...Koshaolin... - Kakaesiak
michal697 - fObber
EloZiomKonin - Adam.zip
marky_ramone - Rafal6217

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Nie 23:51, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:46, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 21

...Koshaolin... 2 - 0 ArekŁKS

Dobry, szybki oraz wyrównany meczyk. W 3 minucie kapitalnie rozklepałem zawodników rywala po czym Zairi zrobił zwód po którym wszedł w pole karne i uderz na bramkę. Niestety po tym strzale piłka trafiła w słupek. Następnie szybka kontra Japonii, która mogła zaowocować bramką lecz napastnik rywali nie zdołał dobiec do prostopadłego podania. W dalszej części meczu było kilka dobrych okazji z obu stron. Np. wrzutka z rzutu rożnego do któregoś z napastników Japonii, który bardzo ładnym strzałem z nożyc minimalnie nie trafił w bramkę czy dobre wejście w pole karne zawodnika Maroka i strzał w długi róg bramki. Obie reprezentacje chciały już schodzić do szatni z wynikiem bezbramkowym lecz ostatnia akcja pierwszej połowy należała do drużyny Maroka. Niby w nie groźnej sytuacji bo po podaniu z autu ładną centrą wprost na głowę któregoś napastnika popisał się Hadji i mamy 1:0. Strzały bodajże 4 do 4. Już na początku drugiej połowy drużyna Maroka wychodzi na 2 bramkowe prowadzenie. W dalszej części spotkania jedna jak i druga reprezentacja chciała strzelić bramkę lecz żadnej z drużyn ta sztuka się nie udała. Strzały bodajże 8:4 na korzyść Maroka.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

KOLEJKA 20

...Koshaolin... 1 - 1 wasiak

Po wejściu do formacji i zobaczeniu ustawienia rywala wiedziałem, że nie będzie łatwo strzelić bramkę w tym spotkaniu ponieważ rywal grał bardzo defensywnym ustawieniem. Od samego początku meczu starałem się atakować lecz nie udało mi się stworzyć jakiś bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramki. Drużyna Iraku liczyła w tym spotkaniu jedynie na kontry. Do połowy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Strzały 3:0 na korzyść Maroka. W drugiej połowie również starałem się zdobyć bramkę lecz na przeszkodzie stawał bramkarz rywala. W 60 minucie tracę bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Mój obrońca zamiast wybić piłkę pogubił się w polu karnym, a takiego prezentu nie zmarnował zawodnik Iraku. Piłka odbiła się od mojego obrońcy jak od Rasiaka który próbuje przyjąć piłkę. Od razu po staracie bramki ustawiam bardzo ofensywne ustawienie co zaowocowało bramką w 75 minucie. W między czasie zawodnik Iraku miał sytuacje sam na sam z bramkarzem. Po strzeleniu wyrównującej bramki zmieniłem ustawienie na takie którym grałem od początku spotkania. W ostatnich 15 minutach niestety nie udaje mi się strzelić bramki na wagę 3 punktów.

Szkoda straconych 2 punktów. Niestety w tym spotkaniu zaważył faul na około 50 metrze po którym wasiak uderzył na moją bramkę w sam środek po czym mój bramkarz wybił na rzut różny choć powinien bez problemów złapać tą piłkę.

Dzięki i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pon 16:33, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:33, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora
fobber

Posty: 221

Skąd: NKS Start Namysłów

KOLEJKA 22

fObber 2 - 2 Piotrek89

mecz od pierwszych minut zdominowany przez Piotrka....pewnie za wszelka cene chcial wygrac ten mecz po pechowej porazce w rundzie jesiennej...spore lagi towarzyszyly w tej polowce....zawzietosc i szybka gra pozwoliła druzynie przeciwnej uzyskac korzystny wynik do przerwy jakim bylo 0-2....po przerwie lagi zanikaly i gra byla bardziej plynna...Kanoute strzela bramke na 1-2...pozniej jeszcze M.Diallo mial sytuacje w ktorej zachowal sie jak "trampkarz" i spudlowal...w samej koncowe...LOSS TIME... celne uderzenie z okolo 25 metrow Diakitte i mamy remis...tym samym zdobywajac jakze cenny remis...

Ostatnio zmieniony przez fobber dnia Pon 19:42, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 19:40, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka23
KrecikGKS 1:2 ArekŁKS
Pierwsza połowa bardzo wyrównana.Obie drużyny wychodzą ustawieniem 4-4-2 B.Ta połowa bardziej na plus dla mnie z powodu bramki,która została zdobyta po wrzutce z rożnego i zakończona ładnym szczupaczkiem Senderosa.Obydwie drużyny grały mocnym pressingiem.Do przerwy 1-0 i 3-3 w strzałach.Niestety druga połówka to przewaga niepodważalna Arka.Japończycy byli szybsi i bardziej dynamiczni od statycznych Krzyży.Wyrównanie pada zaraz po zmianie stron.Później jeszcze kilka akcji i widać było większą chęć wygrania tego meczu wśród graczy z Azji.Bramka troszkę mnie załamała bo był to lekki strzał,który wpadł pod pachą bramkarza szwajcarskiego była to 35 minuta.Staram się zareagować zmianę taktyki ale nic to nie zmienia i Arek zasłużenie wygrywa.Strzały 3-8.Pozdro
Pon 20:13, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 23

3:2
fObber

Dobry mecz. Do emczu podszedłem bardzo zmotywowany bo po rundzie wstępnej obiecałem fObber'owi rewanż. Co jak widać się udałoradosny
Straciłem dość szybko bramkę bo około 5 minuty spotkania, co troszkę podłamało mi skrzydła;/ I do końca pierwszej części meczu oddałem pole gry przeciwnikowi. Jednak na nic mu to się zdało...
Druga połowa to już bardziej zdecydowana gra z mojej strony. Udaje mi się szybko doprowadzić do remisu, a następnie wyjść na prowadzenie, lecz fObber nie traci zbyt dużo czasu i po jednej z akcji fauluje jego zawodnika w polu karny, który pewnie wykorzystuje jeden z podopiecznych fObber'a.
Do końca zostało jakieś 5-10 min meczu, w których trwała zażarta walka w środkowej strefie boiska, aż do momentu kiedy to w LOST TIME Irlandczycy rzucają się do porywczego ataku i zdobywają zwycięską bramkę.

dzięki za mecz i powodzenia...

P.S. Gdyby nie to, że mam połowe karłów w drużynie to pewnie lepiej by mi się grało w tej lidze :]
Pon 21:43, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

mauger_ht 2:2 wasiak

Przed tym meczem ostatnie spotkanie chyba z dwa tygodnie wcześniej grałem, więc ten mecz postanowiłem rozegrać na luzie radosny

Wasiak objął dość szybko prowadzenie po prostej akcji. Za chwilę po moim lekkim strzale po ziemi piłka odbija sie od słupka. Później 3 moje faule pod rząd i 3 żółte kartki z czego 2 dla jednego zawodnika i musiałem grać w 10. W drugiej połowie decyduje się mimo mniejszej ilości graczy na grę ofensywną, ale szybko wykorzystuje to wasiak i mamy 0:2. Później obie drużyny miały kilka sytuacji do strzelenia bramki. 85 minuta i udaje mi się zdobyć bramkę kontaktową, początkowo myślałem, że będzie to tylko trafienie honorowe, ale jak się za chwilę okazało było inaczej. 90 minuta ostry faul, 20 metr, rzut wolny, uderza Carew, bramkarz odbija piłkę, ale ta wpada do bramki.
Pon 23:55, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora

21 kolejka

Piotrek89 2-0 mackal

Noooooooo nareszcie, pełne 90min gry bardzo dobre w moim wykonaniu, przeciwnik nie miał nic do powiedzenia. 12-6 w strzałach. Zagrałem odważnie, ofensywnie i to się opłaciło, już w 5min mantorras uderza piłkę głową po centrze w pole karne ale strzela w poprzeczke, lecz już niedługo zdobywa bramkę na 1-0. Drugą bramkę płaskim strzałem po ziemi zdobywa love. Miałem sporo okazji , kilka razy moi piłkarze minimalnie nie dochodzili do wrzutek.

Ogólnie nieźle było zdzier

dzięki i powodzenia.......

Kolejka 20

Piotrek89 1-4 machel

I połowa wyrównana , machel wychodzi na prowadzenie ale ja szybko wyrównuje. Pod koniec I połowy lost... II połowa również wyrównana , ale to machel strzela 3 bramki - wszystkie z za pola karnego. Miałem kilka dobrych sytuacji, ale albo moi napastnicy się nie spisali albo silni obrońcy rywala odbierali mi piłkę.
ehh było widać dużą różnice teamów, szczególnie przy strzałach z za pola karnego. O takich Angola może pomarzyć;/

dzięki i powodzenia.........

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Wto 20:20, 11 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 17:54, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

Kolejka 21

EloZiomKonin (Israel) - Machel (Gwinea) 2:0 (0:0)

Mecz bardzo dobry, w pierwszej połowie po jednej dobrej okazji z oby dwu stron do strzelenia bramki ale mnie ratuje bramkarz a Machela poprzeczka. Druga połowa to lekka moja przewaga, po przepięknym strzale zza pola karnego obejmuje prowadzenie. Machel próbuje odrobić straty ale wspaniała postawa mojej obrony nie pozwala mu na to. ok 70 minuty szybka akcja skrzydłem wrzutka i znów piękny gol. Do końca już nic się nie zmieniło. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Wto 21:09, 11 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:09, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora

22 Kolejka

Rafal62170:0EloZiomKonin

strzały: 11-2

Nie chce mi się nawet pisać, ciągłe moje ataki i powinna wpaść minimum jedna bramka, chyba z 5 spalonych miałem jak nie więcej i ze 3-4 akcje sam na sam, moi albo obok albo w bramkarza płacze , nie wiem jak wytrzymam to psychicznie, ale McFaden powinien ze 2 bramki strzelić, EZK nie zagrał w tym meczu praktycznie nic, chyba cieszy się z tego remisu zszokowany , dzieki i powo
Wto 21:30, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora

20 kolejka

MartiniTSW 3:3 Rafal6217

Mecz zaczyna sie niekorzystnie dla mnie bo trace najpierw gola, jednak pozniej udaje mi sie odrobic. Nastepnie trace kolejne 2 gole i wtedy postanawiam zmienic taktyke na bardziej ofensywna co daje rezultat i jest 3:3. Pozniej akcje z obu stron, ale juz bezskuteczne i utrzymuje sie taki wynik do konca.

Wto 23:35, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 20
KrecikGKS 2:1 Adam.zip
Z meczu mało co pamiętam,graliśmy wczoraj wieczorem.Wiem,że prowadzę do przerwy 2-0 i gram dosyć spokojnie choć Korea często wędrowała pod pole karne "krzyży" .Bramkę zdobywają gracze z Azji ok.70 minuty ale nic do końca się nie zmienia.Strzały 8-3 Pozdro.
Ps.Machel wpisałbyś wynik naszej potyczki.

Śro 16:27, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

ArekŁKS 1 - 3 MartiniTSW

Niespodzianką pachnialo tylko w pierwszej polowie gdy przewazalem (przynajmniej w strzałach 9-3).Niestety druga to juz dominacja Martiniego i jego dwie bramki,ja nie potrafilem w tej czesci oddac nawet jednego celnego strzalu.Moj przeciwnik dobrze gral wslizgami ,czesto wybijajac mi pilke w ostatniej chwili,a moi obroncy po raz kojeny pokazali ze sa patałachami i chyba nie wiedza co to krycie zawodnika.Na koniec 9-9 w strzałach.Porażka była do przewidzenia ,w koncu głowny faworyt do awansu (obok Koshaolina).Pozdro 1908!
Śro 17:04, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

kolejka 21

s-m-o-l-u-ch 0-0 Rafal6217

Mecz nudny i mało kolorowy. Do przerwy 3-0 w strzałach dla mnie. Na koniec 8-2. W około 15 minucie meczu na skutek wciśniętego krawatu mój obrońca kosi napastnika Szkocji tuż za 16 metrem, dostaje czerwo i wylatuje z boiska. Piłka z wolnego trafia w słupek a dobitka leci wysoko ponad poprzeczką. To tak wyglądały strzały rywala, moje nie były lepsze radosny. Po meczu okazało się, że o obrazie meczu przesądziły wydarzenia poza boiskowe, otóż Rafal6217 grał na padzie brata i przez to nic mu nie szło radosnyradosny no trudno, ja z wielką radością wpisuję remis, bo strach pomyśleć co by było jakby rywal grał na swoim sprzęcie :E:E:E ave

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Śro 17:15, 12 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:14, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

Kolejka 23

EloZiomKonin (Israel) - Adam.Zip (Korea) 1:1 (1:1)

Praktycznie cały mecz przeważałem, mnóstwo okazji ale banda moich kretynów nie potrafiła ich wykorzystać albo nie potrafili strzelić w światło bramki albo trafiali w słupki, na szczęscie udaje mi się wkońcu strzelić ale Adam pod koniec pierwszej połowy Adam wyrównuje. Druga połowa wyglądała podobnie lecz też nie udaję się nic strzelić. Dzięki

Śro 19:35, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 21

0:1

Bardzo dobry mecz, tylko szkoda,że aż tak pechowy;/ Myślę, że z przebiegu spotkania to moi gracze zmarnowali więcej sytuacji bramkowych niż rywale;/
Mecz toczył się w szybkim tempie od bramki do bramki jednak dopiero w Lost Time drogą do bramki znalazła piłka po strzale jakiegoś z ping-pongów.
Zasłużonym wynikiem byłby remis, no ale cóż, już się przyzwyczaiłem, że Irlandczykami będzie cięzko grać.

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Śro 19:55, 12 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:55, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 22.
Adam.zip 2:1 mauger_ht

Bardzo pasjonujący mecz, szybkie tempo i wyborne sytuacje strzeleckie.

Rywal w pierwszych minutach mógł zdobyć bramkę, gdy to zrobił niezły "kocioł" w moim polu karnym. Po uspokojeniu przeze mnie gry, dominacja przeciwnika zmalała, zacząłem coraz śmielej manewrować w polu oponenta, jednakże jak to zwykle bywa, nie oddawałem strzałów. W drugiej połowie mijam bramkarza rywala i już mam strzelać do pustej, a norweski obrońca od tyłu fauluje Ji Sunga. Ciśnienie skoczyło gdy norweg otrzymał tylko żółty kartonik - niewyobrażalne radosny. Karny, strzał w lewy róg i parada. Myślałem, że jest to zwiastun mojej porażki. Chwile później moje obawy zostają zniwelowane, szybko aplikuje dwie bramki i zacząłem spokojnie rozgrywać piłkę. W 85 minucie mauger wykonuje rzut wolny z 22m i gol. Zrobiło się niebezpiecznie, tudzież wytrzymałem napór przeciwnika Wink. W czasie spotkania trafialiśmy w konstrukcje bramki, a więc wynik mógł być różny.

Śro 20:09, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

kolejka 20

s-m-o-l-u-ch 0:2 mackal

Spoko mecz, otwarty dość dużo akcji i strzałów na bramkę. Kongo ostatnimi czasy ma problemy ze strzeleniem bramki, to potwierdziło się w tym meczu. Zawodnicy Ekwadoru nie mieli, aż tak dużych oporów w dobywaniu bramek i udało im się dość szybko ustrzelić 2 bramki po czym spokojnie kontrolować to co działo sie na boisku.
Pią 15:09, 14 Mar 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 22.

Leszczu 3-0 ...Koshaolin...

Praktycznie skończyłem z grą w WE (a może to tylko dłuższa przerwa), a wyniki są... Bardzo mnie to dziwi, choć w tym meczu miałem dużo szczęścia. Dwie pierwsze moje akcje to 2 gole... Pierwsza to schematyczna akcja Radzinki-Friend i strzał w długi róg tego drugiego, a druga bramka to ładne podanie strzelca pierwszej bramki do Radzinskiego, który świetnie odczytał zamiary podającego i wykończył akcję płaskim strzałem. Wtedy przeciwnik ustawił ultasupermegahiperofensywne ustawienie, ja przeszedłem na lamerkę 5-3-2B, grając tylko dwoma z przodu. Maroko miało okazje, ale świetnie bronił mój bramkarz, albo piłka nie leciała w światło bramki. Z mojej strony w 2. połowie wpadł 1 gol, oczywiście asysta Friend, gol Radzinski... Obaj mieliśmy kilka sytuacji w tym meczu, ja miałem lepszą skuteczność... Szkoda, że sędzia zakończył mecz, kiedy szedłem trzech na jednego... zdzier W strzałach 7:12, do przerwy 3:6

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Pią 17:38, 14 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:38, 14 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 21
KrecikGKS 1:0 Leszczu
Mecz ogólnie nudny jak flaki w oleju.Bardziej mecz zdominowały zachowania taktyczne nałożone przez szkoleniowców niż umiejętności i finezja gry poszczególnych graczy.Gracze Canady odstawali umiejętnościami podania czy strzału od graczy Szwajcarskich co było widać na każdym kroku tego pojedynku.Jedyna bramka pada w 35minucie gdzie przyznam się myślałem że to 45 min i robiłem jak najszybciej akcję do przodu no i udało się Frei zagrywa do Strellera ten zgubił kryjącego go obrońce i przełamując ręce bramkarza piłka po słupku wpada do bramki.Do końca połówki mało co się dzieje i kończy się takim wynikiem.Strzały 3-1.Druga połówka to raczej przyczajeni na kontry gracze Krzyży i ataki Canady choć jakieś fascynujące to one nie były.Jedna była znakomita ale tylko Friend wie jak nie trafił z takiej sytuacji..upiekło się moim obrońcą.Kilka strzałów z obydwóch stron i gdy Leszczu w samej końcówce nakazuje każdemu graczowi na boisku biegać do przodu i atakować.Streller podaje do Frei ale ten sam na sam z bramkarzem trafia w niego.Koniec.Są 3 pkt.-Zwycięscy się nie sądzi wink strzały 6-4.Pozdro

Kakaesiak 0 - 2 michal697

Pewne zwycięstwo Północnych Irlandczyków.W pierwszej połowie gra mniej więcej równa, z biegiem czasu mój rywal zyskiwał przewagę. Widocznie przerwa między rundami nie wyszła mi na dobre Wink Ale walczymy dalej.
Sob 13:20, 15 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)