Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny

arek25

Posty: 373

arek25 5:1 nadolski

w strzalach 12 do 11 na moja korzysc ale ogromna nieskutecznosc obu druzyn sprawila ze otrzymalismy tylko taki wynik. z powodzeniem moglo byc 8:4 wink
Nie 13:35, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa E

Piotrek1989 2-0 Koshaolin
(Tunezja) (Peru)
Mecz skończył się po regulaminowych 90min.
Bardzo nudny mecz, długo nie mogłem znaleźć drogi do bramki przeciwnika, obie bramki zdobył Dos Santos.

Dzięki i powodzenia dalej

Piotrek1989 4-0 Lukasso

Mecz dosyć wyrównany, ze wskazaniem na mnie. 3 bramki Bouazizi (chyba tak to sie pisze zdzier ) i bramka namouchi z wolnego.

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Nie 21:14, 01 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 13:38, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Grzehu92(Peru) 3-0(po 90 minutach) Damian232(Mali)

Spodziewałem się trudnego meczu, gdyż Damian232 uskrzydlony awansem do fazy pucharowej CL był w formie. Jednak udało mi się strzelić w miare szybko 1 bramkę a potem już tylko kontrolowałem mecz i zdobywałem kolejne gole. Cenne zwycięstwo na inauguracje i 3 punkty.

Nie 13:41, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa E

michal697 2:2 Lukasso(po dogrywce)

Mecz zaczął się od mojej przewagi. Lecz potem sie wyrównał. Powinnienem wygrac go w 90 minutach, ale jak zawse mi braknie szczęscia.

dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Nie 16:54, 01 Lip 2007, w całości zmieniany 2 razy
Nie 13:53, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA C

full_90 0:1 kristo2323 PO DOGRYWCE

W 120 min bramka i tylko tyle można odnotować z mojej gry słabo w Ataku w obronie w miarę. przeciwnik miał więcej okazji na zwycięstwo.

Dzieki za mecz

Proszę podawać przed wynikiem grupę bo gramy w jednym temacie.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Nie 14:10, 01 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:02, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora
full90

Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 44

Skąd: Bydgoszcz

Grupa C

full90 (Szwajcaria) 0-1 (po dogrywce) kristo2323 (Ekwador)

Gol Delgado w 119 minucie

Cale spotkanie toczone spokojnie, obaj dokładnie rozgrywaliśmy piłkę. Pierwsza połowa zdecydowanie bez wskazania na któregokolwiek z graczy, praktycznie jednostkowe akcje pod bramkami obu zespołów. Druga odsłona spotkania pod lekkie dyktando full90, kristo został zepchnięty do obrony a Szwajcaria nie wykorzystała trzech 100% sytuacji (3 razy sam na sam).

Pierwsza część dogrywki "bez gry" obie drużyny przeszły obok pierwsze 15 minut, druga odslona znów z lekkim wskazaniem dla full90 jednak doświadczenie oraz błąd w obronie daje upragnionego gola kristo2323. Dziecinnie ograny (tylko raz w całym meczu) srodkowy obronca Szwajcarii puszcza Delgado środkiem pola karnego, ten strzela po ziemi obok interweniującego bramkarza "Czerwonych Diabłów"

Ostatecznie 1-0 dla kristo2323, taka jest piłka. Dzieki wielkie za mecz, mimo porazki jestem zadowolony ze stylu. Zwlaszcza po tej katastrofie z Raku
Nie 14:09, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA C

Kicek(Szkocja) 2 - 0 full90(Szwajcaria) po 90 minutach

Mecz dość nudny. Mało 100% okazji.
w strzałach 10 - 6.

Kicek(Szkocja) 2 - 1 kristo2323(Ekwador) po 90 minutach

Mało było klarownych sytuacji do strzelenia bramki. Pierwsi strzelili Ekwadorczycy,lecz to Szkoci ostatecznie przechylili szale zwycięstwa na swoją korzyść. W strzałach przewaga Ekwadoru,ze względu na ich dobrą gre w obronie.

dzięki za mecze

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 15:56, 01 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:31, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa E

szyma(Peru) 3-0 (Peru)Koshaolin

Zasłużone moje zwycięstwo, miałem jeszcze kilka dogodnych okazji jednak brakło szczęścia, Koshaolin miał sporo problemów z forsowaniem mojej obrony.

Dzięki za mecze i powodzenia w pozostałych spotkaniach. Wink

szyma(Peru) 1-0 (Tunezja)Piotrek1989

Mecz bardzo wyrównany, lecz to ja miałem więcej szczęścia, co zaowocowało bramką.

totomiX vs maja 2:3

Przewaga totomixa, który nie potrafił jej na moje szczescie wykorzystać Wink..
Nie 15:59, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Grzehu92 1:2 Inko <<< Wynik po regulaminowych 90 minutach
Obie druzyny grały na równym poziomie , do przerwy widniał wynik 1:1 . Po przerwie lekką przewagę miał Grzehu ale to ja strzeliłem zwycieska bramke po błedzie obrony Peru. Dzieki za gre i powodzenia dalej
Nie 16:12, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Iras(Peru) 2-2(po dogrywce) Grzehu92(Peru)

Pojedynek dwóch reprezentacji Peru choć miał nie należen do wyrównanych bo po jednej stronie stanął trener bez większych sukcesów-Grzehu92, a po drugiej sam Iras, którego nikomu nie musimy przedstawiać. Mecz zaczął się tak jak każdy przewidywał czyli od szybkiej bramki Irasa. Póżniej mecz wyrównał się ale nie oglądaliśmy zbyt wielu akcji raczej grę w środku pola. Zaowocowało to niezbyt porażającą statystyką 3-1 dla Irasa w strzałach. Dużo bardziej emocjonująca była 2 część spotkania. Grzehu wiedział że nie ma nic do stracenia i starał się grać z kontr. Jedna z nich zakończyła się golem. Może nie była to bramka za bardzo zasłużona, gdyż Iras miał potężną przewagę. Jedna akcja szczególnie wzbudziła wiele kontrowersji kiedy to piłka skierowana przez napastnika Irasa znalazła się na lini bramkowej. Sędzia jednak gola nie uznał ku wielkiemu zdenerwowaniu wybitnego trenera. Doszło do dogrywki, w której grający swoje grzehu zdobył gola dającego prowadzenia. Szał na trybunach i ławce trenerskiej. Iras jednak nie odpouścił i w drugiej części dogrywki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jego zawodnik wyskoczył najwyżej i zdobył gola. Wynik nie uległ zmianie i obie drużyny podziliły się punktami. Cieszy to bardziej trenera Grzeha, który czuje jednak pewnien niedosyt bo mógł wygrać. Jednak patrząc z perspektywy całego spotkania może być zadowolony z remisu.
Nie 17:00, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA B

totomiX (Japonia)4-0burza-lukas (Senegal)
Mecz w pelni zdominowany przez Azjatów, przewage potwierdzaja strzaly na bramke rywala: do polowy 7:2, a na koniec meczu 17:2.

Iras 4:0 Inko

Jednym słowem żal ... Moi zawodnicy grali jakby ich ktos cały dzien jechał w d*** ... Pełna dominacja Irasa , choc jedna z moich gwiazdeczek w 60 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafiła w słupek z 4 metra ... Dzieki i powodzenia dalej
Nie 17:34, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

grupa D

arek25 5:0 marky_ramone

mecz na lagach ale jakos udalo sie go rozegrac. zmarnowanych kilka setek po jednej jak i drugiej stronie. Dzieki za gre i powodzenia dalej
Nie 17:36, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA E

Cobeer(Szkocja)-michal697(Tunezja)
2:0(0:0) po 90 minutach

Mecz pod dyktando Szkocji. Bramki były kwestia czasu. Zrobiło się gorąco po czerwonej dla Dailly.

__________________________________________________

GRUPA E
Cobeer(Szkocja)-Piotrek1989(Tunezja)
1:2(1:1) po 90 minutach

Tym razem Tunezja wygrała. W ostatnich sekundach meczu gol na 2:1 dla ekipy Piotra. Szkotom było ciężko. Zwłaszcza jak koncówkę znowu grali w osłabieniu. Tym razem Thompson.

Dzieki chłopaki za meczyki.
Nie 17:54, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA E

...Koshaolin... (Peru) 3 : 1 (Peru) lukasso

Mecz zakończył się po 90 minutach. Mecz był bardzo wyrównany lecz pod koniec pierwszej połowy lukasso strzelił pierwsza bramkę meczu. W drugiej połowie nie miałem nic do stracenia więc zaatakowałem i to sie opłaciło w postaci trzech bramek i pierwszych punktów w turnieju. W strzałach na bramkę był remis 8 do 8.

Dzięki za mecz...
Nie 19:07, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Damian232 2:3 Inko Wynik po 90 minutach

Mecz raczej wyrównany obie drużyny nie atakowały zbyt zaciekle , raczej ograniczały sie do gry w środku boiska ... w 41 minucie bramke strzela Damian ale 2 minuty poniej mamy juz remis 1:1 . W drugiem połowie czesciej atakowała druzyna Mali ( Damian232 ) ale to ja w 75 i 77 strzelam 2 bramki i obejmuje prowadzenie 3:1 . W koncówce Damian strzela kontaktową bramkę , a w ostatniej minucie Kanoute marnuje dogodna sytuacje do doprowadzenia do remisu ... Tak wiec mecz konczy sie wynikiem 3:2 na moja korzysc radosny Dzieki za mecz i powodzenia dalej radosny

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Nie 20:10, 01 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 19:43, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa B

burza-lukas 4 - 1 Cziken ( w 90 minutach)
Nie 19:57, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Damian232 1-0 Mauget hit

Mecz wyrównany.Akcje z obu stron.Bramka z rzutu wolnego.Z tego co pamiętam gwiazda Walii(Gigs) miał szrą strzałke.

Nie 20:36, 01 Lip 2007 Zobacz profil autora