KOLEJKA 11

EloZiomKonin - Leszczu

KOLEJKA 12

Leszczu - marky_ramone

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Wto 13:46, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:48, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

ArekŁKS (Japonia) 0 - 3 (Irlandia Pln) michal697

Nigdy mi nie idzie z graczem który umie grać kwadratem w obronie (powinno byc to zakazane ,a nie granie zbyt defensywnie zdzier ) i w tym meczu sie to potwierdziło.Michał non stop wciskał kwadrat gdy ja bylem przy pilce ,swoim zawodnikiem mądrze kierował i duzo moich podan konczyło sie własnie na nim.Nie pamiętam jak było w strzałach ,ale z przebiegu meczu zasłużone zwycięstwo Irlandii ,chociaz moze zbyt wysokie.
Pon 15:27, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
michal697

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 1345

14 Kolejka

michal697 2:1 machel

Ogólnie to cały mecz wyrównany. Gra toczyła się od bramki do bramki, widać było, że każdy z nas wyszedł na ten mecz bardzo zmotywowany. Pierwsza bramkę udało mi się zdobyć około 30minuty spotkania po wrzutce z lewej strony boiska i strzale głową(warto wspomnieć, że brakarz rywala zachował sie jak paralityk). Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. Po przerwie znowu trwała zażarta wymiana ciosów. Aż w końcu po jednej akcji udało mi się podwyższyć wynik spotkania na 2:0! A było to koło 60 minuty meczu. Po tej bramce troszkę uspokoiła się moja gra, ponieważ to zawsze dwie, a nie jedna bramka przewagi. Na koniec meczu koło 75 minuty machel strzelił kontaktowa bramkę, ale w tym spotkaniu na więcej nie było już stanc jego podopiecznych i mecz się zakończył wygraną Irlandczyków.
W strzałach: 6-6.

dzięki za mecz i powodzenia...

P.S. W meczu z Arkiem w strzałach było 6-7 dla niego.

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Pon 15:32, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 15:30, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 773

KOLEJKA 13

...Koshaolin... 1 - 1 Piotrek89

Mecz wyrównany, a nawet czasami z lekką przewagą rywala. Ten mecz ułożył się dla mnie fatalnie ponieważ już w 4 minucie meczu straciłem bramkę. Pierwszy strzał na bramkę i mamy 1:0. Później mecz toczony w środkowej części boiska oraz przemienne ataki. W drugiej połowy starałem sie odrobić straty lecz to Piotrek89 miał lepsze akcje które stwarzał z kontry. Później zmieniam ustawienie na bardzo ofensywne. Jedynie 2 obrońców na własnej połowie, reszta graczy na połowie rywala, a w dodatku strzałki ustawione ofensywnie rywal zmienia na trochę bardziej defensywne ustawienie. Piotrek89 miał kapitalna okazje po jednej z kontr lecz nie zdołał strzelić bramki mimo 3 dobitek. Później strzelam bramkę na 1:1. Mimo jeszcze kilku okazji z obu stron wynik się nie zmienia. Strzały 12:9 dla Angoli.

s-m-o-l-u-ch 0-1 f0bber

Nie mam nic do powiedzenia, prócz tego, że mecz był nudny i jak zwykle przegrałem :E

A skoro już muszę radosny no to tak:
- na początku kilka błędów w obronie rywala i 2 moje strzały na bramkę
- do końca pierwszej połowy w strzałach 3:2 dla rywala
- moi obrońcy silnie wystraszeni napastników Mali często wywalają piłkę na przód za pomocą kwadratu zdzier, a jak tego nie robią to momentalnie tracą piłkę w bardzo nieciekawym obszarze :E, po meczu "dowiaduje się", że troche dużo kwadratem grałem :E, pewnie, że dużo fajniej by było jakbym zamiast wywalał tracił, a Mali miało by parę akcji sam na sam
- nagle magiczny moment gol dla rywala, chyba pierwsza jego szybka akcja i gol z jakiejś podrzędnej pozycji
- potem już było widać nie tylko przewagę Mali w statystykach bo odechciało mi się grać

No teraz wszyscy szczęśliwi i "jest super, jest super, więc..." zdzier

Dzięki i powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Wto 1:08, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 6 razy
Wto 1:03, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
michal697

Posty: 1345

15 Kolejka

michal697 1:1 Leszczu

Dobry wyrównany mecz. Akcja toczyła się od bramki do bramki. Jadnak w pierwszej połowie po mimo kilku sytuacji nikomu nie udało się strzelić bramki. Dopiero ta sztuka udała się w II odsłonie spotkania, a pierwszy tego czynu dokonał Leszczu po tym jak jego podopieczny obrócił sie w polu karnym i strzelił po ziemi w długi róg bramki. W tej sytuacji golkiper był bez szans. Jednak jego radość z prowadzenia nie trwała zbyt długo bo dosłownie 3 minuty potem po wrzutce z rzuty rożnego najwyżej w polu karnym do piłki wyskoczył Healy i wpakował piłkę głową do siatki. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.
[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

__________Leszczu 1-0 Piotrek89
Mecz wyrównany, jednak chyba delikatnie na moją korzyść... Głównie gra toczyła się w środku, jednak to Kanada miała częściej piłkę. Pierwsza groźna okazja miała miejsce już w drugiej połowie, kiedy po dośrodkowaniu Radzinskiego, niecelnie szczupakiem uderzał Friend. Kilka minut później, w 77. minucie bramkarz Angoli był już bezradny przy strzale napastnika Kanady. Po dryblingu Friend strzelił lewą nogą w długi róg i wyprowadził mnie na prowadzenie. Chwilę później się cofnąłem, jednak Angola zdołała jeszcze przeprowadzić groźną sytuację, jednak postanowiłem zaryzykować wślizgiem we własnym polu karnym. Opłaciło się, przeciwnik nie oddał nawet strzału. A jako, że to była jedna z ostatnich akcji w meczu i kilka minut później sędzia zagwizdał po raz ostatni (chyba, bo nie słyszałem Wink).

__________Leszczu 1-1 fobber
Pierwsza połowa raczej dla mnie, w tej częśi Radzinski strzela gola na 1:0 po dużym zamieszaniu pod bramką przeciwnika. Piłkarze schodzący do szatni widzieli wynik 1:0. W drugiej już scenariusz nieco się odwrócił, fobber dobrze grał piłką i po jednej z takich akcji Kanoute wyrównał wynik meczu. Jeszcze w końcówce Dr. Traore marnuje bardzo dobrą sytuację. Odwdzięczyć się chciał za to Radzinski, który w dobrej sytuacji z pola karnego strzelił wprost w ręce bramkarza. Myślę, że remis zasłużony, szkoda że graliśmy w lagach.

W strzałach: 9:6

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Wto 17:02, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 15:34, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 246

Skąd: Konin

Kolejka 15

EloZiomKonin (Israel) - Koshaolin (Marocco) 0:2 (0:0)

Mecz bardzo wyrównany, miałem wspaniałe 3 okazje do strzelenia bramki praktycznie stu procentówki ale banda moich jeb.... pedałów nie potrafiła tego wykarzystać, ch... z taką drużyną.... Koshaolin pod koniec drugiej połowy strzela bramkę na 1:0 po fatalnym błędzię jeb... obrońcy którego wykąpnięcie piłki z pola karnego widocznie przerosło... potem już dałem spokój i Kosh strzela 2 bramkę. Dzięki..
.

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Wto 17:38, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:35, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

mauger_ht 0:1 smoluch

Jak dla mnie mecz nudny. Mało strzałow, dużo strat w środku pola, raczej oba zespoły nie miały pomysłu jak rozegrać poszczególne akcje. Smoluch objął prowadzenie podajże w 6 minucie meczu i utrzymał je do samego końca. Mi ciezko było dojść do sytuacji bramkowych, blisko strzelenia bramki dwa razy był Carew który choć troche umiał wymanewrować obrońców przeciwnika. Pod koniec meczu smoluch mógł podwyższyć prowadzenie, ale trafił w słupek.

Moja forma spada radosny

Ostatnio zmieniony przez mauger_ht dnia Wto 17:42, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Rafal62171:0mackal

Mecz dobrze zaczęli Szkoci bo dośc szybko obejmują prowadzenie i staraja sie nei dawac rywalowi okazji, ale ok. 30min[oos] złe wiarty i sędzi przerwał mecz na 5min szczęśliwy, a po tej przerwie dominowac zaczęli Ekwadorczycy, strzał głową obronił rezerwowy bramkarz choc było t oz 4-5m, McFaden miał jeszcze extra okazje ale nie potrafił umiescic piłki w siatce, przeslizgnęła sietuż koło prawego słupka z widzenia bramkarza, mecz był raczej na remis, ale to jest właśnie "piłka" cholernie nie uczciwa szczęśliwy , dzięki i powo

Posty: 246

Skąd: Konin

Kolejka 11

EloZiomKonin (Israel) - Leszczu (Canada) 0:0

Mecz bardzo wyrównany, oby dwie drużyny bardzo uważały żeby nie popełnić błedu, musze powiedzieć że znakomita obrona w wykonaniu Leszcza, ostatnia sytuacja, praktycznie sam na sam z bramkarzem, a tu nagle hamska kosa tuż przed polem karnym, oczywiscie strzał nie celny, bo to przecież drużyna Izraela, nie wolno od nich zbyt wiele wymagać....

Adam.zip 0:2 wasiak

Pierwsza połowa to typowe szachy, dużo dobrej gry w defensywie obu jedenastek. Kilka strzałów, jednakże nikt nie uzyskał znaczącej przewagi. W drugiej odsłonie wasiak trafia w słupek, a dobitka wysoko nad bramką, odetchnąłem z ulgą i przeprowadziłem składną akcję, mój napastnik uderza z pierwszej piłki – znajdując się już w polu karnym rywala – a bramkarz instynktownie wybija ją na rzut rożny. Niestety jego odzwierciedlenie po stronie Koreańskiej, znów nie zaliczy tego spotkania do udanego. Oponent oddaje strzał z dystansu, a mój GK, w swój ulubiony sposób, ładuje sobie piłkę na długi słupek. Dodam, że jest to największa bolączka Koreańczyków. Rozłoszczony obrotem spraw, szybko zacząłem dynamicznie grać z pierwszej piłki, efektem tego było wypracowanie sytuacji sam na sam, niestety kitajec z 14 metrów, w 100% okazji pudłuje. Zniechęciło mnie to niemiłosiernie. Starałem się dalej atakować, jednakże rywal oddaje strzał z głowy, z okolic 15 metra, a bramkarz wraz z obrońcą kryjącym słupek, nie potrafią zatrzymać piłki. Statystyka strzałów po pierwszej połowie 6-5, na finisz 8-12.

wasiak0:2 Rafal6217

Dobry mecz, ale od początku pod dominacją Iraku odziwo, cała pierwsza połowa to ciągłe jego ataki, w strzałach do przerwy 7:1 , ale po przerwie drużyna Szkocji sięobudziła a McFaden daje jej prowadzenie, a jeszcze 10min przed końcem podwyższa na 2:0, ogólnie mecz wyrównany i najsprawiedliwszy byłby remis, ale piłka jest okrutna :/, w strzałach na koniec 10:7,

Śro 0:24, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1481

kolejka 13
s-m-o-l-u-ch 0-1 marky_ramone

5 minut brakło do szczęścia (czyt. remisu) drużynie Konga. Mecz dość wyrównany. Końcowa statystyka strzałów 11-11. Pomimo, że mecz wyrównany to zwycięstwo markiego zasłużone. Akcja po której pada bramka, to chyba jedyna w całości spójnie i składnie rozegrana akcja meczu. Inne sytuacje podbramkowe opierały się w równie znacznej mierze na szczęściu jak i na umiejętnościach.

Dzięki i do rewanżu.
Śro 1:24, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 773

KOLEJKA 16

...Koshaolin... 2 - 3 MartiniTSW

Początek meczu dość słaby w wykonaniu obu ekip. Dopiero w 30 minucie pada pierwsza bramka dla Tunezji. W 35 minucie już była 2:0 Tunezja strzela bramkę po błędzie obrońcy Maroka. Później staram się odrobić straty po ładnej akcji jednego z napastników lecz bramkarz dobrze broni. Bodajże w 40 minucie udaje mi się strzelić bramkę kontaktową po fatalnym błędzie rywala. W 42 minucie MartiniTSW uderzył kapitalnie z wolnego w poprzeczkę (gdzieś z 40 metra) Pod koniec pierwszej połowy drużyna Tunezji wychodzi na dwubramkowe prowadzenie. W drugiej połowie zmieniam ustawienie na bardziej ofensywne co przynosi efekt w postaci kontaktowej bramki. Gol oczywiście strzelony po błędzie rywala. W dalszej części meczu starałem się doprowadzić do remisu lecz nie dałem rady. Pod koniec drugiej połowy było kilka dobrych okazji z obu stron lecz wynik nie uległ zmianie. Zasłużone zwycięstwo MartiniTSW, a ja zagrałem kolejny fatalny mecz.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Śro 12:55, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Kolejka 15

Rafal62175:0ArekŁKS

Mecz wyrównany z lekkim wskazaniem na mnie, nie zasłużone aż tak wysokie zwyciestwo, góra o 1-2 bramki, ale Arek też miał kilka sytuacji, lecz jego gracze wszystko psuli, dla mnie 5 bramek strzelił McFaden i jemu chce zadedykowac to zwycięstwo, chyba lepszej kolejki nie bede miał 3 mecze i 3 wins, a może być lepiej szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Śro 16:45, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

marky_ramone 2:4 ..Koshaolin..

Monotonny mecz, Koshaolin grał non stop to samo, rajd bokiem i wrzutą lub zejście do środka, niestety skuteczne w tym przypadku, nie gram na manualu więc miałem problemy z dobrym kryciem. Pierwszy strzelam bramkę ładnym strzałem pod poprzeczkę, Suazo bodajrze, potem tracę głupią brmkę, gracz maroka wbiega w pole karne jak w masło od boku, dwóch graczy koło niego, stoją jak kołki, zero ruchu, ten nad którym miałem kontrole błąkał się akurat gdzieś daleko, strzał w długi róg i jest po 1, ta sytuacja wprawiła mnie w zażenowanie w efekcie trace 2 kolejne bramki w dość krótkich odstepach czasu, znowu dośrodkowania, zmniejszam rozmiary porażki koło 70 min, ale w końcówce podaje rywalowi piłkę prosto pod nogi i jest 2:4 i po meczu.

dzienks i do rewanżu

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Śro 20:18, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

fObber 0 - 0 mackal

mecz wyrownany....troche cielo ale dalo sie grac.....nie wiem jak Kanoute z czerwona strzalka nie trafil nic oddajac 4 strzaly z czystej pozycji....ale przeciwnik tez mial nie malego pecha....moim zdaniem sprawiedliwy remis...
Czw 20:50, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Posty: 236

ArekŁKS (Japonia) 2 - 3 (Mali) fObber

Ci moi obroncy to jednak kupa... Mecz rozegrany na dwie raty ,w pierwszych 35min przewazam i przegrywam 0-1 zszokowany .Rzut rozny dla mnie ,glowka obroncy i slupek ,za chwile powtorka ,ale tym razem pilka trafia w obronce Mali (shit).Fobber wychodzi z kontra ,wrzutka na pole karne i chyba Kanoute z pol woleja strzela (był to jeden z dwóch strzałów druzyny Mali w tej częsci) .Moi obroncy sie oczywiscie nawet nie pofatyguja zeby podskoczyc... zal
Dograne 55min to juz wyrównane widowisko ,Fobber strzela na 2,3-0 ,ręce opadaja ale sie nie poddaje... trafaam w slupek i chyba wykorzystuje juz maksymalnie limit pecha bo pozniej strzelam dwa gole i kto wie jak by sie to skonczylo gdybysmy mieli więcej czasu Wink
Ogolnie chyba kolejna niezasluzona porazka ,chociaz przynajmniej ta troche mniejsza po blamażach 0-3 , 0-5 oops

Ostatnio zmieniony przez ArekŁKS dnia Czw 22:39, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:37, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
mauger_ht

Posty: 243

KOLEJKA 14

mauger_ht 1:0 ArekŁKS

Jakoś mi się w tym meczu dobrze grało radosny byłem dziwnie spokojny o wynik radosny
Od początku było widać, że mój przeciwnik raczej będzie się starał konstruować akcje skrzydłami co czynił, a ja raczej skupiałem się na środku pola. Bramkę zdobyłem około 20 minuty po strzale Carew'a, obronie bramkarza i pewnej dobitce Pedersena. Bramkarze obu drużyn raczej nie mieli zbyt dużo pracy, choć Arek do samego końca próbował zdobyć wyrównującą bramkę.

Czw 23:34, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)