Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 834

Skąd: miasteczko Łodzia

snake 1-0 Kicek

Mecz wyrównany, strzaly 8-8, troche niewykorzystanych sytuacji, także na puste bramki.

PS. Post 666.

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Nie 21:31, 16 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy

Iras 1:0 Arturo3H

Wyrównany mecz, w strzałach 9-6. Irak i Tunezja zagrały w defensywnych formacjach licząc na bramkę z kontry albo ze stałego fragmentu gry. Do przerwy dużo się nie działo, trenerzy nakazali swoim zawodnikom, aby grali ostrożnie w obronie i nie bawili się. Oddawane strzały były niegroźne, gdyż ciężko było przejść przez defensywę i wypracować sobie sytuacje do oddania strzału. Można było tylko liczyć na bramkę z główki... Kluczem do zwycięstwa było wygrywanie w pojedynkach główkowych. W drugiej połowie skrzydłowy napastnik Iraku wrzucił do kolegi z drużyny, ten cofnął się o krok, uderzył z główki i piłka odbijając się od ziemi przeleciała nad tunezyjskim bramkarzem, który po raz kolejny zawalił bramkę... Tunezja przeszła na formację 4-3-3, a trener Iraku nakazał swoim zawodnikom grać bardziej defensywnie i cofnął defensywnych pomocników. Tunezja nadal nie potrafiła przebrnąć przez obronę Iraku. Po jednej z kontr irakijczyk Mahmoud wywalczył rzut wolny na 25m. Ładnie uderzył, ale piłka trafiła tylko w słupek. Tunezja miała w końcówce szansę na wyrównanie - obrona Iraku się zagapiła i pozwoliła oddać strzał tunezyjskiemu napastnikowi z dobrej pozycji. Ten jednak uderzył lekko i niecelnie. Piłka przeleciała koło słupka...

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Nie 22:11, 16 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 22:09, 16 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)