Replay Cup by Dzidzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat

jck 1 : 4 wasiak

W sparach przed oficjalnymi meczami turniejowymi Portugalia nie mogła wyjsc poza granicę jednej bramki w meczach z WKS. W kilkunastu sparingach mecze konczyly sie wynikami 0:0, 1:1, 0:0 itd. Obrona WKS byla nie do przejscia.
Dlatego wielkim zaskoczeniem był taki przebieg tych meczów. Niewatpliwie bohaterem tego dwumeczu byl Simao na ktorego trener nie stawiał w sparingach.

------------------------------------------------------------------------
...Koshaolin... (Włochy) 1:0 Raku (Kamerun)

Oj ...Koshaolin... oddał w całym meczu 2 (słownie: dwa) strzały, dwa z główki, jeden tylko w światło bramki i wygrał... Ja już na początku powinienem strzelić bramkę ale zabrakło mi spokoju, lob był za miękki i Buffon złapał, raz jeszcze piłka po wolnym trafiła w wewnętrzną stronę słupka. Strasznie ciężko było przedrzeć się przez te włoskie zasieki dlatego w całym meczu oddałem tylko 6 strzałów.
...Koshaolin... (Włochy) 1:1 Raku (Kamerun)

Właściwie to samo, tym razem geniusz Etoo wyprowadził mnie na prowadzenie, które oczywiście straciłem po strzale Toniego - głową. W pamięci mam tylko jedną sytuację gdy wyszedłem sam na sam Buffon oczywiści obronił ale do piłki na 16m doszedł mój zawodnik- strzał na pustą szczęśliwy Taaa ale w polu karnym było przynajmniej z 5/6 Włochów i piłka od któregoś się odbiła na róg. Statystki strzałów nie dane mi było zobaczyć.

Dzęki za mecze, powodzenia dalej.
Co do meczów z michem to trochę miałem pecha bo na prawdę ciężko było się bronić gdy w obronie gra jeden zawodnik co ma 17 defence, jeden co ma 16 defence i dwóch co ma 15 defence.
Do tego bardzo dobrze grał Robinson. W każdym razie mecze świetne i taką ofensywną piłkę lubię radosny
Wiem, że wyniki nie przemawiają ale grałem na prawdę o niebo lepiej niż to co jeszcze choćby w eliminacjach z kaimadą i w sumie mogę mówić o pechu i w kilku meczach o stracie punktów.
Co nie zmienai faktu, że murzynki w ataku są świetne szczęśliwy A obrona? Nie można mieć w życiu wszystkiego wink

PawelMarian napisał:

W drugim meczu w strzałach 19 do 4 dla mnie zszokowany Takiego pecha jeszcze nie miałem nawet na pustą bramkę nie mogłem strzelić, za to Paweł w pierwszej połowie 3 razy uderzył na bramkę i strzelił 3 bramki. Skuteczność 100 %.

Minio99 3:3 RONALDO 1

Pierwszy mecz to dominacja mojej osoby ale niestety nie umie się skupić żeby utrzymać wynik płacze
Nie 18:51, 26 Sie 2007 Zobacz profil autora
Minio

Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 1836

Skąd: Szuflandia

RONALDO 1 napisał:

hmm czy ja wime czy taka dominacja.... Moze i w statystykach tak jednak dwu Mecz Shewczenko-argentyna był taki: co strzał argentinos to gol... drugi mecz to 4 bramka to kabaret...noi potem ronaldo1 zaczął kręcić się w kółko swoimi obrońcami... Tak aby nabić sobie minuty...

Andzi (Nigeria) 3:0 minio (Ukraina)

W obu meczach moja dominacja. Mogło być wyżej. W pierwszym meczu Kanu strzela z przewrotki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Damian232 (Senegal) 0:3 Andzi (Nigeria)

Andzi (Nigeria) 3:0 Damian232 (Senegal)

Zemsta jest słodka

Dzięki za mecze.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Nie 19:39, 26 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 19:25, 26 Sie 2007 Zobacz profil autora
Iras

Posty: 1224

Skąd: Katowice

Grupa B - wygrani

Iras (Serbia) 5:0 (Francja) Mati

Przy stanie 2:0 dla Serbii Mati zmienił formację na bardziej ofensywną. Miało to pomóc, ale było jeszcze gorzej gdyż wyszedłem z trzema kontrami, które zakończyły się bramkami po strzałach Zigica...

Mati (Francja) 1:2 Iras (Serbia)

W dwumeczu Francuzi zagrali formacją z dwoma defensywnymi pomocnikami. Do przerwy było dobrze, nawet w strzałach przeważali (6:1). W drugiej połowie natomiast Zigic trafił bramkę, a po chwili podwyższył na 0:2. Mati bardziej zaatakował, ale stać go było tylko na honorowe trafienie.

...Koshaolin... 0-2 Giuly

Na Nigerię Catenachio się nie nadaje ;] afrikan pałer !

dzienks za meczyki

z tego co widze to mam komplet punktów więc raczej przejde i tu prośba do moich przyszłych grupowych rywali i organizatora, jutro wyjeżdżam nad jeziorko ze znajomymi i wróce dopiero w czwartek, swoje mecze grupowe rozegram właśnie wtedy - w czwartek wieczorkiem więc jak mnie nie bedzie na gg wcześniej to bez nerwów.

MartiniTSW(Ukraina)-Dzidzi(Portugal) 6:0

Przed meczem w szatni Ukrainy było zbyt cicho!!Czyzby Ukraina stosowała doping!!
Wydaje sie ze tak bo Shewczenko wygladał ja Mirifushi w walkach Sumo!
Portugalia nie miała szans na koks Ukrainy!!
Wink

Dzidzi(Portugal)-MartiniTSW(Ukraina) 0:2

Portugal wiedział przed meczem ze koks jeszcze nie wyszedł Ukraincom!
Wiec druzyna portugalii wzieła napoj zrobiony przez kierownika zespołu-Gumijagody!
Portugalczycy skakali do głowek jak Gumisie jednak to nie poskutkowało!!
Sheva miał wciaz w udach duzo kreatyny i niestety ta siła dała efekt!

Opisy krótkie ale pierwsza klasa wink

Ps. weolowskie CBA będzę się uważnie przyglądać poczynaniom drużyn prowadzonym przez trenera MartiniTSW lool
Pon 10:25, 27 Sie 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

Grupa B-Wygrani

totomiX (Czechy) 4-3 (Francja) mati

Mecz z duzo iloscia bramke, slaba gra w defensywie obu ekip osob zaskutkowala otwarta gra. W tym meczu o jedna bramke wiecej zdobyli Czesi i to oni ciesza sie z 3 punktow.

mati (Francja) 1-2 (Czechy) totomiX

W ciagu 45 minut Rosicky strzelil dwa bardzo ladne gole po strzalach z dystansu, taki wynik utrzymal sie do przerwy. W 70 minucie drugiej polowy Jankulovski fauluje Riberyego w polu karnym i dostaje czerowna kartke. Petr Cech jednak znakomicie broni strzal z jedynastu metrow. Czesi grajac w dziesiatke zostali zepchenici do defensywy, pozniej Francja zdobywa kontkatkowa bramke, do konca stara sie jeszcze wyrownac, jednak tak sztuka im sie nie udaje. Czesi zgarniaja 6 punktow w tym dwumeczu, dzieki za gre.
Pon 12:46, 27 Sie 2007 Zobacz profil autora
Inko

Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 1656

Skąd: Wolne Miasto Gdańsk

Inko 1:1 Machel

Za dużo nie pamietam z tego meczu , bo był rozgrywany wczoraj , wieczorową porą , pamietam tylko że to ja pierwszy wyszedłem na prowadzenie radosny

Machel 2:0 Inko

Machel szybko strzelił bramke , po bledzie mojego bramkarza ktory wybił piłke ale zapomniał wrocic do bramki szczęśliwy Druga bramka pada ok. 35 minuty ... Druga polowa to pokaz nieskutecznosci z mojej strony , najpierw Neuville w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafia w niego , a pozniej 3 razy obok bramki strzelał Podolski ;( Szkoda tej drugiej polowy bo moglem spokojnie doprowadzic do remisu ;( Dzieki za mecze i powodzenia dalej

Pon 20:54, 27 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)