Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

snake napisał:
Czarny napisał:
Kolejka 27

Czarny 1:2 snake

Mecz z moją przewagą, miałem 3 słupki i wiele innych okazji do zdobycia bramki, większość meczu na połowie drużyny ze Szwajcarii. snake to co miał, to wykorzystał, zaważyła skuteczność.
Niestety wczoraj padł mi pad, a konkretnie przycisk kierunkowy i jestem zmuszony grać na gałkach. snake miał dużo szczęścia w obronie i ataku. Zwycięską bramkę strzelił w końcówce meczu.

Ty też miałeś szczęście w obronie, raz nie trafiłem na pustą i ogólnie miałem dogodniejsze sytuacje.
Gdyby nie to że najlepszy gracz mojej drużyny nie grał (Frei) a drugi najlepszy miał niebieską strzałę myślę że wynik byłby wyższy.

snake prawda jest taka, że miałeś 3 sytuacje, nie wykorzystałeś jednej, kiedy strzał był w słupek i dobitka niecelna. Przez większość meczu siedziałem na Twojej połowie, a Ty często broniłeś się wybiciem w aut, byle dalej, bo nie miałeś recepty. Moja gra oparta jest o strzały z dystansu, ja nie gram na sytuacje sam na sam. W normalnych warunkach te 3 słupki powinny być bramkami i nie miałbyś nic do powiedzenia Wink
Nie 18:02, 30 Mar 2008 Zobacz profil autora

inko napisał:
27 kolejka

W 83 minucie mialo miejsce dziwne zdarzenie... [link widoczny dla zalogowanych] Jak widac na screenie z gry wyszedł Kicek, ktory napisał ze był lost... ale ja zadnej informacji o loscie nie mialem tylko pojawilo sie Dropped Kicek... Po chwilowej rozmowie na GG dogralismy 10 minut, ale wynik meczu nie uległ zmianie.

jesli kailera p2p to chyba przez to, bo też tak mam czasami że u mnie pisze dropped a u kolesia lost, wiec moze o byc wina tego , albo jakies inne fatum szczęśliwy
Nie 20:12, 30 Mar 2008 Zobacz profil autora

27 kolejka

Inko 0:3 Kicek

Może wyglądało to dziwnie,ale nawet logicznie myśląc odpada żebym uciekł z gry zdzier
Prowadziłem 3-0, Inko grał 2 obrońcami...mogłem nawet jeszcze ze dwie ,trzy bramki strzelić szczęśliwy
Sam fakt, że nacisnąłbym ESC w takim momencie, stawia mnie w świetle debila, głupka i osoby nienormalnej szczęśliwy
Jak pisałem juz Inko, miałem losta jak jego GK wszedł mi w nogi na 30 metrze. Wyświetlił mi się komunikat. Pomyślałem,że rywal specjalnie zalagował czy coś,ale widze ,że ciągle jest na serwie. Dałem ESC, bo nie będe patrzył jak gra stoi w miejscu szczęśliwy logiczne zdzier
Nie 20:17, 30 Mar 2008 Zobacz profil autora

Widzę, że wszyscy piszą, że "liga totomixa już" itp. itd., a tak patrzyłem na 3 ostatnie kolejki i totomiX ma mecze z damianem, Czarnym i Arturo3H z czego może zebrać nawet zero pkt Wink, więc nie ma co przesądzać bo może być ciekawie jak się iras postara(chociaż dobrze by było jakby raz ktoś inny wygrał lool )

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Pon 0:08, 31 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 0:07, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

Iras max. może zdobyć 6 punktów, bo jeden mecz ma ze mną i wiadomo kto zgarnie komplet szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy
Pon 0:30, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

Giuly napisał:

Słuszne uwagi radosny
Czekaja mnie 3 ciezkie mecze i to z graczami z ktorymi jakos specjalnie nie lubie grac radosny Iras tymczasem ma teoretycznie jeden łatwy mecz w ktorym bedzie grał z pawjelem, ktory juz jest pewien spadku do drugiej ligi. Szkoda rowniez, ze gracze z gornej czesci tabeli nie potrafią pokonac Irasa :/ przydałoby sie zeby zgubil jakies punkty, bo jego wygrane w polaczeniu z moimi potknieciami moga sie zle skonczyc... ( niech przytocze tutaj mecz z Giulym, ktory bede pamietal bardzo dlugo jesli nie uda mi sie wygrac ligi )
Mam nadzieje, ze uda mi utrzymac moja pozycje, chociaz nic nie jest pewne.

- liczba strzelonych goli

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 14:32, 31 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 14:13, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

justyn napisał:
Kolejka 29

justyn 1:0 Kicek

Mecz wyrównany lecz więcej szans na zdobycie bramki miał Kicek który od 28 minuty meczu grał z przewagą jednego zawodnika ,czerwoną kartkę otrzymał Ben Haim -faul od tyłu (Kicek za takie samo zagranie w drugiej części spotkania dostał tylko żółtą kartke.
Dzielnie się broniłem i wyprowadzałem groźne kontry lecz nic nie padło ani dla mnie ani dla Kicka.

Dzięki i powodzenia w ostatnich meczach WEOL ligi Wink

Przed meczem już wiedziałem,że go przegram zdzier Tak słabych form już dawno nie miałem. Musiałem pół składu zmienić na rezerwe, która jest o 50% gorsza :/ Podstawowy GK szara, a ten z rezerwy to dno. Sam widziałeś co przy bramce dla Ciebie zrobił zdzier W ataku też byłem nieskuteczny, bo nie miałem kim wykończyć i załadować piłki do siatki szczęśliwy Wszystko latało minimalnie koło słupka.
Także mecz przegrałem juz mentalnie w szatni cool

Dzięki i powodzenia w ostatnim ligowym meczu.
Pon 15:55, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

Z tego co widziałem dwóch zawodników u ciebie miało szare strzałki mianowicie: bramkarz i Tchite (tak się to pisze?) więc nie było aż tak źle Wink Ja tez nie miałem za wesoło radosny

A oto bramka (jedyna) [link widoczny dla zalogowanych]
Pon 16:07, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

Też będę miał ciężko ;/

Mecze z Matim w tej lidze, a w lidze na IO to zupełnie co innego... Tutaj Mati gra zupełnie inaczej i trudniej jest z nim wygrać.

Pawjel potrafi przegrać z najgorszymi i wygrać z najlepszymi... jest nieobliczalny zdzier

A co do Kicka to ostatnio wygrywałem 2:0 i przegrałem 2:4, mam nadzieję, że teraz się to nie powtórzy...

Mówiłem przed ligą, że z każdym z was wygram... i tak się stało szczęśliwy Przynajmniej raz ze mną przegraliście zdzier Został tylko Kicek tylko ty mi zostałeś, więc muszę Cie pojechać za wszelką cenę zdzier
Pon 20:30, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

Hahahaha radosny nie dam Ci tej satysfakcji i zagram 8-2-1 zdzier

Oczywiście żartuje bo i na 4-3-3 Cie pojade i będe jedyną osobą, która ograła Cie 2x szczęśliwy
Pon 20:51, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

mam nadzieje ze toto wygra Elite,trzymam kciuki
Pon 20:52, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

50ml napisał:

Lepiej trzymaj kciuki za to abym sie utrzymał :-)
Pon 20:54, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

Porażka z pawjelem na pewno Ci w tym nie pomoże cool inko aż się dziwię normalnie... Gramy czasami maratony w R i grasz świetnie, co jest z Tobą w Lidze? Stresujesz sie czy co? lool Wracając do pawjela to każdy powinien brać przykład z chłopaka! Pewny spadek, a gra nadal o zwycięstwo w każdym meczu! pawjel mam nadzieję, że pojedziesz Irasa na zakończenie radosny Tego Ci życzę Wink

Świetny wynik Panowie! radosny
Dzięki temu mam szansę na podium! Jakby któryś z Was wygrał to już byłoby po ptokach cool
Sob 15:39, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Cieszy mnie to, bo gdybyś wygrał ze Sheva7 to ja sie utrzymam szczęśliwy
Sob 15:41, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Wygram na pewno, problem będzie z totomiXem, ale to chyba da się załatwić pod stolikiem... zdzier
Sob 15:42, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora
snake

Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 834

Skąd: miasteczko Łodzia

Dobrze że to już koniec ligi bo już nie mogę patrzeć na WE2002.
Sob 22:04, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Widze że snake naprawde ma już dość gry w WE2002 bo pisałem wielokrotnie do niego nawet niedawno (patrz godzine posta snakea) i bez odpowiedzi w prawie wszystkich przypadkach, raz odpisał ze jest jak byłem w szkole. W niedziele mnie nie bedzie na 90% to nie wiem jak to zagramy lool podobnie z totomixem który i tak ma chyba mistrza juz. Miał cały tydzień jako gosp zeby do mnie napisać, grał z innymi, mógł ze mną. Pisałem do niego dzisiaj ale bez odzewu.

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Sob 22:46, 05 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 22:14, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora