___________________.___justyn - Iras
___________________.___pawjel - Kicek
________________________mati - lukasso
_____________.________totomiX - sheva7

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pon 2:04, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy

Giuly 1-1 Arturo3H

Wyrównany mecz. W strzałach 7-5 dla Arturo. Pierwsza akcja meczu, Adebayor tyłem do bramki na 25 metrze, odwraca się z obrońcą na plecach i oczywiście strzela w okno ;D(z niebieską strzałka zdzier). Ppźniej Arturo ma kilka dobrych sytuacji i wyrównuje po szybkiej akcji i strzale w długi róg. Poza tym nie wiele się działo, a mecz był w sumie dosyć nudny.

Kolejka 17
Giuly 1-2 Czarny

Strzały 8-8

Pierwsza akcja i daleki wykop Czarnego z własnej połowy. Akoto (192 cm) nie trafia głową w piłke i jakiś mały Koreańczyk spokojnie strzela w krótki róg. Później dość szybko Czarny strzela na 2-0 po kolejnym błędzie obrony. Pod koniec 1 połowy mój defensywny pomocnik dostaje czerwoną kartkę. Na drugą połowę ustawiam prawie wszystkich na atak i licze na trochę szczęscia zdzier Na samamy początku drugiej części Czarny strzela w słupek. Później po jednej z moich akcji A. Toure zdobywa gola po dobitce. Pod koniec meczu udało mi się jeszcze ustrzelić poprzeczkę ale niestety nic poza tym.

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Pon 18:23, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy

- świetna forma zawodników rywala.

Mecz rozpoczął się od ataków Inka, jednak nie przynosiły one skutku. Jeszcze w 1 połowie udaje mi się strzelić bramkę na 1:0. Okiwałem pomocnikiem dwóch obrońców rywala i wrzuciłem prosto na główkę Mahmoud'a, który mocno uderzył w bramkarza, a ten wbił sobie piłkę do siatki. W drugiej połowie Inko jeszcze bardziej zaatakował, często kiwał moich obrońców, jednak strzelał tuż obok słupka. Pod koniec meczu wyprowadziłem kontrę po której padła bramka. Emad uderzył z całej siły, a bramkarz Inka po raz kolejny wbił sobie piłkę do siatki. Piłka tym razem odbiła się jeszcze od słupka.
Zagrałem totalną lamerkę, ale nie miałem wyjścia zdzier

Bramka Mahmoud'a

Bramka Emad'a

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Pon 19:55, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 19:50, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 75

kolejka 16

pawjel 2:0 mati

Juz po wejściu do formacji wiedziałem ze nie bedzie łatwo gdyż wiekszość zawodników z pierwszego składu było w słabej dyspozycji.No i tak było.Wyrównany mecz,akcja za akcje.Pierwsza bramka wpadła dopiero w drugiej połowie.Wtedy przeciwnik zmienił formacje i przestawił drużyne do ultraofensywy (czyli wszystkie strzałki do przodu radosny ) niestety nie wyszło mu to na dobre gdyż tuż przed końcem po wyprowadzeniu zabójczej kontry udało sie strzelić bramkę na 2:0.Wynik juz do końca nie uległ zmianie

Pozdro git

Ostatnio zmieniony przez pawjel dnia Sob 17:10, 08 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 19:23, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora
karol_pomarancza

Posty: 1173

Skąd: okolice krk

Kolejka 18

karol_p 2-2 Inko

Obie drużyny przystąpiły do meczu w formacjach 4-4-3 A, więc zapowiadał się ciekawy meczyk Wink. Początek o tym zaświadczył, bo już w 5 minucie meczu Inko zdobywa gola na 1-0 a w niecałe 4-5 minut później, zdobyłem gola na 1-1. Mimo tak dobrego początku spotkania, pozostała część połowy toczyła się w środku boiska, bardzo niewiele strzałów oddawanych na bramkę. W drugiej połowie sytuacja się poprawiła nieco, parę akcji z jednej i z drugiej strony było, mnie udaję się strzelić gola na 2-1 w ok. 80 minuty meczu, wygrana była blisko. Inko atakował ale bez rezultatów, do czasu 89 min. meczu, wtedy to sfaulowałem kopacza Inko na jego połowie, dostałem czerwo, szybkie rozegranie wolnego i Inko trafia już w Loss Time na 2-2. Szkoda ;d. W strzałach 8-7 dla mnie.

Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Śro 1:16, 05 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:39, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora
Giuly

Posty: 1069

Skąd: Krk

Kolejka 16
Giuly 0-1 damian (strzały 9-9)

Zasłużona wygrana damiana. Większość jego strzałów przy sytuacjach sam na sam, lecz zabrakło mu skuteczności. Ja tez miałem kilka okazji ale w sumie tylko jedną 100%, której w dodatku nie wykorzystałem.

Czarny 1:1 Arturo3H

Dość wyrównany mecz z lekkim wskazaniem jednak na mnie zdzier Początkowo źle to wyglądało. Dziwne ustawienie Arturo3H eliminowało moje standardowe 4-4-2 i notował bardzo wiele przejęć w środku boiska, co stanowczo ograniczyło mi możliwość wyjścia z własnej połowy. Nagle sytuacja! Strzał Tunezyjczyków, bramkarz cudem wypluwa przed siebie, dobitka! piłka odbija się od obrońcy stojącego na linii i piłka wychodzi na corner. Myślę sobie "Nie!", dobry trener myśli w trakcie meczu. Nadeszła 15 minuta postanowiłem pokombinować z ustawieniem. Wziąłem też 4-4-2, ale B i jednego z defensywnych pomocników przesunąłem na środek, a drugiego wypośrodkowałem i miał kryć w defensywie. Okazało się to strzałem w 10 i zacząłem siedzieć na Arturze szczęśliwy Nie minęło 5 minut, a już kitańscy fanatycy mogli szaleć z radości po ładnej bramce Ji Sunga z główki. Po złym wybiciu bramkarza Korei i kretyńskim podaniu obrońcy Arturo wyrównał za sprawą Jaziri'ego chyba. Druga połowa rozpoczęła się od ogromnego natarcia z mojej strony. Arturo przez pierwsze 20 minut nie wyszedł z własnej połowy, tylko bezmyślnie wybijał piłki na pałę. Około 60 minuty piękne wypuszczenie ofensywnego pomocnika na skrzydło, Chun Soo (kurde już się nauczyłem mufikowatych nazwisk tych kitańców na pamięć lool ) pędzi ile sił, bramkarz wychodzi, zdecydowałem się na lob, już widzę piłkę w siatce i... Słupek! Kur*a! Dalej mecz się trochę wyrównał, nikt nie chciał stracić tego punktu w końcówce. Dzięki, powinienem wygrać Wink
Śro 21:40, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1173

Kolejka 17
Karol_p 0 - 2 Iras

Mecz od początku dla Irasa, ja słabo zagrałem, bardzo zdzier. Iras zasłużenie wygrał, w strzałach było 12-3 dla niego. 1 gol pada w pierwszej części po szocie i dobitce, drugi zaś w drugiej części tym razem po ładnym szocie z ok 25 metra od słupka Wink. Zmieniłem na full offa taktyke ale to rezultatów nie przyniosło, jakoś dziś nie mogłem żądnych z moich akcji zakończyć strzałem porządnym na bramkę zdzier. Iras widząc moją zmianę w taktyce ustawił hmm ilu to 8 (?) kopaczy do obrony zdzier. Wynik nie uległ zmienię zdzier.

Strzały: 7-16

W tym meczu, przewazał Czarny. I to on zdobył pierwszy bramkę, jednak nie utrzymał długo prowadzenia... Do przerwy wynik 1-1, Czarny zmarnował znakomite sytuacje do strzelenia gola. Po zmianie stron, sytuacja niewiele sie zmieniła, ciągłe ataki Korei. Po 88 minucie znakomitą sytuacje marnuje Fletcher. Będac sam na sam z bramkarzem, strzela prosto w niego.

Ostatnio zmieniony przez damian dnia Czw 17:12, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:11, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1173

kolejka 16

karol_p 0 - 3 justyn

Mecz dla justyna. Dobrze grał, lepiej w offie, niż ja, ja słabo, pierwsze groźne moje akcje dopiero pod koniec meczu, tak to słabe rozgrywanie bez pomysłu. Nie idzie, nie idzie strasznie. W strzałach nawet nie pamiętam ile ale na pewno dla Justyna sporo więcej niż dla mnie. 2 bramki justyn zdobył po fatalnym zachowaniu jednego obrońcy, ten sam 2 razy dawał tyłek, mimo że był na czerwo. Ufff. Nie widzę się tą Finlandią, jak tak dalej pójdzie czeka mnie ostra walka o utrzymanie szczęśliwy.

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Czw 17:26, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:25, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Posty: 75

kolejka 18

pawjel 0:2 Kicek

Mecz ogólnie wyrównany.Pierwsza połowa zakończona bezbramkowym remisem.Pierwsza bramka wpadła ok 60 min.Po tej bramce przestawiłem drożynę do przodu jednak przeciwnik wykorzystał to i po kontrze na pare min przed koncem strzelił 2 bramka

Ostatnio zmieniony przez pawjel dnia Sob 17:11, 08 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 15:47, 07 Mar 2008 Zobacz profil autora
lukasso

Posty: 1374

kolejka 16

lukasso 2-2 Kicek

Do meczu przystapilem ostroznie z uwagi ze nie wiem w jakiej jestem formie bo dlugiej kontuzji reki.

Damian 4-1 Arturo3H
Mecz rozgrywany na dwie raty. Maloney z czerwoną strzałka w około 15 minucie strzela piękną bramkę za pola karnego, przy asyście dwóch obrońców (niestety jej nie nagrałem smutny ). Arturo odpowiedział błyskawicznie, 3 minuty pózniej wyrównał. Po chwili wyskoczył LOSt. Arturo rozpoczął def. ustawieniem z 2 def. pomocnikami. Jego taktyka nie dała mu zadnej bramki, jedynie pare sytuacji podbramkowych. Po zmianie stron, Szalejący Maloney wraz McFaddenem, pokazali jak sie gra prawdziwą piłke. Strzelając 3 bramki. Dzięki.
Pią 17:12, 07 Mar 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Posty: 75

kolejka 17

pawjel 1:2 lukasso

Mecz dla mnie rozpoczął sie świetnie gdyż w niedługim czasie wyszedłem na prowadzenie po strzale z głowki.jednak po tej bramce lukasso wziął sie do roboty i zaczeło sie robić groźnie pod moją bramką, az wkońcu straciłem bramke i to jeszcze po rykoszecie od mojego obrońcy.Druga połowa to dalszy nacisk ze strony przeciwnika,a więc kwestią czasu było to aż strzeli 2 bramke, no i tak sie stało.później próbowałem jeszcze przynajmniej uratować remis jednak nic juz nie wpadło

_______________________strzały: 13-8

Dobry, szybki i zaciety mecz. Podczas pierwszej polowy obie ekipy mialy po 2-3 dogodne sytuacje do strzelenia bramek, jednak po 45 minutach wynik był bezbramkowy. Około 65 minuty Takahara wyprowadził moj zespół na prowadzenie, po tej bramce mialem jeszcze bardzo dogodne sytuacje, zeby podwyzszyc prowadzenie, jednak moja skutecznosc pozostawiała wiele do zyczenia. Na 5 minut przed koncem meczu Healy znalazł sie w sytuacji sam na sam z moim bramkarzem, jednak wbiegł on z pilka w bramkarza zamiast celnie uderzyc do bramki.

justyn vs iras 1:2

Nie mam czasu pisac , koledzy wiedzą że nie powinni wygrac ale taka jest piłka.
A wygranych się nie osądza.
Powodzenia w dalszych meczach , narazie.

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Sob 19:11, 08 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 18:30, 08 Mar 2008 Zobacz profil autora
mati

Posty: 374

mati 1:7 Kicek
Kolejka 17

Mecz w mega lagach, do stanu 1:1 bardzo wyrównany. Niestety dzięki lagom straciłem druga bramkę. Chciałem wybić piłkę bramkarzem niestety trafiłem na laga i piłkę odebrał napastnik, nic mu więcej nie pozostało jak skierować piłkę do bramki, ale spoko i tak bywa radosny Najgorsze wydarzyło się chwilę później, po faulu w własnym polu karnym czerwona kartkę otrzymał Carew, w tym momencie nie było już wątpliwości że mecz jest już przegrany. Nic więcej mi nie pozostało jak w drugiej połowie dać wszystkich na atak i patrzeć jak kicek strzela kolejne bramki. Jak widać strzelił ich kilka ,mam nadzieje że się nacieszył bo jak na razie mu zbytnio nie szło strzelanie Wink Dziękuje za uwagę . pzdr
Sob 19:05, 08 Mar 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

_____________________KOLEJKA 17

totomiX 4-3 snake
________________________strzały: 8-12

W 8 minucie snake wypuszcza swojego zawodnika lewym skrzydlem, ja byłem przekonany, ze pilka opusci boisko jednak jeden ze Szwajcarów dobiegł do tej pilki i dosrdkował ja w pole karne. Tam czekał na nią H.Yakin, który celnym strzalem pokonał Narazakiego. Podrazniony strata tej bramki wziąłem sie za odrabianie strat, bardzo pomocny w tym okazał sie Takahara, kótry miał tego dnia czerwona strzałke. Po stracie bramki przeprowadzam trzy akcje i Takahara zdobywa trzy bramki, wszystkie padły po strzałach z dystansu. Jeszcze podczas pierwszej polowy snake strzelil bramke kontaktowa, po 45 minutach 3-2, w strzałach 5-8. Na poczatku drugiej polowy po strzale Freia mamy remis. Nastepnie przychodzi decydujaca 70 minuta, Japonia ma rzut wolny na 25 metrze, do pilki podchodzi Oguro, długo składa sie do uderzenia, pieczałowicze układa stopę po czym siatka w bramce rywala trzepocze od celnie uderzonej pilki! 4-3 dla Japoni! Do konca meczu nie dałem sobie wydrzec tego prowadzenia.
Dzieki za mecz bardzo dobry mecz.

Nie 11:53, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora
mati

Posty: 374

Kolejka 18

mati 1:0 lukasso

Po spojrzeniu na form mojej drużyny wiedziałem jedno, będzie ciężko. Obaj bramkarze i Riise szare strzałki smutny Mimo to mecz zaczął sie od mocnego uderzenia Norwegów. Już w pierwszych minutach zdobywają pierwszą i jak się okazuje później zwycięską bramkę. Od tego momentu mecz bardzo wyrównany z niewielką ilością sytuacji podbramkowych z obu stron. Sytuacja nieco zmieniła się w końcówce spotkania, obie reprezentacje miały po jednej 100 % sytuacji ale albo strzał był nie celny albo dobrą interwencja popisał się norweski bramkarz radosny