Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Posty: 246

Skąd: Konin

Kolejka 29

EloZiomKonin (Israel) - MartiniTSW (Tunisia) 1:2 (1:2)

Mecz bardzo wyrównany, początek meczu należy do mnie, strzelam mianowicie bramkę w 10 minucie i wychodze na prowadzenie, po chwili po strzale z dystansu jest remis, potem gra przesniosła się do środka boiska, raz po raz oby dwie drużyny groźnie uderzały do bramki ale bramkarze byli w dobrej formie, tuż pod koniec pierwszej połowy, po podaniu w pole karne Martini strzela gola na 2:1. W drugiej połowie trochę przycisnąłem ale niestety nie udaje mi się doprowadzić do remisu... dzieki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Sob 20:11, 29 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

Rafal62172:0kakaesiak

Wyrównany mecz. Wstrzałach 6-10. Ale niezawodny dziś był MvFaden, strzelił 2 bramki i dał cenne punkty, które będą sie liczyć w walce o awans do Elite. Dzieki za mecz, powo.

KrecikGKS 3:2 Kakaesiak
Mecz jak mecz.Obejmuje prowadzenie po rzucie wolnym blisko bramki ok.25 minuty-strzelcem H.Yakin i jego niezawodna lewa noga.Później okres gry i strzały minimalne obok słupka z jednej i drugiej strony.Trochę mnie to denerwuje bo nic z dystansu nie chciało wpaść a strzelali dosyć dobrzy gracze.Co się odwlecze to nie uciecze ale po stronie Belgijskiej,najpierw zabawa moich defensorów i Van Buyten umieszcza piłkę w siatce.Później strzał Hayusegensa zza pola karnego można powiedzieć,że wkońcu tylko dlaczego dla przeciwnika do przerwy 1-2 i strzały 5-6.Po przerwie ok.15 minuty zmieniam ustawienie i przechodzę do ataków.Bramki padają jedna za drugą choć kibice popularnych Krzyży musieli na nie trochę poczekać.Najpierw rozegranie w środku i H.Yakin wpada w pole karne i nie daje szans bramkarzowi,następnie wrzutka z lewej strony i Frei słabo z woleja ale po rękach bramkarza wpada obok słupka.Przeciwnik gra łatwym schematem między napastnikami i nawet nie zmieniam ustawienia i spokojnie doprowadzam ten wynik do końca-pomyślnego końca.Dzięki pozdro.

marky_ramone 1:3 Adam.zip

Przewaga minimalna Adama, jakoś mi nie szło nic, w pierwszej jeszcze cos pograłem potem juz odpusciłem

Kolejka 29

marky_ramone 1:2 michal697

pechowa przegrana, bramki tracone po lagach, mecz grany na raty, remis byłby sprawiedliwszy

fObber 1 - 3 adam.zip

nic mi sie dzisiaj nie chcialo...ten mecz jeszcze taki slaby w wykonaniu oby dwu ekip...

MartiniTSW(Tunezja) 4:2 machel(Gwinea)

Mecz bardo wyrownany, jednak swietna forma Dos Santosa przesadzila sprawe. Z latwoscia pokonywal on obroncow jak tyczki na treningu lool W strzalach 11:10