Grupa D
Urugwaj - Chile

Pogrom

Arturo3H - lukasso 4:0

Mecz zapowoadał się ciekawie, juz raz gralismy z lukasso w grupie w FC Cup i mecz zakończył się remisem 3:3. W tym spotkaniu niestety nie mogłem skorzystać z 2 gwiazd mojego zespołu czyli Recoby i Forlana bardzo zły diabeł (strzałeczki szare) , a solidny Chevanton miał strzałeczke niebieską ( pisze o strzałeczkach bo widze ze to teraz modne wink ) Co do mojego rywala to lukasso zagrałdość dziwną taktyką z 3 obrońcami stawiając głównie na atak. Niestety to go skarało bo juz w 8 minucie obejmuje prowadzenie po golu Silvy. Ogólnie pierwsza połowa nalezała do mnie co udowodniłem strzelając jeszcze 2 gole jakims rezerwowym. W drugiej połowie lukasso zaczął śmielej atakować jednak nie przyniosło to efektu w postaci bramki a w końcówce po ładnej kontrze ustalam wynik meczu na 4:0 a gola strzela niebieski Chevanton.

dzieki za mecz, rewanz rozegramy jak lukasso bedzie mógł bo teraz nie miał czasu

Arturo3H - gAc 2:0

Po pechowej porażce w rewanzowym spotkaniu z lukasso ( zabrakło czasu zeby odrobić zdzier ) przyszedł czas na niebędącego w optymalnej formie gAca. Mecz zaćzął się od moich ataków i na moich atakach się skończył. Pierwszy gol padł w 30 minucie a strzelcem był Silva. Druga bramka padła jeszcze przed przerwą po błędzie gAca w obronie a na liste strzelców wpisała się legenda Interu - Recoba. Druga połowa to moja przewaga, widać było brak pomysłu w konstruowanie akcji przez gAca.

Kolumbia - Urugwaj

Pech...

gAc - Arturo3H 1:0

Rewanżowy mecz był bardziej wyrównanym spotkaniem. Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem, obie ekipy walczyły głównie w środku pola. W drugiej części meczu zaczełem przeważać jednak to gAc zdobył bramke po rzucie rożnym z dobitki. Ostatnie 10 minut to juz tylko moja dominacja i tylko cudem gAc nie stracił bramki bo było naprawde wiele okazji ale to co bramkarz Kolumbi wyprawiałw bramce to coś niesamowitgo. Dodam ze w ostatniej akcji meczu trafiam w 100% sytułacji w słupek...

dzieki za mecze i życze powrotu do formy

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 19:09, 18 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:07, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

USiA- T&T 0-5, 1-3
Perwszy mecz porażka w strzałach chyba bło z 20-2 dla Justyna, Drugi mecz ciut lepszy tyle że Justyn przez większą część spotkania grał w 10. Mimo to bez problemu wygrał.
Śro 19:08, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

Meksyk - Urugwaj

Pech poraz drugi...

Hunter - Arturo3H 1:0

Mecz pod moje dyktando w strzałach moja miażdzaca przewaga, pierwsza połowa kończy się remisem. W drugiej obraz gry się nie zmienia, głównie moje ataki jednak podobnie jak w meczu z gAcem przeciwnik zdobywa bramke. Końcówka to już tylko i wyłącznie gra na połowie Huntera i poza poprzeczką, słupkiem i cudownym interwencjom bramkarza Huntera rezultat się nie zmienia. Nie cierpie takich meczy bardzo zły diabeł

Urugwaj - Meksyk

Remis...

Arturo3H - Hunter 1:1

Rewanż zaczyna się podobnie ja pierwsze spotkanie czyli od moich ataków i cudownych interwencji bramkarza Meksykańskiego. Niestety przyszła 30 minuta meczu i dałem się sprowokować Hunterowi i od tej pory grałem w 10. Jednak niespełna po 2 minutach gry w osłabieniu obejmuje prowadzenie po golu Recoby. Druga częśc meczu to juz głównie ataki Huntera, ja w 10 nie mogłem zbyt duzo zrobić i w końcu udaje mu się wyrównać strzelając z dobitki na 10 min przed końcem meczu.
Ja tymi 2 meczami kończe swoje zmagania w grupie, mam nadzieje ze 14 pkt wystarczy zeby wyjść wink

Mecz byl dobry wieksza przewage mial Piotrek co widac po wyniku dzieki za mecze

Ostatnio zmieniony przez HIMEN dnia Czw 10:50, 19 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz

kristo2323 0 : 1 wojintt

*W pierwszym meczu bez apelacyjna przewaga Peru. Ja zagralem zla formacją i nie dopisaly mi formy pilkarzy.

*W drugim meczu szybko strzeliłem bramke. Kristo budował atak za atakiem ale tym razem nie mogl znalesc sposobu na moją defensywe. Ja ograniczyłem sie do kontrataków. Udało sie dociągnąc korzystny rezultat do końca spotkania.

PS wink

*Moim zdaniem USA to nie jest wcale dobra ekipa... nie układa mi sie nimi gra... ale nie płacze zdzier
Śro 23:23, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora
HIMEN

Posty: 91

mecz w grupie b

HIMEN Piotrek 1989 - HIMEN 1 : 1

Mecz byl sredni duzo wymiany podan malo jakis efektownych akcji .Srednie widowisko zakonczone remisem z reszta zaslozonym dla obydwoch zespolow . Drugi mecz przelozony z powodu zlych warunkow atmosferycznych ,ktory odbedzie sie niebawem .[/quote]

Kubar 1-3 michu

Mecze z przewagą Paragwaju, z wieloma niewykorzystanymi okazjami do zdobycia bramki.

Pozdro
Czw 12:48, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora
HIMEN

Posty: 91

Mecze Grupy b :

Mecz pierwszy kompletna dominacja Paragwaju z reszta strzalki tez niczego sobie w porownaniu do moich wszyscy napastnicy niebieska(jego pomaranczowe;D) , zasluzony wynik gartuluje.Jesli chodzi o drugi mecz byl on bardzo wyrownany jak i formy naszych zawodnikow niestety ku... glupia bramka na 2-1 i koniec nadziei na jakiekolwiek pkt z Macho_21 dzieki gartuluje powodzenia dalej.

justyn(T&T zły diabeł ) vs michal697 (Kostaryka) 5:0 ;0:0

byłem bardziej skuteczny od michała w 1 meczu a w drugim nikt nie potrafił pokonać jednego bądź drugiego GK.

HIMEN - Mackal 2 - 0

Mecze jak dla mnie byly bardzo wyrownane,w 1 meczu wieksza przewage mial Mackal natomiast w 2 zlapana czerwona akrtka przez Mackala pozwolila mi uzyskac przewage dzieki czemu wygralem mecz
Czw 14:34, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora
wojintt

Posty: 34

GRUPA A

wojintt 1 : 2 Giuly

Giuly 2 : 3 wojintt

*Mecze b. wyrównane, mogły sie zakończyć całkowicie inaczej.

*W pierwszym spotkaniu Giuly strzelił bramke na wage zwycięstwa w loss tajmie.

*W drugim meczu prowadzilem w 60min 0:3 by po chwili stracić dwie bramki. Costarica swoimi groźnymi atakami w końcówce sprawiła ze sie zdrowo napociłem wink

DZIEKI ZA MECZE. PZDR!
Czw 14:35, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora

HIMEN napisał:

W 1 meczu wydawało mi się,że już nic z tego nie będzie,bo za każdym razem HIMEN obejmował prowadzenie.No,ale w ostatnich kilkunastu minutach meczu pokazałem klasę na dodatek strzelając efektownego gola:
W 2 meczu już w 1 minutach praktycznie wydałem na siebie wyrok tracąc jednego obrońcę.
No,ale po stracie gola moja drużyna tez stwarzała groźne sytuacje,ale zabrakło dobrego wykończenia.
Przewaga należała do himena z wiadomych przyczyn.

gAc1:0kubar
mecz od samego poczatku pod moja kontrola w strzałach 20:4 he co wyprawiał bramkarz argentyny to sie w głowie nie mieści:|

gAc3:0kubar no ten mecz bardziej wyrównany lecz to ja obejmuje prowadzenie po błędzie obrońcy i 1:0 dwie bramki padaj po strzale z głowy

Czw 16:29, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora