machel - s-m-o-l-u-ch

Śro 17:47, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

17 Kolejka

michal697 4:3 MartiniTSW

Podszedłem do tego meczu bardzo zmotywowany... Myśl, że martini ma Tunezję i jest niepokonany nielicząc WO nie napawała optymizmem przed tym meczem. Ale mecz przez całe 90 minut stał na dobrym wyrównanym poziomie.
To mi pierwszemu po skrzydłowej akcji, centrze w pole karne i strzale głowa udało sie wyjść naprowadzenie. Jednak radość ze zdobyczy bramkowej nie trwała za długo gdyż Martini parę minut potem strzela wyrównującego gola... Przed przerwą Martini próbował jeszcze podwyższyć wynik spotkania, ale jego akcji kończyły sie na moich obrońcach.
Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia moich podopiecznych i znowu wychodzę na prowadzenie w tym meczu. Jednak tak jak poprzednio MartiniTSW szybko studzi głowy Irlandczykom i strzela wyrównującego gola i w tym momencie mamy 2:2.
Około 65 minuty spotkania udaje mi się ponownie wyjść na jednobramkowe prowadzenie. Ale tym razem Martiniemu nie udało sie doprowadzić do remisu... I parę minut później ponownie zdobywam bramkę na 4:2.W tym momencie już wierzyłem,że nic złego się nie może stać i tak było... Martini zdołał odpowiedzieć zaledwie jednym trafieniem w doliczonym czasie gry.

ArekŁKS (Japonia) 1 - 4 (Szwajcaria) KrecikGKS

Strzaly 11-7 dla Krecika i latwe zwycięstwo.Pierwszy strzeliłem gola i nie spodziewałem sie ze taki bedzie koniec.Jeszcze w pierwszej polowie wyrównuje Cabanas ,pozniej 3 bramki Yakina ktory wszedl w 50minucie i wszystko jasne... kryzysu ciąg dalszy
Pon 15:57, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 18

mackal2:3krecikgks

Jestem sfrustrowany po tym meczu pod dwoma względami.
Po pierwsze wynikowo.
Byłem lepszy w tym meczu,a jakimś cudem potrafiłem to spotkanie przegrać.
Prowadziłem już 2:1,ale rywal bezczelnie zastopował grę w trakcie(na jakieś tam zmiany w taktyce) gdy ja miałem piłkę.
To mnie kompletnie zbulwersowało i wytrąciło z równowagi.
Nie wiem ,ale za takie coś powinny być jakieś konsenkwencje.
Niestety to spowodowało głównie moją porażkę,która jest cholernie nieadekwatna do tego co się działo na boisku.
Na gg rywal na moje żale odpowiedział tu cytuję:
,,nie sraj''
Widać typowe podejście nastolatka.
Po prostu jedna wielka żenada.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Pon 16:58, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:56, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 17

Piotrek89 0-2 wasiak

Mecz nudny jak flaki z olejem . Ja przeprowadzam akcje, które jednak kończą się przed polem karnym rywala, a on wyprowadza kontry z których strzela bramkę. W loss time strzela drugą po dobitce z wolnego. Miałem 1 bardzo dobrą sytuację, wciskałem strzał ale nie zareagował.

dzięki za mecz...

Angola to zryty team, nic nie potrafią wykorzystać, nawet podania nie dochodzą, mam dość gry tą drużyną, straciłem przyjemność z gry, dokończę ligę i się żegnam,
Pon 18:48, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

18 Kolejka

wasiak 0:0 michal697

Mecz z poczatku pod dyktando michal697, pozniej troche zaatakowalem i mialem szanse na zdobycie bramki, ale niestety... Irak... W 75 minucie wynikla glupia sytuacja... pare chwil wczesniej dostalem czerwona kartke a pozniej byl lost... i michal697 zaczal mnie oskarzac, ze zrobielm to specjalnie - zrobilem screena z tej sytuacji:

Zapewne pomyslalbym tak samo jak michal697 - ale na prawde nic nie robilem. Pozniej dogralismy 15 min, w ktorych mielismy po jednej dogodnej sytuacji. Jak widac nikomu nie udalo sie jej wykorzystac i wynik pozostal remisowy.
Pon 20:22, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 17.

Adam.zip 0:3 Rafal6217

Ciężki mecz, oraz zasłużone zwycięstwo rywala.
Rafal szybko strzela bramkę po zejściu do środka, był to klucz do jego wygranej, nie potrafiłem upilnować manewrujących napastników. Pierwsza połowa była typowym sprawdzaniem sił, mimo to przeciwnik dysponował wzorową skutecznością. Statystyka strzałów po pierwszej połowie wynosiła 3:2, a więc oba strzały rywala były "śmiercionośne". W pierwszej połowie w idealnej sytuacji trafiłem w słupek, bardzo mnie to przygasiło, konsekwencją tego była mizerna gra w drugiej odsłonie. Rywal zachowywał się uważnie w obronie, konsekwentnie grał swoje, uwieńczeniem tego była 3 bramka.

Wto 16:56, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

Kolejka 17

EloZiomKonin (Israel) - Mackal (Ecuador) 2:1 (2:0)

Pierwsza połowa to moja przewaga, ok 20 minuty piękne podanie w pole karne, strzał i 1:0 dla mnie, wyśmienity początek, potem gra się troche wyrównuje, piłkarze Ekwadoru próbuja odrobić straty ale w świetnej formie są obrońcy Izraela, którzy rozbijają akcje Ekwadorczyków. Tuż przed przerwą w świetnej sytuacji znajduję się napatnik Izraela i jest już 2:0. W drugiej połowie trochę odpuściłem co Mackal wykorzystuje, atakuje coraz częściej lecz nie daje rady z postawą moich obrońców, aż do 75 minuty, Mackal strzela bramkę i jest 2:1. Do końca już się nic nie zmieniło. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Wto 17:23, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:23, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
fobber

Posty: 221

Skąd: NKS Start Namysłów

fObber vs Michal697

3 - 1

mecz z lekka moja przewaga...jednak na poczatku trace glupia bramke i zaczynam sie niepokoic o wynik tego meczu....w I polowie oddalem dwa grozne strzaly....poprzeczka i po strzale Diallo pilka przelatuje obok slupka....polowa raczej dla michala....w drugiej to juz role sie odwrocily.. praktycznie ciagle atakowalem...michal kontrowal czasem...ciagle ataki przyniosly efekt w postaci strzelenia 3 bramek(mogly byc 4, ale Kanoute 3 metry przed pusta bramka sie przewrocil....<szok>) Diallo x2 i Kanoute....dzieki za meczyk i do rewanzu....powodzenia.

fObber vs EloZiomKonin

1 - 1

co tu duzo mowic.....EZK kontrolowal spotkanie strzelajac na 1 - 0 w 1 polowce....w drugiej zaczalem bardziej grac bokami gdyz za gesto bylo w srodku i za bardzo nie bylo co zrobic....jedna z akcji zwienczona bramka na wage cennego remisu....dzieki i powo....do rewanzu

Ostatnio zmieniony przez fobber dnia Wto 18:38, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 6 razy
Wto 18:29, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

19 Kolejka

wasiak 0:0 mauger_ht

Jak widac po statystykach mecz byl bardzo wyrownany. Nic dziwnego skoro z maugerem mamy identyczny bilans wszystkich zwycierst, remisow i porazek. Nikt nie przewazal przez jakas czesc meczu. Ataki byly raz z jednej raz z drugiej strony. Jedyne sytuacje godne uwagi to poprzeczka maugera po strzale Pedersena jesli dobbrze go rozpoznolem i akcja sam na sam Mohameda, ktory co mnie nie zdziwilo zmarnowal ta swietna okazje. Mecz zakonczyl sie sprawiedliwym wynikiem - szkoda ze bezbramkowym ale i tak to bywa.

dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Wto 21:23, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:21, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 18

MartiniTSW 2:0 Adam.Zip

Mecz od poczatku bardzo zaciety. Adam juz na poczatku mecz strzela w slupek z dosc duzej odleglosci. Pozniej ja uderzam w poprzeczke z wolnego z ok 32m. W koncu udaje mi sie zdobyc gola po prostopadlym podaniu po ziemi do Jammy i jest 1:0. Caly mecz toczony w szybkim tempie. Akcja za akcja raz ze strony Tunezyjczykow a raz Koreancow. Obrona Tunezji bardzo dobrze sie spisywala caly mecz. 2 gol padl ok 65 min po bardzo podobnej akcji jak 1. W midzyczasie bylo jeszcze kilka slupkow i poprzeczek. Ogolnie to bardzo dobry mecz. W strzalach 12:13.

Ostatnio zmieniony przez MartiniTSW dnia Śro 14:54, 27 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 14:53, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 19

Adam.zip 2:3 EloZiomKonin

Szybko stracona bramka po własnym błędzie, zostawiłem za dużo miejsca rywalowi, dzięki czemu mógł z dystansu przygotować się do strzału. Próbowałem atakować ale całkowicie brakowało precyzji, napastnicy Korei z niebieskimi strzałkami. W drugiej części sytuacja sie powtarza, znów tracę szybko gola, tym razem piłka odbija się od obrońcy i z pierwszej piłki w zamieszeniu rywal strzela.
Niebawem rozklepałem EloZioma i po strzeleniu kontaktowego zacząłem bardzo cisnąć, efektem tego była znów czysta pozycja dla Izraelu do strzelenia bramki. Było już po meczu... Zmobilizowałem się na jeszcze jedną bramkę.

Śro 17:26, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

...Koshaolin... 1-0 machel

Wyrównany mecz, w pierwszej połowie przeciwnik oddaje jeden strzał na moją bramkę i zdobywa gola. Trochę mnie to podłamało i Koshaolin uzyskał przewagę, jednak nie zdobył już więcej bramek, a ja nie zdołałem ani razu skutecznie skontrować.
Śro 21:30, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 17
5:0 Fobber
Mecz rozpoczynam od mocnego uderzenia.Atak za atakiem po stronie Krzyży i rażące błędy defensywy tak można opisać ten mecz.Pierwszą bramkę zdobywa Barnetta po chytrym strzale obok słabo spisującego się bramkarza afrykańskiego.Druga bramka to strzał z dosyć ostrego kąta Frei pod pachą bezradnego golkipera.Następna to świetna akcja z pierwszej piłki na małej przestrzeni jednak H.Yakin trafia wprost w bramkarza,jednak gracze w czerwonych shirtach przyjmują piłkę mocna wrzutka,obrońca się zawachuję i traci piłkę na rzecz niezawodnego Frei i jest bramka z ..3 mzdzier Czwarta bramka pada po wrzutce i strzale głową Yakina.I to na tyle w pierwszej połowie.Mało pisze o akcjach graczy Mali bo było ich jak na lekarstwo,a najlepszą szansę mieli w ..90 minucie.Magazynek zacina się po piątej bramce dla Szwajcarów a ta bramka była jak gra w kręgle..strzał Cabanasa blokowany,odbija się od trzech rywali i do piłki dopada Yakin i strzela gola..Sytuacji nie brakowało ale skończyło się na pięciu.Strzały 12-3.Dzięki.Pozdro

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Czw 18:43, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 18:41, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 18

marky_ramone 4:0 Piotrek89

Pierwsza połowa bardzo wyrównana, w strzałch 7:6 dla rywala, ja ostrzaliwałem słupki i spojenia, Piotrek miał jedną stuprocentową sytuację po tym jak moi obrońcy sie zderzyli przed polem karnym, ogólnie w grze było dużo chaosu, mało dokładnych podań. Na drugą częśc już wyszedłem bardziej zmobilizowany, moja gra się znacznie poprawiła, od samego początku osiągnąłem bardzo dużą przewagę, zamykając rywala na jego połowie i budując coś na wzór hokejowego zamku, szybko strzelam pierwszą bramkę, rywal zmienia ustawienie na bardziej ofensywne, nie zdaje to jednak oczekiwanego rezultatu, wręcz przeciwnie, od tego momentu mam więcej miejsca przy grze ofensywnej, dodatkowo wykorzystuję świetne formy moich napastników i dokładam jeszcze 3 bramki. Mecz wyglądałby zapewne inaczej gdyby ekipy były bardziej wyrównane, widoczna była różnica conajmniej jednej klasy, głównie odczuwalna przy szybkości zawodnków.

dzienks za meczi do rewa

Czw 19:37, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

18 KOLEJKA

Rafal62173:2Leszczu

Cały mecz cisneli szkoci, ale to Kanada wyszła prowadzenie, i 0:1 było przez jakiś czas, potem 2 trafienia szkotów, najpierw Flatcher, następnie McFaden i mamy 2:1 , Kanada ustawia się ofensywniej i strzela gola na 2:2 ale nie długo potem, McFaden zakręcił obrońcami i pieknie przymierzył w dolny róg, wynik utrzymał się do końca, zasłużone zwycięstwo, dzieki

Czw 20:28, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

KOLEJKA 17

mauger_ht 1:1 marky_ramone

Mecz rozpoczął się nie najlepiej dla mnie, bo już w 5 minucie meczu marky prowadził 1:0 po prostopadlej pilce w pole karne. Później gra nieco się wyrównała, kilka strzałów z jednej i drugiej strony. W drugiej połowie zmieniłem ustawienie na ofensywne co przyniosło tylko mały zysk w postaci większej wymiany piłki pomiędzy moimi zawodnikami, nic po za tym, a marky w ataku od czasu do czasu uderzał z daleka. W 79 minucie kilka podań w poblizu pola karnego markiego i dokładne podanie do Carewa, zawodnik stał sam przed bramką, a tu nagle bezpardonowa "kosa" i karny pewnie wykonany przez poszkodowanego.[/img]
Czw 20:52, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

19 KOLEJKA

Rafal62171:0marky_ramone

w tym meczu mógł paść każdy wynik, ale bliżej było mojej wygranej lub remisu, wyniku w drugą strone raczej być nie mogło, bo marky aż tak dobrze nie zagrał, Szkoci mieli kilka okazji, ale zawsze albo mijała, albo w ostatniej chwili hondurascy piłkarze robili wslizg i kopałem w nich, marky'emyu zabrakło również szczascia w wykonczeniach, bo mial 2-3 okazje, dzięki za mecz i powo

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Czw 21:11, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:10, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

kolejka 17

s-m-o-l-u-ch 0:2 ArekŁKS

Kolejna porażka do kolekcji radosny. Ogólnie to mecz wyrównany, tyle, że trochę pecha miałem. Nie trafiam z rzutu karnego, dobitka uderza w poprzeczke radosny. Do końca pierwszej połowy ustrzeliłem jeszcze słupek, Arek też atakował, ale z marnym skutkiem. W drugiej połowie rywal wyprowadza szybka kontrę bokiem wrzuca i strzela bramkę z główki, ja coś tam próbuje sklejać, nagle błąd strata piłki, górne podanie Arka całkowicie zaskoczyło moich obrońców i 2-0. Do końca meczu miałem jescze pare okazji, ale żadnej nie wykorzystałem. W strzałach na koniec było 10-6 dla mnie :E

Dzięki i do rewanżu.

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Pią 11:25, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

Kakaesiak 0 - 2 ...Koshaolin...

Wielka szkoda. Zdawało mi się, że przez większą część meczu miałem inicjatywę, niestety nie potrafiłem zamienić ją na bramkę. Nie potrzebnie grałem w PESa na PS2 zły diabeł Jak wiadomo te obie gry zasadniczo się różnią i taka bezpośrednia przesiadka z PES na WE nie wyszła mi na dobre. W drugiej połowie Koshaolin wypunktowuje mnie jak rasowy snajper i "wracam do domu" z zerem na koncie....
Pią 22:28, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)