KOLEJKA 23

s-m-o-l-u-ch - machel

KOLEJKA 23

MartiniTSW - Leszczu

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pon 18:46, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 17:44, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

Kolejka 24

wasiak
0:0

Mecz nudnawy. Ogolnie padlo 11 strzalow (4-7), ale tylko jeden czy dwa mogly tak na prawde zagrozic bramce przeciwnika. Szwajcarzy probowali duzo grac bokami i szukac wrzutek, ale co dziwne moi pilkarze czyscili pole karne ze wszystkiego, zadna wrzutka nie doszla do ktoregos z napastnikow KrecikaGKS. Ja probowalem przecisnac sie srodkiem i mialo to marne skutki. Ogolnie mecz na remis z lekkim wskazaniem na KrecikaGKS. Gdyby wygral nie mogl byc miec pretensji - chyba ze do siebie.

Dzieki i powodzenia

********************************************************************************

Kolejka 26

wasiak
1:3

Mecz calkowicie pod kontrola Mackala. Jego zawodnicy zagrali o 2 klasy lepiej niz moi. Zreszta sa tez o 2 klasy lepsi patrzac na umiejetnosci. Praktycznie co strzelil Mackal to wpadalo do mojej bramki. Udalo mi sie jedynie ustrzelic honorowego gola po skladnej akcji.

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Pon 17:36, 17 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 16:46, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 3:3 Kosh
Mecz od początku wyrównany,ja jak zawsze bardziej ustawiony na kontry a Kosh na swoją grę bokami.Kontra z 8 minuty okazała się pierwszą i od razu skuteczną a bramkę ładnie wywożąc w pole obrońce przeciwników zdobywa Frei.Gra w miarę się uspokoiła ale nie wybaczalny błąd w rozegraniu piłki od tyłu popełniają gracze w czerwonych koszulkach co w skutkach okazuję się fatalne-mimo,że napastnik z Maroka trafia w słupek a moi obrońcy stoją jak wryci i dobitka już celna i mamy remis.Koniec połowy 6-5 w strzałach na korzyść Krzyży.Druga połówka również ciekawa co pokazują sytuacje stwarzane przez jeden i drugi zespół.Po szybkim rozegraniu piłki bramkę zdobywa Streller,którego brakowało w meczu z Wasiakiem i jego zespołem z Iraku.Na odpowiedź trzeba było troszkę poczekać ale wkońcu nadchodzi po błędzie w spóźnionym wybiciu,zero koncentracji w obronie i jeden z napastników nie ma problemu z umieszczeniem piłki w bramce.Obrońca bo o nich duża mówa mogą pochwalić się jednym zagraniem a tzn.jeden zawodnik-gwiazda z Arsenalu Senderos,który na 8 minut przed końcem wychodzi po rożnym najwyżej w powietrze i umieszcza piłkę swoją niezniszczalną głową w okienku bramki i...lost.Kosh wszystkich graczy wysyła do przodu i zaraz(po 2 minutach) zdobywa bramkę.W ostatnich minutach tracą bramkę Szwajcarzy,którzy mimo,że prowadzili w tym meczu 3 razy to i tak nie schodzą z boiska jako wygrani.Mogą sobie sami pluć w mordę.
Dzięki.Pozdro

Pon 22:18, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 4 - 1 michal697

Pierwsza bramka w tym meczu padła w 10 minucie dla drużyny Maroka. W bodajże 15 minucie mamy 1:1. Któryś z napastników rywala przejął piłkę przed polem karnym i mierzonym strzałem strzelił bramkę. Następnie w 25 minucie kapitalnie wbiegam zawodnikiem w pole karne już chcę oddać strzał na bramkę, a tu kosa. Gracz rywala dostał czerwoną kartkę, a ja miałem rzut karny który pewnie wykorzystałem. Pod koniec połowy udaje mi się zdobyć bramkę na 3:1. W drugiej połowie strzelam jedną bramkę i wynik końcowy brzmi 4:1 dla Maroka. Strzały 9:3 na korzyść Maroka. Mecz wyrównany do czerwonej kartki, później lekka przewaga z mojej strony.

Wto 13:29, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

Kolejka 26

EloZiomKonin (Israel) - Mauger_ht (Norway) 1:2 (0:1)

Bardzo dobry mecz, dużo ładnych szybkich akcji, po fatalnym błędzie obrońcy Izrael traci bramkę, głupi błąd i 1:0 dla Norwegii. Próbuje coś odrobić ale się nie udaje. W drugiej połowie trochę bardziej się odkryłem i znów gol, 2:0 dla Norwegii, w końcówce zacząłem zdecydowanie przeważać, strzelam pierwszego gola, miałem jeszcze kilka sytuacji ale zdecydowany brak skuteczności... z resztą jak zawsze... dzieki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Wto 15:21, 18 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 15:16, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

KOLEJKA 25

mauger_ht 1:3 MartiniTSW

Mecz zaczął się wręcz "bosko", bo już w 4 minucie dostałem czerwoną kartkę, ale ku moim zdziwieniu potrafiłem stwarzać sobie sytuacje strzeleckie, a co najlepsze zdobyć bramkę. Później nie było już tak kolorowo, bo choć czasami udawało się stworzyć jakąś sytuacje, to jednak mój przeciwnik przeważał. W 40 minucie było już dla mnie czarno-biało, gdyż dostałem drugą czerwoną kartkę o grałem w 9. Muszę szczerze przyznać, że grałem brzydko, dużo faulując i wybijając piłkę do przodu. Martini przeważał, co udokumentował strzeleniem trzech bramek.

Wto 15:36, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

ArekŁKS 0 - 3 Piotrek89

Dwa strzały w dodatku niecelne to za mało by mysleć o 2 lidze.Im bliżej konca sezonu tym gorzej gram ,nie widze szans na utrzymanie ,trzeba powoli poznawać przeciwników w 3 lidze...
Przeciwnikowi gratuluje zasłużonego zwycięstwa i zycze utrzymania.

ArekŁKS 2 - 1 Wasiak

Przewaga Wasiaka ,momentami przytłaczajaca.Ratuja mnie chyba ze dwa słupki ,zwycięską bramke strzelam w ostatniej akcji meczu.Pomimo tego farta jestem zadowolony z postawy japońców ,widac poprawe w grze.Po przegranym meczu z Piotrkiem skonsultowałem sie z rewelacyjnym trenerem Japończyków w 1 lidze Totomixem <piwo>,wziąłem sobie jego uwagi do serca i chyba poskutkowało radosny

Ostatnio zmieniony przez ArekŁKS dnia Wto 21:47, 18 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 16:47, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora

25 kolejka

Piotrek89 0-3 EloZiomKonin

Żenujący mecz, nic nie wychodziło, Izrael był w każdym aspekcie lepszy ;/ , gra ANGOLĄ to jedna wielka porażki , cały czas się wywracali, Silni Żydzi robili co chcieli. Niech ta liga się już kończy....
Zero przyjemności z gry....

dzięki za mecz...

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Wto 18:42, 18 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 18:04, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 26

Rafal62172:1fobber

Pierwsza połowa wyrównana 3:3 w strzałach i 0:1 wynik, druga połowa to moja przewaga i to znaczna, 2 bramki by kenny Miller i udało się wywieźć cenne 3pkt, myślę że wyni ksprawiedliwy, choć przeciwnik miłą inne zdanie wink , dzięki i powo

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 19:02, 18 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:06, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora

mackal 1:4 Koshaolin

Oj,nie wychodzą mi kompletnie mecze z tym graczem.
A w dodatku zagrałem jakoś tak bez entuzjazmu i bardzo słabo w obronie.
Walczyłem jeszcze przy stanie 1:1,ale potem jakoś brakowało mi czegoś by w tym meczu odnieść jakiś korzystny wynik.
Graty i powodzenia w dalszych meczach.[/img]

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Wto 20:53, 18 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:52, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora

kolejka 25

s-m-o-l-u-ch 2-2 KrecikGKS

Wyrównany mecz. Praktycznie obaj wykorzystaliśmy wszystkie swoje dogodne sytuacje do zdobycia bramek. Dwa razy na prowadzenie wychodzili szwajcarzy, a ja goniłem wynik. Po pierwszej bramce i bardzo ładnym strzale rywala, pomyślałem sobie, że równo mnie zjedzie jak jego zawodnicy będą tak "gwiazdowali". Na szczęście mój Lualua również błyszczał radosny i głównie dzięki temu remis.

Dzięki za meczyk.
Wto 23:27, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW 4:1 Smoluch

Mecz bardzo ciekawy, duzo ladnych akcji strzalow itp. Mialem 3 niewykorzyustane strzaly w slupek. Dos Santos i Jemma mieli czerwone formy tak wiec starali sie jak mogli.

Śro 13:43, 19 Mar 2008 Zobacz profil autora
mauger_ht

Posty: 243

KOLEJKA 27

mauger_ht 1:3 Rafal6217

Pierwsza połowa wyrównana, co chwile akcja to pod bramką Norweską, to pod Szkocką. Dużo razy bramkarze musieli się wykazywać, a szczególnie dobrze zaprezentował się bramkarz gospodarzy.
Druga połowa już pod dyktando Rafala, który pierwsza bramkę strzelił w 50 minucie po rzucie rożnym, później już tylko padały następne, mi udało się strzelić w 80 minucie.

Śro 14:52, 19 Mar 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1 - 3 Rafal6217

Pierwszy strzał na bramkę na moją bramkę i od razu bramka. Bardzo dobrze zaczął się mecz dla drużyny Szkocji. Później ja oddaje strzał ale niestety tylko słupek. Następnie drugi strzał Szkocji na moją bramkę i mamy 2:0. W 35 minucie zmieniam na ustawienie bardzo bardzo ofensywne. Strzały na koniec połowy: 2-1 dla Szkocji. Druga połowa to moje ataki oraz sporadyczne kontry rywala. Po jeden z kontr rywal zdobył 3 bramkę. Reprezentacja Maroka honorową bramkę zdobyła w 80 minucie. Strzały 9:5 na korzyść Maroka. Niestety nic mi nie chciało wpaść w tym meczu za to rywal skuteczność miał bardzo dobrą.

Ostatnio w ogóle nie mam skuteczności ani szczęścia. Mimo iż stwarzam sobie bardzo dobre sytuacje do strzelenia bramek to i tak nic nie chce wpadać. Niestety awans się bardzo oddalił. No ale cóż życie szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Śro 16:29, 19 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

Kakaesiak 2-0 wasiak

Po pierwszym gwizdku gra z obu stron wyważona. Typowe badanie sił. Przez pierwsze 20 minut mam inicjatywę, a raczej częściej jestem przy piłce, gdyż z tej "inicjatywy" nie narodziły się żadne klarowne okazje. Następnie częściej przy piłce jest wasiak. Po jednym z jego strzałów piłka odbija się od słupka i cudem nie wpada do bramki. Kilka minut później przeprowadzam akcję lewą stronę, po której pada bramka na 1-0. Do końca pierwszej połowy wynik bez zmian.

W drugiej połowie kontrolowałem przebieg spotkania. Moja gra ofensywna trochę kulała, w obronie zaś grałem bez zastrzeżeń. Po błędzie wasiaka zdobywam gola na 2-0. Do końca spotkania wynik nie ulega zmianie.
Pią 12:17, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 24

michal6972:3Rafal6217

Bardzo dobry mecz. Pierwsza połowa to wskazanie na mnie. po 45min było 0:3 i myślałem że ten mecz nie może się inaczej skończyć.... i byłem w błędzie. Druga połowa michał dodaje 2 pomocnikom strzałki do przodu i dość szybko bo kilak minut po wznowieniu pakuje na 1:3 i myślę nadal że nic złego mi sie stać nie może, ale gdy michał pakuje w 75min meczu na 2:3 to już było nie ciekawie szczęśliwy , skupiłem się na obronie a michał na ataku. Miałem dość dużo szczęścia i nie udało mu się już nic trafic. Dzieki i powo w next.

Pią 20:42, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora

kolejka 26

michal697 3:2 Piotrek89

Z mojego punktu widzenia mecz z moja przewagą. Może nie dużą, ale jednak. W pierwszym naszym spotkaniu padł remis po fartownej mojej grze, ale tym razem było odwrotnie. Niemało brakowało, aby to Piotrek89 zgarnął pulą punktów. Jednak to jego podopieczni nie wytrzymali ciśnienia i w końcówce opadli z sił. Co sromotnie wykorzystali Irlandczycy.
Szczerze powiem, że nie pamiętam jak padały poszczególne bramki, ponieważ po meczu wylazła sromotna dyskusja na gg kto był lepszy i kto miał farta, a przez to wszystko zapomniałem połowy meczu ;/

dzięki za mecz i powodzenia dalej...

P.S. Co do meczu z Rafałem to tylko idzie się załamać ;/
Pią 21:36, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 25

mackal2:2 machel

To było spotkanie stojące na naprawdę dobrym poziomie.
Dwukrotnie w tym meczu obejmowałem prowadzenie,ale rywal za każdym razem zdołał wyrównać.
Machel miał 2 razy więcej strzałów,ale w groźnych sytuacjach było mniej więcej remisowo.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Sob 17:27, 22 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 17:26, 22 Mar 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Posty: 236

ArekŁKS 3 - 1 Machel

Dwie rozne połowy ,w pierwszej moja przewaga i prowdzenie 3-0 ,a mogło byc więcej gdyby Nakamura wykorzystał sam na sam (słupek).Druga to juz przewaga Machela ,na szczescie dla mnie trace tylko jednego gola i niespodzianka staje sie faktem.Strzały 10-8 dla mnie.

fObber 0 - 3 marky_ramone

jak sam przeciwnik zauwazyl....bramki byly strzelone przy odrobinie szczescia....ogolnie mecz na remis...sytuacje z jednej jak i z drugiej strony...z poczatku nawet to ja oddawalem grozniejsze strzaly lecz nic nie wpadlo.....szczescie sprzyja lepszym....dzieki i powo dalej ;d