justyn 0:3 damian (wyjaśnione - szansa poprawy)
tom21 0:3 mati (wyjaśnione - szansa poprawy)

5 kolejka
pawjel 3:0 tom21 (wyjaśnione - szansa poprawy)

6 kolejka
tom21 0:3 Kicek (wyjaśnione - szansa poprawy)

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Śro 15:04, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 13 razy
Pon 10:35, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 9
Giuly 1-4 mati

Ehh, Na początku wyrównany mecz, później tracę 2 bramki, a udaję mi się odpowiedzieć tylko jedną. W drugiej połowie zmieniam ustawienie na bardzo ofensywne, lecz zamiast coś strzelić tracę jeszcze 2 bramki. Risse i Carew w drużynie matiego mieli szare strzałki, a mimo to dzieli i rządzili w ofensywie.
Pon 13:58, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
mati

Kolejka 8

mati 1-1 damian

Początek meczu wyrównany, gra toczyła się głównie w środku pola. Sytuacja uległa zmianie gdy strzeliłem pierwszego gola. W tym momencie skupiłem się wyłącznie na obronie oddając zupełnie inicjatywę damianowi. No i zaczęło się, akcja za akcją sunęła na moją bramkę. Jakimś cudem udawało mi się wyjść z opresji i uniknąć straty bramki. Niestety w końcówce strzeliłem drugą bramkę, jaką pewnie wiecie...

Dzięki za meczyk radosny
Pon 18:34, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 7
Giuly 1-6 Inko

Wspaniały mecz w moim wykonaniu... W sumie to w 1 połowie jeszcze było nieźle bo mimo przegrywania 2-0 oddałem kilka strzałów, za to w drugiej to już pogrom.

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Pon 19:51, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:51, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 75

Kolejka 8

pawjel 2:0 Giuly

Mecz ułożył sie po mojej mysli.zaraz na początku udało mi sie strzelić pierwsza bramke i było 1:0.Przeciwnik po nie długim czasie miał okazje do stzrelenia bramki po strzale z głowy jednak tu dobrze zachował sie mój bramkarz,no i po tej akcji wyprowadziłem zabójczą kontre radosny no i było juz 2:0 dla mnie .Giuly miał swoje okazje jednak nic mu nie chciało wpaść do bramki.Natomiast ja starałem sie juz grac z kontry i dowieźć wynik do konca co właśnie miało miejsce

pozdro git

Ostatnio zmieniony przez pawjel dnia Wto 15:40, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:17, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 8

lukasso 2-3 Czarny

Mecz rozpoczalem z nadzieja ze uda mi sie w koncu przejac inicjatywe w meczu z Czarnym i spokojnie wygram to spokojnie.Nowe ustawienie z 2 obroncami xD Feindouno pomaranczowa strzalka no i jazda Wink
Poczatek bardzo spokojny , sporo podan , walki w srodku , kilka akcji z jednej i drugiej strony.
Pierwszy zdobywam bramke, niezawodny Feindouno i 1-0 dla ciemnych.
Rozpoczecie, szybkie szarze Ji Sunga , skosnooki robi w bambuko dwoch obroncow podaje do innego zoltka i mamy remis
po meczu skinheadzi z Gwinei zabili kibicow Korei

Ostatnio zmieniony przez lukasso dnia Pon 21:09, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 21:03, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
mati

Kolejka 7

mati 2:1 snake

Mecz w miarę wyrównany, długo utrzymywał się wynik 0:0. Pierwszy do bramki trafił niezawodny Carew (z strzałką w dół, co powoli staje się normą). Drużyna przeciwnika nie dała jednak za wygraną i za wszelką cenę chciała zdobyć wyrównującą bramkę. Udało się jej to po świetnym strzale z rzutu wolnego. Pewnie wynik nie uległ by zmianie gdyby nie Carew który znowu strzela zwycięskiego gola radosny Szwajcaria mogła jeszcze doprowadzić do remisu ale nie pozwolił na to będący w doskonałej dyspozycji norweski bramkarz.

dzięki za mecz i powodzenia dalej radosny
Wto 0:40, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 4 (do poprawy radosny )

justyn 2:0 damian

W moim mniemaniu zasłużo0na wygrana radosny
Pierwsza bramka padła po rzucie rożnym :wrzutka w pole karne i tam najwyższy zawodnik Izraela kieruje piłkę w krótki róg Gk i nie daje mu szans na udaną interwencje.
Drugą bramkę strzela Benayoun w sytuacji sam na sam.
Statystyki meczu ...
Wto 15:16, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

_____________________KOLEJKA 8

totomiX 3-1 karol_pomarancza
_______________________strzały: 9-6

Mimo, iż karol_p znajduje sie ostatnio pod forma zapowiadało sie ciezkie spotkanie. W wyjsciowym skladzie Japoni, Takahare zmienił rezerwowy Tamada. W pierwszej polowie mialem przewage co potwierdza statystyka strzałow po 45 minutach, 8-3. Oba gole padly po dobitkach wczesniej oddanych strzalow, tym sposobem do bramki rywala trafili Tamada i Oguro. W drugiej polowie w poczynania Japonii wkradł sie chaos i mecz sie wyrownal. Mimo to, okolo 60 minuty Oguro przeprowadził bardzo dobra akcje w ktorej zwiazal dryblingiem trzech rywali i bezproblemowo pokonał bramkarza rywali. Finlandia zdolala ustrzelic bramke honorowa, po tym jak japonczycy pogubili sie w obronie, Narazakiego pokonał Kuqi (70minuta).

Dzieki za mecz i powodzenia.

Wto 15:46, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Posty: 75

kolejka 7

pawjel 1:1 sheva7

Mecz juz od samego początku źle sie dla mnie zaczął gdyz juz w 2 min po moim błedzie wpadła pierwsza bramka dla przeciwnika.Po tym chciałem natychmiast doprowadzić do remisu jednak nic nie chciało wpaść do bramki.Pod koniec I połowy po faulu przez bramkarza po za polem karnym przeciwnik grał juz w 10.Jednak ja nadal nie mogłem tego wykorzystać a sheva7 starał sie grać juz z kontry co w niektórych momentach mogło sie zakończyć bramka.Na kolejna bramke trzeba było czekac az do doliczonego czasu gry bo gdyz dopiero wtedy udało mi sie strzelić bramkę na wage remisu radosny

Ostatnio zmieniony przez pawjel dnia Wto 15:44, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 22:54, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Kolejka 9
Damian 2-2 Pawjel

Mecz od początku bardzo wyrównany, jak zawsze niezawodny Maloney strzałem po ziemi, wyprowadza Szkocje na prowadzenie. Nastpenie Fletcher z wolnego z okolo 25 metrów trafia w poprzeczke... Po zmianie stron McFadden trafia w słupek oraz niewykorzystuje sam-na-sam..... Pawjel widząc sytuacje na boisku, postanawia rzucić sie do ataku, szybko wyrównuje oraz wychodzi na prowadzenie w 80 minucie... Na ostatni zryw jednak zdecydowała sie Szkocja, była gwiazda Celicu Kenny Miller z lewej flanki dośrodkowuje na głowe Maloneya, a ten ratuje 1 pkt.. Kolejny mecz zakończony remisem, a 3 pkt były na wyciągniecie ręki. Dzięki za mecz.
Śro 16:11, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

Iras 2:1 sheva7

Kolejka 9

Irakijczycy w ostatnich 3 kolejkach zdobyli 6/9 pkt. Teraz musieli udowodnić, że zasługują na miejsce w czołówce ligi. Okazją do tego miało być zwycięstwo z Irlandią Płn.
Mecz rozpoczął się od ataków Iraku. Niestety to Irlandia strzela bramkę na 0:1 wykorzystując błąd obrońcy Irakijskiego. Gospodarze się nie poddawali. Próbowali stworzyć dogodną sytuację do strzelenia bramki. W końcu się udało. W 35 min do bramki trafia Emad. W drugiej połowie Irak wciąż atakował. Farhan strzelając zza pola karnego z lewej nogi trafia tylko w słupek. Jednak w 75 min po akcji z kontry bramkę na wagę zwycięstwa zdobył środkowy napastnik Iraku! Szał na stadionie (na którym właśnie ze szczęścia wybucha terrorysta samobójca zdzier) Irlandia rzuca się do ataku, jednak Irak nie oddaje już zwycięstwa i zdobywa kolejne 3 pkt w lidze radosny

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Śro 21:35, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

snake 1 vs. 1 Iras

Prowadzę przez większość meczu, w końcówce Iras strzela bramkę z karnego i tak kończy się sen o zdobyciu 3 pkt.

PS. Zjebane te flagi są.

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Czw 12:28, 07 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 1:03, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 7

Arturo3H 2-1 karol_p

Mecz bardzo wyrównany. W 3min miałem juz sam na sam ale niestety znana juz skuteczność tunezyjskich snajperów dała znać o sobie zagubiony 10min później po dośrodkowaniu ten sam pacjent trafia w słupek... Zaraz po tej akcji Karol po raz którys wrzuca w pole karne i przegrywam 0:1. Nie panikuje i pozostaje wierny początkowej formacji i załozeniom i po kwadransie tuz przed przerwa wyrównuje. W drugiej połowie stworzyałem jeszcze kilka groxnych akcji po której padł gol na 2:1. Karol w meczu skupił sie głównie na dosrodkowaniach jak rep Czech w sparingu dzisiejszym wink ale nie przyniosło to zadnego pozytku na szczeście dla mnie (po jednej z takich wrzutek karol trafił w poprzeczke)

Czw 1:47, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Kolejka 7
Damian 2-2 Iras

Wreszcie dobry mecz obu ekipi. Pierwszą bramke zdobywa Iras, dobijąc piłkę, która "wypluł" mój bramkarz zaraz pod nogi napastnika... W tym meczu nie mogła zagrac moja gwiazda Maloney, wiec Hartley musiał być w wysokiej formie(czerwona strzałka) potwierdził inspiracje wrzucając idealnie piłke na nogę Kennego Millera, a ten strzałem z woleja pokonuje bramkarza.Jeszcze w 1. połowie podarowałem Irasowi prezent, bawiąc sie w polu karnym, podając mu piłke pod nogi. zdzier Jednak nie mineło 10 minut, a zawodnik Manchesteru United Fletcher strzałem z około 20 metrów, trafia piękne okienko Wink Dzięki Iras za dobry, myślę że wyrównany mecz.
Czw 15:39, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 9

Arturo3H 1-3 lukasso

Mecz wyrównany grany bardzo zachowawczo. Niestety w 50min popełniłem błąd stracac piłke na 20m i wiadomo 0:1. Drugi gol to po raz kolejny zasługa mojego bramkarza który wyszeł na 16m i niewiedzieć czemu nie złapał piłki (napastnik lukasso przegłówkował go zagubiony ) Po stracie 2 bramki zmieniłem ustawienie na 4-3-3 i znacznie przewazałem robiac niezłe akcjei oddajac bardzo groxne strzały niestety albo bronione albo minimalnie niecelne (zaś skutecznośc zły ) w 87min lukasso po raz 3 dopisało szczęscie w tym meczu, piłka po dosrodkowaniu dziwnie odbiła sie od obrońcy mojego jak w pinbalu i trafiła prosto pod nogi niepilnowanego napastnika przeciwnika... 0-3
Po wznowieniu 88min od razu z połowy boiska oddałem tzw "strzał bezradności" w walce z konsolą i odziwo wpadło szczęśliwy (bramke dodam za pare min)
Ogólnie z gry jestem zadowolony, widać powrót do formy, nadal jednak brakuje szczęscia bo wynik powinien byc conajmniej remisowy cool

strzały 8:8

Czw 16:16, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 9

justyn 2:2 totomiX
Strzały 10-15

Mecz na szczycie. Na poczatku meczu obie druzyny zaatkowały bramki rywali, po dobrych akcjach bramki, jednak nie padły. Dopiero w 25 minucie pilka w polu karnym japonczyków przypadkiem trafila pod nogi mojego napastnika, ktory nie miał problemów z pokonanien bramkarza. Chwile pozniej Narazaki fatalnie podaje pod nogi mojego napadziora, ktory w akcji sam na sam znowu sie nie myli. Jeszcze przed przerwa w moim polu karnym dobrze dryblował Takahara, a ja przez przypadek go sfaulowałem. Sam poszkodowany wykonywał jedynastke, jednak moj bramkarz spisał sie na medal i obronił ten strzał. W drugiej polowie bardzo mocno podraznieni brakiem szczescia oraz swoja postawa w pierwszej polowie japonczycy ruszyli do ataku. W 65 minucie Alex strzela bramke kontaktowa. Japonia napiera, jednak ich skutecznosc pozostawia wiele do zyczenia. Na ostatnie 10 minut meczu moja reprezentacja zostala zamknieta w polu karnym, a efektem tego szturmu była bramka strzelona w 90 minucie przez Ogasaware.
W moim mniemaniu remis był sprawiedliwy ,lecz pozostaje troche nie dosyt jak zawsze kiedy traci się bramkę w ostatnie minucie meczu ;/
Dzięki za mecz ,pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Pią 14:10, 08 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pią 14:06, 08 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 10 totomiX

W strzałach 17-13

Powstrzymam się od jakiegoś niepotrzebnego komentarza. lool Kongo nie ma obrony i japońce jechały drewniaków jak chcieli. Zrobiło się 0-2. Potem 1-2. Przerwa. Po zmianie stron 1-3, później 2-3 i po następnej akcji w której moja obrona spisała się rewelacyjnie. We dwóch po kolei tracili piłkę na rzecz ONO który wyszedł sobie sam na sam. Odechciało mi się wtedy grać,dałem wszystkich na atak i takie tam. Fajnie się grało,bo znowu miałem jakieś tam sytuacje ale jak zwykle nic nie wpadało. Za to do mojej bramki wszystko co mogło - jak zwykle.

dzięki za meczyk....

p.s
Chyba poczekam sobie na pierwsze zwycięstwo w lidze do następnego sezonu lool I chyba nawet będzie to juz w PRO League lool

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pią 14:45, 08 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 14:32, 08 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 9

Inko 1:2 Snake

Przebiegu meczu niestety nie pamietam,gdyż nasz pojedynek rozgrywalismy w czwartek wieczorem.O ile sobie przypominam to objełem prowadzenie ok.15 minuty po strzale Kaviedesa.Chwile pozniej Snake wyrównał po strzale Freia.W drugiej polowie mecz sie wyrównał,a gola na 1:2 straciłem po błedzie gry... Chciałem wypuscic obronce, ale zamiast niego wypusciłem bramkarza, ktory wybiegł z bramki, i stał jak debil... Snake to wykorzystał i wbiegł z pilka do bramki.

[link widoczny dla zalogowanych] za mecz i powodzenia dalej radosny

sory za taki opis, ale zapomniałem że to ja jestem gospodarzem :/

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Sob 12:42, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 12:42, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 9

Czarny 1:1 Kicek

Dość nudny mecz... Kicek obejmuje prowadzenie na samym początku po fartownym strzale z dystansu. Potem cały czas walka w środku boiska, kilka sytuacji zmarnowanych po obu stronach. Ale to co Koreańce mi marnowały to porażka... Udało mi się wyrównać dopiero w drugiej połowie za sprawą Park Ji Sunga, który kiwnął obrońcę i strzelił po ziemi obok bramkarza. W końcówce powinienem to wygrać. Obrońcy Konga ledwo powstrzymywali ataki... Przykładem może być wybicie z lini mojego loba w sytuacji sam na sam. Trudno, brak formy, ale jedziemy dalej...
Nie 2:49, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)