymy co z tego bedzie!

Dzidzi-ostatnio widziano go w Portugalii na wyborze Mokrego podkoszulka!
Lecz nie widziano go jako widza lecz uczestnika tej zabawy!
Czyzby tak słabo z kasa jak i forma!
Podobno waga tego gracza ostatnio sie podniosła,wiec forma moze byc wachajaca!

50ml-tego gracza ostatnio widziano w barze zamawiajac swoje 50ml wódki parkowej!
Widac ze kac który go dopadł gdy opuscił turniej nie chce przestac!
Miłego"uzdrowienia" swoim lekiem!

Gallus-uuu tego zawodnika to najwieksi górale nie widzieli!
Czyzby przygotowanie jak kraza słuchy na Malediwach-pieknej wysepce daja efekty
nadchodzacej gry!Przekonamy sie juz wkrótce!

Spox-ten gracz najwyrazniej poczuł sie w swoim miescie w Kielcach jako bohater turnieju Replay Cup!Autografy,wynajeta limuzyna-ale kto za to zapłaci!
O to sie nie martwi-ostatnio złapał nowego sponsora-Roman Abramowicz zgodził sie wykładac duze pieniadze na tego gracza-co miesiac ciiiiiiiiiiii całe 450 zł!
No spox teraz liczymy na wysokie miejsca w turniejach!

Giuly-powrócił do Rzymu aby tam przygotowac sie do meczy nastepnych w trniejach WEOL!Czyzby giuly szykował wejscie smoka-miejmy nadzieje ze nie takiego Wawelskiego-bo takto wybuchnie!Powodzenia Giuly!

I na tym konczymy relacje z Cwiercfinałow turnieju Replay Cup!
Zapraszam na kolejne relacje-tym razem juz z półfinałow!

Awans: michu radosny

Mecze bardzo wyrównane, w pierwszym większość czasu grałem w dziesiątkę.

pozdro
Wto 14:59, 04 Wrz 2007 Zobacz profil autora

MartiniTSW 4:2 Arturo3H

Arturo3H 2:3 MartiniTSW

W 1meczu zawazyla forma moich 2 napastnikow, a w 2 bylo 3:0, po czym Arturo zdobyl 2 gole ze stalych fragmentow gry.

Śro 18:13, 05 Wrz 2007 Zobacz profil autora