KOLEJKA 5

MartiniTSW - Kakaesiak

KOLEJKA 8

Leszczu - dzidzi

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Śro 17:56, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 23:27, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 9
0:1 mauger_ht

Bardzo zmotywowane wychodzą drużyny na to spotkanie jednak jednemu w bluzie bramkarskiej chyba się zapomniało i koncentrację zostawił w szatni.To co zrobił kosztowało mnie stratę pkt.Ok.10 minuty w niegroźnej sytuacji po zablokowaniu strzału przez obrońcę piłką ledwo tocząca się wpada obok nazwijmy to "interweniującego" doświadczonego bramkarza szwajcarskiego,który rzucił się jakby chciał a nie mógł,nie wytrzymuję odrazu go zdejmuję.Mecz się toczy w dosyć szybkim tępię.Nie załamałem się po tej bramce.Po szybkim odbiorze Frei ma sam na sam ale trafia w słupek bramki norweskiej (fioletowa strzałka ocb? ).Jest jeszcze parę strzałów z jednej jak i z drugiej strony ale nic się nie zmienia do przerwy 0-1 dla Skandynawów w strzałach 6-5.Jako trener Szwajcarii mam również zastrzeżenia do pracy arbitrów dwa razy moich gracze byli faulowani bezpardonowo z tyłu jednak kończyło się na żółtej kartce dla dwóch norwegów.Próbuje wrzutkami,sztrzałami zza pola karnymi jakimikolwiek kombinacjami ale nic nie chce wpaść.Zdenerwowany ze spuszczoną głową wracając do szatni kopałem wszystko co napotkałem.Bez odprawy pomeczowej,wracam znów przegrany do swojego domku w Basel.Szkoda ,że moi piłkarze nie chodzą jak te zegarki z tego kraju..
Dzięki pozdro.

Pon 14:50, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

10 KOLEJKA

...Koshaolin... 0 - 5 s-m-o-l-u-ch

Po pechowym meczu z fobber'em przyszedł czas na mecz ze smoluch'em. Początek meczu dość wyrównany toczony w środkowej części boiska. Później niestety dla mnie tracę 2 bramki i do przerwy mamy wynik 2:0. Strzały bodajże 3:1 dla smolucha. W tej połowie możemy zaobserwować bardzo dobrą skuteczność reprezentacji Kongo oraz bardzo małą ilość strzałów reprezentacji Maroka. W drugiej połowie drużyna Maroka zmienia ustawienie na bardzo ofensywne zaledwie 2 graczy została na własnej połowie, reszta zawodników ze strzałkami do przodu. Mimo tak ofensywnego ustawienia reprezentacji Maroka nie udaje się strzelić nawet honorowej bramki chociaż okazje ku temu były np. strzał w słupek któregoś z napastników lub kapitalne wejście w pole karne z prawej flanki któregoś z graczy i strzał w długi róg, nie celny lub inne sytuacje. W tej połowie smoluch dorzuca 3 bramki i na koniec meczu mamy bardzo wysokie zwycięstwo Konga 5:0. Wydaje mi się, że w tym meczu zadecydowała dyspozycja dnia. Niestety dzisiaj coś słabo mi idzie o czym świadczy mecz z fobber'em oraz smoluch'em. Oczywiście zasłużone zwycięstwo rywala choć nie w takim rozmiarze oraz wydaje mi się że należała mi się chociaż bramka honorowa.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pon 16:46, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:44, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

KOLEJKA 12

wasiak 1 : 2 Fobber

Wiedzialem, ze to bedzie ciezki mecz. Bo jak mozna porownac druzyne Iraku z druzyna Mali... Bez komentarza... Ustawilem sie defensywnie zeby wywalczyc chociaz punkt. Udaloby sie gdyby moi obroncy mieli lepszy refleks. Ale czego sie spodziewac po statach - 15 15 16 15 16 itd...
Zasluzone zwyciestwo Fobbera.

pozdrawiam i do rewanzu

Pon 16:58, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 12

...Koshaolin... 3 - 0 mauger_ht

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

Po dwóch kiepskich meczach rozegranych dzisiaj do ligi myślałem, że ten mecz również zagram słabo ale na moje szczęście się myliłem. Pierwsza połowa to absolutna dominacja drużyny Maroka, dużo kapitalnych akcji z obu stron oczywiście z przewagą reprezentacji Maroka. Cuda wyczyniał bramkarz drużyny przeciwnej lub moi zawodnicy strzelali nie celnie z bardzo dobrych sytuacji dlatego do połowy wynik tylko 1:0. Strzały na koniec pierwszej połowy 11:3 na korzyść Maroka. W drugiej połowie spotkanie się trochę wyrównało. W 65 minucie mauger_ht ustawia zespół bardzo ofensywnie lecz nie przynosi to skutku w postaci bramki za to ja strzelam jeszcze 2 bramki i końcowy wynik wygląda następująco: Maroko 3 Norwegia 0. Strzały na koniec meczu: 16:8 na korzyść Maroka.

Pon 18:13, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

KOLEJKA 10

mauger_ht 1:3 Piotrek89

Mecz ogólnie pod dyktando mojego przeciwnika. W pierwszej połowie ciężko mi było dojść pod bramke Piotrka, oddałem mało strzałów. Na początku meczu Piotrek strzela bramke w małym zamieszaniu w polu karnym. Gra raczej mało ciekawa.

W drugiej polowie wyszedlem bardziej ofensywnie, co przynioslo efekt dopiero w 70 minucie kiedy to wyrownalem, ale za chwile po interwencji mojego bramkarza do pilki dopada napastnik Angoli i lekkim strzalem po ziemi strzela druga bramke. W końcówce meczu pięknym strzałem z rzutu wolnego Piotrek ustalił wynik.
Pon 18:30, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
fobber

Posty: 221

Skąd: NKS Start Namysłów

Kolejka 11

fObber 3 - 3 ...::Koshaolin::...

Mecz wyrownany, co mowi sam za siebie wynik...Jednak przy stanie 2-0 dla Malijczykow
bylem niemal pewny, ze ugram 3 pkt w tym meczu....jak widac bylem zbyt pewny...zaczalem grac uwazniej, gdy kosh strzela kontaktowego gola, a pochwili jest juz 2 - 2....wczesniej Maroko zmienilo ustawienie na bardzo ofensywne z 3 obroncami....chcialem za wszelka cene strzelic bramke....a ze Kanoute strzelil juz dwie bramki w tym meczu to czemu by nie mial skompletowac hattricka? i tak o to kontra z mojej strony...prawa strona pomknal Diakitte, ktory lekko scial pod bramke, pilnowany przez jednego obronce(akcja 2 na 1)...bramkarz Marokanczykow troche wybiegl za 5 metr i poszlo dosrodkowanie na srodek pola karnego gdzie niepilnowany stal Kanoute i bez problemu pakuje pilke do siatki....dlugo ta euforia nie trwala gdyz kosh zebral wszystkie swoje sily i zdobyl bramke na wage 1 pkt....mimo poczatkowej przewagi 2-0 wynik jak najbardziej zasluzony..

Ostatnio zmieniony przez fobber dnia Pon 20:06, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 20:03, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch 1:2 EloZiomKonin

Mecz dość nudny, z początku przewagę wypracowuje sobie EZK i udaje mu się strzelić bramkę, później mecz toczy się głównie w środkowej strefie mi udaje się szczęśliwie wyrównać. bramkę na wagę zwycięstwa EZK strzela po zamieszaniu W polu karnym.
Strzały na koniec 9-6 dla Konga

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Pon 20:23, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:22, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 12
1:2 Piotrek89
Pech prześladuję mnie od jakiegoś czasu.Ten mecz był wyrównany,dużo dryblingu,podań,kombinacji i wszystkiego co w dobrej piłce się teraz odbywa.Grałem nie raz przeciw trenerowi Angoli zawsze słynący z twardej defensywy i szybkiej grze w ofensywie.Mecz rozpoczynają goście odrazu od ataku.Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać i po szczupaku Frei piłką ląduje..w bocznej siatce.Pierwszy prowadzenie obejmują gracze z Czarnego Lądu strzelając bramkę po strzale głową Akwy.Do przerwy 0-1 dla Piotrka i jego teamu.Po przerwie jeszcze szybsza gra.Dobrze zaczynają Krzyże,którzy zdobywają bramkę po rozegraniu piłki między Strellerem a Freiem i ten drugi silnym strzałem zdobywa wyrównanie,ale odpowiedź jest natychmiastowa i po bardzo ładnym strzale zza pola karnego,któryś z pomocników przeciwnika zdobywa znów prowadzenie.Mogło być zaraz 2-2 jedank Cabanas trafił w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Ricardo.Natarcie Szwajcarów wzrasta jednak nic nie wpada i do końca utrzymuję się wynik z ok.65 minuty.W strzałach 10-11.
Wto 0:11, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 9

Piotrek89 4-0 Adam.zip

Po serii niepowodzeń ligowych angolą, zdecydowałem się zmienić ustawienie co okazało się kluczem do sukcesu w tym meczu. Spotkanie na początku było wyrównane, ale z czasem angola zaczęła przeważać, co udokumentowała bramką akwy. Poszedłem za ciosem i w I połowie strzeliłem jeszcze dwie bramki, dzięki którym mogłem spokojnie kontrolować mecz. W drugiej odsłonie również byłem stroną przeważającą, lecz przeciwnik miał także swoje szanse. Pod koniec meczu strzeliłem czwartą bramkę. W loss time po rzucie rożnym piekielnie pudłuje koreański zawodnik. Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie.

3 gol- nożyce Akwy

Dzięki za mecz i powodzenia wink
Wto 13:13, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 9

mackal 0:2

W strzałach 9:8 dla mnie.
W tym meczu ewidentnie czegoś zabrakło.Moi piłkarze biegali jakoś tak bez przekonania.
Strzały były jakieś takie anemiczne.No po prostu trafili ewidentnie na zły dzień.
Rywal taką (nie)dyspozycję wykorzystał w niemal 100% ,no i zagrał bardziej zdecydowanie i solidniej.
Pod tym względem rywal zasłużył na zwycięstwo,a tak gdyby moi napastnicy byli bardziej zdecydowani to wynik mógł być z goła inny.
Dzięki za grę i powodzenia w dalszych grach.
Wto 14:25, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

kolejka 9

s-m-o-l-u-ch 2-2 kakaesiak

Wyrównany mecz z zasłużonym rezultatem końcowym moim zdaniem. Pierwsi na prowadzenie wychodzą zawodnicy Konga, lecz po dwóch prostopadłych podaniach na dużego łysego Belga do przerwy mamy wynik 1-2 dla Belgii. Po przerwie popełniłem kilka błędów w obronie na szczęście rywal ich nie wykorzystał. Bramkę na wagę remisu strzelam w około 80 minucie. Do końca meczu żadnej drużynie nie udaje się stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

Dzięki i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Wto 14:56, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:55, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

kolejka 11

Piotrek89 0-1 kakaesiak

Po 3 zwycięstwach myślałem, że pech już ode mnie odszedł................. JEDNAK NIE.
I połowa była wyrównana, lecz to przeciwnik objął prowadzenie. Wykorzystał jedyną sytuację i strzelił mi bramkę, za to mi nic nie chciało wpaść , próbowałem wszystkiego : strzały zza pola karnego, podejście pod bramkarza, wrzutki ale na nic to sie zdało. II połowa to wyraźna moja dominacja.
Gra wyglądała tak : ja cisnę, strzelam, przeciwnik przejmie piłkę i wybija na wysokich napastników i tak 45min;/ . W tym meczu bramkarz Belgów wyczyniał cuda, jego bramka była jak zaczarowana.
Szkoda straconych punktów smutny

Wto 15:06, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

KOLEJKA 5

EloZiomKonin (Israel) - Ciacho (Poland) 0:0

Na początku gra była wyrównana, trochę akcji z mojej strony ale na Polskim bramkarzu strzały moich pedałów nie robią wrażenia, ja tam się cieszyłem że chociaż były celne, nic więcej nie mogę wymagać od mojej wspaniałej drużyny, druga połowa to coraz większa przewaga Ciacha, moi piłkarze się rozkręcali i coraz częsciej pokazywali na co ich stać to jest śmieszne, nawet zwykłe podania ich przerastały a co dopiero jakiś drybling czy strzał... Ciacho miał dwie dogodne sytuacje po których piłka trafia w słupek i to mnie ratuje. Dzieki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Wto 23:10, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:48, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 11

MartiniTSW(Tunezja) 5:3 wasiak(Irak)

Mecz zaczal sie niekorzystnie dla mnie bo trace najpierw gola. Pozniej wyrownuje, a wasiak odpowiada jeszcze 2 golami. Wtedy przesuwam 2 pomocnikow bardziej ofensywnie co daje dobry rezultat. Koncowy wynik zostaje ustalony na 5:3 dla mnie.

Śro 17:14, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

kolejka 12

marky_ramone (Honduras) 1:4 (Szwajcaria) KrecikGKS

nudny mecz, pierszą połowe kontrolowałem, było 1:0 dla mnie, Krecik nie mógł dojśc do głosu, w końcówce wyrównuje po dosrodkowaniu, druga polowa znowu 2 bramy z niczego czyli po dośrodkowaniach, odechcaiło mi sie grać w efekcie rywal dostaje czwartą w prezencie. Ogólnie rywal non stop tylko wybijał w przód, szukał strącenia a potem dośrodkowania, nuuuuda i antygra jak dla mnie, no ale 3 pkt. dla Krecika.
Śro 22:05, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

machel 0-0 wasiak

Mecz w którym miałem sporą przewagę o czym może świadczyć statystyka strzałów (7:1), jednak nie udało mi się zdobyć zwycięskiej bramki i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Czw 17:26, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora

Rafal6217 2:5 machel

Mecz wyrównany, z lekkim wskazaniem na machela, cały czas on obejmował prowadzenie, a ja doprowadzałem do remisu, ale po 3 bramce juz się nie udało, i gra w obronie posypała się, moi biegali jakby zrobili porządnie w gacie i bali się gwinejczyków, wynik w najgorszym wypadku powinien brzmiec 2:3 a jest 2:5 , no ale cóż, "piłka jest okrutna"

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Czw 19:11, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 19:10, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 9

MartiniTSW(Tunezja) 2:2 EloZiomKonin(Izrael)

Mecz z przewaga EloZioma. Najpierw strzela 1 bramke ok 30 min. Po przerwie zmieniam ustawienie na bardzej ofensywne, ale trace kolejego gola. Dopiero ok 35min 2 polowy udaje mi sie strzelic kontaktowego gola. A juz w samej koncowce zdobywam bramke na 2:2. I taki wynik zostaje do konca. W strzlach 5:4.

Czw 22:06, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

Kolejka 10

EloZiomKonin (Israel) - Michal697 (Ireland) 2:1 (1:0)

Mecz wyrównany, na początku moja przewaga, strzelam gola na 1:0, wtedy zaczyna grę Michał, zaczyna przeważać, atakuje coraz częściej a ja moimi gnojami nic nie mogę zrobić do końca pierwszej połowy nic się takiego już nie wydarzyło. Druga połowa, Michał znów ciśnie ale groźne ataki rozbijają obrońcy Izraela i grają z kontry, zbliża się koniec spotkania i 5 minut przed jego zakończeniem po strzele z główki pada gol 1:1. Michał znów atakuje, przeprowadza akcję która mogła by skończyć się bramką ale górą był mój bramkarz, szybko wykopuje do przodu, akcja prawą stroną, dośrodkowanie i mocna głowka Golana, piłka odbija się o interweniującego bramkarza, odbija się jeszcze od słupka i GOL!! 2:1.

Powstała trochę dziwna sytuacja, Michał twierdzi, że gdy on strzelił bramkę na 1:1 był lost connection czyli 5 minut przed końcem ja nic takiego nie miałem. Lagi były szczególnie w końcówce polegały one na chwilowej pauzie trwającej ok 1-2 sekundy.
Nieraz zdarza się sytuacja, że nie ma lost connection a gra zostaje przerwana ale wtedy steruje się dwoma drużynami a w tej sytuacji takiego czegoś nie było. Lost Connection pojawił się dopiero po mojej bramce. Gra zaczyna się od środka i nagle Lost.... i chwile potem gwizdek, do takiego porozumienia doszliśmy z Michalem. Dzieki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Czw 22:49, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 22:45, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)