michu napisał:
michu 2-1 Arturo3H

Arturo3H 2-2 michu

Mecze wyrównane z lekkim wskazaniem na mnie.

Czy takim wskazaniem to bym sie kłucił zdzier w dwumeczu 3/4 bramki zdobyte przez michu to gole po wrzutkach z dyńki. To troche schematyczne i wku..rzające bardzo zły diabeł
Wto 21:26, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora
HunTer

Posty: 150

Nie mam pytań k*rwa kiedy dostane w końcu normalną ekipę!!!Znów dostałem jakiś ....... i w dodatku taka grupa ... ehhh

ty ty przynajmniej dobrze grasz a ja i meksyk szczęśliwy znowu dowidzenia pierwszy raz nimi bede gral to raczej niebedzie zawesolo zdzierszczęśliwy
Wto 22:30, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

meksyk dobra ekipa moralez 168 wzrostu na ataku robi cuda:D chesz ,moja kolumbie:P
Wto 22:47, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora

Arturo3H napisał:

Po pierwsze z tego co pamiętam to były 2 z główki radosny Po drugie następnym razem strzel mi z 5 bramek z główki jak jest to takie proste PO trzecie jakim cudem rozstawiony gracz dostaje Urugwaj a nierozstawiony Meksyk????? Meksyk jest o wiele gorszą drużyną!!! Wystarczy spojrzeć w statystyki zawodników.
Wto 23:04, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora

minio99-iras 0-3

pierwszy mecz to można powiedziec keller kontra ekwador radosny i do 75 minuty dobrze sobie radził, mecz mecz był ciekawy z przewagą irasa choć us i a dzielnie sobie radziło jednak pod koniec coś sie stało noi niestety trzy bramki pod koniec meczu straciłem.

minio99- iras 0-5
szkoda słów zdzier choc zaczeło sie dla usa dobrze od ładnego strzłu i tyle zdzier mecz zakończył sie dla mnie w 2 minuncie zdzier potem całkowita przewaga irasa, dla którego byłem cieneim radosny

dzięki, powodzenia dalej
Śro 0:03, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

Iras (Ekwador) 2:0 (Brazylia) maja

Ekwador kontrolował grę w tym meczu, Brazylia próbowała coś strzelić, ale nie potrafiła nawet wejść w pole karne... Dwie asysty zanotował KAviedes. Bramkarz Ekwadoru ponownie zachował czyste konto zdzier

Man of the match: Kaviedes

maja (Brazylia) 1:3 (Ekwador) Iras

Mecz rewanżowy był całkowicie zdominowany przez Ekwador. Wynik otworzył Kaviedes strzelając przepiękną bramkę z nożyc w samo okienko szczęśliwy. Kolejnego gola dołożył Delgado. W drugiej połowie wynik podwyższył ponownie Delgado. Niestety bramkarz Ekwadoru w końcu skapitulował po bramce Adriano w akcji sam na sam. Wynik mógł być wyższy dla Ekwadorczyków, jednak w bramce Brazylii świetnie spisywał się Dida.

Nożyce Kaviedesa
Śro 0:56, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora
HunTer

Posty: 150

IRAS wylosowales muj team ECWADOR dla mnie super szczęśliwy

dostepny jestem 19:20 bo wczesniej praca i niedam rady celujcie na kaca a macie 3 pkt szczęśliwy pozdro all

Lukasso 6-1 Kubar

Mecz jak widac po wyniku z przewagą chille.Z mojej strony katastrofa w obronie juz po pierwszej polowie było 5-0.

Kubar 1-1 Lukasso

Mecz wyrównany choc niedosyt pozostał bo miałem chyba wiecej okazji od chille.

DZieki za mecze i powodzenia dalej.

P.s niewiem czemu nie piszecie z jakiej grupy jesteście podając wynik ,ale to nie mój problem zdzier
Śro 10:18, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

michu 4-1 Lukasso

Lukasso 2-2 michu

Pierwszy mecz z moją przewagą, drugi bardziej wyrównany, Lukasso wyrównał pod koniec meczu.

Śro 11:43, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

Co do bramek to na pewno 3/4 z główki ale nie istotne to twoja taktyka a co do teamów raz jest lepiej raz jest gorzej... W Tinky Winky gram Chinami no i jak mam pokonać takie teamy jak USA ? Statystycznie nie mam szans wink
Śro 12:17, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Inko 2:4 Giuly

Pierwsza minuta Giuly dostaje Czerwona .. Ja nie strzelam karnego , odechciewa mi sie grac ..

Giuly 1:0 Inko

Do przerwy 0:0 , po przerwie Giuly dobrze wykonuje rzut rozny i strzela bramke ... Przez cały mecz bramka Kostaryki była jak zaczarowana nic nie chciało wpasc ... Mimo wszystko dzieki za mecze i powodzenia dalej

btw @ nie musisz zachowywac sie jak dziecko no chyba ze nim jestes to wtedy zrozumiem twoje zachowanie ... aha a jak komus wciskasz kit to zrob to tak aby ten ktos dal sie na to nabrac ...

Giuly napisał:
Nawet mnie nie denerwuj. Myślisz, że masz 1 miejsce w miniranku i rozegrałeś ~100 meczy to już jesteś nie wiadomo kim i możesz pisać takie rzeczy ?

A Ty myslisz ze jak masz ~300 postów i range Frienda to jestes bogiem i mozesz robic sobie z ludzi debili ?!

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Śro 15:30, 18 Lip 2007, w całości zmieniany 4 razy
Śro 13:50, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa D
Argentyna - Urugwaj

LOSS TIME

Kubar - Arturo3H 1:2

Mecz bardzo wyrównany, pierwszy obejmuje prowadzenie po golu Recoby. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem dla mnie. W drugiej Kubar zaczął częsciej atakować i w 60 minucie wyrównuje. Póxniej nastapił okres walki w środku. Dopiero od 80 minuty postawiłem na atak i w doliczanym czasi gola po ładnym dryblingu zdobywa Diego Forlan

Urugwaj - Argentyna

Festiwal strzelecki

Arturo3H - Kubar 5:0

W rewanżowym spotkaniu przewaga nalezała już tylko do mnie. W 2 minucie na 1:0 strzelam Zalayetą, nastepnie w 15min Forlanem i tuz przed końcem 1 połowy Chevantonem na 3:0. Druga połowa to również moja dominacja, a gole dołozyli jeszcze w 60 minucie ponownie Zalayeta i w 77min na 5:0 po pięknym strzale Recoba. Warta odnotowania była sotatnia akcja która mogła przynieść kubarowi gol honorowy niestety jednak za późno oddał strzał i piłka znalazła się w rękach bramkarza.

dzieki za mecze i powodzenia
Śro 14:05, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

inko napisał:
Grupa A
Drugi mecz ... Ustalam taktyke polowa druzyny ma Zolte strzałki ... a polowa czerwone ... katem oka widze ze Giuly ma polowe skladu z Niebieskimi strzałkami ... i pisze do mnie ze musi spadac .. ZAL !

Po primo : Cały podstawowy skład poza Centeno (najsłabszy z podstawowej 11 !) miał u mnie czerwone i pomarańczowe strzałki

Po secondo : pisze gdzieś, że jest obowiązek grania meczu i rewanżu naraz ?

Poza tym trzeba było printscreena strzelić, bo myślę, że nikt nie będzie wierzył w to co widzisz kątem oka Oo

--------------------------------------------------------------------

REWANŻ

Giuly 1-0 Inko

Na życzenie lidera Miniranku Inko ustawiłem najsłabszych piłkarzy z najsłabszymi formami( poza Wanchope, bramkarzem i R.Gomesem). Niestety nie pomogło to Inko w zwycięstwie i mimo przewagi i kilku słupków przegrał. (strzały 13-8 dla inko)

HIMEN - Mati 6 : 1

Mecze byly dla mnie jedno stronne co bylo widac szczegolnie po drugim wyniku,a przyczyna tego bylo iz mati szybko lapal zolta kartke nastepnie czerwona a zespol taki jak Urugwaj nie marnuje takiej przewagi dzieki za mecze powodzenia dalej .:] szczęśliwy radosny

Ostatnio zmieniony przez HIMEN dnia Czw 10:52, 19 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 15:24, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

Statystycznie to z Tobą nie miałem szans zdzier
Śro 15:26, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

Giuly 3-2 kristo2323
kristo2323 0-0 Giuly

W obu meczach miałem przewagę, jednak kristo też miał swoje okazje i mogło się różnie skończyć.

@ Inko

To nie ja się zachowuje jak dziecko, tylko Ty wielkie fochy stroisz bo nie zagraliśmy 2 meczów pod rząd jak Twoi mieli czerwone i pomarańczowe formy, a jak już zagraliśmy to mieli o tą jedną czerwoną mniej czy więcej. Poza tym ustawiłem tych ze słabymi formami w rewanżu, więc nie wiem o co Ci jeszcze biega, szczególnie z tym wciskaniem kitu Oo Sorry człowieku ale ja tu nie wchodzę żeby się kłócić tylko grać. Tyle ode mnie w tym temacie.

Peace ?
Śro 16:11, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora
mati

mati 5:1 mackal

Mecz ustawiły dwie szybko strzelone bramki po dośrodkowaniach z rzutu rożnego. Po tym mackal jakby stracił ochotę na gre.

mackal 2:2 mati

Meksyk do przerwy przegrywał 2:0, ale ofensywne ustawienie w drugiej połowie pozwoliło strzelić kontaktowego gola a w końcówce doprowadzić do remisu.

dzięki za mecze powodzenia dalej radosny
Śro 16:33, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

Również nie mam zamiaru sie kłócić z Tobą , ale zachowales sie po hamsku , bo mogłes napisac przed rozpoczecie dwumeczu ze masz czas zagrac tylko jeden mecz , a nie wtedy kiedy ja juz ustawiłem taktyke , i widziałem jaka moi pilkarze maja forme a jaka Twoi ... A z tym wciskaniem kitu chodzi mi o to ze napisałes ze zagramy wieczorem bo dopiero wtedy wracasz ... a o 14:30 pisales ze mozesz juz zagrac spara ... nie wnikam juz w nic ...

Na życzenie lidera Miniranku Inko ustawiłem najsłabszych piłkarzy z najsłabszymi formami

Napisałem gdzies czy to na GG czy na Kailerze ze chcę abyś usunął wszystkich zawodników z formą wyższą niz Niebieska strzałka ?! To Ty napisałeś że sciagasz tych z lepsza forma , i tu dla mnie jest zachowanie godne dziecka ... Aha i jeszcze jedno , co ma moja ilosc meczy rozegrana w miniranku do moich wypowiedzi na Forum ?

Jak dla mnie temat jest w tym momencie zakonczony ... PEACE
Śro 16:37, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa D
Urugwaj - Chile

Pogrom

Arturo3H - lukasso 4:0

Mecz zapowoadał się ciekawie, juz raz gralismy z lukasso w grupie w FC Cup i mecz zakończył się remisem 3:3. W tym spotkaniu niestety nie mogłem skorzystać z 2 gwiazd mojego zespołu czyli Recoby i Forlana bardzo zły diabeł (strzałeczki szare) , a solidny Chevanton miał strzałeczke niebieską ( pisze o strzałeczkach bo widze ze to teraz modne wink ) Co do mojego rywala to lukasso zagrałdość dziwną taktyką z 3 obrońcami stawiając głównie na atak. Niestety to go skarało bo juz w 8 minucie obejmuje prowadzenie po golu Silvy. Ogólnie pierwsza połowa nalezała do mnie co udowodniłem strzelając jeszcze 2 gole jakims rezerwowym. W drugiej połowie lukasso zaczął śmielej atakować jednak nie przyniosło to efektu w postaci bramki a w końcówce po ładnej kontrze ustalam wynik meczu na 4:0 a gola strzela niebieski Chevanton.

dzieki za mecz, rewanz rozegramy jak lukasso bedzie mógł bo teraz nie miał czasu
Śro 17:15, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora