Off-topic dotyczący Elite League
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

W ogóle powiedzcie mi dlaczego z Iraku zrobiliście takich dziadów? Przecież wygrali teraz Asian Cup czyli mistrzostwa, które dla drużyn z Azji są ważniejsze od Mistrzostw Świata...
Nie 22:25, 27 Sty 2008 Zobacz profil autora

Czarny napisał:
justyn widocznie jesteś światowej klasy trenerem, który rozgryza każdy team w ciągu 1 godziny bez treningu, szkoda, że bez większych sukcesów... wink

mati 3:3 totomix

Juz od samego początku spotkania zarysowała się lekka przewaga totomixa, jednak to ja strzeliłem pierwszą bramkę. Korzystny wynik dla mnie nie utrzymał się długo, jeszcze przed końcem 1 połowy totomix wyszedł na prowadzenie. Druga połowa to znowu przewaga rywala, ale podobnie jak w 1 połowie to ja zdobyłem pierwszy bramkę radosny Wynik 2:2 utrzymywał się aż do końcowych minut meczu, ale ostatnie 2 akcje przyniosły 2 bramki. Pierwszy strzelił totomix, wydawało sie że już po meczu, ale chwilę po wznowieniu gry po dośrodkowaniu w pole karne zdobyłem wyrównującego gola radosny

dzięki za meczyk radosny

Mati, zapoznaj się dokładnie z drugim postem w tym temacie (CLICK), którego autorem jest Czarny i prosze zacznij sie do niego stosować.

Co do naszego meczu to szkoda, ze straciłem 2 punkty. Mialem duza przewage, do przerwy 10-2 w strzalach dla mnie, na koniec nie wiem jaka była statystyka, bo za szybko wyszedles, ale myśle, ze oscylowałaby w granicach 20-5 dla mnie. Teraz troche odstaje od czołowki i nie mam wyjścia jak wygrac w najbliższej kolejce z lukasso Wink
Dzieki za mecz.
Pon 21:29, 28 Sty 2008 Zobacz profil autora

totomiX napisał:
Teraz troche odstaje od czołowki i nie mam wyjścia jak wygrac w najbliższej kolejce z lukasso Wink

I Czarny tego Ci życzy z całego serca, a najlepiej będzie jak padnie remis, bo ja jeszcze bardziej odstaje od czołówki Wink

Wto 1:55, 29 Sty 2008 Zobacz profil autora

Wstyd i hańba to co prezentuje Tunezja... najgorsze jest to ze nie moge opanować tych je**nych drewniaków.... widmo 2 ligi ?
Wto 1:39, 29 Sty 2008
PRZENIESIONY
Wto 2:03, 29 Sty 2008

totomiX 2-1 lukasso
_______________________strzały: 11-9

Zapowiadał sie bardzo wazny mecz. Formy moich grajków przyzwoite, tymczasem w reprezentacji Gwineii zabrakło Feindouno, powodem była słaba forma tego napastnika. Mecz od poczatku był bardzo wyrownany, obie reprezentacje miały swoje okazje. Jedna z takich okazji wykorzystał Nakamura, który co moze troche dziwic strzelil bramke po ładnym strzale głowa. Do przerwy 0-1, w strzlach 5-3 dla mnie. Druga polowa rowniez wyrownana i bardzo emocjonujaca. W 70 minucie swoja kolejna bramke zdobył Nakamura, jednak tym razem juz po strzale noga. Jak sie ostatecznie okazało bramka strzelona w 80 minucie przez lukasso okazała sie zaledwie bramka honorowa. Gol padł po dalekim wyrzucie z autu, do pilki dopadł Youla i wykonczył ta akcje.

Dzieki za mecz i powodzenia dalej.

Od razu gdy zobaczylem biala strzalke Feindoino wiedzialem ze przegram, ten koles strzelil dla mnie 95% bramek w lidze ,od razu zaczalem dusic alt heheeh
nic z tego
totomix przewazal na poczatku moja byla koncowka zabraklo zimnej krwi
bol zęba tez odegral istotna role ale to glupia wymowka
gratuluje
w rewanzu sie odegram!

Ostatnio zmieniony przez lukasso dnia Wto 17:42, 29 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:41, 29 Sty 2008 Zobacz profil autora
snake

Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 834

Skąd: miasteczko Łodzia

Wszystkie mecze zagram weekend.
To dla tych codo mnie piszą a ja nie odpisuje....
Śro 12:21, 30 Sty 2008 Zobacz profil autora
mati

snake napisał:

Jednak dobrze by było gdybyś mi chociaż raz odpisał zdzier Mamy mecz do 1/2 klanu, a termin mija przed weekendem Wink
Śro 14:46, 30 Sty 2008 Zobacz profil autora

Ktoś mi powie jak jest z tymi statami bramkarzy ? Niby w miare przeciętny bramkarz Tunezji a k**wa puszcza WSZYSTKO !! Słabsi bramkarze w innych teamach jakos bronią to co powinnia tu ten ciul nie potrafi złapać piłki lecącej w srodek bramki (patrz mecz z Irasem) wykrzyknik wykrzyknik Rezerwowy GK jest jeszcze gorszy bo sam wbija piłki do siatki (mecz z Czarnym)......... aha formy są pow przeciętnej to juz wogóle nie wiem WTF ?
Nie 15:46, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

lukasso napisał:
"Pisanie opisu jest obowiazkiem gospodarza."

1 kolejka

snake(Szwajcaria) 2-3 lukasso (Gwinea)

Pisze to bo snake po przegranym meczu nie chcial wpisac wyniku a gdy mu powiedzialem ze to jego obowiazek odparl bardzo nie cenzuralnie
Domyslam sie ze gdyby nie ten post snake nie dodalby wyniku dzis a tak moze cos go natchnie i wtedy mozna moj post skasowac
fakt przegral dosyc niefartownie, mialem szczescie ale tez wykorzystalem jego bledy
nie umiesz poslugiwac sie pulapka offsajdowa drogi Sebastianie ;p
9-10 w strzałach na moja korzysc
Wychodzilem na prowadzenia snake wyrownywal i tak do konca

Niestety podążając za Regulaminem ten post został usunięty.
snake otrzymuje ostrzeżenie, jeżeli sytuacja będzie się powtarzać to zostanie usunięty z Ligi WEOL. Karne usunięcie z Ligi WEOL oznacza to, że dany gracz nigdy nie będzie miał już okazji wziąć w niej udziału, nawet jeśli będzie chciał po 2 sezonach zacząć od 4 Ligi.
snake jesteś zobowiązany do rozgrywania meczów na czas i jeśli masz taki obowiązek (jesteś gospodarzem) to także dodawania wyników wraz z opisami zaraz po rozegranym spotkaniu. Jeżeli nie masz czasu na jedno albo na drugie to czekam na Twoją rezygnację w tym temacie.
lukasso nie twierdzę, że zrobiłeś źle dodając wynik. W pełni to rozumiem, termin się kończy a przeciwnik ma to w dupie, a przez to mecz jakby nie był rozegrany... Następnym razem proszę w takiej sytuacji napisać w tym temacie, że gracz nie dodał wyniku i chyba nie zamierza tego zrobić, a ja postaram się wyciągnąć odpowiednie konsekwencje.
Nie 16:06, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

Arturo musiał po meczu od razu wyjść, to pewnie doda wynik jak wróci wtedy będziecie mogli usunąć mój post, sry za kłopot ;/
Nie 16:28, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)