___Kakaesiak - marky_ramone
______mackal - s-m-o-l-u-ch
______fObber - mauger_ht
___Rafal6217 - MartiniTSW

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Nie 18:19, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

machel 4-0 EloZiomKonin

Mecz pod kontrolą Mali od samego początku, bramka na 1-0 już w 2 minucie meczu, ozdobą spotkania była bramka na 2-0 - piękny strzał z wolnego w samo okienko bramki. Później dwie bramki na koniec i się zrobiło 4-0. Pozdrawiam i do rewanżu radosny.

Kolejka 6

Nie wiem co robią w jednej lidze drużyny takie jak Mali i pierd... Izrael, może mi to ktoś powiedzieć?? Ludzie nie róbcie sobie jaj!! niby jakie miałem szanse grając tą bandą pedałów z drużyną Mali??

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Pon 1:53, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

wasiak 1 : 2 ...Koshaolin...

Przeczuwałem, ze ten mecz bedzie najtrudniejszy z dotychczac granych. Od poczatku mocne uderzenie ...Koshaolina... Pierwsze minuty i po glowce jednego z pilkarzy Maroka jest juz 1:0. Pozniej staralem sie chociaz wyjsc za swoja polowe, gdy juz sie udało to udało sie rowniez wyrownac. Moje szczescie trwalo krotko bo ...Koshaolin... precyzyjnym strzalem znow wychodzi na prowadzenie. W koncowce mialem jeszcze 2 - 3 swietne okazje na wyrownanie niestety Allah nie pomogl i mecz konczy sie wynikiem 1:2. Mysle, ze ...Koshaolin... sie nie obrazi gdy napisze, ze sprawiedliwy bylby remis.

pozdrawiam i do rewanzu

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Pon 12:44, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 12:43, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

Kolejka 8

ArekŁKS (Japonia) 0 - 0 (Izrael) EloZiomKonin

Nie było to ciekawe widowisko ,nikt nie chciał popełnic błedu i chyba nam sie to udało.Mało 100% sytuacji ,w pamięci zostały mi dwie ostatnie akcje meczu.Najpierw po dosrodkowaniu moj napastnik trafia w słupek.Chwile pozniej po drugiej stronie boiska faul z kapelusza ,ale na szczęscie gracz z nr9 z 21m strzela nad bramka (uf)

Pon 14:43, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1427

Skąd: Lublin <--> Okolice

Rafal62172-0s-m-o-l-u-ch

Wyrównany mecz, ale już w 4min obejmuje prowadzenie i nastawiłem się na kontry, smoluch tworzył akcje za akcją i starał się doprowadzić do remisu, ja co jakiś czas kontrowałem i ok. 70min przyniosło to efekt w postaci 2 bramki, wynik do końca nie uległ zmianie choc smoluch próbował jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki, ogólnie mecz wyrównany z lekką przewaga przeciwnika, dzięki za mecz i powodzenia

Pon 16:51, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 246

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Israel) - Rafal6217 (Scotland) 2:0 (1:0)

HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWO PEDAŁÓW Z IZRAELA
Mecz był wyrównany, wydaje mi się, że chwilami z moja przewagą. W pierwszej połowie w ok 20 minucie wydarzył się cud, któryś z frajerów z Izraela przeprowadza akcje i strzela, trafia w piłkę, a nawet w światło bramki - to jest już sukces ale nikt by nie pomyślał że może paść bramka, bramkarz rzuca się ale nie udaje mu się obronić i jest 1:0 dla Izraela. Cud!! do tej pory w to nie wierze. Na początku drugiej połowy, znów trochę przycisnąłem, co przekłada się na drugą bramkę, to niebywałe, poraz drugi udaję się kopnąć piłkę Izraelskiemu piłkarzowi i strzelić gola, nie do wiary. Po tej bramce trochę odpuściłem, Rafał za to zaczął atakować i stwarzać groźne sytuacje ale nie udaje mu się strzelić żadnego gola. Dzięki. Nie wierze, pierwsze zwycięstwo

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Pon 17:29, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 17:27, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
s-m-o-l-u-ch

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1481

kolejka 1

s-m-o-l-u-ch 1:2 Adam.zip

Wyrównany mecz. W pierwszej połowie meczu najpierw Nonda z niebieską strzałką strzela wprost w GK w sytuacji sam na sam, potem, po idiotycznym błędzie obrońcy Konga, koreaniec strzela obok słupka bedąc sam na sam. W drugiej połowie najpierw ja strzelam bramkę dzięki złej interwencji bramkarza Korei. Adam.zip wyrównuje po rzucie rożnym i gdy wydawało się, że mecz zakończy się sprawiedliwym remisem w ostatniej akcji meczu Adam.zip wyrywa mi punkt z rąk, ale się nie gniewam radosny
Dzięki za meczyk i powodzonka na pzyszłość.

Adam.zip 2:2 michal697

Koreańczycy lekko podbudowani zwycięstwem nad drużyną smolucha, stawili czoła Irlandii Południowej. Spotkanie rozpoczęło się od miłego akcentu skośnookich, Azjata stojąc tyłem do bramki, szybko się odwraca i strzela mocną petardę na krótki słupek. Sam byłem zdziwiony tak szybkim obrotem spraw, ale już w 2 minucie prowadziłem. Michał długo nie próżnował, lub mnie bramka z przed chwili lekko uśpiła, niebawem rywal popisuje się swoim silnym strzałem z dystansu, piłka pięknie odbija się od słupka i zaczynamy zabawę od nowa. Dalszy przebieg spotkania to wzajemne kontry oraz dużo walki w środku pola. Koniec pierwszej połowy uwieńczona lostem.
W drugiej części spotkania, warunki się pogorszyły, dość często odczuwałem lagi, wytrącało mnie to z rytmu gry, jednakże byłem stroną przeważającą. Bohaterem został jak zwykle mój bramkarz, który uwielbia wypluwać piłkę na boki i przed siebie, naturalna konsekwencją była strata bramki. Poirytowałem się całym zajściem i cisnąłem coraz bardziej. Mnóstwo sytuacji sam na sam. Bramkarz wyspiarzy paradował jak zaczarowany, lub - co jest lepszym określeniem - strzelałem wprost w Goalkeapera. Po jednej zmarnowanej sytuacji w polu karnym rywala, otrzymuje szansę na stworzenie groźnej sytuacji z rzutu rożnego. Mój niski napastnik nie zawodzi i wyrównuje. Mimo dalszych prób w ostatnich sekundach meczu, wynik nieuległ zmianie.

Dzięki i powo dalej.
Pon 23:50, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
machel

Posty: 369

Skąd: krk

machel 4:1 Piotrek89

Dobry mecz, dużo akcji, jednak Gwinea cały czas była na prowadzeniu i nie oddała go do końca spotkania. Za ładną można uznać jedynie jedną bramkę, zdobytą strzałem głową w okienko bramki przez gracza Gwinei.

MartiniTSW 3:2 ArekŁKS

Mecz zaczął sie dla mnie wręcz fatalnie, poniewaz ArekŁKS zaskoczyl mnie i juz do 20 min pierwszej polowy prowadził 2 bramkami, po podobnych do siebie akcjach. Wtedy postanowilem sie wziasc do roboty i juz mecz wyrownal sie. Dopiero w 2 polowie udaje mi sie zdobyc gola kontaktowego, nastepnie wyrównującego. A 15 min przed koncowym gwizdkiem Dos Santos zostaje sfaulowany na 25 metrze i sam wykonuje rzut wolny. Dosc precyzyjny strzal i jest 3:2. Tunezja wygrywa mecz ktory sie tak niekorzytsnie dla nich zaczal.

wasiak 0 : 2 Marky ramone

Mecz od poczatku do konca byl pod dyktando Hondurasu. Nawet grajac w 8 !! Honduras i tak chyba mial ogolnie lepsze staty niz moja druzyna.

W sumie najlepiej opisal ten mecz Marky Ramone w rozmowie pomeczowej:

MARKY RAMONE
3 czerwa w 50 minut
ale na szczęscie masz iraq

Nic dodac nic ujac... Do rewanzu

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Wto 15:02, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 6 razy

dzidzi 1:3 machel

Mecz od samego początku pod lekką przewagą machela.
Strzela on pierwszą bramke,następnie ja po szybkiej kontrze wyrównuje kollką.
W drugiej połowie machel był zdecydowanie lepszy i zasłużenie wygrał.
w strzałach 5:11.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej radosny

P.S

Graliśmy o 1.00 w nocy i chyba tylko wtedy będe mógł grac bo takto w dzień ping powyżej 500.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 15:29, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 15:28, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Posty: 236

ArekŁKS (Japonia) 1 - 2 (Maroko) ...Koshaolin...

Żenada
Prawie cala druga polowe gram w przewdze jednego zawodnika,strzelam brame z karnego i trace w koncówce... juz nie pierwszy raz w tym sezonie ,brak słów.
...Koshaolin... wygrał zasłużenie ,dobrze kiwa kwadrat+X.
Wto 15:44, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

5 KOLEJKA

mauger_ht 1:4 Leszczu

Pierwsza połowa raczej pod dyktando mojego przeciwnika, który szybko strzelił mi 3 bramki w dość prosty sposób, ja w ataku za dużo nie mogłem zrobić, miałem kilka strzałów, albo za lekko, albo byłem za daleko. W drugiej połowie zagrałem bardziej ofensywnie co przelozylo sie jedynie na wiecej moich strzałow, ale niestety takze z raczej z daleka. W drugiej polowie moze i nawet ja mialem małą przewagę. Nie idzie mi niestety, forma spada.

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
Wto 16:47, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 773

KOLEJKA 5

...Koshaolin... 2 - 0 mackal

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Mecz wyrównany, początek spotkania toczony w środku pola. W 23 minucie Zairi ładnie z kiwał jednego gracza rywala i uderzył po długim rogu lecz tylko w słupek, piłka odbija się od słupka pod nogi mojego zawodnika trzy podania i mamy 1:0. Strzelcem tej bramki jest Hadji. W bodajże 35 minucie pierwszy strzał na Ekwadoru i mamy słupek. Strzały na koniec pierwszej połowy 4:1 na korzyść Maroka. Od 45 minuty do 80 jest kilka dobrych akcji z obu stron lecz żadnej z drużyn w tej części meczu nie udaje się strzelić bramki. W 82 minucie Chamakh strzela bramkę po prezencie graczy Ekwadoru. Mecz kończy się wynikiem 2 - 0 dla Maroka. Strzały 8:2 na korzyść Maroka.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Wto 17:06, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Kolejka 8

Rafal62170:2MartiniTSW

Mecz od początku do końca wyrównany, kilka akcji Szkotów i kilka Tunezyjczyków, najpierw strzałem z ok.20m tunezyjczyk pokonuje bramkarza, choć ten miał piłkę już na rekach, 2 bramka to strzał w słupek i piłka przetoczyła się po linii bramkowej po czym przeciwnik trafia do pustej bramki, później to strzały na przemian obok bramki szczęśliwy, dzięki za mecz i powo

Wto 19:51, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1481

kolejka 7

s-m-o-l-u-ch 0:2 Ciacho

Wynik niesprawiedliwy moim zdaniem nikt nic wielkiego w tym meczu nie zaprezentował. Bramkę przeciwniki zdobywa po błędzie obrońcy, swoją drogą Żurawski za Chiny by takiej sytuacji nie wykorzystał radosny. Niesamowitych emocji wewnętrznych dostarczyła mi ta sytuacja. Potem rywal strzela jeszcze jedną bramkę, a mój zawodnik nie potrafi dobić celnie piłki na praktycznie pustą bramkę :E. Lekki peszek 2 rundy cały czas mnie prześladuje szczęśliwy.

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Śro 18:30, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

____________________________________?-?

Ogólnie rzecz biorąc meczyk wyrównany. Obie strony przeprowadzały dogodne akcje do strzelenia gola, może trochę więcej ich było po stronie Irlandczyków, ale wynik jest chyba słuszny.
Początek spotkania to sporadyczne ataki z jednej jak i z drugiej strony. Lecz żadna z drużyn nie umiała znaleźć drogi do bramki rywala, ta sztuka dopiero udała się Irlanczyką około 30 minuty spotkania. Po tej bramce jeszcze parę razy ekipa Irlandii zagroziła bramce Szkotów, ale bez skutecznie. Druga połowa to już bardziej otwarta gra drużyny Rafala6217. Który zaczął coraz śmielej atakować i jedna z jego akcji zakończyła się trafieniem gola, a było to około 60-70 minuty spotkania.
Po tej bramce Irlandczycy zmarnowali jeszcze dwie dogodne sytuacje podbramkowe, a jeden ze Szkotów po potężnym strzale trafił w słupek. Po za tymi akcjami w końcówce więcej już się nie działo.

Dzięki za mecz i powodzenia...

Śro 19:23, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 773

7 KOLEJKA

...Koshaolin... 0 - 1 Leszczu

Mecz wyrównany, a nawet czasami z lekką przewagą drużyny Kanady. Ogólnie spotkanie w moim wykonaniu bardzo słabe. Mecz toczony raczej w środku pola. Dość mało klarownych sytuacji do strzelenia goli. Pod koniec pierwszej połowy Kanada strzela bramkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła wprost na nogę któregoś z napastników Kanady. Strzały na koniec pierwszej połowy wyglądały następująco: 3 - 3. W drugiej połowie raczej nic ciekawego się nie działo. Na ostanie 5 minut drużyna Maroka ustawiła się bardzo ofensywnie lecz to nie przyniosło skutku w postaci bramki.

Czw 16:08, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)