Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Posty: 369

Skąd: krk

machel 2-0 Kakaesiak

Mecz z lekką przewagą Gwinei, sporo podbramkowych sytuacji, jednak bardziej skuteczni byli Gwinejczycy co zapewniło im w tym starciu komplet punktów.
Pon 12:02, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 27

Marky_Ramone (Honduras) - EloZiomKonin (Izrael) 1:3 (1:1)

Sorki, ze nie wpisałem wcześniej, kompletnie zapomniałem, zamieszczam opis mojego rywala: "na początek pada bramka której jeszcze nigdy nie widziałem, mój bramkarz popisał się prawdziwą głupotą, mam nadzieje że Marky zdołał ją zapisać, wrzutka w pole karne mój głupi bramkarz łapie ją w ręce i odbija o ziemie wprost pod głowe przeciwnika (przy wrzutce rzucił się na szczupaka) i wbija ją do bramki, normalnie porażka, mój bramkarz zwyciężył by w plebiscycie Najgłupsza bramka, norlamnie idiota ale co tam, zaczynam odrabiać straty, 2 minuty po tym jest już 1:1 i na tym kończy się pierwsza połowa. Drugą połowe to ja zaczynam od bramki, wrzutka w pole karne i po strzle głową porowadze 2:1, pod koniec Marky odpuścił i udaje strzelić mi się jeszcze jednego gola i wygrałem 3:1. dzięki "
od siebie dodam że mecz do pewnego momentu wyrównany, jednak po jakimś czasie kompletnie odpusciłem i EloZiom wpakował dwie bramy

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pon 16:11, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:10, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)