_____________________pawjel - snake

Szansa poprawy walkowerów z poprzedniego tygodnia:

16 kolejka
snake 0:3 sheva7 (wyjaśnione - szansa poprawy)

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pon 1:50, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 6 razy
Pon 1:18, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora

20 kolejka

justyn 4:1 Giuly

Strzały 10-13

Wchodzę do formacji patrze a moja największa gwiazda-Benayoun: szara strzałka ;/ załamałem się zdzier w jego miejsce wprowadzam rezerwowego -Barda , jak się potem okazuje nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i rezerwowy napastnik strzela 3 gole Wink
Mecz wyrównany.

Dziękuje i powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Pon 13:25, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 1:26, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora
mati

Kolejka 21

mati 1:1 Sheva7

W pierwszej połowie więcej sytuacji do zdobycia bramki miała Norwegia, jednak mimo kilku dogodnych sytuacji piłka znalazła drogę do bramki tylko po strzale z główki Carewa.
Druga połowa bardziej wyrównana, na samym początku po dużym zamieszaniu w polu karnym pada wyrównująca bramka. Norwegia mogła ten mecz wygrać ale po strzale zza pola karnego piłka odbija się od słupka, a na pustą bramkę nie trafia Carew smutny
Dzięki za mecz radosny

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Pon 18:59, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 18:59, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora

_____________________KOLEJKA 20

totomiX 4-0 mati
________________________strzały: 11-3

Szczegolna uwage przykładalem do zatrzymywania ataków skrzydłami mojego rywala, w meczu z pierwszej rundy przez oskrzydlajace ataki rywala zremisowałem z nim 3-3. Pierwsza polowa miała wyrownany przebieg, w strzłach było 4-3 dla mnie, jednak wynik pozostawał bezbramkowy. Druga polowa to moja zdecydowana dominacja, na potwierdzenie napisze, ze rywal nie oddał zadnego strzału, tymczasem ja strzelilem 4 bramki. Pierwsza padła po dryblingu Nakamury i golu tego zawodnika, druga po rzucie karnym, Oguro co prawda trafił w słupek, jednak pilka do niefortunnej interwencji bramkarza wpadla do siatki. Trzecia, drybling i gol Oguro, czwarta to hatrrick Oguro, który dobił pilke do pustej bramki.

Dzieki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 21:39, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

snake 0-2 sheva7

Mecz mógł zakończyc się zupełnie innym wynikiem.
Trace bramkę na samym początku, brak koncentracji. Druga bramka pada w ostatniej akcji meczu, gdy już wiedziałem że mecz przegram. Do przerwy oddałem więcej strzałów i ogólnie z gry miałem więcej. Brak ogrania poskutkował tym że nie wykorzystuje sytuacji.

Strzały 11-9
Bardzo dobry mecz, jeden z lepszych w tym sezonie. Inko zaczął błyskawicznie jego napastnik Mendez kiwnął obrońce, bramkarza a następnie z ostrego kąta umieścił piłke w bramce. Nie mineło 10 minut, a Ferguson (czerwona strzałka) pięknym strzałem zerwał pajęczynkę w bramce. Do przerwy wynik 1-1. W 55 minucie Mednez powtórzył swój wyczyn z początku meczu, znów minął obrońce i tym razem w sytuacji sam na sam, nie pomylił się. Błyskawicznie odpowiedział Ferguson, który rządził w tym meczu w środkowej stronie boiska. Po raz kolejny wykazał sie znakomitym dryblingiem, i pięknym strzałem. Pod koniec Fergson miał sam na sam, oraz niecelenie uderzał niewidoczny przez całe spotkanie McFadden. Przy odrobinie szczęscia, mogłem pokuścić sie o zwycięstwo radosny Dzięki.
Wto 14:23, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora
sheva7

Posty: 96

Kolejka 20
sheva7 3:2 lukasso

Dobry szybki mecz w wykonaniu obydwu druzyn. Pierwsza bramka padla po bledzie obrony Gwinei, druga to dobitka do pustej bramki. Pozniej czerwona karka dla pomocnika Gwinei i przebudzenie tej druzyny. Bramka kontaktowa bo dlugim slupku i wyrownanie na 2:2. Nadchodzi 85min i ozdoba meczu bramka z lobu w sytuacji sam na sam:) i obrona wyniku do konca meczu:) dzieki za mecz
Wto 18:27, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 20

Inko 1:2 Czarny

Mecz wyrównany ale strasznie nudny. Strzałow jak na lekarstwo, składnych akcji też mało. Cały mecz praktycznie rozgrywany w srodkowej czesci boiska. W 38 minucie meczu ładnym strzałem zza pola popisał sie Chu Young i pokonał mojego bramkarza.W drugiej polowie też za wiele sie nie działo, ja probowałem atakować skrzydłami , ale Czarny dobrze je krył. W 86 minucie Park Ji Sung podobnie jak jego kolega Chu Young zdecydowal sie na strzal zza pola karnego i po raz drugi Mora musiał wyjmować pilke z siatki. W 91 minucie meczu De La Cruz wrzucił pilke w pole karne Koreanczykow i o dziwo gola glowa strzelił najnizszy na boisku - Lara radosny W strzalach 6:4 na korzyść Korei.

Dzieki za mecz
Wto 20:32, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 19

Arturo3H 0-3 inko

Postanowiłem nie wbijac juz przeciwnikom wiec: mecz wyrównany, okazji bramkowych niewiele. Gole padały następującą: 10min źle wybieram zawodnika, inko wyprzedza go i sam na sam strzela bramke. Kolejna to gol po moim podaniu tzn. Dosrodkowanie, ja obrońcom z głowy podaje prosto do napastnika Inko i mamy 2:0. Bramka nr 3 to gwódź do trumny... niepilnowany gracz ekwadoru bodaj z 30m bez speedu oddaje strzał -> popis mojego bramkarza i standar musiało wpasc -> 3:0.

Totalny brak formy z mojej strony

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 18:02, 12 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:01, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 19

Kicek 3 - 0 sheva7

Zawodnicy Kongo na razie idą jak burza przez runde rewanżową. Doszło do nich wreszcie,że jak nie poprawią swojej gry to niestety spadną do 2 ligi. Wzieliśmy się w garść,zarówno ja,jak i drużyna.
Irlandia wydawała się mocna, wygrana z lukasso i snake'iem oraz remis z matim dawały duzo do myślenia. Ale musze powiedziec jedno, nawet bez większych form moi zawodnicy weszli w ten mecz jak w masło. Dawno nie widziałem u nich takiej precyzji i tak wysokiego % celnych podań. Bajka. Mimo,że mecz długo toczył się w środku boiska to strzelali praktycznie tylko reprezentanci Kongo. Tak trzymać panowie! Wygrzebujemy sie ze strefy spadkowej!
Czas poprawić minusowy bilans, który stworzyliśmy na własne życzenie przegrywając po 0-8 czy 3-10. Teraz już powinien być sporo na +,ale trudno. Dopiero na koniec sezonu taki będzie radosny

W strzałach 17-1 mówi samo za siebie.

dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Śro 19:19, 12 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 19:11, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 20
karol_p 2-2 Damian

Mecz wyrównany, w 1 części było parę sytuacji jak i z jednej, jak i z drugiej strony, ale nic nie wpadło. W drugiej części zaczęła się jazda, ponieważ zacząłem przegrywać, najpierw 1-0 później 2-0, zmieniłem na full ofa i 2-1 w niecałe 3 minuty po straconej drugiej bramce. Gol remisujący wpada w loss time, wolny z 21 metra i Litmanen ładnie strzela radosny. Tyle. Dzięki za mecz.
Śro 21:09, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 21
Giuly 1-0 Iras

Strzały 13-6

Mecz dosyć wyrównany, wiele okazji z obu stron. Bramka pada po dośrodkowaniu i strzale niezawodnego Adebayora. Poza tym wiele strzałów z za pola karnego lub dośrodkowań. Nie wiele było 100% okazji, a najlepszą pod koniec meczu zmarnował Iras nie trafiając z 7 metrów na pustą bramkę.

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Czw 0:37, 13 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:36, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 19
Czarny 0:1 Iras

Najdupniejszy mecz jaki do tej pory grałem w lidze. Iras mega defensywnie 5-2-1-2, ja średnio ofensywnie. Zaczęło się, spokojnie rozgrywałem, akcja Irasa, źle pokryłem jednego mufika i 0:1. Do końca meczy wyglądał tak, że ja starałem się rozgrywać piłkę, a Iras wykopywał przy każdym jej przejęciu i próbował kontrować. Dwie kontry prawie zakończyły się bramkami, ale słaba skuteczność. Ja byłem dość blisko strzelenia bramki, ale Iras zawsze w ostatniej chwili jak już siła strzału napełniona odbierał mi piłkę. Dzięki kristo, nie powo dalej! radosny
Czw 0:58, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 19
Giuly 2-1 karol_pomarancza
Strzały 11-8

Wyrównany mecz, jednak to ja miałem więcej szczęścia i udało się wygrać. Bramki dla mnie padają po dobitkach i błędach bramkarza. karol_p za to strzela gola po podaniu od mojego obrońcy. W 2 połowie karol miał wiele szans na wyrównanie, lecz mu się nie udało.

Czw 1:02, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 21
Czarny 4:6 karol_pomarancza

Joga Bonita... karol dwójką obrońców z tyłu, ja też nie swoim ustawieniem, bardziej ofensywnie, czyli 4-3-3... To był dzień Johanssona, 100% skuteczności, chyba 6 bramek. Jestem zły na maksa, więc dzięki i powodzenia dalej! Pechowy dzień w lidze, to chyba dlatego, że się nabijałem z lukasso zdzier
Czw 2:02, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Kolejka 19
Damian 2-1 Justyn
strzały 14-4

Wreszcie zagrałem na maksimum mozliwości, od samego początku spotkania zatakowałem Justyna. Kenny Miller w 15 minucie wykorzystał piękne podanie od Fletchera, wynik 1-0. Justyn po 2 minutach wyrówanał po akcji z rzutu rożnego. Do przerwy wynik nie zmienił się. W 2 połowie, Justyn dobrze sie bronił, Miller jak i McFadden mieli okazje do zdobycia gola, jednak dopiero w 90 minucie, indywidualna akcja Fletchera zapewniła 3pkt. szkotom. Dzięki!
Czw 15:40, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 75

kolejka 19

pawjel 1:2 totomix

Mecz wyrównany.Każdy miał swoje okazje.Pierwsza połowa zakończona zwycięstwem przez przeciwnika 0:1.Jednak tuż po przerwie zdołałem doprowadzić do remisu i było juz 1:1.Następna bramke i to na wage zwycięstwa strzelił totomix juz w doliczonym czasie gry.Mecz zakończony zwycięstwem przez przeciwnika 2:1

Pozdro git
Czw 20:07, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 21

Arturo3H 0-0 justyn

Mecz którego nie mogłem przegrac. Po fatalnej passie w lidze Weol, a przedewszystkim głupio straconych bramkach postanowiłem budować forme od tyłu zdzier Pierwsza połowa wyrównana, głównie walka w srodku pola, okazji praktycznie wogóle (3-3 w strzałach). W drugiej części justyn zaczał cisnać, a ja majac swiadomosci swojej sytuacji w tabeli skupiłem sie na obronie (grajac nadal swoja 442b). Atakowałem głównie z kontry ale justyn grał podobnie jak ja uwaznie w obronie. Przeciwnik stwarzał najgroźniejsze zagraozenie przedewszystkim z rzutów roznych. Miał równiez słupek oddany po strzale powiedzmy nie najwyzszej lotów radosny

Sob 18:21, 15 Mar 2008 Zobacz profil autora

kolejka 21
2-3
lukasso vs totomix
Wyrownany mecz, mialem przewage jednak rywal byl skuteczniejszy a ja popelnialem glupie bledy w defensywie

13- 4 w strzalach
bardzo nerwowy mecz z mojej strony wynik powinien byc wyzszy ,wszystko minimalnie mijalo bramke Szwajcarow

Ostatnio zmieniony przez lukasso dnia Nie 19:08, 16 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Nie 14:07, 16 Mar 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Posty: 75

kolejka 21
pawjel 1:1 snake

Bardzo wyrównany mecz.Mnóstwo nie wykorzystanych sytuacji.Pierwsza połowa zakończona bezbramkowym remisem.Bramki zaczęły wpadać dopiero w drugiej połowie.Jako pierwszy strzelił ją przeciwnik lecz w niedługim czasie udało mi sie doprowadzic do wyrównania.Wynik juz nie uległ zmianie lecz było juz groźnie bo otrzymałem jeszcze czerwona kartek i zakończyłem mecz w 10
Nie 20:33, 16 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)