Special Event by kristo2323
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat
spox

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 459

Skąd: Kielce

A zreszta admin niech zadecyduje czy wpisac mi walka czy jemu zwyciestwo bo i tak juz on ma zapewniony awans a ja nie do konca wiec mi to wisi ale z tymi samobujami to sie wkurzylem i nie wiem za co mi sie mialby ban nalezec
Sob 20:12, 07 Lip 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

GRUPA B

HunTer 3-2 totomiX (po 90 minutach)

W pierwszej polowie Ekwador zdobyl dwa gole, a na poczatku drugiej polowy dorzucil jeszcze trzeciego. Japonia tracila bramki zadziwiajaco latwo, a Ekwadorczycy bardzo latwo gubili krycie, widac bylo zdecydowany brak koncentracji w formacji obronnej Azjatow. W ostatnich 30 minutach Japonia sie obudzila, jednak dwa gole to bylo za malo zeby chociaz zremisowac.

Dzieki za mecze i powodzenia w dalszej fazie.

spox napisał:

Powiedzieć Ci za co?! Dostajesz ostrzeżenie za grę nie fair, ponadto infantylnie starasz się wymusić walkowera na swoją korzyść... Żal normalnie... Następnym razem będzie Czarna Lista Graczy podwójnie, czyli 2 miesiące!

Mecz sie odbył wiec wynik zostaje.

To jest turniej nieoficjalny ale proszę o podejście profesjonalne do meczu. Spox jak ci to wisi to nie zapisuj sie do turniejów.

PawelMaraian / 4459014 / GHANA

Zapoznałem się z regulaminem turnieju i będę go przestrzegał a jeżeli nie rozegram meczy w terminie zgadzam sie na wpisanie mnie na czarną listę.

No niestety skopiowałem i tak zostało ale już poprawiam.

Posty: 459

Mialem grac z gosciem o nicku Nigiel ale czekalem na niego caly dzien i go nie ma nie odpowiada na gg chyba go dzis wogole przy kompie nie bylo co zrobic ?

Ghana 1-5 Peru

Nie musisz sie tak czepiac smoluch tych 7samobuji bo po 1 bylo ich 5 a po 2 jakbys sie tak wkurzyl bo bys przegrywal 9-0 to ciekawe co bys zrobi i po 3 nie najezdzaj z takimi tekstami bo w Mr dostales ode mnie pare razy w cztery litery wiec nie cfaniakuj tak ciolku

Spox-Nigel

Hm, z Arkiem jakoś sie mijaliśmy. jeżeli można prosić o przedłużenie terminu o jeden dzień,to byłbym bardzo wdzięczny.
Sob 23:12, 07 Lip 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1481

po 1 primo radosny posta pod postem się nie pisze
po 2 primo: i co z tego, że dostałem?? ja nie cfaniakuje tylko komentuje to co widze...

Spox-Nigel

Co to za grupa D same kłopoty z wami. To jest ważny mecz o awans nie chcę podejmować decyzji kto ma wejść , niech się wyjaśni na boisku. Jeżeli nie rozegracie meczu do 8.07.2007r do godziny 21:00 żaden z was nie otrzyma Awansu dalej. Nigel a to już taki 2 problem masz w moim turnieju z terminem więc dlaczego zostawiasz mecze na ostatni dzień?

Czy terminy są za krótkie ? 3 dni na 3 mecze ........... Jeżeli nie możecie się wyrobić to nie zapisujcie się do tylu turniejów. Terminy były podane w regulaminie przed zapisami i nic was nie usprawiedliwia bo ja nie wymyślam ich na poczekaniu.

MartiniTSW 2-1 Piotrek1989

Mecz zaczął się od ataków Martiniego, w pierwszej połowie strzelił dwa gole. W drugiej części spotkania to ja więcej atakowałem, ale udało mi się tylko zdobyć jednego gola płacze . Dodam jeszcze, że w loss time Martini nie wykorzystał karnego. cool

HunTer (Ekwadro) 3:3 Raku (Łotwa)

jak to zwykle na początku meczu - śpię wink poprawiam ułożenia pada w dłoni, patrzę a tu przeciwnik mi rasha robi zdzier i się spóźniłem z interwencją 1:0, do roboty cisnę, cisnę i wycisnąłem 1:1, kontra i 2:1 dla przeciwnika, druga połowa i dogrywka już raczej moja przewaga, w składzie zabrakło Verpakoskisa to i atak był nieskuteczny, sporo zmarnowałem sytuacji tu słupek, tam obok bramki albo bramkarz Ekwadro broni smutny

dzięki za mecze, powadzenia dalej radosny
Nie 13:24, 08 Lip 2007 Zobacz profil autora
nigel

Posty: 24

grupa d
Nigel 1-1 Arek25
Po dogrywce. Mecz przesadziła czerwona kartka dla mojego zawodnika w 35 minucie, za faul w środku pola .. smutny Cieszy awans.

Iras 3:1 Hunter

Przegrywałem do przerwy 0:1. Dopiero od 60 minuty zacząłem strzelać...

Iras 4:1 Raku

Po 20 minutach gry było juz 30 zdzier
Nie 17:05, 08 Lip 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)