Posty: 38

Skąd: Biała Podlaska

michal2707 3-2 Luks_WGS
Luks_WGS 2-2 michal2707

Dwa wyrównane mecze. Dużo akcji i...mojego szczęścia, bo jak widać wygrałem ten dwumecz tylko jedną bramką.

______________________________________

Ostatnio zmieniony przez michal2707 dnia Pią 13:09, 20 Lip 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pon 15:18, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora
Luks_WGS

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 99

Skąd: Dżerzej

W obydwu meczach prowadziłem 2:1 nawet w drugiej połowie, ale zabrakło zimnej krwii michal skorzystał z sytuacji i awansował, dzięki
Pon 15:22, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

arek25 vs justyn 1:0

justyn vs arek25 4:0

Mecze w których miałem przewagę...zasłużony awans.

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Pon 17:07, 16 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 15:24, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

machel 1:1 kristo2323

machel 0:1 kristo2323

Mecz dość wyrównane , dużo walki o piłkę, mało błędów w obronie przez co mała ilość bramek mogę dodać ze mecze mogłyby sie zakończyć inaczej na korzyść przeciwnika.

Dzieki za mecze.
Pon 16:25, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

50ml-Raku 1:0
pierwsze 20 minut to calkowita dominacja pilkarzy Raku,pozniej juz jakos wychodzilo,do przerwy 0:0,druga polowa,prostopadla pilka do Guerrero i brama,Raku za duzo kombinowal przed moim polem karnym i skonczylo sie 1:0
Raku-50ml 1:2
to samo co w pierwszym meczu,w pierwszej polowie Raku strzela pierwsza bramke po zamieszaniu w polu karnym,rowniez po odbiciu bramkarza to ja strzelam,jest 1:1 i raku musi strzelic zeby doprowadzic do 3 meczu,ale to ja w koncowce strzelam na 2:1.

thx za mecze
Pon 20:15, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

50ml napisał:

zagrałem okropnie, jak pisał 50ml przekombinowałem, dawno nie miałem styczności z tak dobrymi zawodnikami jak gracze Peru i po prostu nie potrafiłem wykorzystać potencjału jaki drzemie w tak wysokich statach, oba zwycięstwa przeciwnika zasłużone ja zagrałem żenująco i należały mi się baty za taką grę a nie takie skromne porażki...

wojintt 4 : 1 s-m-o-l-u-c-h

*mimo wszystko mecze wyrownane. O moim zwyciestwie zadecydowala dobra skutecznosc i skuteczna gra w obronie wink

Pozdro !
Pon 20:35, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

Piotrek1989 3-1 marky_ramone
Piotrek1989 6-0 marky_ramone

Mecze bez historii, rozgrywane na raty z powodu lagów.

Dzięki wink
Pon 22:43, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

Rozstawienia i Koszyki

Na początku chciałbym pokrótce przypomnieć na jakich zasadach odbywają się rozstawienia. Gracze zostali podzieleni na 2 koszyki: nierozstawionych i rozstawionych. Nierozstawieni to grupa ośmiu słabszych graczy i oni otrzymają najlepsze teamy. Rozstawieni zaś to juz górna półka szesnastu graczy i im przyjdzie grać tymi gorszymi drużynami. Zawodnicy będą doloswywani do już istniających grup(podane są one w regulaminie). Oto jak prezentują się koszyki:

gAc

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Wto 11:14, 17 Lip 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:23, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

kaimada - Arturo3H 0:0

Arturo3H - kaimada 1:0

Opisu nie bedzie jako takiego, napisze tylko ze kaimada zdecydował się na gre w obronie licząc na kontry. Oba mecze całkowicie pod moje dyktando. W pierwszym spotkaniu bramkarz kaimady dokonywał cudów broniąc wszystko (2 słupki). W rewanżu było prawie identycznie gollkeaper chytał wszystko co się dało, na szczęście Pizarro oddał strzał nie do obrony od słupka dając mi awans do turnieju.

dzieki za mecze
Wto 11:03, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora

Można już grać fazę grupową America Cup. Czas na rozegranie wszystkich spotkań to 6 dni, do niedzieli 22 Lipca godzina 23:59. Wszystkie grupy macie w 1 poście.
Wto 12:43, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora

50ml-giuly 2:3
mecze z przewaga giuliego,pierwszy strzelam,pozniej slupek i porzeczka,do przerwy 1:0,ustawiam sie bardziej defensywnie i to mnie zgubilo,CR szybko strzela bramke pozniej druga,i Gomez strzela piekna brame z ok 30 metrow<klasa>,giuly prowadzi 3:1,w kocowce udaje mi sie strzelic na 3:2
giuly-50ml 2:4
mecz podobny,4 bramki Adriano,strzelam pierwszy po strzale w/w z glowy,po 11 minutach jest juz 2:0,giuly strzela swoja pierwsza w tym meczu,do przerwy 1:2,po paru minutach znow Adriano,giuly strzela bramke kontaktowa,ale po szybkiej kontrze ustalam wynik na 4:2

maja 2 - 1 minio99

1 mecz zdecydowana przewaga Brazylii.. po pierwszej połowie było 3-0 (w strzałach 11-3), w drugiej połowie gra się wyrównała.. jakoś zaspałem chyba.. minio strzelił bramkę po tym jak piłka odbiła się od obrońcy zdzier a mnie pod koniec spotkania udało się strzelić z wolnego piękną brameczkę Wink

W 2 meczu nie wiem co sie stało.. jakoś odpuściłem i minio strzelił bramkę.. mimo wielu okazji nie udało mi się wyrównać. Dopiero druga połowa przyniosła bramkę wyrównująca po błędzie bramkarza oraz w 70 min bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Kaka po koszmarnym błędzie obrońcy. Jak wiele okazji miałem oddają statystyki strzałów 19-4 radosny

dzieki i powodzenia dalej Wink
Wto 14:31, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora
michal2707

Posty: 38

GRUPA B

michal2707(Argentyna) 0-0 mati (Meksyk)

Cóż za mecz Wink Współczuje pecha mati. Mój bramkarz (trzeci rezerwowy nawet go nie znałem) spisał sie fenomenalnie.

mati (Meksyk) 2-2 michal2707 (Argentyna)

Ten mecz był już spokojniejszy i dosyć wyrównany. W końcówce robiło sie gorąco pod moją bramką ale jak już wspomniałem...ten bramkarz szczęśliwy

piotrek1989 (Kolumbia) 2-0 (Argentyna) michal2707

Jak widać po wynikach pierwszy mecz zdecydowanie po mojej stronie, chyba Piotrek potraktował go jako rozgrzewkę do rewanżu. Natomiast w drugim meczu nie wykorzystałem kilku sytuacji a Kolumbia juz w pierwszej połowie prowadziła 2-0.

gac0:3 lukasso

pierwszy mecz bramka strzelona nie wiem z czego bo piłkaż sie turlał i odbił piłke druga bramka to cwaniacka bo podanie za mur z z wolnego i gol 3 bramka godna uwagi

gAc2:2lukasso
drugi mecz moj bład i bramka zero podziwu 2 bramka to niechcacy nie wiem czemu on wslizg zrobił trzmałem X i karny no i sam widziałes jak CIe Cisnoełm
i moja bramka jedna z dystansu druga z błedu obrońcy

Wto 17:06, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora

Nie mam pytań k*rwa kiedy dostane w końcu normalną ekipę!!!Znów dostałem jakiś ....... i w dodatku taka grupa ... ehhh

Znam ten ból....mam ten sam team... zagubiony

edit by Kicek
Wto 17:37, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora
mati

mati 4:0 Piotrek 1989

Piotrek 1989 1:3 mati

Wyniki sprawiedliwe, w obu meczach meczach Mesyk miał przewagę chociaż w drugim spotkaniu do końca pierwszej połowy prowadziła columbia.
Wto 19:10, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora

Giuly 1-2 Kicek
Kicek 2-2 Giuly

Pierwszy mecz przewaga Kicka i zasłużona wygrana. Drugi wyrównany, a Kicek wyrównał dopiero 4 minuty przed końcem.
Wto 19:41, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora

michu 2-1 Arturo3H

Arturo3H 2-2 michu

Mecze wyrównane z lekkim wskazaniem na mnie.
Wto 20:39, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora