___________________.___Kicek vs. Inko
_________________.___lukasso vs. Iras
_______________________mati vs. justyn
__________________.___pawjel vs. karol_pomarancza

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pon 0:09, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 6 razy
Nie 23:25, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 75

Kolejka 12

pawjel 0:1 karol_pomarańcza

Mecz był bardzo wyrównany.Praktycznie akcja za akcja.Jednak mi nic nie chciało wpaść do bramki a przeciwnikowi udało sie to raz pod koniec pierwszej połowy i po tej bramce zapewnił sobie zwycięstwo.

Ostatnio zmieniony przez pawjel dnia Pon 22:47, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

Giuly 3-2 Kicek

Nareszcie wygrana w lidze radosny Przed meczem w formacji czekała mnie bardzo miła niespodzianka. Adebayor - szara forma, Kader - niebieska, dwaj rezerwowi napastnicy szara i niebieska ;D. Myślałem, że wspaniała seria porażek zostanie dzięki temu kontynuowana. Dość szybko strzelam na 1-0, Kicek wyrównuje po głupim błędzie na 1-1. Później znowu ja wychodzę na prowadzenie 2-1, lecz Kicek ustawia super ofensywną taktykę i szybko wyrównuje po rzucie rożnym. Następnie w identyczny sposób marnuje dwie "setki" (nieudane loby), żeby w końcu za pomocą Adebayora strzelić na 3-2 (tyłem do bramki z obrońcą na plecach i szarą formą lool). Pod koniec meczu napastnik Kicka marnuje 100% okazje i udaje mi się w końcu wygrać ;]
Pon 18:38, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Kolejka 12

Kicek 1 - 2 Inko

Zagrałem formacją 8-1-1,ale niestety straciłem bramkę pod koniec pierwszej połowy i strategia nie spełniła swojej roli. W drugiej połowie zagrałem 3-5-8 lool i powinienem nawet ten mecz zremisować ale trace w 88 minucie bramke na 0-2,a w 89 min. strzelam na 1-2. Niestety zabrakło już czasu,bo chciałem wpuścić 5 dodatkowych zawodników na boisko w celu uzyskania większej przewagi lool

Damian 2-3 Lukasso

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Lukasso, do przerwy prowadził tylko 1-0. Po zmianie stron, po 3 minutach prowadził 2-0, a w 50 minucie było juz 3-0. ;D Do tego strzelił piękną bramke, z około 25 metrów zerwał pajęczynkę... Pomyślałem, ze nie mam nic do stracenia, rzuciłem sie do ataku, jednak 2 bramki nie dały mi punktów...
Pon 20:31, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
lukasso

Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 1374

Kolejka 10

lukasso(Gwinea) 0-1 Giuly(Togo)

Szczescie mnie opuscilo, co prawda Togo mialo wiecej strzalow ale moim zdaniem remis bylby sprawiedliwszy
gola trace w ostatnich minutach meczu po mocnej wrzutce moj bramkarz wypluwa pilke i Adebayor z 2m pakuje pilke do siatki

_______________________strzały: 9-7

Przespalem poczatek meczu, Giuly od 20 minuty prowadził 0-1. Mniej wiecej w polowie meczu Giuly fauluje Nakamure, ktory wychodził sam na sam z bramkarzem, czerowna kartka i Togo gra w 10. Do konca meczu naciskalem na rywala, mialem pare dogodnych sytuacji z których przynajmniej jedna powinna wpasc do siatki rywala... los jednak chcial inaczej i tym sposobem zaliczyłem pierwsza porazke w lidze.

Arturo3H 2-1 pawjel

Mecz dość wyrównany. Pawjel szybko obejmuje prowadzenie po PK podyktowanym słusznie chodź jak zwykle nawet nic nie nacisnołem. Słusznie dlatego ze kosa była ewidentna i to w sytuacji gdzie pawjel ładował pasek strzału z 5m radosny Po zdobyciu gola, długo jednak nie cieszył się z prowadzenia bo 5min później wyrównałem. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1 (szoty 4-4). W drugiej troszke częściej atakowałem, i dzięki temu po ładnej akcji w 78minucie ustaliłem wynik spotkania.

mati 3:2 Arturo3H

Mecz tak i ja jak mój przeciwnik zaczęliśmy w defensywnym ustawieniu, mimo to jak widać padło sporo goli. Po dwóch dobrych akcjach prowadziłem 2:0. Arturo jeszcze przed końcem drugiej połowy strzelił kontaktową bramkę. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, dopiero zmiana taktyki przez Arturo na bardziej ofensywną pozwoliło strzelić mi bramkę na 3:1. W samej końcówce przeciwnik strzelił kontaktową bramkę, ale było juz za puźno na odrabianie strat.

Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Wto 18:56, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:56, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
lukasso

Posty: 1374

Kolejka 12

lukasso(Gwinea) 2-0 Iras(Irak)
Szybkie objecie prowadzenia przezemnie w 2min po kombinacyjnej akcji.Potem wyrownana gra, w hoi lagow w drugiej polowie karny po auto kosa i 2-0

mati 1:4 Justyn

Wynik w najmniejszym stopniu no odzwierciedla przebiegu spotkania. Zresztą cały mecz rozgrywany w ogromnych lagach, co super pasowało do schematu jakim grał Justyn. Wszystkie bramki prócz jednej z karnego padły po dośrodkowaniach w pole karne. W pierwszej połowie Justyn nie stworzył sobie prawie żadnej sytuacji do zdobycia gola prócz jednego dośrodkowania które przyniosło skutek. Prowadzenie Justyna nie trwało długo, szybko doprowadziłem do wyrównania. Następna bramka dla Justyna padła po żucie karnym. Przy stanie 1:2 zmieniłem taktykę na ultra ofensywną co skrzętnie wykorzystał Justyn posyłając dośrodkowanie za dośrodkowaniem w moje pole karne co przyniosło efekt w postaci 2 goli.

Inko 2:3 Totomix

Baaaaardzo dziwny mecz,który spokojnie powinienem wygrać, ale zmarnowałem tyle setek co nigdy... Od poczatku jednak groznie atakował Totomix który szybko i w krotkich odstepach czasu dwa razy pokonał mojego bramkarza... pozniej pokaz mojej nieskutecznosci, 4 sam na sam i za kazdym razem pilka trafiała w bramkarza... Pod koniec I polowy Tenorio pokonał golkipera Japonii.W strzałach 10-4 dla mnie :/ Druga polowa moga sie dobrze zaczac dla mnie ale ponownie nic nie chciało wpasc do bramki :/ Ok. 60 minuty nastapiła dziwna sytuacja... Gracz Japonii zostaje popchnieta na 25 metrze, sedzia dyktuje rzut wolny... Wydaje sie ze Totomix bedzie uderzał ale wlacza pauze.Wiedzac ze aby wznowic gre nalezy wejsc do formacji(tak jest zapisane w regulaminie , poza tym jest to Elite wiec chyba takie sytuacje powinny byc na porzadku dziennym) , dlatego postanowiłem rozciagnac palce... nagle Totomix wznawia gre nie wchodzac do formacji, po czym leciutko podaje do Oguro który przez nikogo nie atakowany(jak mial byc atakowany jak nawet nie mialem rak na klawiaturze :/) strzela gola... Po tym fakcie myslałem nawet zeby wcisnac ESC ! Jednak postanowiłem rozegrac mecz do konca ... ok 75 minuty Mendez strzela gola z rzutu wolnego.Niestety zabraklo czasu na strzelenie 3 gola... Tak wiec przegrałem mecz ktory spokojnie powinienem wygrac... Do tego jeszcze ten 3 gol dla Japonii... Dzieki za mecz
Śro 17:42, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
justyn

Posty: 2185

Skąd: Jastrzębie-Zdrój/London

Kolejka 11

justyn 0:1 snake

Mecz bardzo wyrównany ,wydaje mi się że miałem lepsze sytuacje do zdobycia gole lecz nic nie chciało wpasc ;/ trudno Wink Z czego pamiętam snake miał 3 sytuacje Wink pierwsza po moim podniu do obrońcy piłke przechwytuje napastnik Szwaj. lecz stają przed bramkarzem posrywa się w gacie i nic nie robi zdzier druga sytuacja którą sam wypracował Frei :ale jego strzał odbija się od poprzeczki , bramka :Frei znów wypracowywuje sobie sytuacje sam na sam lecz tym razem trafia Wink
Ja miałem kilka dogodnych sytuacji lecz moi zawodnicy nie potrafili zmiescic piłki w siatce radosny Sprawdziła się stara piłkarska prawda :Nie wykorzystane sytuacje się mszczą ,otóż:w 82 minucie meczu wrzucam piłke z lini bocznej boiska do piłki dochodzi Benek radosny i w sytuacji sam na sam z GK Szwaj. nie daje rady go pokonac- to była 200% sytuacja ;] zaraz po tej akcji snake przeprowadza w/w akcje po której zdobywa gola Wink Pierwsza porażka staje się faktem zagubiony

Według mnie najsprawiedliwszy byłby remis.
Dzięki za mecz ,powodzenia dalej Wink

ps.2008 post zdzier

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Czw 13:32, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

snake 2-1 karol_pomarancza

Mecz wyrównany z wieloma sytuacjami. Pod koniec mecze karol_pomarancza ma dwie wysmienite okazje do strzelenia bramki na 2-2, pierwsza to wrzutka z prawej strony do napstnika, wolej z 5 metrów, bramkarz wybija piłkę na róg. Wrzutka z rzutu roznego, główka w okienko, na szczęscie dla mnie obrońca zdołał wybić piłkę głową, koniec meczu.
Czw 15:35, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

____________________KOLEJKA 10

totomiX 0-3 Iras
_______________________strzały: 10-10

W moim odczuciu mecz byl wyrownany, jednak od poczatku nie ułozyl sie on dla mnie najlepiej. Juz w 5 minucie Iras strzela gola, niby nie było miejsca na uderzenie, jednak napastnika z Iraku sprytnie umiescił pilke w siatce. Chwile pozniej sedzia dyktuje karnego z kapelusza, goniłem rywala w polu karnym po czym moj obronca nie wytrzymał presji i wyciął swojego rywała równo z trawa... Ja w tym meczu mialem swoje okazje, moze nie były to setki, ale spokojnie mogło cos wpasc. Iras podwyzszył pod koniec meczu na 0-3 po błedzie mojego obroncy, który wbiegł w swojego rywala zamiast wyekspediować piłke za stadion...

karol_p 2 - 2 Sheva7

Mecz wyrównany. W 1 połowie się niewiele dzieje. Ja oddaje strzałów 3, a Sheva 2 ale za to jeden groźny zdzier, moje były prędzej jak podania do GK szczęśliwy.
Druga połowa była za to ciekawa, dużo akcji. Strzelanie zaczyna Sheva, uderza po długim za 16 metra. Moja odpowiedź natychmiastowa i w niecałe 5 minut po tym, strzelam bramkę po krosie, przyjęciu i strzale w krótki róg. Nie minęło 10 minut i Sheva zdobywa gola będąc naprzeciw mojego GK, płaskim strzałem pod pachę. Tym razem odrabianie strat zajęło mi więcej troszkę czasu ale się udaje, wparowanie na pole karne mojego napadlca i strzał z ostrego kąta po długim słupku. Mamy remis, niestety na nim się mecz skończył, choć Sheva mógł na lajcie wpakować z bramkę to samo ja, ale cóż drewniani Finowie nie potrafili, po sam na sam oraz dobite prawie że na pustą, umieścić piłki w siatce, najpierw trafili GK, później słupek i lipa zdzier, Kuqi na spółę z Eremenkiem pokazują swój anty-talent, nie pierwszy raz zresztą radosny.
W strzałach 10-8 dla mnie na koniec meczu.

Dzięki za mecz, powo dalej.
Pią 19:37, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Posty: 75

Kolejka 10
pawjel 3:3 Czarny

Dobry mecz i bardzo wyrównany.Każdy miał swoje okazje oraz każdy większość z nich marnował.Pierwszą bramke udało strzelic sie mi w ok 25 min i wyszedłem na prowadzenie. jednak długo sie tym nie cieszyłem gdyz straciłem bramke w 30' ale miałem nadzieje ze j cos jeszcze ustrzele.No i ... udało sie ,strzeliłem jeszcze 2 bramki .I pierwsza połowa zakończyłą sie wynikiem 3:1.W przerwie Czarny przestawił swoją drużyne bardziej do ofensywy.Co mu sie opłaciło gdyz zdołał strzelić 2 bramki i uratować 1 punkt

Czarny 3:1 mati

Mecz zaczął się bardzo wyrównanie. Akcja toczył się głównie w środku boiska i trwała tam zażarta walka o piłke. Mało klarownych sytuacji, aż to pod koniec pierwszej połowy Cung Soo oddaje strzał, ten odbija się rykoszetem i trafia do Ji Sunga, który spokojnie umieścił piłkę w siatce. mati trochę przyśpieszył, ale i tak słabo... Ji Sung zdobył swoją drugą bramkę w 60minucie po ładnym strzale z dystansu w długi róg bramki. Kolejną dołożył Jung Hwan też z dystansu. mati dwa razy zmieniał ustawienie na bardziej ofensywne, ja też cofnąłem jednego defensywnego pomocnika, że skutecznie się bronić. Około 80 minuty mati za sprawą Carewa strzelił z główki bramkę honorową.

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Pon 2:56, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:31, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
sheva7

Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 96

Kolejka 10
sheva7 2:2 justyn

Mecz dość wyrównany z lekką przewagą zespolu Izraela ktora miala wiecej dogodnych sytacji.. 2 bramki padly po bledach zawodnikow.. Najpierw obronca Izreala wyklada pilke napastnikowi ktory wykorzystuje sytuacje a pod koniec meczu pilke do wlasnej bramki kieruje bramkarz Irlandii..
Dzieki za mecz:)

Kolejka 12
sheva7 1:1 Arturo3H

W pierwszej polowie przewaga Irlandii w drugiej Tunezji.. W sumie wynik sprawiedliwy i punkcik wywalczony.. Kolejny remis nic nie zmieni jednak w tabeli i Irlandia bedzie miala bardzo ciezko obronic sie przed spadkiem... Dzieki za meczyk:)
Nie 16:09, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
snake

Posty: 834

Kolejka 12

snake 1-1 Czarny

Mecz ogólnie wyrównany, na początku ja ostro cisne i zdobywam gola na 1-0. Później liczne losty. Duga połowa, Czarny się stara i strzela gola na remis. Ja mam ładną główkę ale trafiam prosto w ręce bramkarza. Czarny nie trafia na pustą bramkę z 16 metrów.

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Nie 22:01, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:41, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)