Kolejki 20-23 [10.03.08 - 16.03.08]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Kolejka 21

marky_ramone 1:2 wasiak

Na początku ataki wasiaka, strzela bamkę po ewidentnym błedzie obrony, potem ma pare akcji ale wszystkie kończone niegroźnymi strzałami, gdzieś koło 30 min. objeżdżam obrónców Costlym i jest remis, druga połowa juz wyrównana, mało klarownych sytuacji, głównie gra w środku pola, koło 70 wasiak podwyższa na 2:1, ja w końcówce próbuje doprowadzic do ponownego wyrównania, jednak bezskutecznie.

Kolejka 20

marky_ramone 1:6 kakaesiak

Wynik mówi wszystko, grał tylko rywal ja mu asystowałem, nie wiem czy jakiś strzał miałem, no chyba jeden bo jakąs brame ustrzeliłem nawet nie pamiętam, słaba skuteczność belgów bo mieli chyba z 30 strzałów, jeden z tych meczy gdzie sie jest obecnym gdzie indziej.

Kolejka 23

marky_ramone 1:2 rafal6217

Pierwszy mecz w tej kolejce spotkań który zagrałem normalnie, dając z siebie coś, ogólnie meczyk wyrównany z lekkim wskazaniem na mnie, no ale jak sie marnuje 3 stówy, w tym jedna w centralnie ostatniej akci, istne cisasteczko tylk ozarąbać w tą bramke ale muły czarne nie jarzą , to nie idzie wygrac, rywal strzelał zzza pola karnego po długich, jedna trace bo obrońca się wyrąbał na piłce, wynik zdeka niesprawiedliwy ale mam juz to gdzieś, czekam na występy w 3 lidze i nowy team.

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pon 1:34, 17 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 13:50, 15 Mar 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 22

mackal 5:1 marky_ramone

Chyba jeden z najłatwiejszych meczy jakie rozegrałem w pro league.
Dość znaczącym momentem w meczu była czerwona kartka dla rywala w końcówce pierwszej połowy i rzut karny w doliczonym czasie pierwszej połowy,gdzie podwyższam wynik na 3:1.
Drugą połowę zagrałem na dużym luzie i spokojnie doprowadziłem wynik do stanu 5:1 na dodatek rywal grał bardzo nerwowo.

Dzięki za grę
Sob 15:25, 15 Mar 2008 Zobacz profil autora

23 KOLEJKA

...Koshaolin... 2 - 2 Kakaesiak

Mecz z moją bardzo dużą przewagą. Od samego początku ruszyłem do ataku. Już w pierwszych 15 minutach powinienem prowadzić chociaż 2-0 lecz zmarnowałem kilka bardzo dobrych sytuacji. Później udało się przeprowadzić kontrę drużynie Belgii i mamy 1:0. Pierwszy strzał na bramkę i od razu bramka. Po tej bramce trochę się załamałem bo to ja miałem lepsze sytuacje np. słupek w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Bodajże w 30 minucie doprowadziłem do remisu, a chwilę później strzelam bramkę na 2:1. W pierwszej połowie ogromna przewaga drużyny Maroka.
Strzały 12:2.
Druga połowa to również moja przewaga, kapitalne dryblingi, składne akcje oraz dobre sytuacje do strzelenia bramek. Pierwszy strzał rywala w drugiej odsłonie i mamy 2:2. Ta bramka podła bodajże w 65 minucie. Po tej sytuacji się podłamałem i nie zdołałem strzelić zwycięskiej bramki w dalszej części meczu. Niestety moja skuteczność w tym meczu była bardzo słaba lub kapitalnymi interwencjami popisywał się bramkarz rywala.
Strzały 18:3 na korzyść Maroka.

Ten mecz powinienem bez problemu wygrać lecz niestety zaważyła moja słaba skuteczność oraz brak szczęścia. O taki wynik mogę winić tylko siebie. Szkoda, że straciłem 2 pkt ale cóż takie życie. wink Po takim meczu odechciewa się grać ale odpocznę sobie trochę i mam nadzieje, że w dalszych kolejkach to ja będą miał więcej szczęścia w grze. Mój awans się bardzo oddalił po fatalnych kolejkach 20-23.

mauger_ht 1:4 Kakaesiak

Pierwszą groźną akcje przeprowadzam ja, kiedy to po strzale z 15 metrów ładną paradą popisuje się Belgijski bramkarz, później już przeważał Kakaesiak. Miał swoje 15 minut kiedy to każdy strzał kończył się bramką, a ja za dużo zrobić nie mogłem, w 40 minucie strzeliłem bramkę kontaktową.
Od początku drugiej połowy to ja byłem przeważającą stroną, oddałem kilka groźnych strzałów, ale niestety bez bramki. W 70 minucie zostałem dobity po kontrze.

Tak to jest jak się w ogóle nie gra radosny Chyba spadnę z hukiem z ligi radosny

KOLEJKA 20

mauger_ht 3:1 fobber

No i w tym meczu pokazałem, że coś tam potrafie radosny
Pierwszą bramkę zdobywam po dwójkowej akcji Carew - Arst, którzy wymienili ze sobą dwa podania w środku pola i Carew wyszedł sam na sam. Przy drugiej bramce piłka szła jak po sznurku, wymiana podań i bramka. Mój rywal zdobył bramkę kontaktową w 53 minucie i mógł mieć jeszcze nadzieję, które to rozwiałem w 80 minucie.

Ostatnio zmieniony przez mauger_ht dnia Nie 0:35, 16 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 23:58, 15 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

machel 1-3 KrecikGKS

Mogło być różnie, jednak wynik taki jak widać, forma Gwinejczyków pozostawia ostatnimi czasy wiele do życzenia, co skrzętnie wykorzystali Szwajcarzy pozbawiając ich tym samym jakże cennych punktów.
Pon 0:19, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

Kolejka 20

EloZiomKonin (Israel) - ArekŁKS (Japan) 2:0 (0:0)

Pierwsza połowa nudna nic za bardzo się nie działo może ze dwie sytuacje z każdej strony. Druga już za to bardziej ciekawsza, ok 60 min pieknym strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów popisał się Golan i Izrael prowadzi 1:0, Arek próbuje odrobić straty lecz obrońcy będący w bardzo dobrej dyspozycji nie dawali za dużo pograć napastikom, w 77 minucie Izrael prowadzi już 2:0 bo bramce głową z rzutu rożnego. Do końca już nic się nie zmieniło. Dzieki

Pon 10:51, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)